Τα σπίτια μας

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
1. Τίποτα από τα δύο
2. Γκαρσονιέρα
3. A/C
4. Ψηλός όροφος [3ος]
5. Μόνη
6. Ντουζιέρα [με υδρομασάζ :D ]
7. Και ασανσέρ
8. Μικρό μπαλκόνι
9. Ίντερνετ εννοείται
10. 420
11. Χωρίς τηλεόραση εννοείται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μια γκαρσονιερα 30 τμ στον δευτερο οροφο με ενα μικρο μπαλκονι που βλεπει σε ακαληπτο. εχει ασανσερ.κεντρικη θερμανση(πετρελαιο εννοειται), ιντερνετ και ΤV, μπανιερα(ισα ισα χοραω:P).και το καλυτερο: 180 ευρω ενοικιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
οκ

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?

1.Φυσικό τίποτα
2.Γκαρσονιέρα γύρω στα 40
3.Αιρκοντίτιον -τζάκι lol φοιτητικό σπίτι νοικιάσαμε όχι μεζονέτα στη Κηφισσιά-
4.Είμαι ψηλά στον τρίτον όροφο
5.Μόνος, είχα και κανά 2 κατσαρίδες στην αρχή για παρέα αλλά τις έχω χάσει τελευταία
6.ευρύχωρη ντουζιέρα
7.Έχει έχει, 2006 πολυκατοικία αν δεν είχε και ασανσερ......
8. ένα μικρόμεγάλο μπαλκόνι προσόψεως
9.yes internet
10. 350 ακριβώς
11.πήρα εγώ τηλεόραση,δεν ήθελα να χάσω με τίποτα το μπίγκ μπράδερ

αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Ε δεν έμεινε και τίποτα άλλο.... μετά πάμε σε πιό προσωπικό επίπεδο όπως
-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι;
-Ποιά στάση... ύπνου προτιμάτε;
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η;
-Στην διπλανή έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη;
-Αν όχι,γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ε δεν έμεινε και τίποτα άλλο.... μετά πάμε σε πιό προσωπικό επίπεδο όπως
-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι;
-Ποιά στάση... ύπνου προτιμάτε;
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η;
-Στην διπλανή έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη;
-Αν όχι,γιατί;

1)Μονος μου που λεει και ο Χατζηγιαννης
2)ανασκελα
3) μια χαρα ειναι
4)οχι
5)ειναι κουκλαρα και κωλωνω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
οκ
Ε δεν έμεινε και τίποτα άλλο.... μετά πάμε σε πιό προσωπικό επίπεδο όπως
-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι;
-Ποιά στάση... ύπνου προτιμάτε;
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η;
-Στην διπλανή έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη;
-Αν όχι,γιατί;

-:whistle:
-Εμβρυική
-Μια χαρά είναι
-Όχι
-Δεν τρώω ζάχαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Λοιπόν..

1.φυσικό αέριο
2. δυαράκι 60 τ.μ
3. καλοριφέρ
4. 2ος όροφος
5. μόνη
6. ντουζιέρα
7. σκάλες και ασανσέρ
8. δύο μικρά μπαλκόνια
9. ίντερνετ
10. ενοίκιο 400 ευρώ
11. με τηλεόραση για διακοσμητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
1.Φυσικό τίποτα
2.Γκαρσονιέρα γύρω στα 40
3.Αιρκοντίτιον -τζάκι lol φοιτητικό σπίτι νοικιάσαμε όχι μεζονέτα στη Κηφισσιά-
4.Είμαι ψηλά στον τρίτον όροφο
5.Μόνος, είχα και κανά 2 κατσαρίδες στην αρχή για παρέα αλλά τις έχω χάσει τελευταία
6.ευρύχωρη ντουζιέρα
7.Έχει έχει, 2006 πολυκατοικία αν δεν είχε και ασανσερ......
8. ένα μικρόμεγάλο μπαλκόνι προσόψεως
9.yes internet
10. 350 ακριβώς
11.πήρα εγώ τηλεόραση,δεν ήθελα να χάσω με τίποτα το μπίγκ μπράδερ


Ε δεν έμεινε και τίποτα άλλο.... μετά πάμε σε πιό προσωπικό επίπεδο όπως
-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι;
-Ποιά στάση... ύπνου προτιμάτε;
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η;
-Στην διπλανή έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη;
-Αν όχι,γιατί;
1. Πετρελαιο. Αυτονομη θερμανση.
2. Δυαρι. Γυρω στα 55.
3. Καλοριφερ.
4. πρωτος οροφος
5.Συγκατοικιση με τον γιαγκουλα. Αδελφη.
6. Μπανιερα. :whistle:
7. Και σκαλες και ασανσερ :P
8. Ενα μεγαλο και ενα μικρο στη κουζινα.
9. internet, ναι
10. 250
11. τηλεοραση, ναι

- σεβασμος στον συγκατοικο:P
- σταση νιτζα
- παππουδες
- οχι
- γτ ακουνε καψουροτραγουδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
οκ




Έχει έχει, 2006 πολυκατοικία αν δεν είχε και ασανσερ......
πίστεψέ με στο 2011 που ζούμε ελάχιστα είναι τα σπίτια που έχουν ασανσέρ...έλεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
πίστεψέ με στο 2011 που ζούμε ελάχιστα είναι τα σπίτια που έχουν ασανσέρ...έλεος!!!
Συμφωνώ... λίγα 1ροφα και 2ροφα σπίτια έχουν ασανσέρ

στις περισσότερες πολυκατοικίες (αν όχι σε όλες) ξέρεις συναντάς συχνά αυτο το εξωπραγματικό είδος πολυτελείας για το έτος 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τι ωραια!εμενα το σπιτι μου τωρα δεν μαρεσει..αλλα δεν πειραζει..8α αλλαξω
ειναι 33τ.μ γκαρσονιερα ,ανακαινισμενο,πετρελαιο καλοριφερ,μενω μονη μουυ, ειναι ισογειο βεβαια εχει 14 σκαλια στην εισοδο
ενα μπαλκονι 2 τμ που κοιταει στον ακαλυπτο(δοξα το θεο που δεν εχει γατες αδεσποτες!!!) ειχα ιντερνετ απο εναν διπλα που δεν το χε κλειδωσει αλλα χθες κατι τον επιασε και αλλαξε και το ονομα του(τον υπουλο!!!) τεεεελος παντων!τηλεοραση δεν ειχε! κιαν ειχε θα χε καμια αρχαιολογια!χαχα πηρα την πλασμα την δικια μου!αα και εχω και μπανιερα !!βεεεεβαια! και πληρωνω 300 euros!βεεεεβαια!

και ακομα!
-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι; Ρωτα την γειτονισσα μου που στηνει αυτι!
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η; Ο ιδιοκτητης ειναι 75 χρονων ,μπανικο μωρο!!:P
-Στην διπλανή(-ο) έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη; Δεν ειναι αστεια αυτα ..με τους διπλανους οχι πολλα πολλα!(χαχα) μπορει να χουμε αλλα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω εκλεισα ενα.43 τμ κ μ φαινεται μικρο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγω εκλεισα ενα.43 τμ κ μ φαινεται μικρο:(
43 τ.μ. μικρό? (!)

Εδώ κόσμος μένει σε 30 τ.μ. που είναι ότι πρέπει για ένα άτομο. Και χωράει και κανένας ακόμα να έρχεται.

Μια χαρά είναι για φοιτήτρια,μην μιλάς καθόλου.

Ενοίκιο πόσο πληρώνεις? Και σε ποια πόλη θα είσαι? Το βασικότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
μενω καταρχην μονος
το σπιτι ειναι :55 τετραγωνικα
εχει: αυτονομη θερμανση φυσικου αεριου
ανσανσερ
6 οροφο
φοβερη θεα (μεχρι λευκο πυργο και ηλιοβασιλεμα)
μικρη βεραντα
τζαμαρια σε ολη την σαλοκουζινα και στο δωματιο
φουλ επιπλωμενο
με airkontision
ιντερνετ εβαλα εγω
στον οροφο ειμαι μονος μου(επανω απο εμενα δεν εχει αλλο οροφο και ο απο κατω λειπει ολη την μερα) αρα βαζω μουσικη (7.1 ηχεια ;) )χωρις να ενοχλω!!! (και με τα παρτυ δεν υπαρχει προβλημα!!!)
εχει και τηλεοραση(αν δεν ειχε δεν θα επερνα)
λιγα κοινοχριστα(μεχρι 10 ευρω)
διπλα απο το πανεπιστημιο
καινουρια πολυκατοικια(10 ετιας)
δεν νομιζω να θελω κατι αλλο!!!! ......:)
(οποια θελει ας ερθει για ζαχαρη!!!χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
μενω καταρχην μονος
το σπιτι ειναι :55 τετραγωνικα
εχει: αυτονομη θερμανση φυσικου αεριου
ανσανσερ
6 οροφο
φοβερη θεα (μεχρι λευκο πυργο και ηλιοβασιλεμα)
μικρη βεραντα
τζαμαρια σε ολη την σαλοκουζινα και στο δωματιο
φουλ επιπλωμενο
με airkontision
ιντερνετ εβαλα εγω
στον οροφο ειμαι μονος μου(επανω απο εμενα δεν εχει αλλο οροφο και ο απο κατω λειπει ολη την μερα) αρα βαζω μουσικη (7.1 ηχεια ;) )χωρις να ενοχλω!!! (και με τα παρτυ δεν υπαρχει προβλημα!!!)
εχει και τηλεοραση(αν δεν ειχε δεν θα επερνα)
λιγα κοινοχριστα(μεχρι 10 ευρω)
διπλα απο το πανεπιστημιο
καινουρια πολυκατοικια(10 ετιας)
δεν νομιζω να θελω κατι αλλο!!!! ......:)
(οποια θελει ας ερθει για ζαχαρη!!!χαχαχα)

σε ποια περιοχη ειναι? ενοικιο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
σε ποια περιοχη ειναι? ενοικιο?:worry:

πανω απο την λεοφορο στρατου καντα στο 424 ...... ενοικιο: <=350 (τομη) >=350!!!!:D
(ειμαι πολυ ευχαριστημενος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
πανω απο την λεοφορο στρατου καντα στο 424 ...... ενοικιο: <=350 (τομη) >=350!!!!:D
(ειμαι πολυ ευχαριστημενος)
Φίλε congrats. Ούτε κι εγώ που είμαι από Θεσ/νικη δεν θα μπορούσα να βρώ τέτοιο σπίτι!

Είσαι πολύ τυχερός! Πως και το ανακάλυψες? Στο πρότεινε γνωστός??

Καλά μιλάμε παίζει να σου στείλω και πμ να μου πείς ακριβώς την διεύθυνση της πολυκατοικίας για να την έχω υπόψην μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εγω εκλεισα ενα.43 τμ κ μ φαινεται μικρο:(
Κοίταξε... μην τα θέλουμε και όλα δικά μας! :P Διακόσμησέ το όμορφα και θα δεις ότι γρήγορα θα το συνηθίσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Φίλε congrats. Ούτε κι εγώ που είμαι από Θεσ/νικη δεν θα μπορούσα να βρώ τέτοιο σπίτι!

Είσαι πολύ τυχερός! Πως και το ανακάλυψες? Στο πρότεινε γνωστός??

Καλά μιλάμε παίζει να σου στείλω και πμ να μου πείς ακριβώς την διεύθυνση της πολυκατοικίας για να την έχω υπόψην μου! :P

βασικα ειμουν τυχεροσ γιατι την ημερα που βγηκαν οι βασεις μια θεια μου το ειδε και μου το πρωτεινε... τελικα εκανα μια ερευνα αγορας για μια μερα (ειδα αλλα 9-10 σπιτια με κατι μεσιτες)και πηγα και το εκλεισα χωρις δευτερη σκεψη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?

1) πετρέλαιο, κεντρική θέρμανση
2) γκαρσονιέρα, ~40τμ
3) A/C
4) ημιόροφος
5) μόνος, μόνος...:P
6) ντουζιέρα
7) σκάλες, το ασανσέρ δεν περνά απ' τον ημιόροφο:P
8 ) καθόλου, τι το χρειάζομαι άλλωστε?
9) internet
10) 380 με πολλά παζάρια (πιαστήκαμε κορόιδα, τουλάχιστον είναι κέντρο)
11) με τιβι

-Με ποιον/ποιά κοιμόμαστε τα βράδια στο φοιτητικό σας σπίτι;
-Ποιά στάση... ύπνου προτιμάτε;
-Ο ιδιοκτήτης/τρία είναι μπάνικος/η;
-Στην διπλανή έχετε πάει να της ζητήσετε ζάχαρη;
-Αν όχι,γιατί;
- με κουνούπια:/:
- μπρούμυτα
- όχι
- όχι
- είναι ηλικιωμένη
και δεν ακούει το κουδούνι :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top