Πίσω στα σχολεία

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Α, να ευχήθώ και εγώ καλή σχολική χρονιά σε όλους! :D

Καλή τελευταία σχολική χρονιά σε κάποιους και να τα πάτε όλοι όπως επιθυμείτε στις πανελλαδικές.Δεν είναι τίποτα τελικά και θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας.

Το καλοκαιράκι έφυγε,αλλά τίποτα δεν σταματά... Να'στε καλά όλοι. :happy:

Εγώ θέλω να δω αν θα μου λείψει καθόλου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγω δεν θέλω να ανοίξουν τα σχολεία, γιατί τα έχω βαρεθεί τόσα χρόνια και ειδικά φέτος που δίνω πανελλήνιες και το προγραμά μου θα είναι ιδιαίτερα βαρύ, γιαυτό θέλω η χρονιά να τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται και να ησυχάσω. Άσε που έχω ήδη αρχίσει τα φροντιστήρια εδώ και δυο εβδομάδες και έχω αρχίσει να διαβάζω κανονικότατα, οπότε είναι σαν να έχω αρχίσει ήδη το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
καταρχην φιλοι μου καλη επιτυχια σε οσους αρχιζουν να ανεβαινουν την δυσκολη ανηφορα των πανελληνιων...μην ανησυχειτε για τιποτα...ΟΟΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!ετσι και αλλιως μετα την ανηφορα ερχεται μια κατηφορα ''χαλαρωσης'';)επισης επισημα πια ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ και σε εμας τους μικρους...ενταξει παιδια τι να κανουμε ???σχολειο ειναι....θα περασει.......αχ μου εχουν λειψει πολυ οι φιλοι μου και οι πλακες που καναμε .....το σχολειο τελικα ειναι ..οπως το δεις....(οχι οχι γιατρε,δεν ειμαι τρελη.!!!!):P:P:P αλλωτε το βλεπεις σαν μια γκριζα φυλακη και αλλωτε σαν ενα χωρο που σπας πλακα βρε αδελφε....δεν ξερω ...δεν ξερω...παντως εγω συνηθως το βλεπω με τη δευτερη εκδοχη...και οχι,δεν ειμαι μεταξεταστεα αλλα απουσιολογος(οχι φυτο)...................ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥς ΔΙΝΕΙΣ :D:D

so............................https://www.youtube.com/watch?v=u-rJ-6hBfSo:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πω φετος πανελληνιες κ ξεκιναμε τεταρτη μ διαγωνισματα στο φροντηστηριο . Δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο βαριεμαι τοσο πολυ δεν μπορω να συγκεντρωθω .Δεν ξερω τι να κανω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
pacipoy μην ανησυχεις......ολα θα πανε καλα...θ πιεστεις τωρα αρκετα αλλα μετα σε περιμενει η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ!!σκεψου τις διακοπες,τις βολτες,την ανεξαρτησια σου μετα τις πανελληνιες!!!!! θα ειναι δυσκολο για εσενα....αλλλα..........ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!Ολα μια ιδεα ειναι !!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
pacipoy μην ανησυχεις......ολα θα πανε καλα...θ πιεστεις τωρα αρκετα αλλα μετα σε περιμενει η ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ!!σκεψου τις διακοπες,τις βολτες,την ανεξαρτησια σου μετα τις πανελληνιες!!!!! θα ειναι δυσκολο για εσενα....αλλλα..........ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!Ολα μια ιδεα ειναι !!!!:)
Eτσι αντε να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ακουμε που σου λεω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Πω φετος πανελληνιες κ ξεκιναμε τεταρτη μ διαγωνισματα στο φροντηστηριο . Δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο βαριεμαι τοσο πολυ δεν μπορω να συγκεντρωθω .Δεν ξερω τι να κανω ...

Υπομονη και επιμονη.Σε καταλαβαινω...

Εγω παλιοτερα ανυπομονουσα να αρχισουν τα σχολεια και οταν ανοιγαν ηθελα να κλεισουν(οπως ειπε και ο elemnt).Πλεον ουτε καν θελω να ανοιξουν.Ειδικα τωρα που θα παω Λυκειο δεν θελω καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αρα χαρα ειμαστε συνομιλικες!!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ (ακυρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Επισης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σχολειο σχολειο σχολειο σχολειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ναι μπειμπε θελω να αρχισει, θελω να σκιστω στο διαβασμα ,θελω να αποκτησω την ενεργεια που εχω τον χειμωνα σε αντιθεση με το καλοκαιρι που καθομαι και την υπολοιπη ημερα δουλευω,θελω να δω τους συμμαθητες μου(για λιγο....κατι να γινει μετα και να εξαφανιστουν γινεται?:hmm:)θελωωωωωωωωωωω θελωωωωωωωωωω θελωωωωωωωω :D
αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ειμαι η μονη που δεν θελω να ανοίξει? απο περυσι τον μαη κατι με χει πιασει και δεν θελω να τελειωσει το σχολειο......θελω καθε σεπτεμβρη να εχω αυτο το αισθημα της βαρεμαρας να πας σχολειο να πηγαινω και να βλεπω τα φιλαρακια μου.......δεν θελω να τελειωσει....... :'( :'( :cry_x: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Φέτος τα πράγματα θα είναι διαφορετικά για μένα καθώς φέτος πάω Β' λυκείου και μαζί με τις αλλαγές στα μαθήματα λόγω κατεύθυνσης θα αρχίσουν και τα ιδιαίτερα σε αρχαία, έκθεση και λατινικά. Αλλά δεν με πολυπειράζει. Είμαι πολύ καλός μαθητής και πιστεύω ότι θα τα καταφέρω. Καλή διάθεση να υπάρχει και όλα θα πάνε καλά. Δεν θα είμαι ξεκούραστος όλη την μέρα όπως στο καλοκαίρι, αλλά δεν θα είμαι όλη την ώρα στον υπολογιστή, στην τηλεόραση και στο ps3. Θα είμαι με φίλους. Ελπίζω φέτος να μην βρέχει την πρώτη μέρα όπως πέρσι που είχα τα βιβλία και έγινα παπί.:P Θα αρχίσουν οι συζητήσεις στην τάξη για το πόσο καλός είναι ο κάθε καθηγητής που μπαίνει στην τάξη κτλ. Ελπίζω να είναι καλοί. Και καθηγητές και συμμαθητές.

Καλή σχολική χρονιά σε όλους!
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αρχίζει η νέα σχολική χρονιά ε ?
Αντε καλή αρχή σε όσους από σας ειστε μαθητές ...
Εγώ δεν είμαι πια και παραδόξως δεν μου λείπει τίποτα . Δεν τους χρωστάω τίποτα...



Συμφωνω απολυτα ουτε εμενα μου λειπει ουτε πιστευω οτι θα μου λειψει! Καλη φοιτητικη ζωη σε εμας και καλη επιτυχια σε οσους δινουν φετος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι να πω!Απο τη μια χαιρομαι που θα ανοιξουν τα σχολεια θα ξαναδω τις φιλες μου,θα αρχίσουν οι πλακες,κλπ κλπ:D.Επισης χαιρομαι που θα ειμαι πλεον highschool girl,που αρχίζει το φθινόπωρο(το οποιο λατρεύω),αλλα απο την αλλη στεναχωριεμαι γιατι αρχιζει η "περιοδος των μεγαλων αποφασεων"(τι θα κανω στο μελλον κλπ)Για να μην αναφερθώ στο διαβασμα.........:worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και εγω συνηθως στις αρχες Σεπτεμβρη ανυπομονω να παω σχολειο(οπως τωρα)
αλλα μετα απο 4-5 μερες βαριεμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ήταν η μοναδική χρονιά που δε με απασχολούσε το άνοιγμα των σχολείων,αφού το σχολείο το βλέπω μόνο σαν ένα καθήκον για κάποιες ώρες που θα μου τρώει ώρες από το διάβασμα, και χθες με το που είδα το topic και έπεσα για ύπνο ονειρεύτηκα την πρώτη μέρα στο σχολείο!Αμάν ρε παιδιά!!Τι μου κάνατε!!!!:(
Πάντως και μένα θα μου λείψει το σχολείο του χρόνου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μην ανησυχειτε παιδια ....ΣΧΟΛΕΙΟ ειναι θα περασει(κατα το αιωνιοτητα ειναι θα περασει του αρκα):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magda1994

Νεοφερμένος

Η magda1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλη χρονια σε ολους και απο μενα!!!!!!!!!!! :dΑντε παλι στα θρανια θα κατσουμε!!!!!θα περασει ομως και αυτη η χρονια και παλι θα ερθει το καλοκαιρακι οποτε γιατι να βαριανασενουμε ας χαρουμε αυτα τα χρονια γιατι ειναι ωραια χρονια!!!!!!!!!!!!!!καλη απιτυχια λοιπον σε ολους!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Καλή χρονιά να έχουμε εμείς οι μαθητές και εύχομαι καλή επιτυχία στις πανελλήνιες!!

Κι εμένα θα μου λείψει το καλοκαίρι,οι βόλτες,τα μπάνια (28 μέχρι τώρα :clapup:)
Δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη να διαβάσω!!Τώρα θα πάω και 1η λυκείου και άντε από την αρχή αλλαγή σχολείου,μαθημάτων κτλ. :mad:
Πάντως από την άλλη θέλω να ξεκινήσει,για να βρεθώ με κάποιους φίλους απ'το γυμνάσιο,να κάνω νέες γνωριμίες και να δω τι στραβάδια καθηγητές θα έχουμε φέτος (είμαι πολύ κακός; :hmm:)

Οπότε είμαι και εγώ ο τύπος του παιδιού ''σχολείο για 5 μέρες και καλοκαίρι άλλους 3 μήνες'' :beer:
Δεν πειράζει..θα περάσει και αυτή η χρονιά χωρίς να το καταλάβουμε..εδώ 3 μήνες καλοκαίρι πέρασε έτσι αστραπή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top