[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γνωριζουμε σε ποσο καιρο η Διαμαντοπουλου θα επισημοποιησει (πιθανον) ολες αυτες τις αλλαγες για να ξερουμε περισσοτερες λεπτομεριες ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OReal

Νεοφερμένος

Ο OReal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδία.Μπορεί να είμαι σε λάθος topic αλλά θέλω την άποψη σας!Έδωσα φέτος πανελλήνιες και έβγαλα 15.137 μόρια στο πρώτο πεδίο και με αγγλικά 16.617.δυστυχός όμως λόγο ΗΛΙΘΙΟΥ μηχανογραφικού με 6 μόνο σχολές δεν πέρασα πουθένα καθώς μέχρι και η εργοθεραπεία ανέβηκε...τώρα βρίσκομαι σε δίλλημα για το τι να κάνω...έχω αρχίσει φροντ. μήπως ξαναδώσω αλλα δν έχω την όρεξη π είχα.απ την άλλη το 10% μου κλείνει το μάτι...το θέμα είναι οτι ειναι τόοοσο αμφίβολο...δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά...θα ήθελα να ακούσω μερικές απόψεις επι του θέματος!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδία.Μπορεί να είμαι σε λάθος topic αλλά θέλω την άποψη σας!Έδωσα φέτος πανελλήνιες και έβγαλα 15.137 μόρια στο πρώτο πεδίο και με αγγλικά 16.617.δυστυχός όμως λόγο ΗΛΙΘΙΟΥ μηχανογραφικού με 6 μόνο σχολές δεν πέρασα πουθένα καθώς μέχρι και η εργοθεραπεία ανέβηκε...τώρα βρίσκομαι σε δίλλημα για το τι να κάνω...έχω αρχίσει φροντ. μήπως ξαναδώσω αλλα δν έχω την όρεξη π είχα.απ την άλλη το 10% μου κλείνει το μάτι...το θέμα είναι οτι ειναι τόοοσο αμφίβολο...δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά...θα ήθελα να ακούσω μερικές απόψεις επι του θέματος!! :)

Βασικα ειναι πραγματι αμφιβολο το 10% και ποσο μαλλον αμα δεν εχεις εισαχθει σε καποιο τμημα να εχεις ''καβατζα''! Αν επιτρεπεται για που ενδιαφερεσαι???? Παντως με τα μορια σου πιανεισ πολυ καλα τμηματα αν και κανεις δεν ξερει πως θα κοιμανθουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Θα συνεχιστει να υπαρχει το 10%?Εγω είχα δώσει το 2008-2009 πανελληνιες οχι αυτες που μας περασαν τις περσινες και εχω συγκεντρώσει 9126 μορια στο πρωτο πεδιο και 9052 στο τριτο..εχω ελπιδες να περασω σε καποια σχολη του χρονου?πιστευετε να εχουμε αλλαγες παλι του χρονου στο 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Θα συνεχιστει να υπαρχει το 10%?Εγω είχα δώσει το 2008-2009 πανελληνιες οχι αυτες που μας περασαν τις περσινες και εχω συγκεντρώσει 9126 μορια στο πρωτο πεδιο και 9052 στο τριτο..εχω ελπιδες να περασω σε καποια σχολη του χρονου?πιστευετε να εχουμε αλλαγες παλι του χρονου στο 10%?
Με το 10% μπορουν να δηλωσουν μηχανογραφικο αυτοι που εδωσαν πανελληνιες τα τελευταια δυο χρονια. Δηλαδη για φετος θα ισχυει λογικα οτι αυτοι που εδωσαν πανελληνιες τα ετη 2009-2010 θα μπορουν να κανουν μηχανογραφικο. Τωρα απλα πρεπει να περιμενουμε αν θα υπαρξει καμια αλλαγη περισσοτερο οσο αναφορα την διαδιακασια καθως ακουγονται οτι τα μηχανογραφικα θα δηλωνονται πιο νωρις κατα τον Μαρτιο.

Μιας και το θεμα αφορα τι σχολες θελουμε να πιασουμε με το 10% να πω και εγω... μπηκα φετος στη σχολη Επιστημης Υπολογιστων Κρητης , αλλα λογω της αποστασης και επειδη τελικα νομιζω οτι προτιμω Οικονομικα ( τα οποια και επιανα αλλα δηλωσα πρωτα αυτο που μου αρεσε ). Στο 4ο πεδιο εβγαλα 15450 και στο 5ο 16630. Και ευελπιστω να πιασω Οικονομικων Επιστημων Μακεδονιας ή ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

navagos

Νεοφερμένος

Ο navagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια,καινουργιος ειμαι στο site και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.
Δυστυχως εβγαλα 11058 μορια στο 1ο πεδιο και δεν μπηκα σε καμμια σχολη λογω και κακου μηχανογραφικου.Αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες με το 10%.Εχω την δυνατοτητα να παρω αναβολη απο τον στρατο?Οποιος ξερει σιγουρα ας απαντησει.Ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γνωριζουμε ποτε η Διαμαντοπουλου θα επισημοποιησει ολες αυτες τις σχετικες αποφασεις για την δευτεροβαθμια εκπαιδευση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,καινουργιος ειμαι στο site και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.
Δυστυχως εβγαλα 11058 μορια στο 1ο πεδιο και δεν μπηκα σε καμμια σχολη λογω και κακου μηχανογραφικου.Αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες με το 10%.Εχω την δυνατοτητα να παρω αναβολη απο τον στρατο?Οποιος ξερει σιγουρα ας απαντησει.Ευχαριστω...

Μην αγχώνεσαι. Στρατεύσιμος θεωρείσαι από τη 1 Ιανουαρίου του επόμενου έτους από εκείνο που συμπληρώνεις τα 19 έτη. Αναβολή για φοίτηση σε λύκειο ή για συμμετοχή στις πανελλήνιες εξετάσεις μπορείς να πάρεις αναβολή στράτευσης μέχρι τα 21. Σκέφτηκες όμως το άλλο, γιατί να μην πας στρατό να ξεμπερδεύεις; Αφού έτσι κι αλλιώς με το 10% θα δώσεις, δεν έχεις να προετοιμαστείς για πανελλήνιες. Για να πάρεις αναβολή από τον στρατό πρέπει να προσκομίσεις πιστοποιητικό ότι θα δώσεις πανελλήνιες εξετάσεις. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να είσαι υποψήφιος με το 90% γιατί με το 10% δεν δίνεις εξετάσεις. Δεν ξέρω αν με το 10% χορηγούν αναβολή στράτευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Βαριεμαι να περιμενω... Θα χρειαστει να περασω ποσους μηνες μακρυα απο το σπιτι χωρις να σπουδαζω τελικα αυτο που επιθυμω ...λαθοι κανουμε και λαθοι πληρωνουμε .. Ας ελπισουμε οτι συντομα θα μαθουμε ποτε κανουμε μηχανογραφικο και ας ελπισουμε τα αποτελεσματα να βγαινουν νωριτερα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
περιπου ποτε θα βγει ανακοινωση απο το υπουργειο για το 10%? υπαρχει πιθανοτητα να το καταργησουν φετος? αν ναι, την εκατσα, γιατι πανελληνιες ΔΕΝ προκειται να ξαναδωσω πο-τε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν πιστευω να καταργηθουν , οχι τουλαχιστον μεχρι να καταργηθει το παρον συστημα. Επισης θα ηταν αδικια να καταργησουν το 10% γιατι καταδικαζουν αυτους που δεν εκαναν τελικα τη σωστη επιλογη , γιατι ανθρωποι ειμαστε και λαθη κανουμε. Πρεπει να υπαρχει ενα περιθωριο αλλαγης καθως δεν μιλαμε για κατι απλο μιλαμε για το τι θα σπουδασουμε, και βαζοντας ξανα τους ηδη-φοιτητες στην διαδικασια των πανελληνιων επειδη δεν τους αρεσε η σχολη τους ( οχι επειδη δεν επισαν την 1η επιλογη τους ! ) ειναι αρκετα επιφορο. Και εμενα προσωπικα τουλαχιστον θα με κατεστρεφε , οχι επειδη βαριεμαι να διαβασω αλλα επειδη θα ξαναεδινα πανελληνιες με χαλια ψυχολογια. Οποτε πιστευω οτι το 10% μεχρι να καταργηθουν οι πανελληνιες δεν προκειτε να καταργηθει (βεβαια για Ελλαδα μιλαμε) , αλλα και στη περιπτωση που καταργηθει δεν νομιζω να μην εφαρμοστει κατι διαφορετικο. Τωρα το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι υπομονη για τις σχετικες ανακοινωσεις της υπουργου και απο κει και περα βλεπουμε πως συνεχιζονται τα πραγματα.

(Εγω π.χ παιρνουσα Οικονομικα στο ΑΠΘ ομως προτημησα να ερθω Κρητη Επιστημης Υπολογιστων , το οποιο το εχω μετανιωσει θα ελεγα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Καταλαβα... Συμφωνω με οσα λες, ελπιζω να μην γινει καμια στραβη ομως φετος... :/: αλλα και παλι το "κακο" με το 10% ειναι οτι ειναι απροβλεπτο... δεν μπορεις να εισαι 100% σιγουρος οτι θα περασεις στη σχολη της επιλογης σου γιατι δεν ξες ποσα μορια θα εχουν τα ατομα που θα δηλωσουν, δεδομενου οτι οι θεσεις ειναι ελαχιστες... ας προσευχηθουμε ολοι μαζι να ισχυει και φετος και να περασουμε ολοι στη σχολη της επιλογης μας... :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καταλαβα... Συμφωνω με οσα λες, ελπιζω να μην γινει καμια στραβη ομως φετος... :/: αλλα και παλι το "κακο" με το 10% ειναι οτι ειναι απροβλεπτο... δεν μπορεις να εισαι 100% σιγουρος οτι θα περασεις στη σχολη της επιλογης σου γιατι δεν ξες ποσα μορια θα εχουν τα ατομα που θα δηλωσουν, δεδομενου οτι οι θεσεις ειναι ελαχιστες... ας προσευχηθουμε ολοι μαζι να ισχυει και φετος και να περασουμε ολοι στη σχολη της επιλογης μας... :):P
Κοιτα , συνηθως τη σχολη που επιανες με τα μορια σου στο 90% θα την πιανεις και στο 10% , γιατι οι περισσοτεροι που δηλωνουν δεν ειναι επειδη τελικα δεν τους αρεσε η σχολη τους αλλα επειδη δεν περασαν στη 1η , 2η επιλογη τους. Απο την αλλη οντως , οι θεσεις ειναι λιγες και δεν μπορεις να προβλεψεις τι γινεται , αλλα πιστευω το συνολο των υποψηφιων που αλλαζει σε σχολη που επιανε ηδη με τα μορια του αποτελει τη μειοψηφια. Εξαλλου σκεψου και το αλλο , οτι αυτος που εχει περισσοτερα μορια απο εσενα θα θελησει να παει σε καποια σχολη με περισσοτερα μορια απο τη δικια σου...anyway αυτα ειναι λογια του αερα , πρεπει να κανουμε υπομονη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τι σχολη επιδιωκεις και με τι μορια ;

Αμα παρουμε τηλεφωνο στο ΥΠΕΘ και ρωτησουμε ποτε θα κανει τις σχετικες ανακοινωσεις η Διαμαντοπουλου ή αν ξερουν αν θα συνεχιστει να υφισταται το 10% , θα εχουν καμια "χρησιμη" απαντηση να μας δωσουν ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Χαχα αυτο με το υπεπθ δν ξερω... δε νομιζω βασικα... θελω γαλλικη αθηνας, εχω 18100 μορια μαζι με τη γλωσσα... οταν υπηρχε η βαση του 10, δηλ χρονιες 2005 με 2009 οι βασεις της γαλλικης αθηνας ηταν απιαστες... πανω απο 20000 μορια, παρολο που με το 90% ηταν αρκετα χαμηλες... φετος με την καταργηση ηταν χαμηλη, 2 ατομα δηλωσαν μονο απο τα 25... πριν το 2005 οι βασεις ηταν εξισου πολυ χαμηλες... αν ισχυει και φετος το 10%, με τα συγκεκριμενα δεδομενα περναω... αλλα αμα δηλωσουν ατομα με παραπανω απο μενα μορια αστα να πανε... θα δουμε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioankas

Νεοφερμένος

Ο ioankas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγώ με 18,300 μόρια χωρίς το σχέδιο και με το σχέδιο 20,870 μόρια θέλω πολιτικός μηχανικός ή αρχιτεκτονική
Με το 10% δεν ξέρω αν έχω ελπίδες φέτος...
Πέρασα στην τρίτη επιλογή μου και δεν μου αρέσει...
Τι λέτε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Και εγώ με 18,300 μόρια χωρίς το σχέδιο και με το σχέδιο 20,870 μόρια θέλω πολιτικός μηχανικός ή αρχιτεκτονική
Με το 10% δεν ξέρω αν έχω ελπίδες φέτος...
Πέρασα στην τρίτη επιλογή μου και δεν μου αρέσει...
Τι λέτε;;;
Για πολιτικος μηχαχνικος πιστευω το πιανεις , για αρχιτεκτονικη εχω αμφιβολιες, βασικα για να σου πω την αληθεια δεν εχει σημασια τι πιστευω εγω αλλα ποσοι και με τι μορια θα τη δηλωσουν...αλλα με τοσα μορια μπορεις να περασεις και σε πολλες αλλες καλες σχολες , αλλα βεβαια οτι εσενα σου αρεσει.Η σχολη που περασες ειναι σε αλλο μερος απο εκει που κανονικα εμενες ;

Η Διαμαντοπουλου ειπε οτι συντομα θα ανακοινωσει τις σχετικες λεπτομεριες...ποσο συντομα , ειναι αυτο το συντομα ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
δν μπορω να περιμενωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Περυσι οπως ειδαμε οι βασεις με το 10% ηταν χαμηλες σε σχεση με αλλες χρονιες.
Μιλαω κυριως σε τει.
Αυτο που οφειλεται σε σχεση με αλλες χρονιες; Στο γεγονος οτι περυσι μπορουσαν με το 10% να δωσουν αυτοι που εδωσαν πανελλαδικες το 2008,2009 και ηταν πιο λιγοι απο αλλες χρονιες;
Νομιζω πως παλιοτερα με το 10% ειχες να ανταγωνιστεις ατομα που εδωσαν πανελλαδικες ακομη και 5-6 χρονια πριν.
Ισχυει κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ναι αυτος ηταν ο λογος που οι βασεις του 10% ηταν τοσο υψηλες.

Παντως δεν υπαρχει λογος ανησυχιας , το 10% θα συνεχισει να υφισταται ανεξαρτητα αν δηλωσει καμια αλλαγη η Διαμαντοπουλου. Καθως αυτες οι αλλαγες θα ισχυουν για τους υποψιφιους που δινουν απο φετος και μετα πανελληνιες. Οποτε το μονο που αναμενουμε ειναι να μαθουμε καποιες σημαντικες λεπτομεριες οπως , ποτε θα δηλωσουμε το μηχανογραφικο και αν τα αποτελεσματα θα βγουν πιο νωρις απο το 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top