[Πανελλαδικές 2011] Ποιά σχολή στοχεύετε;

[Πανελλαδικές 2011] Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Ήρθε λοιπόν και η σειρά μας να δώσουμε Πανελλαδικές. Σε ποίες σχολές στοχεύετε; Ποίο τμήμα σκοπεύετε να δηλώσετε πρώτο;

Εγώ στοχεύω σε δύο τμήματα , καθώς δεν έχω αποφασίσει ακόμη. Βρίσκομαι ανάμεσα στο ''Πολιτικών Επιστημών Θεσσαλονίκης'' και στο ''Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ιατρική, φαρμακευτική, και χημικών μηχανικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aluteros

Νεοφερμένος

Ο σημαντικος αλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Περιεργη η ταξινομηση... Ας πουμε, οικονομικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Στρατιωτικες και αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογία. Hurr hurr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Well well, Ψυχολογία λέμε, αλλά το ψάχνω τελευταία και για Λογοθεραπεία, αν και δεν έχει στην Αθήνα νομίιζω.:/:
Αλλιώς, ίσως κάμια Κοινωνιολογία, κάνα κάτι. Δε ξέρω.:( Ή κανένα Νηπιαγωγών όρ σάμπθινγκ λάικ δατ. Το ψάχνω ακόμα, γιατί η Ψυχολογία μας πέφτει πολύ ψηλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Well well, Ψυχολογία λέμε, αλλά το ψάχνω τελευταία και για Λογοθεραπεία, αν και δεν έχει στην Αθήνα νομίιζω.:/:
Αλλιώς, ίσως κάμια Κοινωνιολογία, κάνα κάτι. Δε ξέρω.:( Ή κανένα Νηπιαγωγών όρ σάμπθινγκ λάικ δατ. Το ψάχνω ακόμα, γιατί η Ψυχολογία μας πέφτει πολύ ψηλά.:P
Αγαπητή κυρία Λάουρα.Το καλό που σου θέλω να σταματησεις τις βλακείες γιατι η ψυχολογία δεν ειναι πιο ψηλά απο ό,τι είσαι εσύ.:pfff:Παρ'όλα αυτά ας δούμε που μπορεί να σπουδάσει κανείς λογοθεραπεία.
1)ΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ
2)ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3)ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Εντός Αττικης μόνο σε ΙΕΚ θα βρεις κατι.Δυστυχώς σε δημόσιο δε βρήκα αυτή την ειδικότητα,οπότε μονο σε ιδιωτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αγαπητή κυρία Λάουρα.Το καλό που σου θέλω να σταματησεις τις βλακείες γιατι η ψυχολογία δεν ειναι πιο ψηλά απο ό,τι είσαι εσύ.:pfff:Παρ'όλα αυτά ας δούμε που μπορεί να σπουδάσει κανείς λογοθεραπεία.
1)ΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ
2)ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3)ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Εντός Αττικης μόνο σε ΙΕΚ θα βρεις κατι.Δυστυχώς σε δημόσιο δε βρήκα αυτή την ειδικότητα,οπότε μονο σε ιδιωτικό.

Σ' ευχαριστώ βρε Γιάννη!:)

Είδες; Δεν έχει Αθήνα. Αισιοδοξία σου λένε μετά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αρχικά φυσικό πάτρας :D βέβαια κοιτάω και μαθηματικό, χημικό αλλά πρώτα πρώτα το Φυσικό!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στην Αθηνα ομως υπαρχει η Εργοθεραπεια Λαουρα, που ειναι εξισου ενδιαφερον τμημα με τη λογοθεραπεια (και προσωπικα για μενα πολυ πιο ενδιαφερον)!! Ψαξτο λιγο και θα με θυμηθεις...

Αν και ειμαι σιγουρος πως του χρονου θα εισαι στην ψυχολογια στην Παντειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγώ θέλω για παιδαγωγικό θεσ/νικης.... μακάρι όλα να πάνε κατ'ευχήν σε όλους........!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγώ θέλω για παιδαγωγικό θεσ/νικης.... μακάρι όλα να πάνε κατ'ευχήν σε όλους........!!!!
Με συστηματικο διαβασμα και οργανωμενη προσπαθεια, μπορεις να καταφερεις να πιασεις το στοχο σου:)!! Παντως αν δεν υπαρχει οικονομικο προβλημα και σε ενδιαφερει οντως η σχολη, υπαρχουν και σε αλλεις πολεις παιδαγωγικα... ;)

Σου ευχομαι καλη τυχη και καλη δυναμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

errika

Νεοφερμένος

Η errika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχιτεκτόνων μηχανικών (σε όλες τις πόλεις )
Γραφιστική Αθήνας
Φυσική Αθήνας
Το όνειρο μου όμως είναι να μπω στην Καλών Τεχνών . Θα δώσω τις εισαγωγικές εξετάσεις (το Σεπτέμβριο μετα τις πανελλήνιες) άλλα αν με δεχτούν και καταφέρω να μπω και σε κάποια αρχιτεκτονική θα είμαι σε μεγάλο δίλημμα!! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madia

Νεοφερμένος

Η Madia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μουσικολογία Θεσσαλονίκης, και μάλλον το Πα.Μακ. (τμήμα Μ.Ε.Τ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα ήταν παράλογο να ζητήσω από τα παιδιά που δε δίνουν φέτος να μην ψηφίζουν;
On topic εντάσσομαι στη 2η κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
yeap :happy:
Το τόπικ αφορά μόνο μαθητές της Γ' Λυκείου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε παιδια πως γινεται ο civilara να εχει ψηφισει σε ολες τις κατηγοριες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγω θελω μια απο τις 4 αυτες...Δεν γνωριζω ακομα ποια ειναι η καλυτερη.
1 Λογιστικης και χρηματοοικονομικης ΠΑ.ΜΑ
2 Οικονομικων επιστημων ΑΠΘ
3 Οικονομικων επιστημων ΠΑ.ΜΑ
4 Δοικηση Επιχειρησεων ΠΑ.ΜΑ
Ολες απο 5ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ θέλω αγγλική φιλολογία και μέχρι τώρα μόνο αυτό!!!!! αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να ψάξω και άλλες σχολές γιατί μόνο αυξάνονται τα μόρια της!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στη δημοσκόπηση απενεργοποιήθηκε η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής και ξεκινά από την αρχή. Αν στοχεύετε σε δυο σχολές ψηφίστε αυτή που σκοπεύετε να δηλώσετε πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό.

Παρακαλώ να ψηφίζουν/απαντάνε μόνο οι μαθητές της Γ Λυκείου για να είναι αξιόπιστα τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top