Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Παίδες,έχω και εγώ απορία.Τις μπλε-πράσινες-κόκκινες κολλιτσίδες στην είσοδο με τα φυλλάδιά τους πως τις αποφεύγουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παίδες,έχω και εγώ απορία.Τις μπλε-πράσινες-κόκκινες κολλιτσίδες στην είσοδο με τα φυλλάδιά τους πως τις αποφεύγουμε?

εγώ τα πήρα...τα περιοδικά των πασπ και δαπ έχουν αρκετό ενδιαφέρον...επιπλέον θα σου χρειαστούν και οι χάρτες τόσο τις θεσ/νίκης όσο και της σχολής...

Εγώ μέχρι στιγμής ενημερώθηκα για τα εξής :
Εργαστήριο Βιολογίας 27/09-8/10 εγγραφές 10-12.
Βιοχημεία 28-30/09 10-11. (Οι ημερομηνίες προφανώς ποικίλλουν ανάλογα με το επώνυμο)
Ενδεχομένως να χρειαστούν φωτό.
Επίσης με συμβούλεψαν να είμαι στο πρώτο μάθημα Στατιστικής στις 6/10 8 το πρωί για να δηλώσω κάτι? Αυτά μέχρι στιγμής.

για τη Βιολογία θέλουν 2 φωτό...επίσης, "εισαγωγή στην ανατομία" Τρίτη κ Πέμπτη 12.00-13.00 (05/10 το πρώτο μάθημα)....μόνο φυσική και πληροφορική έμειναν...ένα από τα 2 λογικά θα 'ναι στις 04/10 που θα ανοίγει την αυλαία :P...όποιος μάθει κάτι ας το γράψει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
εγώ τα πήρα...τα περιοδικά των πασπ και δαπ έχουν αρκετό ενδιαφέρον...επιπλέον θα σου χρειαστούν και οι χάρτες τόσο τις θεσ/νίκης όσο και της σχολής...

No,thank you,μου φέρνουν αλλεργία.Ξέρω τα βασικά από Σαλόνικα (στο κάτω-κάτω ό,τι δεν ξέρω θα το μάθω περπατώντας και ρωτώντας) και μια σχολή δεν είναι δύσκολο να τη μάθεις.Τρόπο να τους απομακρύνω ευγενικά ψάχνω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
No,thank you,μου φέρνουν αλλεργία.Ξέρω τα βασικά από Σαλόνικα (στο κάτω-κάτω ό,τι δεν ξέρω θα το μάθω περπατώντας και ρωτώντας) και μια σχολή δεν είναι δύσκολο να τη μάθεις.Τρόπο να τους απομακρύνω ευγενικά ψάχνω. ;)

απλά τους λες ευγενικά πως δν θέλεις και γενικά πως ξέρεις τη Θεσσ. και τη σχολή...δν θα πέσουν και στα πόδια σ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το πρόγραμμα των αμφιθεάτρων υπάρχει αναρτημένο και στην κεντρική γραμματεία.
Όλα τα αμφιθέατρα θα είναι στις ώρες: 10-13. Τα εργαστήρια γίνονται 8-10 και 13-15.
Όταν ήμουν εγώ πρώτο έτος, δεν υπήρχε αυτός ο κανόνας, οπότε πολλά αμφιθέατρα τα χάναμε λόγω εργαστηρίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Oι εγγραφες στη φυσικη ξεκινανε απο τις 27/09 ακυρε.Οσον αφορα τα αγγλικα που ειναι επιλεγομενο ,οσοι το επιλεξετε,θα αργησει αρκετα να βγει ανακοινωση.

No,thank you,μου φέρνουν αλλεργία.Ξέρω τα βασικά από Σαλόνικα (στο κάτω-κάτω ό,τι δεν ξέρω θα το μάθω περπατώντας και ρωτώντας) και μια σχολή δεν είναι δύσκολο να τη μάθεις.Τρόπο να τους απομακρύνω ευγενικά ψάχνω. ;)
Και ομως ασχετα απο παραταξεις η μη ειναι δυσκολο να τη μαθεις.Ειδικα εμεις που ολα τα μαθηματα ειναι σε διαφορετικα κτιρια και οροφους.Τεσπα καθε αρχη και δυσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τα μεγαλύτερα έτη, τι θα συμβούλευαν σχετικά με τα επιλεγόμενα μαθήματα? Να πάρουμε στο α' εξάμηνο ή να αφήσουμε μερικά για το τέλος που θα έχουμε περισσότερες επιλογές και φαίνονται πιο ενδιαφέροντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τα μεγαλύτερα έτη, τι θα συμβούλευαν σχετικά με τα επιλεγόμενα μαθήματα? Να πάρουμε στο α' εξάμηνο ή να αφήσουμε μερικά για το τέλος που θα έχουμε περισσότερες επιλογές και φαίνονται πιο ενδιαφέροντα?

Στα πρώτα έτη τα επιλεγόμενα είναι βλακείες. Τα πιο ενδιαφέροντα επιλεγόμενα είναι στο 4ο και κυρίως στο 5ο έτος. Το κακό όμως είναι ότι τότε δεν έχεις πολύ χρόνο για επιλεγόμενα. Εγώ θα έλεγα να πάρετε λίγα από τα πρώτα έτη και λίγα από τα τελευταία, αυτό θα κάνω κι εγώ.

Για το Α εξάμηνο μπορείτε να πάρετε την Βιοϊατρική Τεχνολογία. Ο τίτλος ίσως να ακούγεται εντυπωσιακός αλλά το μάθημα δεν είναι και τόσο...Πάντως με 1-2 μέρες διάβασμα παίρνεις 10. Πρέπει να κάνετε γύρω στις 5 υποχρεωτικές παρουσίες για να μπορείτε να δώσετε το μάθημα.
Τα δύο επιλεγόμενα των Aγγλικών επίσης είναι μια καλή λύση για όσους έχουν καλό επίπεδο αγγλικών. Βέβαια κάνουμε ορολογία στα αγγλικά, όχι γραμματική κ.λ.π. Οπότε βοηθά αν έχετε επαφή με την αγγλική ιατρική ορολογία (π.χ. αν βλέπετε House, Grey's Anatomy, ER, Private Practice χωρίς υπότιτλους :P ). Εκτός από τις εξετάσεις στο τέλος του εξαμήνου, νομίζω πως έχει και μικρές εργασίες που σου δίνουν βαθμολογικό bonus.
[Ιατρική Ορολογία υπάρχει και σαν υποχρεωτικό μάθημα στο 2ο έτος]

Στο 2ο και 3ο έτος υπάρχουν μαθήματα που έχουν υποχρεωτικές παρουσίες και εργασίες αλλά έχουν σίγουρο 10. Το περιεχόμενο τους είναι πολύ βαρετό όμως. Πιστεύω πως να προσπαθείς τόσο για ένα χαζό μάθημα δεν έχει κανένα νόημα. Μπορείς να πάρεις 10 και απλά διαβάζοντας 1-2 μέρες κάποιο άλλο επιλεγόμενο.

Γενικά τα επιλεγόμενα τα χρησιμοποιούμε για να ανεβάσουμε τον μέσο όρο μας. Φροντίζουμε να πάρουμε επιλεγόμενα που να δίνουν (σχετικά) εύκολα 10. Αν σας ενδιαφέρει κάποιο επιλεγόμενο, που όμως δεν βάζει καλούς βαθμούς, μπορείτε απλά να το παρακολουθήσετε χωρίς να δώσετε εξετάσεις.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα επιλεγόμενα, δείτε και στην αντίστοιχη ενότητα του ptyxiomed (Forum>Ενημέρωση Φοιτητών>Επιλεγόμενα Μαθήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Επιλογόμενα μπορεί κάποιος να δώσει γραπτά παραπάνω από 8? Αν ναι, τότε ποια υπολογίζονται στο μ.ο. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς να δώσεις μέχρι 10 και τότε μετράνε οι οχτώ καλύτεροι βαθμοί ή τα οχτώ που θα επιλέξεις εσύ. Αν όμως πάρεις πάνω από 10 δεν μπορείς να επηρεάσεις τον μέσο όρο. Διαλέγουν αυτοί .
Παιδιά τελικά στις 4/10 έβαλαν τίποτα? Κάποια εγγραφή ή κανα μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Στις 4/10 εχουμε μαθημα.Βιοχημεια.Ωρες 12-13 στο μεγαλο αμφιθεατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχουν βγει οι εξής ανακοινώσεις:

Για Εγγραφές:

Βιολογία 27-30/9 10.00-12.00
Φυσική από 27/9 (θα βγει ανακοίνωση)
Χημεία 28-30/9 10.00-11.00 (αλφαβητικά: Α-Κ στις 28, Λ-Ρ στις 29 και Σ-Ω στις 30)
Ανατομία δεν χρειάζεται εγγραφή
Πληροφορική ίσως να χρειάζεται εγγραφή
Στατιστική θα γραφτείτε στο 1ο μάθημα (Τετάρτη 6/10 08.00 στο μεγάλο αμφιθέατρο)

Για Μαθήματα

Χημεία Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 12.00-13.00 στο μεγάλο αμφιθέατρο. Έναρξη 4/10
Στατιστική Τετάρτη 8-10 και Τετάρτη 11-12 στο μεγάλο αμφιθέατρο. Έναρξη 4/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχουν βγει οι εξής ανακοινώσεις:

Για Εγγραφές:

Βιολογία 27-30/9 10.00-12.00
Φυσική από 27/9 (θα βγει ανακοίνωση)
Χημεία 28-30/9 10.00-11.00 (αλφαβητικά: Α-Κ στις 28, Λ-Ρ στις 29 και Σ-Ω στις 30)
Ανατομία δεν χρειάζεται εγγραφή
Πληροφορική ίσως να χρειάζεται εγγραφή
Στατιστική θα γραφτείτε στο 1ο μάθημα (Τετάρτη 6/10 08.00 στο μεγάλο αμφιθέατρο)

Μαθήματα

Χημεία Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 12.00-13.00 στο μεγάλο αμφιθέατρο. Έναρξη 4/10
Στατιστική Τετάρτη 8-10 και Τετάρτη 11-12 στο μεγάλο αμφιθέατρο. Έναρξη 4/10
Στη στατιστικη χωριζομαστε αλφαβητικα για αυτο υπαρχουν δυο παραδοσεις καθε τεταρτη?

Επισης,βγηκε και ενα προγραμμα απο τη γραμματεια αλλα δεν το καταλαβαινω.https://www.med.auth.gr/gram/docs/gram_orol_prog_22_09_2010.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Επίσης έχει βγει το πρόγραμμα στο site της γραμματείας, συγκεκριμένα εδώ.

Οπότε το πρόγραμμα σας έχει ως εξής:

Δευτέρα 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Χημεία

Τρίτη 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Ανατομία, 13-15 Πληροφορική

Τετάρτη 10-11 Φυσική 11-12 Στατιστική 12-13 Χημεία

Πέμπτη 10-11 Φυσική 11-12 Βιολογία 12-13 Ανατομία, 18-20 Πληροφορική

Παρασκευή 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Χημεία

Όλα τα αμφιθέατρα θα γίνονται στο μεγάλο αμφιθέατρο (των 500 θέσεων) εκτός από την Πληροφορική, που θα γίνεται στο μικρό (των 300 θέσεων). Και τα δύο είναι στο κτίριο της κεντρικής γραμματείας.

Στη στατιστικη χωριζομαστε αλφαβητικα για αυτο υπαρχουν δυο παραδοσεις καθε τεταρτη?

Αν θυμάμαι καλά, στις 8-10 είναι το φροντιστήριο και στις 11-12 το αμφιθέατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Επίσης έχει βγει το πρόγραμμα στο site της γραμματείας, συγκεκριμένα εδώ.

Οπότε το πρόγραμμα σας έχει ως εξής:

Δευτέρα 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Χημεία

Τρίτη 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Ανατομία, 13-15 Πληροφορική

Τετάρτη 10-11 Φυσική 11-12 Στατιστική 12-13 Χημεία

Πέμπτη 10-11 Φυσική 11-12 Βιολογία 12-13 Ανατομία, 18-20 Πληροφορική

Παρασκευή 10-11 Φυσική, 11-12 Βιολογία, 12-13 Χημεία

Όλα τα αμφιθέατρα θα γίνονται στο μεγάλο αμφιθέατρο (των 500 θέσεων) εκτός από την Πληροφορική, που θα γίνεται στο μικρό (των 300 θέσεων). Και τα δύο είναι στο κτίριο της κεντρικής γραμματείας.



Αν θυμάμαι καλά, στις 8-10 είναι το φροντιστήριο και στις 11-12 το αμφιθέατρο.

Δλδ από το πρόγραμμα που αναγράφεται κρατάμε αυτά που βρίσκονται στο μπλε κουτάκι? (τα υπόλοιπα τι είναι?) Πρέπει να έχεις κάνει λάθος στις ώρες της πληροφορικής την Τρίτη...Το πρόγραμμα αναφέρεται προφανώς στα αμφιθέατρα έτσι? Θα βγει άλλο πρόγραμμα για τα εργαστήρια?
Όσον αφορά τη Στατιστική, τη Τετάρτη 06/10 8.00-10.00 είναι οι εγγραφές στο μεγάλο αμφιθέατρο και μετά στις 11.00-12.00 έχουμε μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Είχα εξηγήσει τι γίνεται με το πρόγραμμα αλλά μάλλον στο merge που έκανε η woochoogirl χάθηκαν κάποιες πληροφορίες.

Λοιπόν:
Ναι το πρόγραμμα που έγραψα αναφέρεται στα αμφιθέατρα. Για τα εργαστήρια δες πιο κάτω.
Τα μπλε-γκρι κουτάκια είναι τα αμφιθέατρα, τα οποία είναι κοινά για όλους. Τα αμφιθέατρα γίνονται στις 10-13 (με εξαίρεση την πληροφορική που είναι διαφορετικές ώρες). Δεν είναι υποχρεωτικά.
Τα εργαστήρια γίνονται 8-10 και 13-15. Αυτό δεν σημαίνει ότι κάθε μέρα θα έχεις μάθημα αυτές τις ώρες. Κάποιες μέρες, που θα διαλέξεις εσύ, θα έχεις μάθημα 8-10 ή/και 13-15. Τα εργαστήρια γίνονται σε ομάδες, δηλαδή δεν θα είναι όλο το έτος στο ίδιο τμήμα (όπως γίνεται στα αμφιθέατρα). Είναι υποχρεωτικά. Μπορεί να δικαιούσαι απουσίες, ανάλογα με την έδρα. Η κάθε έδρα έχει δική της πολιτική για τις απουσίες.

Όντως η Πληροφορική είναι 15-17 την Τρίτη.

Στην Στατιστική το μάθημα 8-10 είναι το φροντιστήριο ενώ το 11-12 το αμφιθέατρο. Τα φροντιστήρια είναι 4 οπότε θα χρειαστεί να πάτε 4 φορές στις 8-10 (υποχρεωτικά). Στο 1ο μάθημα όμως, δηλαδή στις 6/10 πρέπει να πάτε όλοι στις 8 για να σας δώσουν τις κάρτες σας και να σας βάλουν σε τμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί όταν πάω να κάνω λογαριασμό σ'εκείνο το site που λέει στο δελτίο ενεργοποίησης ηλ. υπηρεσιών που σου δίνουν με την εγγραφή μου βγάζει συνέχεια ότι το ΑΠΜ μου δεν υπάρχει και παίρνω τα @@?Και για να προλάβω τις εξυπνάδες,έχω ελέγξει τον αριθμό πεντακόσιες φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί όταν πάω να κάνω λογαριασμό σ'εκείνο το site που λέει στο δελτίο ενεργοποίησης ηλ. υπηρεσιών που σου δίνουν με την εγγραφή μου βγάζει συνέχεια ότι το ΑΠΜ μου δεν υπάρχει και παίρνω τα @@?Και για να προλάβω τις εξυπνάδες,έχω ελέγξει τον αριθμό πεντακόσιες φορές...

Μήπως υπάρχει ημερομηνία μετά από την οποία μπορείς να κάνεις την ενεργοποίηση;
Αυτός ο Αριθμός Πανεπιστημιακού Μητρώου καινούριος πρέπει να είναι, εγώ δεν έχω τέτοιο.
Σε ποιο site πας για να κάνεις την εγγραφή; Και τι ακριβώς λέει το χαρτί;
Στο δικό μου χαρτί έγραφε username και password μόνο, αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ναι,η σημερινή ημερομηνία.Κανά παλικάρι που να το 'χει ενεργοποιήσει ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μήπως υπάρχει ημερομηνία μετά από την οποία μπορείς να κάνεις την ενεργοποίηση;
Αυτός ο Αριθμός Πανεπιστημιακού Μητρώου καινούριος πρέπει να είναι, εγώ δεν έχω τέτοιο.
Σε ποιο site πας για να κάνεις την εγγραφή; Και τι ακριβώς λέει το χαρτί;
Στο δικό μου χαρτί έγραφε username και password μόνο, αν θυμάμαι καλά.
την εγγραφή την κάνεις στο site register.auth.gr....To χαρτί αναφέρει στοιχεία ταυτότητας, στοιχεία εγγραφής, στοιχεία ενεργοποίησης, οδηγίες ενεργοποίησης και πού αποκτάς πρόσβαση με το παρόν δελτίο (α. υπηρεσίες διαδικτύου του Κέντρου Λειτουργίας Δικτύου, όπως email, wifi, προσωπικές ιστοσελίδες κ.ά. δες περισσότερα εδώ ...β. υπηρεσίες του Κέντρου υποστήριξης τεχνολογιών πληροφορικής, όπως ηλεκτρονικό πανεπιστήμιο π.χ. πρόσβαση σε βαθμολογίες, δηλώσεις μαθημάτων, ανακοινώσεις τμήματος-σχολής...δες εδώ για περισσότερα. γ. άλλες συνεργαζόμενες ηλεκτρονικές υπηρεσίες, όπως βιβλιοθηκών, διανομής συγγραμάτων κ.ά. )

Ναι,η σημερινή ημερομηνία.Κανά παλικάρι που να το 'χει ενεργοποιήσει ρε παιδιά?
εγώ το ενεργοποίησα χθες βράδυ...βασικά για να βλέπω τις βαθμολογίες...

ΥΓ: τι λέει η ανακοίνωση του εργαστηρίου βιολογικής χημείας ? δν μπορώ να τη διαβάσω...μας αφορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top