Τμήμα οικονομικών επιστημών Αθήνας ή Πάτρας

giorgos 174

Νεοφερμένος

Ο giorgos 174 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια παω Α Λυκειου αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ κοντα οι πανελληνιες. Εσεις που εχετε ασχοληθει με αυτα μπορειτε να μου πειτε ποια η διαφορα μεταξυ του τμηματος οικονομικων επιστημων αθηνας και πατρας?επειδη θα ηθελα μαρκετινγκ ξερετε αν υπαρχει αυτο στην πατρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδια παω Α Λυκειου αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ κοντα οι πανελληνιες. Εσεις που εχετε ασχοληθει με αυτα μπορειτε να μου πειτε ποια η διαφορα μεταξυ του τμηματος οικονομικων επιστημων αθηνας και πατρας?επειδη θα ηθελα μαρκετινγκ ξερετε αν υπαρχει αυτο στην πατρα ?

οπα περιμενε!αλλο το τμημα οικονομικων επιστημων και αλλο το τμημα marketing! το τμημα marketing νομιζω υπαρχει μονο στην ασοεε αν και τωρα λεγεται Ο.Π.Α
εχω ακουσει οτι το τμημα στην αθηνα παιρνει πιο πολλα μορια στον ασεπ αποτι αυτο στην πατρα...δεν ξερω ποσα ακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top