Cebollitas (Aτρόμητοι)

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Τον Ταρούσα τον υποδυόταν ο Brian Caruso. Λίστα των ηθοποιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
το βλεπα φανατικα μιλαμε!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
πωπω τι εποχες!! ναι ατρομητους εβλεπα φανατικα ειχα μια αδυναμια στον καροτ (colo)!! ομως οπως ειπαν και παραπανω εκτος απτους ατρομητους θα μου μεινουν αλησμονητο το ντισνει κλαμπ με τον λυκουργο και την καρολινα (μετα δεν μαρεσε) , το μικρο σπιτι στο λιβαδι ....το καρουσελ το ειχα προλαβει λιγο και ηταν πολυ γλυκο αποτι θυμαμαι ...ανυποτακτες καρδιες (rebelde way) μετα εβλεπα αρκετα αλλα δεν ημουν απτις τρελες φαν !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aλεξια20

Νεοφερμένος

Η Aλεξια20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Aχ και εγω το εβλεπα φανατικα. Ο Γκαστον ρε παιδια δεν ειχε σγουρα μαλλια; Με σγουρα τον θυμαμαι και επισης θυμαμαι οτι του αρεσε μια ομορφη κοπελιτσα που την ελεγαν Γιασμιν. Παντως και ο Hippolito εχει ομορφυνει πολυ. Αν εχετε βαλτε και αλλες φωτογραφιες τους να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Αυτή ήταν η κότη του κακού νομίζω;; Και είχε έναν αδερφό μου κάποια στιγμή έμεινε ανάπηρος;; Δε θυμάμαι το ονομά του.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.

Αυτή ήταν η κότη του κακού νομίζω;; Και είχε έναν αδερφό μου κάποια στιγμή έμεινε ανάπηρος;; Δε θυμάμαι το ονομά του.:(

Ναι, αυτή είναι. Του δεύτερου κακού. Ο αδερφός της ήταν με τους ατρόμητους και έμεινε ανάπηρος. Είχε γκόμενα την Γιασμίν που λέει η Αλεξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και πώς τον λέγανε; Θυμάσαι;:redface:


έντιτ:
Την ¨πεπονού" την θυμάστε;;; ΧΧΑχαχα του κάροτ κόλλημα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μόνο που θυμάμαι από τους ατρόμητους είναι ότι κάθε λίγο διαφήμιζαν kinder bueno (και το λέγανε σοκολατίτσες) και στην συνέχεια διαφήμιζαν και το kinder αυγό και κάτι ξηρούς καρπούς που τα έλεγαν σποράκια.
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που μεγάλωσα με carussel και μικρό σπίτι στο λιβάδι. :)
φρουτοπία και disney club με τον λυκούργο και την καρολίνα. :)

Dinsey Club!!! :clapup: χαχα! θυμάμαι αμυδρά που το έβλεπα στο νηπιαγωγείο και στην πρώτη κ ίσως δευτέρα δημοτικού! τέλειο!!!!! :D

φρουτοπία είναι μία η ονειρεμένη φρουτοπία! και αυτό ίσα που το θυμάμαι!! έχω το τελευταίο επεισόδιο σε κόμιξ! :P Τριβιζάς! Αγαπημένος συγγραφέας των τότε χρόνων!! :D

στο δημοτικό πολλές φορές όταν είχαμε γυμναστική φωνάζαμε όλοι μαζί αυτό το θρυλικό :P πλέον:

ΤΑΡΟΥΣΑ, ΤΑΡΟΥΣΑ!!!! :D

Σε όποιον λέω για αυτή τη σειρά, αμέσως λέει αυτό το σύνθημα..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Και πώς τον λέγανε; Θυμάσαι;:redface:


έντιτ:
Την ¨πεπονού" την θυμάστε;;; ΧΧΑχαχα του κάροτ κόλλημα.:redface:

Χέντι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ααααα μπράβοοοοοοοοο! Άκου κει όνομα. Ο αγαπημένος μου ήταν πάντως. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
χαχαχ τελειο θεμα και εγω το εβλεπα καθε μερα αυτο . με τον ταρουσα ταρουσα δεν ηταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
χαχαχ τελειο θεμα και εγω το εβλεπα καθε μερα αυτο . με τον ταρουσα ταρουσα δεν ηταν?
Χαχαχα! Ναι:P

Πάντως και εγώ έβλεπα ατρόμητους αλλά τώρα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα!
Εγώ γιατί νόμιζα ότι ήταν αργεντίνικη σειρά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Χαχαχα! Ναι:P

Πάντως και εγώ έβλεπα ατρόμητους αλλά τώρα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα!
Εγώ γιατί νόμιζα ότι ήταν αργεντίνικη σειρά;:hmm:

Αργεντίνικο ήταν. Αφού οι Ατρόμητοι έπαιξαν και με την φανέλα της Αργεντινής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πω πω τι μου θυμίσατε τώρα!!!!!!!!!
Τα χρόνια της αθωότητας...
"Ατρόμητους" έβλεπα φανατικά καθε μεσημέρι. Δεν πήγαινα να διαβάσω αν δεν τελείωναν.

Και το "καρουσελ" το θυμάμαι αμυδρά...

Ρε η Σοφία είναι όντως κόρη του Μαραντόνα!!!!!!! Την λένε Dalma Maradona.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αυτο ειναι απο τα αγαπημενα μου απο τους Ατρομητους



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Οι "Ατρόμητοι" ήταν μια σειρά που δίδασκε άξιες κυρίως την φιλία...
Ένα καταπληκτικό βιντεάκι...
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/X6OqXVsW69E?fs=1&hl=el_GR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/X6OqXVsW69E?fs=1&hl=el_GR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροδάνθη

Νεοφερμένος

Η Ροδάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά...θέλω την βοήθειά σας για 2 πραγματάκια...1.Θυμάται κανένας ένα παιδικό πριν τους ατρ'ομητους με έναν που έτρωγε μακαρόνια και έχει super δυνάμεις?Μου το λένε πολλοί αλλα δεν το θυμάμαι...2.'Εχουμε στείλει e-mail στην ΕΡΤ να κάνουμε ενα group στο facebook και να μας πουν πόσα άτομα θέλουν για να ξαναβάλουν Ατρόμητους...αν δεκτούν και μπορείτε θα σας πώ link να το προωθήσετε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θυμάται κανένας ένα παιδικό πριν τους ατρ'ομητους με έναν που έτρωγε μακαρόνια και έχει super δυνάμεις?Μου το λένε πολλοί αλλα δεν το θυμάμαι...


Kabamaru λέγεται. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
κι εγω το εβλεπα φανατικα και ο αγαπημενος μου ητν ο ταρουσα,ο καροτ και ο γκαστον! κοιταξτε πως εχει γινει ο γκαστον... :) https://www.flickr.com/photos/earcos/3533464668/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
και γω εβλεπα ατρομητουυυυυυυς:D:D:D
αγαπημενος μου ο ταρουσα φυσικα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top