Ιατρική Λάρισας ή Αθήνας;

touuuut

Νεοφερμένος

Ο touuuut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χαιρεται!!!!!!!!!! Περασα Ιατρικη Λαρισας και εχω δικαιωμα μεταγραφης, οποτε μπορω να ερθω Αθηνα. Τι να κανω;;;; Ξερω πως πολλοι θα πουν ο,τι δεν πρεπει να χασω το πανεπιστημιο Αθηνων. Ομως ακουω και πολλα αρνητικα για την Ιατρικη Αθηνων (καταληψεις, τεραστια σε αριθμο μαθητων τμηματα κλπ). Θελω τις αποψεις σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν έχω προσωπική εμπειρία από την Ιατρική Αθηνών, αλλά έχω ακούσει πολλούς να λένε ότι είναι η καλύτερη στην Ελλάδα. Δεν γνωρίζω περισσότερες λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prototype

Νεοφερμένος

Ο Andreas Vesalius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εχεις Π.Μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top