Πίσω στα σχολεία

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Deutsch: Πραγματικά,τα Themen όσο και αν το δουλεύουνε πολλοί,το θεωρώ πολύ κατώτερο έναντι του Ausblick για Β1 και πάνω.Γενικά,τα θεωρώ προχειροδουλειά,αν και για Λύκειο καλά είναι.:confused:


Συμφωνώ. Αν και σε κανέναν δεν θα πρότεινα να δουλέψει το Ausblick καθώς το θεωρώ κουραστικό βιβλίο και φυσικά χωρίς κανένα ενδιαφέρον. Εμείς ένα βιβλίο θέλουμε με καλές θεματικές ενότητες... Από εκεί και πέρα η καθηγήτρια μας δουλεύει μόνο με φυλλάδια τα οποία συμβαδίζουν με τις θεματικές ενότητες του βιβλίου και διάφορες εργασίες σχετικά με αυτές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν ξέρω που βρίσκετε την όρεξη και διαβάζετε, πάντως εγώ δεν τα καταφέρνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν ξέρω που βρίσκετε την όρεξη και διαβάζετε, πάντως εγώ δεν τα καταφέρνω.

Προβλημα συγκεντρωσης και εσυ;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Προβλημα συγκεντρωσης και εσυ;:/:

Γενικότερα βαρεμάρας θα έλεγα, διότι άμα κάτσω να διαβάσω σχετικά τα μαθαίνω εύκολα μπορώ να πω. Διαβάζοντας για καμιά ώρα την ίδια παράγραφο, αλλιώς με μια ανάγνωση τίποτα δεν μπορώ να συγκρατήσω. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Γενικότερα βαρεμάρας θα έλεγα, διότι άμα κάτσω να διαβάσω σχετικά τα μαθαίνω εύκολα μπορώ να πω. Διαβάζοντας για καμιά ώρα την ίδια παράγραφο, αλλιώς με μια ανάγνωση τίποτα δεν μπορώ να συγκρατήσω. :confused:

Φυσικό είναι αυτό. Ειδικά στην ιστορία. Υπομονή, πολλές επαναλήψεις και με σύστημα κι όλα καλά θα πάνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Φυσικό είναι αυτό. Ειδικά στην ιστορία. Υπομονή, πολλές επαναλήψεις και με σύστημα κι όλα καλά θα πάνε :)

Πραγματικά ήδη παρατήρησα πως με την συνεχή επανάληψη θυμάσαι πράγματα που έχεις διαβάσει πριν 2 βδομάδες ξέρω γω. Αλλά για να τα θυμάμαι και στα υπόλοιπα θα πρέπει αρχικά να κάτσω να διαβάσω την ιστορία, μόνο την έχω κάνει ανάγνωση προς το παρόν και το Σάββατο γράφω στην πρώτη ενότητα, κατάλαβες ποια εννοώ φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πραγματικά ήδη παρατήρησα πως με την συνεχή επανάληψη θυμάσαι πράγματα που έχεις διαβάσει πριν 2 βδομάδες ξέρω γω. Αλλά για να τα θυμάμαι και στα υπόλοιπα θα πρέπει αρχικά να κάτσω να διαβάσω την ιστορία, μόνο την έχω κάνει ανάγνωση προς το παρόν και το Σάββατο γράφω στην πρώτη ενότητα, κατάλαβες ποια εννοώ φαντάζομαι.

ναι... το αγροτικο ζητημα στον 20ο αιωνα... ελα, ευκολακι τρελο ειναι! καλη σου επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω παλι το αντιθετο. Εχω κα**ωσει άγρια με όλα τα μαθηματα και διαβάζω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αυριο ψηφιζουμε για 15 μελες. Δευτερα οχι μαθημα αυτα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
χαχαχα αθλητικη μερα...
για δεκα λεπτα που θα παιξω μπασκετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δε βαριεσαι πηγαινε και στυο ποδοσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Αυριο ψηφιζουμε για 15 μελες. Δευτερα οχι μαθημα αυτα ειναι

Στις εκλογές για να βγάλουμε πρόεδρο της τάξης εγώ έριξα άκυρο.Πήρα το πράσινο φωσφοριζέ και έγραψα με μεγάλα γράμματα "Όλοι άχρηστοι είναι ρεε!!!" Λέτε να κάνω το ίδιο και με τις εκλογές για το 15μελές?? :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω 7 ατομα παντως ξερω ποιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φορουμακιας

Νεοφερμένος

Ο φορουμακιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Στις εκλογές για να βγάλουμε πρόεδρο της τάξης εγώ έριξα άκυρο.Πήρα το πράσινο φωσφοριζέ και έγραψα με μεγάλα γράμματα "Όλοι άχρηστοι είναι ρεε!!!" Λέτε να κάνω το ίδιο και με τις εκλογές για το 15μελές??



Με τα μπούνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
??? Τι εννοεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ λόγω κρυολογήματος (το κατάφερα και φέτος!) παίρνω κάτι χάπια για το συνάχι. Δύο φορές παραλίγο να κοιμηθώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στις εκλογές για να βγάλουμε πρόεδρο της τάξης εγώ έριξα άκυρο.Πήρα το πράσινο φωσφοριζέ και έγραψα με μεγάλα γράμματα "Όλοι άχρηστοι είναι ρεε!!!" Λέτε να κάνω το ίδιο και με τις εκλογές για το 15μελές??



Με τα μπούνια!!!

Τελικά έκανα το ίδιο και στις εκλογές του 15μελούς,με μόνη διαφορά ότι εκτός από αυτό που έγραψα με το πράσινο φωσφοριζέ, ζωγράφισα και ένα smile στην άκρη του χαρτιού!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμείς σήμερα και αύριο δηλώνουμε συμμετοχές για το 15μελές.

Ως συνήθως, εγώ δεν βάζω και θα ψηφίσω κάποιον γνωστό που θεωρώ πως μπορεί να βγάλει απόφαση της προκοπής.

Αν και αμφιβάλλω για τους υπόλοιπους, anyway.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εμείς σήμερα και αύριο δηλώνουμε συμμετοχές για το 15μελές.

Ως συνήθως, εγώ δεν βάζω και θα ψηφίσω κάποιον γνωστό που θεωρώ πως μπορεί να βγάλει απόφαση της προκοπής.

Αν και αμφιβάλλω για τους υπόλοιπους, anyway.

Εγώ ρίχνω άκυρο και γιατί όλοι είναι άχρηστοι,αλλά και για να τους τη σπάσω!!!:alljumpy::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δευτερα παγκοσμια μερα αθλητισμου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top