Ιατρική Αλεξανδρούπολης

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εγω σας εγκαταλειπω, παιρνω μεταγγραφη για Γιαννενα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στο καλό nevermind! Καλή συνέχεια..
ΜΕΧΜΕΤ - ΔΠΘ δουλεύεις στο πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω σας εγκαταλειπω, παιρνω μεταγγραφη για Γιαννενα:redface:

Σε δέχονται τελικά εε; Μπράβο ρε συ.. άντε καλή σταδιοδρομία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirakos_ast

Νεοφερμένος

Ο spirakos_ast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιά.πότε μπορούμε να δηλώσουμε μέρες για εργαστήρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστινα Θεσνικη

Νεοφερμένος

Η Χριστινα Θεσνικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λοιπον για τα εργαστηρια δε ξερω κατι συγκεκριμενο βρηκα ομως αυτο το site, που μαλλον δεν ειναι κι ιδιαιτερα κατατοπιστικο...Θεωρητικα πρεπει να κανεις λογαριασμο και μετα να δηλωσεις μαθηματα και εργαστηρια απευθειας μεσω internet...Αν βγαλετε καμια ακρη πειτε μου...

Διορθωση:Τελικα το site δεν χρησιμοποιειται για να δηλωσεις μαθηματα αλλα για να παρακολουθεις διαλεξεις απο καθηγητες και τα λοιπα:
https://duthmed07.wordpress.com/2010/01/22/εγγραφή-στο-meducatoriris/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ποτε αρχιζετε ρε παιδια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα Θεσνικη

Νεοφερμένος

Η Χριστινα Θεσνικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Απ οτι ακουσα 5/10...Η επικρατεστερη ημερομηνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirto

Νεοφερμένος

Η spirto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα ότι τα μισά μαθήματα γίνονται στη Θεσσαλονίκη. Ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εμ, δεν νομίζω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα ότι τα μισά μαθήματα γίνονται στη Θεσσαλονίκη. Ισχύει;
Ε όχι! Έλεος! Ποιός διαδίδει τέτοιες μπούρδες? Ας έρθει να δει τι εγκαταστάσεις έχουμε να το βουλώσει! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε που Αλεξανδρούπολη-Θεσσαλονίκη απέχουν και κάμποσο? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πάντως μου κάνει πολύ εντύπωση που σχεδόν κανείς δεν γνωρίζει πως το Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης είναι το μεγαλύτερο νοσοκομείο των Βαλκανίων :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αλήθεια; Ούτε εγώ το ήξερα :redface:
Καλά, βέβαια, το ότι είναι το μεγαλύτερο δεν μας λέει απαραίτητα κάτι για την ποιότητά του (και κατ' επέκταση την ποιότητα της εκπαίδευσης των φοιτητών Ιατρικής). Το μεγαλύτερο από άποψη κλινλων εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Παιδιά, εσείς που είστε φοιτητές της Ιατρικής Αλεξανδρούπολης και βλέπετε τα πράγματα από πρώτο χέρι, πως βλέπετε τη σχολή αυτή; Υπολείπεται σε κάτι ή υπερταιρεί, συγκριτικά με τις υπόλοιπες ιατρικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexBiohazardou

Νεοφερμένος

Ο AlexBiohazardou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα ότι τα μισά μαθήματα γίνονται στη Θεσσαλονίκη. Ισχύει;


Δεν ισχύει! Μέχρι και σήμερα 25 Ιουνίου 2011 :P όλα τα μαθήματα γίνονται στην Αλεξανδρούπολη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Αλήθεια; Ούτε εγώ το ήξερα :redface:
Καλά, βέβαια, το ότι είναι το μεγαλύτερο δεν μας λέει απαραίτητα κάτι για την ποιότητά του (και κατ' επέκταση την ποιότητα της εκπαίδευσης των φοιτητών Ιατρικής). Το μεγαλύτερο από άποψη κλινλων εννοείς;

Το μεγαλύτερο σε μέγεθος :P
Και σε διαβεβαιώ πως είναι εξαιρετικό νοσοκομείο. ;)

Παιδιά, εσείς που είστε φοιτητές της Ιατρικής Αλεξανδρούπολης και βλέπετε τα πράγματα από πρώτο χέρι, πως βλέπετε τη σχολή αυτή; Υπολείπεται σε κάτι ή υπερταιρεί, συγκριτικά με τις υπόλοιπες ιατρικές;

Δεν υπολείπεται απολύτως σε τίποτα! Και το εννοώ! Από την άλλη και μόνο που νιώθεις τους καθηγητές τόσο κοντά σου, αυτό το θεωρώ τεράστιο + ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η ιατρική αυτή δέχεται μόνο 60 (νομιζω φοιτητές )

Συνεπώς το μάθημα γίνεται ποιοτικό όσο δε πάει άλλο.

Η Αθήνα έχει σιγουρα τις καλυτερες κλινικες...
της Ελλάδας αλλά σε κάθε κλινική πάνε 20 παιδιά (τι να μάθεις με τόσο κίνηση) και πλακώνουν και φοιτητές από άλλες σχολές.

Το μεγαλύτερο σε μέγεθος :P
Και σε διαβεβαιώ πως είναι εξαιρετικό νοσοκομείο. ;)



Δεν υπολείπεται απολύτως σε τίποτα! Και το εννοώ! Από την άλλη και μόνο που νιώθεις τους καθηγητές τόσο κοντά σου, αυτό το θεωρώ τεράστιο + ;)

φωτογραφία ; :( θέλω να το δω πρέπει να είναι πολύ ωραίο.

(δε νομίζω να είναι μεγαλύτερο και πιο όμορφο από το Αττικό (εκεί που δούλευα) ) . Μοιάζει σαν νοσοκομειο εξωτερικού (φυσικά επανέρχεσαι στην πραγματικότητα όταν βλέπεις τα ράτζα...)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Η ιατρική αυτή δέχεται μόνο 60 (νομιζω φοιτητές )

Συνεπώς το μάθημα γίνεται ποιοτικό όσο δε πάει άλλο.

Η Αθήνα έχει σιγουρα τις καλυτερες κλινικες...
της Ελλάδας αλλά σε κάθε κλινική πάνε 20 παιδιά (τι να μάθεις με τόσο κίνηση) και πλακώνουν και φοιτητές από άλλες σχολές.



φωτογραφία ; :( θέλω να το δω πρέπει να είναι πολύ ωραίο.

(δε νομίζω να είναι μεγαλύτερο και πιο όμορφο από το Αττικό (εκεί που δούλευα) ) . Μοιάζει σαν νοσοκομειο εξωτερικού (φυσικά επανέρχεσαι στην πραγματικότητα όταν βλέπεις τα ράτζα...)



60 δε δέχεται απλά στο τέλος με τις μεταγραφές μένουμε γύρω στουσ 60 με 70 :P

Μια φωτογραφία από όταν χτιζόταν ακόμη πριν 8 χρόνια:



Τώρα πια ακριβώς από πίσω είναι όλα τα κτήρια των προκλινικών της Ιατρικής και της Μοριακής Βιολογίας μαζί με τη βιβλιοθήκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πάντως μου κάνει πολύ εντύπωση που σχεδόν κανείς δεν γνωρίζει πως το Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης είναι το μεγαλύτερο νοσοκομείο των Βαλκανίων :hmm::P

δεν το γνωριζουν γιατι ειναι κομπλεξικοι φιλε μου:whistle: αλλα θα τους περασει δεν πειραζει

Άσε που Αλεξανδρούπολη-Θεσσαλονίκη απέχουν και κάμποσο? :p

2 ωρες και 30 λεπτα περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

arisrs9

Νεοφερμένος

Ο arisrs9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ εδώ φέτος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top