Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομίζω για τους περισσότερους η σχολική χρονιά έχει αρχίσει ήδη, λόγω φροντιστηρίων.
Αυτή τη χρονιά ας τα δώσουμε όλα λοιπόν!

Άντε βρε...

Καλή μας επιτυχία, καλό μας κουράγιο και καλό διάβασμα!:D


Χρήσιμα links:
[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα
[14/5/2011] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Φυσική Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[16/5/2011] Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Xημεία-Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Ιστορία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Βιολογία Κατεύθυνσης
[20/5/2011] Φυσική Κατεύθυνσης
[20/5/2011] Αρχαία Ελληνική Γλώσσα Κατεύθυνσης
[23/5/2011] Ηλεκτρολογία Κατεύθυνσης
[23/5/2011] Ανάπτυξη Εφαρομγών σε Προγραμματιστικόο Περιβάλλον Κατεύθυνσης
[23/5/2011] Χημεία Κατεύθυνσης
[23/5/2011] Λατινικά Κατεύθυνσης
[25/5/2011] Αρχές Οικονομικής Θεωρίας (Μάθημα Επιλογής)

Σχετικά:
Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;
Επαναληπτικές Πανελλήνιες Εξετάσεις 2011
Μηχανογραφικά 2011

Σημείωση: Όσα μηνύματα, στον παρόν thread, έχουν να κάνουν με τα παραπάνω θέματα, θα διαγράφονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχ σχολείο! :'(

Καλή επιτυχία παιδιά, μη μασάτε, όλοι περάσαμε από εκεί και όμως ζούμε! (Το λέω επειδή κατά καιρούς ακούω διάφορα)
Οι κόποι σας να ανταμειφθούν. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά,μεθοδικότητα,και οι κόποι σας θα ανταμειφθούν.
Μην μασάτε!It's the final countdown!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας και το σημαντικοτερο ειναι η ψυχραιμία...απο εκεί και μετά με οργάνωση και σύστημα όλα θα βρουν το δρομο τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentWhisper

Νεοφερμένος

Ο tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλό κουράγιο παιδιά! Μην αγχώνεστε από λόγια τρίτων περί 24ωρο διάβασμα, εσείς θα καθορίσετε πόσες ώρες χρειάζεται να διαβάσετε και σε ποια μαθήματα θα εστιάσετε περισσότερο. Προσωπική άποψη να πιεστείτε στην αρχή για να μην τρέχετε στο τέλος!!! Θέληση και καλός προγραμματισμός στο διάβασμα θα αποδώσουν! Καλό διάβασμα :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά!!Ελπίζω και πιστεύω πως τα πράγματα δεν θα ναι τόσο τραγικά όσο κάποιοι μας τα παρουσιάζουν!!Εγώ προσωπικά σκέφτομαι πως είναι σαν όλες τις άλλες χρονιές με εξετάσεις στο τέλος απλά με πολύυυυ καλύτερη προετοιμασία κατά τη διάρκεια της χρονιάς!!Φυσικά δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα..αλλά πιστεύω είναι καλύτερα να το βλέπεις έτσι παρά να σκέφτεσαι μονίμως οτι θα ναι πολύ δύσκολο και "απάλευτο"!!!Αν βάλουμε τα δυνατά μας όλα θα πάνε καλά!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους μας!! Καλή σχολική χρονιά..Υ-π-ο-μ-ο-ν-ή και Ε-π-ι-μ-ο-ν-ή και όλα θα περάσουν!! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Καλί επιτυχία παίδες.Ελπίζω να διαβάσω απο σεπτέμβρη διότι το το καλοκαίρι στην προετοιμασία δεν άνοιξα βιβλίο,πιστεύω να μην με ρίξει διότι έχω ψηλό στόχο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Καλη τυχη σε ολους μας παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω αρχισα να φοβαμαι:(φυσικη και μαθηματικα:(.στα αλλα τεσσερα ειμαι σουπερ:(αλλα ειναι βαρυτητας οποτε θα με ριξουν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγω αρχισα να φοβαμαι:(φυσικη και μαθηματικα:(.στα αλλα τεσσερα ειμαι σουπερ:(αλλα ειναι βαρυτητας οποτε θα με ριξουν:(
Aν αφήσεις κάτι ή το πάρεις από φόβο θα σε αφήσει και αυτό. Έχεις καιρό τόσο για εμπέδωση της ύλης όσο και για κάλυψη κενών. Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω αρχισα να φοβαμαι:(φυσικη και μαθηματικα:(.στα αλλα τεσσερα ειμαι σουπερ:(αλλα ειναι βαρυτητας οποτε θα με ριξουν:(

Μην αγχώνεσαι καλέ από τώρα. Έχεις χρόνο για βελτίωση, αρκεί να προσπαθήσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι καλέ από τώρα. Έχεις χρόνο για βελτίωση, αρκεί να προσπαθήσεις.:P

Aυτα τα λες και στον εαυτο σου μικρη μελλοντικη ψυχολογε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Aυτα τα λες και στον εαυτο σου μικρη μελλοντικη ψυχολογε?:P

Εγώ σήμερα είμαι καλά. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Αφου παιδια εγινει και θεμα για τις δικες μας Πανελληνιες τωρα αρχιζω να αγχωνομαι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snil

Νεοφερμένος

Ο snil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους μας !! ( την εχω παρει την αποφαση μου : πανελληνιες ξανα στα 22 !! )


Να παν ολα οπως τα θελετε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους μας!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassia28

Νεοφερμένος

Η vassia28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά, καλή επιτυχία σε όλους!!! Πρέπει να υπάρχει θέληση, υπομονή, επιμονή και εννοείται όρεξη για διάβασμα!!! Είναι μια χρονιά που δεν θα την ξεχάσετε ποτέ!! Καλή επιτυχία και πάλι!! Και για οποιαδήποτε βοήθεια, είτε ψυχολογική, είτε σε κάποιο μάθημα (θετική κατεύθυνση με μάθημα επιλογής Μαθηματικά Γενικής) στείλτε μου μήνυμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Έχω άγχος από την αρχή των καλοκαιρινών!!! Τι θα κάνω μέσα στη χρονιά; :P
Καλή μας επιτυχία όπως και να έχει!!!! Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά!!!! ;)
Πάμε για Πανελλήνιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδιά έχω αγχωθεί κιόλας!!!δεν μπορώ!!!! νιώθω σίγουρος ότι θα αποτύχω..και ειδικά όταν σκεφτομαι την ιστορία(θεωρητική κατ.)...δεν ξέρω αν θα μπορέσω να τα θυμάμαι όοοοοοοοοοοοολα αυτά στο τέλος!!!! εύχομαι πραγματικά καλή επιτυχία σε όλους...μακάρι οι κόποι μας να αντεμειφθούν!!!!

και για όποιον θέλει να γίνει μέλος και στο facebook --------------->https://www.facebook.com/pages/1993-...v=wall#!/group.php?gid=111768552204138&ref=ts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδες χαλαρωστε... No need to worry... Πρωτον ειναι πολυ νωρις ακομα... Δευτερον η υλη βγαινει ανετοτατα... Χωρις υπερβολες... Αν εχετε μεθοδικο διαβασμα θα τα πατε μια χαρα...

Αντε να δω κι εγω τι ψαρια θα πιασω την δευτερη φορα... Εγω παντως για εναμιση μηνα ακομα βιβλιο δεν θα ανοιξω... Απο τον Νοεμβριο και μετα... Αντε... Μπας και γραψω κανενα 16 εκθεση και 19,5 μαθηματικα κατευθυνσης να μπω στην Ιατρικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top