Ποιες είναι οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής σας;

Ντίνος53303

Νεοφερμένος

Ο Ντίνος53303 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχω ένα πλήθος τέτοιων στιγμών, τις οποίες θα αρχίσω να παραθέτω παρακάτω:
1) Πριν δυο ημέρες γεννήθηκε η αδερφή μου.
2) Φέτος τον Αύγουστο γεννήθηκε ένα ξαδερφάκι.
3) Ο έπαινος που πήρα στο Γυμνάσιο.
4) Που απέκτησα μια αληθινή φίλη.
5) Που πήγαν όλα καλά με τις εξετάσεις υγείας του πατέρα μου, σχετικά με ένα πρόβλημα υγείας που αντιμετώπιζε.
6) Όταν πήρα το πτυχίο του lower και του proficiency Michigan.
7) Η βοήθεια που έδωσα σε ένα άτομο που την είχε μεγάλη ανάγκη.
8) Ο γάμος της μεγαλύτερης ξαδέρφης μου.
9) Τα πτυχία που πήρα στον κλάδο της πληροφορικής όπου θα είναι και η μελλοντική δουλεία μου.
10) Τις μέρες των Χριστουγέννων που είμαστε όλοι μαζί.
Αυτός ήταν ο δεκάλογος των πιο ευτυχισμένων στιγμών για μένα που μπορώ να πω ότι έχουν αλλάξει την ζωή μου κατά πολύ προς το καλύτερο. Βέβαια αυτές οι στιγμές δεν τελειώνουν ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ωραίο νήμα! :thumbup: Ας μη θαφτεί... θα μπορούσε ο καθένας να μοιράζεται κάποιες από τις μικρές καθημερινές χαρές του, μπας και τις εκτιμήσουμε ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτές οι 2 τελευταίες μέρες που στήνω kde στο laptop μου. Πολύ δουλειά, πολύ τρέξιμο, μεγάλη η ικανοποίηση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τρεις φορές στην ζωή μου που έκλαψα από ευτυχία μετά από σκληρό αγώνα πολλών μηνών. Φυσικά δεν πρόκειται να τις αποκαλύψω, δεν θα κάνω τη ζωή μου ριάλιτυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Οταν γεννησα τα παιδια μου.Οι δυο πιο ομορφες μερες τις ζωης μου!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Όλες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
παραμονή χριστουγέννων 2009. ήταν απλά η πιο μαγική μέρα της ζωής μου και δεν θα την ξεχάσω ποτέ. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Μια από τις πιο ωραίες σκηνές που μου έχουν χαραχτεί στη μνήμη: θυμάμαι ότι έξω είχε χαρακτηριστικά έναν απαίσιο μουντό καιρό... και είχε γίνει κάτι το οποίο με αναστάτωσε πάρα πολύ και ήμουν έτοιμη να κλάψω... Και τότε έρχεται ο κολλητός μου, περνάει τα χέρια του με ένα προστατευτικό τρόπο γύρω από τους ώμους μου, σκύβει, με φυλάει στο μέτωπο και μου ψιθυρίζει: "Μη στεναχωριέσαι ρ χαζή... Όλα θα πάνε καλά..." Ήταν τόσο όμορφη σκηνή! και μου έμεινε τόσο έντονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ισως πολλες, ισως λιγες, αναλογα πως το δεις. παντως εχω μια που ειναι η πιο ευτυχισμενη και θα μου αρκουσε αν δν ειχα καμια αλλη.....οταν ερωτευτηκα....φοβερο να γινεσαι μαρτυρας της αγαπης...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πριν μία - μιάμιση εβδομάδα που έφαγα ένα υπέροχο πλοφ (ποντιακή συνταγή με ρύζι μπασμάτι). Μπράβο στην μαγείρισσα, την στιγμή αυτήν που το έτρωγα την λογίζω στις πιο ευτυχισμένες της ζωής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Η πρεμιέρα του Inception, oι χαλαρές διακοπές στη Μύκονο, η στιγμή που ο άδερφος μου πέρασε στο Πολυτεχνείο, όταν γνώρισα τις δύο καλύτερες μου φίλες, όταν δουλεύαμε με την ξαδέρφη μου, αξέχαστες στιγμές βλέποντας snooker, όταν έκλειναν τα σχολεία τον Ιούνιο και άλλες πολλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
η κάθε μέρα είναι ξεχωριστή. όμως η πιο ευτυχισμένη μου μέρα ήταν όταν έδωσα ρεσιτάλ στο πιάνο για πρώτη και τελευταία φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
η κάθε μέρα είναι ξεχωριστή. όμως η πιο ευτυχισμένη μου μέρα ήταν όταν έδωσα ρεσιτάλ στο πιάνο για πρώτη και τελευταία φορά.
Ααααα, γιατί τελευταία;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όταν πήρα το πρώτο μου πτυχίο στα γερμανικά πριν λίγο καιρό!!!
Μια μέρα πριν βγούνε τα αποτελέσματα (την ημερομηνία που είχαν δώσει), μπήκα στην ιστοσελίδα του goethe αδιάφορη και άνετη για να δω την επόμενη μέρα που να πατήσω να δω τα αποτελέσματα...πατάω από περιέργεια τον κωδικό μου. Δεν περίμενα με τίποτα να είχαν βάλει τις βαθμολογίες...και βλέπω το όνομα μου και από κάτω τις βαθμολογίες και ότι περνάω!!! :D Εκείνη την στιγμή ένιωσα ΤΗΝ χαρά!...:)
Εντομεταξύ, νόμιζα ότι δεν τα πήγα και πολύ καλά και ότι είμαι 50-50 για να περάσω. Τελικά έβγαλα 73% :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πριν λίγο, που έφαγα το πρώτο μου μελομακάρονο για φέτος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Προχτές το βράδυ.. Μετά απο μια συζήτηση ένιωσα πολύ ερωτευμένη και κατα συνέπεια πολύ ευτυχισμένη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ένα βράδυ σε μια έρημη παραλία...το φετινό καλοκαίρι...όπου άκουσα τα πιο γλυκά λόγια της ζωής μου από τον άνθρωπό μου.....:inlove::inlove::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ααααα, γιατί τελευταία;:eek:
ηταν τελευταια φορα, διοτι σταματησα το πιανο λογω μαθηματων και δε ξερω αν θα το συνεχισω στο μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
26/03/2010
Η πρώτη φορά που μπήκα σε σχολική τάξη για μια εργασία και έξι κοριτσάκια με κοιτούσαν με λατρεία και με φώναζαν "κυρία". Δε θα το ξεχάσω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
26/03/2010
Η πρώτη φορά που μπήκα σε σχολική τάξη για μια εργασία και έξι κοριτσάκια με κοιτούσαν με λατρεία και με φώναζαν "κυρία". Δε θα το ξεχάσω ποτέ.
Ήταν η επομένη της 25ης, και τα κακόμοιρα λόγω των ημερών σε πέρασαν για τη Μπουμπουλίνα. :redface:



On-topic:
19/04/1993
Ημερομηνία γέννησης. :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top