Cebollitas (Aτρόμητοι)

XLa

Νεοφερμένος

Ο XLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω απο τους Ατρομητους θυμαμαι περισσοτερο τον Αλφονσο και την παρεα του [τον Κακονι και το κοκκινομαλικο παιδι που ηταν μαζι τους, το χοντρο παιδι που ο Αλφονσο μισουσε πιο πολυ απ ολους.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Λυπάμαι τα σημερινά παιδιά που δεν είχαν την τύχη να δουν και αυτά αυτές τις θρυλικές σειρές γεμάτες νόημα. Τώρα βλέπουν ben 10, dora, patty και άλλες τέτοιες μακακίες. Μακάρι να το ξανάβαζαν. Θα μπορούσαμε να στείλουμε e-mail, αλλά δεν ξέρω αν πιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αχ ρε παιδια τι μου θυμισατε.:) Εβλεπα φανατικα ατρομητους οπως και όλοι της γενιας μας! Με αυτα μεγαλωσαμε και αισθανομαι περηφανος και τυχερος γιαυτο... Απιστευτη σειρα! Τη θυμαμαι σαν χθες. Και ομως πανε ηδη τοσα χρονια! Πως περναει ετσι ο καιρος... Ωρες ωρες σκεφτομαι τα παιδικα,ξεγνοιαστα και αθωα μας χρονια και συγκινουμαι! ... Τι μου θυμισατε... Μακαρι να την ξαναβαλει καποια στιγμη στην τηλεοραση... Ευχαριστω για τις υπεροχες αναμνησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά! Θυμάστε τον τερματοφύλακα τον χοντρούλη τον Μπόκα;;;;
Σήμερα είναι αδύνατος το καλό μου.

Κοιτάχτε πώς μεγάλωσαν :'(










Αυτή η Ξανθιά, πρέπει να είναι η Βερόνικα, ε;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδιά! Θυμάστε τον τερματοφύλακα τον χοντρούλη τον Μπόκα;;;;
Σήμερα είναι αδύνατος το καλό μου.

Μπα,έδωσε κι αυτός Πανελλήνιες?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οι Πανελλήνιες παχαίνουν ρε!:hehe:

Οι κοπελιες,και ειδικα οι θεωρητικες,ξεχνανε να φανε με αποτελεσμα να μενουν στέκες :P

on topic:τι ομορφο μηνυμα η επανενωση..."ποιος τον μαμαει τον αθλητισμο,ανοιγε μπουκαλιαααααααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οι κοπελιες,και ειδικα οι θεωρητικες,ξεχνανε να φανε με αποτελεσμα να μενουν στέκες :P
Μακάρι να είναι έτσι.:redface:
on topic:τι ομορφο μηνυμα η επανενωση..."ποιος τον μαμαει τον αθλητισμο,ανοιγε μπουκαλιαααααααα! :P

Πού το είδες αυτό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
να το πω να το πω να το πω ...!!!! ''ε πες το!'' αχχχχ το ξεχασααααα χα0αχ0χα0χα0 --> https://www.google.gr/imgres?imgurl=...bTTCw&esq=1&page=1&ndsp=24&ved=1t:429,r:4,s:0

ειναι κορη του μαραντονα , η σοφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η κόρη του Μαραντόνα;;;;;;;;;;;;;;;; Σοβαρά;:confused:
Αυτή έπαιζε ατρόμητους καλέ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μπραβο Λαουρα πανω που σκεφτομουν πως θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα που μεγαλωσαν.Ιδιοι σε πιο μεγαλη εκδοση ειναι εκτος απο το Μποκα ,τον οποιο δεν αναγνωρισα καν!:hehe:Και να λεω ποιος να 'ναι αυτος αραγε;Και ο Ταρουσα καμια σχεση.Εντωμεταξη απο Gamuza πώς το καναν Ταρουσα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Παιδιά! Θυμάστε τον τερματοφύλακα τον χοντρούλη τον Μπόκα;;;;
Σήμερα είναι αδύνατος το καλό μου.

Κοιτάχτε πώς μεγάλωσαν :'(










Αυτή η Ξανθιά, πρέπει να είναι η Βερόνικα, ε;;:P
πως μεγαλωσαν ετσι........συγκινήθηκα! θελω να γυρισω τον χρονο πισω! :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Στις φωτογραφίες είναι σίγουρα αυτοί? Γιατί ο Φέντε είναι ο διάσημος Αργεντινός παίκτης Maxi Lopez. Και στο τραγούδι των τίτλων αναφέρει αυτό το όνομα, απλά λέει Maximiliano αντί για Maxi.https://en.wikipedia.org/wiki/Maxi_L%C3%B3pez
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπραβο Λαουρα πανω που σκεφτομουν πως θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα που μεγαλωσαν.Ιδιοι σε πιο μεγαλη εκδοση ειναι εκτος απο το Μποκα ,τον οποιο δεν αναγνωρισα καν!:hehe:Και να λεω ποιος να 'ναι αυτος αραγε;Και ο Ταρουσα καμια σχεση.Εντωμεταξη απο Gamuza πώς το καναν Ταρουσα;:hmm:
Καλέ τι λες; Ο Ταρούσα είναι ολόιδιος, απλά έχει παχύνει λίγο. ΈΛα ντε και μένα το όνομα μου έκανε λίγο εντύπωση.
Πωω και ο Brain, από μικρός φαινόταν ότι θα γίνει ωραίος.:redface:
Στις φωτογραφίες είναι σίγουρα αυτοί? Γιατί ο Φέντε είναι ο διάσημος Αργεντινός παίκτης Maxi Lopez. Και στο τραγούδι των τίτλων αναφέρει αυτό το όνομα, απλά λέει Maximiliano αντί για Maxi.https://en.wikipedia.org/wiki/Maxi_L%C3%B3pez

Ναι είναι σίγουρα αυτοί!:D
Μη σε μπερδεύει το Φέντε στον αυτόν, μπορεί να υπήρχε άλλος, ή πολύ απλά να τα έχουν μπερδέψει τα ονόματα. Εχμμ Ελλάδα τι περιμένεις;:redface:

Ώστε αυτός είναι ο Φέντε σήμερα ε;; Πωπω, πώς ασχήμυνε έτσι; (κακιά:redface:)
Πάντως, αγνώριστος μιλάμε. Δε θα τον αναγώριζα με τίποτα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ώστε αυτός είναι ο Φέντε σήμερα ε;; Πωπω, πώς ασχήμυνε έτσι; (κακιά:redface:)
Πάντως, αγνώριστος μιλάμε. Δε θα τον αναγώριζα με τίποτα. :|

Περνάνε τα χρόνια. Θυμάμε που όταν το έβλεπα και ήμουν μικρός μου φαίνονταν κανονικά τα παιδιά, τώρα μου φαίνονται μικρούλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και εγω εβλεπα ατρομητους καθε μερα οταν γυρνουσα απο το σχολειο!!!:)Ακουσα απο εναν γνωστο μου οτι ο ταρουσα ειναι στην πραγματικοτητα ο lionel messi!:confused:;!Μηπως ξερει κανεις ποιος κρυβεται τελικα πισω απο τον ταρουσα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
και εγω εβλεπα ατρομητους καθε μερα οταν γυρνουσα απο το σχολειο!!!:)Ακουσα απο εναν γνωστο μου οτι ο ταρουσα ειναι στην πραγματικοτητα ο lionel messi!:confused:;!Μηπως ξερει κανεις ποιος κρυβεται τελικα πισω απο τον ταρουσα;:P

Ο Ταρούσα δεν είναι ο Μέσσι. Πώς λέγεται ο Ταρούσα στα μεξικάνικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο Ταρούσα είναι αυτός

Δεν είναι ο Μέσσι καλέ! Gamuza τον λέει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μόνο εγώ το σνόμπαρα αυτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top