Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Καλί επιτυχία παίδες.Ελπίζω να διαβάσω απο σεπτέμβρη διότι το το καλοκαίρι στην προετοιμασία δεν άνοιξα βιβλίο,πιστεύω να μην με ρίξει διότι έχω ψηλό στόχο:/:

Διάβαζε γιατί θα ρθω.........
χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
παιδιά έχω αγχωθεί κιόλας!!!δεν μπορώ!!!! νιώθω σίγουρος ότι θα αποτύχω..και ειδικά όταν σκεφτομαι την ιστορία(θεωρητική κατ.)...δεν ξέρω αν θα μπορέσω να τα θυμάμαι όοοοοοοοοοοοολα αυτά στο τέλος!!!! εύχομαι πραγματικά καλή επιτυχία σε όλους...μακάρι οι κόποι μας να αντεμειφθούν!!!!

και για όποιον θέλει να γίνει μέλος και στο facebook --------------->https://www.facebook.com/pages/1993-...v=wall#!/group.php?gid=111768552204138&ref=ts

πω πω άσε φίλε κι εγώ θεωρητική κατεύθυνση είμαι.πάντως περισσότερο δύσκολα είναι τα αρχαία και το Άγνωστο τους μέρος που δεν ξέρεις τι θα σου έρθει.λατινικά εύκολα ειναι για μένα,προγραμμα θέλει.η ιστορία ειναι όντως αρκετά δύσκολη και χρειάζεται τον περισσότερο χρόνο διαβάσματος για αφομοίωση.λογοτεχνία εύκολο αλλα προσοχή.έκθεση ενα 16 αν γράψω θα είμαι υπερ ευχαριστημενος

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!!
αχχχ!! άντε να μας ευχηθώ και εγώ για φέτος όλους εμάς που προσπαθούμε..
ένα πράγμα σας λέω, από τον Αύγουστο που μπήκα για τα καλά στο κλίμα με τα φροντιστήρια και αυτά.. ένα μόνο έχω στο μυαλό μου "ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2011!" γιαυτό ζώ..! μετά από μια τρομακτικά κουραστική χρονιά, μόνο εκείνη την ξενοιασιά σκέφτομαι σε μια παραλία με πολλές πολλές βουτιές.. και λέω "άντε Αθηνά go on.." άντε.. iscool stars, go on!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ελπίζω όλοι όσοι έχουμε γράψει εδώ μέχρι στιγμής,και όσοι γράψουν και μετά εννοείται,να πετύχουμε τους στόχους μας.Όλοι γνωρίζουμε ότι θα είναι η πιο πιεστική χρονιά που θα περάσουμε για αρκετό καιρό,ίσως η πιο πιεστική της ζωής μας,αλλά πρέπει να προσπαθήσουμε με ΟΛΟ μας το είναι.Παλεύουμε για εμάς και τα όνειρά μας!;) ΣΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΤΕ που είπε και ο Κοτέντος. χο χο!:D Και κατι άσχετο.Κανάς θετικάριος υπάρχει εδώ ρε παιδιά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ελπίζω όλοι όσοι έχουμε γράψει εδώ μέχρι στιγμής,και όσοι γράψουν και μετά εννοείται,να πετύχουμε τους στόχους μας.Όλοι γνωρίζουμε ότι θα είναι η πιο πιεστική χρονιά που θα περάσουμε για αρκετό καιρό,ίσως η πιο πιεστική της ζωής μας,αλλά πρέπει να προσπαθήσουμε με ΟΛΟ μας το είναι.Παλεύουμε για εμάς και τα όνειρά μας!;) ΣΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΤΕ που είπε και ο Κοτέντος. χο χο!:D Και κατι άσχετο.Κανάς θετικάριος υπάρχει εδώ ρε παιδιά?:hmm:

Εδω... Θετικαρα!!

Αλλα ειμαι περσινος... Πειραζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους!!!να περασετε στις σχολες που θελετε και κυριως οχι αγχος....μια κουβεντα ειναι αυτο βεβαια αλλα οταν τον μαιο με το καλο που θα τελειωσετε και θα περασει λιγος καιρος θα δειτε οτι η κατασταση δεν ηταν τοσο τραγικη.καλο κουραγιο και τα καλυτερα ερχονται....πιστεψτε με και απο τον επομενο σεπτεμβρη φοιτητες............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Εδω... Θετικαρα!!

Αλλα ειμαι περσινος... Πειραζει??


χο χο!Όχι καθόλου!Έτσι να μαζευόμαστε πολλοί εμείς της θετικής!Ξαναδίνεις φέτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
χο χο!Όχι καθόλου!Έτσι να μαζευόμαστε πολλοί εμείς της θετικής!Ξαναδίνεις φέτος?

Ω ναι... Εχασα για 60 μορια την Ιατρικη, οποτε μια δευτερη προσπαθεια αξιζει...

Εσυ για που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τώρα ψάχνω ψύλλους στα άχυρα:
Υπάρχει κανένας Τεχνολογική κύκλος 1ος ?
Προς το παρόν εδώ είμαστε μόνον 2 (Dias + Salex)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!!
αχχχ!! άντε να μας ευχηθώ και εγώ για φέτος όλους εμάς που προσπαθούμε..
ένα πράγμα σας λέω, από τον Αύγουστο που μπήκα για τα καλά στο κλίμα με τα φροντιστήρια και αυτά.. ένα μόνο έχω στο μυαλό μου "ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2011!" γιαυτό ζώ..! μετά από μια τρομακτικά κουραστική χρονιά, μόνο εκείνη την ξενοιασιά σκέφτομαι σε μια παραλία με πολλές πολλές βουτιές.. και λέω "άντε Αθηνά go on.." άντε.. iscool stars, go on!! :D :D

όντως...τι ωραίο που θα είναι το επόμενο καλοκαίρι για εσάς...αφού γράψετε θα έχει φύγει από πάνω σας όλο αυτό το άγχος...oops...μετά όμως θα είναι και τα αποτελέσματα...πού να ξέρεις σε τι κατάσταση θα είναι ο διορθωτής και αν έχεις κάνει καμιά μλκία που ούτε ο ίδιος το έχεις πάρει χαμπάρι....oops...άντε και μετά θα περιμένεις ξέγνοιαστος τις βάσεις....βάσεις? ναι, θα ακούσεις όλες αυτές τις αντικρουόμενες απόψεις για το που θα κυμανθούν και μπορεί να αγχώνεσαι ακόμα κι αν είσαι 500 μόρια πάνω από την περσινή (5κ μόρια ανέβηκε η γερμανική φιλολογία....τι στον πέο? Γερμανοί εξετάζονταν κι έγραψαν άριστα? )...και αφού βγουν οι βάσεις τώρα πια θα είσαι έτοιμος να χαρείς το καλοκαίρι στις 25 Αυγούστου....τρέξιμο να βρεις σπίτι, να το επιπλώσεις, ψάξιμο για ημερομηνίες εγγραφών, ανησυχία για το πως θα κατατοπιστείς στη σχολή....και τώρα πια θα μπορείς να απολαύσεις ανέμελος τα μπάνια σου (αν είσαι χειμερινός κολυμβητής)















ΥΓ: πλακίτσα :D, όλα καλά θα πάνε...καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
.................ΥΓ: πλακίτσα :D, όλα καλά θα πάνε...καλή επιτυχία
Χα χα χα!!! :laugh::laugh::laugh:
Μη γίνεσαι κακός... :devil::mastigio:knife:
15 Ιουλίου ως 20 Αυγούστου μπορούμε να τα ξεχάσουμε όλα και να απολαύσουμε ήρεμα τις διακοπές μας. :clapup::yahoo::popcorn:
Εσύ τι έκανες? :tongue::teasing::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χα χα χα!!! :laugh::laugh::laugh:
Μη γίνεσαι κακός... :devil::mastigio:knife:
15 Ιουλίου ως 20 Αυγούστου μπορούμε να τα ξεχάσουμε όλα και να απολαύσουμε ήρεμα τις διακοπές μας. :clapup::yahoo::popcorn:
Εσύ τι έκανες? :tongue::teasing::beer:

10 Ιουλιου μεχρι 15 Αυγουστου το πολυ... Εκτος κι αν φυγεις διακοπες μετα τις 15... Αυτο εκανα εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
:clapup:ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ: ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΜΟΙΦΘΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΣΑΣ, ΟΠΩς ΑΝΤΑΜΟΙΦΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ !!!!!! ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΑΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ !! ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ !!ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ !!!!!!!!!! (ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ !!!!!!!!!!!!!) :clapup::clapup::whistle: 1 ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ, ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΓΜΗ, ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕς ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΠΟΛΛΟΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΝ... ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ... ;) ΕΧΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ! :clapup::clapup::clapup: ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ω ναι... Εχασα για 60 μορια την Ιατρικη, οποτε μια δευτερη προσπαθεια αξιζει...

Εσυ για που στοχευεις?

Και εδώ θετικάρααααααααααααα
Μιλάμε φίλε μου είσαι πολύ καλός που κυνηγάς τα όνειρά σου.......
Και εγώ δευτεροετής πια μαθηματικου Κρήτης, αλλα θα δώσω πανελλήνιες για Ιατρική.......
Είναι μεγάλο όνειρο και δεν το αφήνω.......
Ισως είναι λαθος, αλλα καλητερα λάθη της καρδιάς απο λαθη της λογικής......
Κυνηγάμε όνειρο τώραααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Και εδώ θετικάρααααααααααααα
Μιλάμε φίλε μου είσαι πολύ καλός που κυνηγάς τα όνειρά σου.......
Και εγώ δευτεροετής πια μαθηματικου Κρήτης, αλλα θα δώσω πανελλήνιες για Ιατρική.......
Είναι μεγάλο όνειρο και δεν το αφήνω.......
Ισως είναι λαθος, αλλα καλητερα λάθη της καρδιάς απο λαθη της λογικής......
Κυνηγάμε όνειρο τώραααααααααααα

είσαι πρότυπο για πολλούς εδώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ω ναι... Εχασα για 60 μορια την Ιατρικη, οποτε μια δευτερη προσπαθεια αξιζει...

Εσυ για που στοχευεις?
60; :eek: Τι ατυχία!Κρίμα ρε φίλε,αλλά αφού το 'χεις αξίζει να ξαναπροσπαθήσεις!(και να μην το είχες πάλι θα άξιζε εφόσον είναι ο στόχος σου ;))
Εγώ για Βιολογία ΕΚΠΑ και μόνο στοχεύω γιατί εκτός Αθηνών δεν γίνεται να πάω.


Και εδώ θετικάρααααααααααααα
Μιλάμε φίλε μου είσαι πολύ καλός που κυνηγάς τα όνειρά σου.......
Και εγώ δευτεροετής πια μαθηματικου Κρήτης, αλλα θα δώσω πανελλήνιες για Ιατρική.......
Είναι μεγάλο όνειρο και δεν το αφήνω.......
Ισως είναι λαθος, αλλα καλητερα λάθη της καρδιάς απο λαθη της λογικής......
Κυνηγάμε όνειρο τώραααααααααααα
Μπράβο ρε kostasrousmath που κυνηγάς το όνειρό σου.Οι περισσότεροι αφού απογοητευτούν τα παρατάνε τελείως και είναι θλιβερό αυτό.ΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΘΕΤΙΚΟΙ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και εδώ θετικάρααααααααααααα
Μιλάμε φίλε μου είσαι πολύ καλός που κυνηγάς τα όνειρά σου.......
Και εγώ δευτεροετής πια μαθηματικου Κρήτης, αλλα θα δώσω πανελλήνιες για Ιατρική.......
Είναι μεγάλο όνειρο και δεν το αφήνω.......
Ισως είναι λαθος, αλλα καλητερα λάθη της καρδιάς απο λαθη της λογικής......
Κυνηγάμε όνειρο τώραααααααααααα

Ετσι ειναι... Δεν θα αντεχα να κατσω στο ΗΜΜΥ(παρολο που επισης το λατρευω) χωρις να προσπαθησω για την Ιατρικη... Και παλι ομως δεν ξερω τι θα κανω αν τελικα πιασω την Ιατρικη...:confused:

60; :eek: Τι ατυχία!Κρίμα ρε φίλε,αλλά αφού το 'χεις αξίζει να ξαναπροσπαθήσεις!(και να μην το είχες πάλι θα άξιζε εφόσον είναι ο στόχος σου ;))
Εγώ για Βιολογία ΕΚΠΑ και μόνο στοχεύω γιατί εκτός Αθηνών δεν γίνεται να πάω.

Μια εκθεση ειναι για μενα η Ιατρικη...

Αχ αχ αχ... Βιολογια ε??? Μεγαλες αγαπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisGr

Νεοφερμένος

Ο DimitrisGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κουράγιο μάγκες !!! Βάλτε στόχους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lamprost

Νεοφερμένος

Ο Lamprost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!

Δε χρειάζεται άγχος!!! Όποιος διαβάσει σοβαρά θα περάσει!!! Καλή δύναμη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top