Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο τμημα πληροφορικης στα Γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λαχανοντολμάς

Νεοφερμένος

Η Λαχανοντολμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και γω γιάννενα, πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες όλων σας, κανείς από πλαστικών τεχνών εδώ?τα αποτελέσματα για τις εστίες ξέρουμε πότε βγαίνουν?τι γίνετε με το site του πανεπιστημίου, υπάρχει γενικό πρόβλημα ή μόνο σε μένα κάνει νερά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο τμημα πληροφορικης στα Γιαννενα?
μαλλον θα πρεπει να παρεις ενα τηλ στην γραμματεια για να μαθεις.Συνηθως σου λενε οταν πας για εγγραφη

και γω γιάννενα, πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες όλων σας, κανείς από πλαστικών τεχνών εδώ?τα αποτελέσματα για τις εστίες ξέρουμε πότε βγαίνουν?τι γίνετε με το site του πανεπιστημίου, υπάρχει γενικό πρόβλημα ή μόνο σε μένα κάνει νερά?
τι προβλημα εχεις? Σε μενα δουλευει κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο τμημα πληροφορικης στα Γιαννενα?

Παντως στο Internet ανακοινωθηκε οτι το πρωτο(χειμερινο) εξαμηνο ξεκινα την Δευτερα 27/9 και το δευτερο(εαρινο) στις 7/2 (https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=3145)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παντως στο Internet ανακοινωθηκε οτι το πρωτο(χειμερινο) εξαμηνο ξεκινα την Δευτερα 27/9 και το δευτερο(εαρινο) στις 7/2 (https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=3145)....
ρε σεις, πως ειναι δυνατον το εξαμηνο να αρχιζει 27 σεπτεμβριου και οι εγγραφες να τελειωνουν στις 30?? πως το κανονισαν αυτο ετσι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
και γω γιάννενα, πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες όλων σας, κανείς από πλαστικών τεχνών εδώ?τα αποτελέσματα για τις εστίες ξέρουμε πότε βγαίνουν?τι γίνετε με το site του πανεπιστημίου, υπάρχει γενικό πρόβλημα ή μόνο σε μένα κάνει νερά?

Τα αποτελεσματα των εστιων που βρισκονται μεσα στο πανεπιστημιο αλλα και αυτων που βρισκονται εξω(Εστιες του Ε.Ι.Ν.) θα βγουν απο 1-10 Οκτωβριου(βεβαια οι ημερομηνιες παντα παιζουν);)...εμενα μου ειπαν απο τις εστιες του Ε.Ι.Ν. σε αυτες τις ημερομηνιες να παρω τηλ. σε αυτα τα νουμερα για να μαθω αν πηρα δωματιο( 26510 42050 κ 26510 42051).Οσο για το site ουτε εγω αντιμετωπιζω προβληματα....Παντως πληροφοριες για τις εστιες μπορεισς να βρεις εδω(https://www.uoi.gr/gr/students/social/residence.php). Good luck:)

ρε σεις, πως ειναι δυνατον το εξαμηνο να αρχιζει 27 σεπτεμβριου και οι εγγραφες να τελειωνουν στις 30?? πως το κανονισαν αυτο ετσι?!

Δεν ξερω...και εμενα μου εκανε εντυπωση.....:/: Αλλα και στην Πατρα το ιδιο ισχυει...και να φανταστεις οτι εκει γινονται οι εγγραφες με αλφαβητικη σειρα!!!Αν και εχω την εντυπωση οτι μπορεις να παρακολουθησεις τα μαθηματα χωρις να εχεις γραφτει γιατι και μεχρι να βγουν οι μεττεγγραφες κατι τετοιο γινεται.......προβλημα υπαρχει στην εξεταστικη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
λοιπον εχω να κανω 2 ερωτησεις//..
1] τα μαθηματα δηλαδη για τους πρωτοετης ξεκινανε στης 27??
2]οσοι απο εσας γραφτηκαν πηραν και το πασο??γιατι εγω που πηγα και εκανα την εγγραφη μου ειπαν οτι το πασο θα μου το δωσουν αργοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
λοιπον εχω να κανω 2 ερωτησεις//..
1] τα μαθηματα δηλαδη για τους πρωτοετης ξεκινανε στης 27??
2]οσοι απο εσας γραφτηκαν πηραν και το πασο??γιατι εγω που πηγα και εκανα την εγγραφη μου ειπαν οτι το πασο θα μου το δωσουν αργοτερα..

Μαλλον ναι στις 27 συμφωνα με την ανακοινωση...;)
Το πασο θα το δωσουν οντως αργοτερα...ουτε εγω το πηρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα των εστιων που βρισκονται μεσα στο πανεπιστημιο αλλα και αυτων που βρισκονται εξω(Εστιες του Ε.Ι.Ν.) θα βγουν απο 1-10 Οκτωβριου(βεβαια οι ημερομηνιες παντα παιζουν);)...εμενα μου ειπαν απο τις εστιες του Ε.Ι.Ν. σε αυτες τις ημερομηνιες να παρω τηλ. σε αυτα τα νουμερα για να μαθω αν πηρα δωματιο( 26510 42050 κ 26510 42051).Οσο για το site ουτε εγω αντιμετωπιζω προβληματα....Παντως πληροφοριες για τις εστιες μπορεισς να βρεις εδω(https://www.uoi.gr/gr/students/social/residence.php). Good luck:)

εσυ ενοικιασες σπιτι,γιατι και εγω περιμενω να παρω εστια και τα μαθηματα αρχιζουν 27 του μηνα:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μαλλον ναι στις 27 συμφωνα με την ανακοινωση...;)
Το πασο θα το δωσουν οντως αργοτερα...ουτε εγω το πηρα...:)
Ναι παιδιά, το πάσο θα το πάρουμε Οκτώβρη..
Όσοι γραφτήκατε, δεν σας έδωσαν μια κάρτα η οποία δηλώνει ότι είστε φοιτητές;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ναι παιδιά, το πάσο θα το πάρουμε Οκτώβρη..
Όσοι γραφτήκατε, δεν σας έδωσαν μια κάρτα η οποία δηλώνει ότι είστε φοιτητές;;;;)
εγω δεν πηρα καμια καρτα!:eek: ειναι απαραιτητη αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι παιδιά, το πάσο θα το πάρουμε Οκτώβρη..
Όσοι γραφτήκατε, δεν σας έδωσαν μια κάρτα η οποία δηλώνει ότι είστε φοιτητές;;;;)

εγω πηρα παντως βεβαιωση σπουδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγω δεν πηρα καμια καρτα!:eek: ειναι απαραιτητη αυτη?
χμμ... Στο φυσικό νομίζω έδιναν κάρτες!!! Για να έχεις έκπτωση σε εισιτήρια κλπ;) Μέχρι να ερθουν τα πάσο.. την ίδια δουλειά κάνουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
χμμ... Στο φυσικό νομίζω έδιναν κάρτες!!! Για να έχεις έκπτωση σε εισιτήρια κλπ;) Μέχρι να ερθουν τα πάσο.. την ίδια δουλειά κάνουν!;)
εγω περασα Αλεξανδρουπολη και εκανα εγγραφη εκει, στα Γιαννενα θα ερθω με μετεγγραφη.Το μονο που μου εδωσαν ηταν ενα πιστοποιητικο που θα δωσω στην σχολη των Ιωαννινων για να γινει δεκτη η αιτηση μου.
Πωπω, αν ειναι δυνατον, κοπο τους εκανε να μου δωσουν μια τετοια καρτα να γλυτωνα κανα εισητηριο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ναι παιδιά, το πάσο θα το πάρουμε Οκτώβρη..
Όσοι γραφτήκατε, δεν σας έδωσαν μια κάρτα η οποία δηλώνει ότι είστε φοιτητές;;;;)
εμενα παντως δυο χαρτια μου εδωσαν/..το ενα πρεπει να ηταν βεβαιωση η κατι τετοιο τελος παντων..
καρτα οχι...:/:και στο τρενο δεν μου εδωσαν φοιτητικο εισητηριο αλλα κανονικο,ενω τους ειπα οτι εχω την βεβαιωση και οτι εχω εγγραφει...
ειναι πολυ νωρις,γιατι πρεπει να ξεκιναμε 27???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδιά έτσι άκουσα για το φυσικό!!! Δεν είμαι και 100% σίγουρη, αλλά κάτι τέτοιο πήραν τα αφτιά μου!:P
Κανονικά θα έπρεπε να βγάζουν φοιτητικά εισιτήρια με την βεβαίωση σπουδών.. μέχρι να ερθουν τα πασο!:mad:
Ό,τι να 'ναι!!!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ακομα και αν τα μαθηματα ξεκινανε στις 27,εμεις μπορουμε να μην παμε ακριβως εκεινη την ημερα??
θελω να πω οτι πρεπει να ειμαστε εκει ετσι και αλλιως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
όχι καλέ!!;);):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ααα καλο αυτο...!!:)ποτε μας δινουν το προγραμμα με τα μαθηματα και ολα τα σχετικα??:eek:
και κατι αλλο..πρεπει να δηλωσουμε τα μαθηματα που δεν ειναι υποχρεωτικα εξ αρχης??:hmm:
σορρυ για τις πολλες ερωτησεις..οποιος ξερει ας απαντησει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrospc

Νεοφερμένος

Ο Stavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά η αλήθεια είναι πως ρώτησα για την έναρξη των μαθημάτων αν θα είναι της 27 αλλά μου είπαν, άλλο πράγμα η έναρξη των μαθημάτων και άλλο πράγμα η έναρξη του εξαμηνου, άρα όχι δεν αρχίζουν τα μαθήματα 27.Στο οικονομικό για παράδειγμα έμαθα πως 4 θα αρχίσουν....Βέβαια δεν είμαι και τόσο σίγουρος....Θα ρωτήσω έναν καθηγητή του πανεπιστημίου και θα σας πω σίγουρα .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top