Δελτία επιτυχίας κάθε σχολής

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ειναι αληθεια οτι τα δελτια επιτυχιας στελνονται κατευθειαν στην σχολη και δεν χρειαζεται να παμε να τα παρουμε απο το σχολειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky7

Νεοφερμένος

Η vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω εχω ακουσει οτι τα παιρνουμε απο το σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athina_ch92

Νεοφερμένος

Η Athina_ch92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ναι απο το σχολειο τα παιρνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
στο σχολειο μου ειπαν να ρωτησω στην γραμματεια αν τα θελουν....?τι δλδ αλλες σχολες ζηταν κι αλλες οχι.δεν παμε κλ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Παιδιά, το καλύτερο είναι να ρωτήσετε την γραμματεία της σχολής σας... Σε καθεμιά είναι διαφορετική η διαδικασία. Π.χ. πέρσι που γράφτηκα εγώ (ΤΜΣ Φιλοσοφικής), το δελτίο μου είχε πάει κατευθείαν στη σχολή και δεν χρειαζόταν να κάνω κάτι εγώ, ενώ κάποιοι φίλοι μου αναγκάστηκαν να τρέχουν άλλη μέρα να γραφτούν γιατί δεν τους δέχονταν χωρίς το δελτίο! Όπως γράφτηκε και παραπάνω, δεν πάμε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εχει παρει κανεις το δελτιο απο το σχολειο του;εγω πηρα τηλεφωνο στο σχολειο αν βγηκαν στις 1 σεπτεμβριου και μου ειπαν οτι δεν ειχαν βγει ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο στο απθ και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται το δελτιο επιτυχιας. επισης στην ιστοσελιδα του απθ εκει που ελεγε για τις εγγραφες των πρωτοετων ελεγε οτι απο φετος οι πρωτοετεις φοιτητες δεν θα υποβαλλονται σε ιατρικες εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Το δελτίο επιτυχίας το πήρα σήμερα από το σχολείο μου. Αν και δεν είναι απαραίτητο για την εγγραφή σε όλες τις σχολές, καλό είναι να το έχετε. Την Παρασκευή πρέπει να πήγαν στα περισσότερα σχολεία..Πάρτε ένα τηλεφωνάκι να ρωτήσετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Κι εγώ το πήρα σήμερα για καλό και για κακό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top