Τμήμα Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας (ΔΙΠΑΕ)

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
επειδή σπουδάζω διαιτολογία(μπαίνω στο 2ο έτος τώρα), έχει πάρα πολύ χημεία με δυσκολότερη την αναλυτική χημεία κ κάνουμε δύο εξάμηνα βιοχημεία κ αρκετή φυσιολογία, βιολογία. προφανώς υπάρχουν κ τα κλασσικά μαθήματα της επιστήμης τροφίμων, επεξεργασίας τροφίμων κτλ. γενικά οτιδήποτε αφορά τα τρόφιμα κ την διατροφή. δεν είναι πολύ δύσκολη η σχολή αρκεί να μην κολλήσεις σε μαθήματα αλυσίδες κ να έχεις έστω κ λίγη όρεξη για διάβασμα έστω τις ημέρες της εξεταστικής. με εξαίρεση 1-2 καθηγητές οι υπόλοιποι είναι πολύ καλοί κ συνεργάσιμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.MaC

Νεοφερμένος

Η Μάρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
επειδή σπουδάζω διαιτολογία(μπαίνω στο 2ο έτος τώρα), έχει πάρα πολύ χημεία με δυσκολότερη την αναλυτική χημεία κ κάνουμε δύο εξάμηνα βιοχημεία κ αρκετή φυσιολογία, βιολογία. προφανώς υπάρχουν κ τα κλασσικά μαθήματα της επιστήμης τροφίμων, επεξεργασίας τροφίμων κτλ. γενικά οτιδήποτε αφορά τα τρόφιμα κ την διατροφή. δεν είναι πολύ δύσκολη η σχολή αρκεί να μην κολλήσεις σε μαθήματα αλυσίδες κ να έχεις έστω κ λίγη όρεξη για διάβασμα έστω τις ημέρες της εξεταστικής. με εξαίρεση 1-2 καθηγητές οι υπόλοιποι είναι πολύ καλοί κ συνεργάσιμοι

πολυ ωραια:) ξερεις ποτε ξεκιναμε μαθηματα οι πρωτοετεις τουλαχιστον;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.MaC

Νεοφερμένος

Η Μάρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εξαρταται... Αν ειναι κατι που σου αρεσει και εισαι σιγουρη οτι η νομικη δε θα σου μεινει απωθημενο, να πας! Στην περιπτωση που πας, θα ειμαστε συμφοιτητριες:-P

Κανεις που να περασε φετος σε αυτο το τμημα; :-) ελατε ρε παιδιαααα, που ειστε ολοι οι υπολοιποι; :-P

οο θα παω τελικα:) κ ναι θα ειμαστε συμφοιτητριες:)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.MaC

Νεοφερμένος

Η Μάρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δε πα να το σνομπαρουνε.... εγω 17000 μορια τα χαριζω στο τει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
πολυ ωραια:) ξερεις ποτε ξεκιναμε μαθηματα οι πρωτοετεις τουλαχιστον;;;;

κοίτα το ΤΕΙ έχει ένα μεγάλο πρόβλημα που λέγεται ενημέρωση! πέρα από αυτό έχει κ ένα δεύτερο πρόβλημα που είναι η γραμματεία του, αλλά δεν σε απασχολεί αυτή τη στιγμή :P μαθήματα υποτίθεται ότι θα ξεκινούσαμε αυτή την εβδομάδα, αλλά λόγω των απεργιών ακόμα δεν τελείωσε η εξεταστική κ το τελευταίο μάθημα το δίνουν την τετάρτη. οπότε υπομονή κ εκτός των άλλων κάτι άκουσα ότι όλα τα τμήματα του ΤΕΙ είναι κλειστά επ αόριστον λόγω της απεργίας κ των διαφορων οικονομικών προβλημάτων, αλλά φαντάζομαι πως θα βγει σχετική ανακοίνωση από το κάθε τμήμα ξεχωριστά για καλύτερη ενημέρωση. πάντως όπως κ να χει καλή υπομονή με το ΤΕΙ κ καλώς ήρθες στη σχολή μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Επίσης σήμερα βγήκε ανακοίνωση για την υποδοχή των πρωτοετών. Θα γίνει την Πέμπτη 11 Οκτωβρίου στις 11:30 στο αμφιθέατρο της σχολής. Αν θέλετε μπορείτε να πάτε, δεν είναι υποχρεωτικό, αλλά γνωρίζετε κόσμο κ μαθαίνετε 5 πράγματα για τη σχολή. Τα μαθήματα λογικά θα αρχίσουν κατά τις 15 εφόσον στις 11 είναι η υποδοχή κ δεν έχουν ξεκινήσει οι δηλώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελια

Νεοφερμένος

Η Αμελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Μπορείτε να μου πείτε την διεύθυνση ( ή πως να παω με λεωφορείο) του τμήματος της Διατροφής και Διαιτολογιας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Τη διεύθυνση δεν την ξέρω, αλλά το ΤΕΙ είναι εκτός Θεσσαλονίκης, στη Σίνδο. Για να πας θα πάρεις το 52 από τον σιδηροδρομικό σταθμό. Έχει πάρα πολύ συχνά δρομολόγια, κάθε 2-3 λεπτά περίπου, αλλά πάντα γίνεται χαμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελια

Νεοφερμένος

Η Αμελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Άκουσε κανεις για το ποτε αρχίζουμε?(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια ξερει κανεις πως μπορω να επικοινωνήσω με την γραμματεία του τμήματος? καλώ στο τηλεφωνο που εχει στην ιστοσελίδα αλλα μου βγαζει οτι μιλάει.. Υπαρχει καποιος αλλος τρόπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coxs

Νεοφερμένος

Ο coxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι μαθητής της Β' Λυκείου και αναρωτιέμαι αν το τμήμα διαιτολογίας στην Θεσ/νικη ειναι αρκέτα δύσκολο οσον αφορά την Χημεια.Θα επιλέξω το πεδίο οικονομικών με το νέο σύστημα και ως μάθημα επιλογής Βιολογία .Ολο το καιρό αυτό δεν διαβάζω χημεία αλλα είδα ότι η διαιτολογια ειναι αρκετα ενδιαφερουσα και θα μου αρεσε να την ακολουθησω.Γι'αυτό θα ηθελα να μαθω αν θα ειναι δυσκολα στη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christy.97

Νεοφερμένος

Η Christy.97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα! Ειμαι μαθητρια τριτης λυκειου και φετος τελειωσα με τις πανελληνιες. Αυτη την περιοδο ασχολουμαστε ολοι με το μηχανογραφικο μας και ως πρωτη μου επιλογη εχω την λογοθεραπεια. Ως δευτερη σκεφτομαι την φυσικοθεραπεια ή την διατροφη και διαιτολογια του ΤΕΙ Θεσσαλονικης, ομως επειδη ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και ακουσα πως το συγκεκριμενο τμημα εχει πολλη χημεια και βιολογια ανησυχω. Υπαρχει καποιος της θεωρητικης που σπουδαζει εκει ή εστω καποιος που σπουδαζει εκει και μπορει να κρινει αν καποιος της θεωρητικης μπορει να τα βγαλει περα στην συγκεκριμενη σχολη ωστε να με ενημερωσει περαιτερω? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλησπερα! Ειμαι μαθητρια τριτης λυκειου και φετος τελειωσα με τις πανελληνιες. Αυτη την περιοδο ασχολουμαστε ολοι με το μηχανογραφικο μας και ως πρωτη μου επιλογη εχω την λογοθεραπεια. Ως δευτερη σκεφτομαι την φυσικοθεραπεια ή την διατροφη και διαιτολογια του ΤΕΙ Θεσσαλονικης, ομως επειδη ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και ακουσα πως το συγκεκριμενο τμημα εχει πολλη χημεια και βιολογια ανησυχω. Υπαρχει καποιος της θεωρητικης που σπουδαζει εκει ή εστω καποιος που σπουδαζει εκει και μπορει να κρινει αν καποιος της θεωρητικης μπορει να τα βγαλει περα στην συγκεκριμενη σχολη ωστε να με ενημερωσει περαιτερω? :/:

Συνήθως τα πρώτα μαθηματα της σχολής δεν εχουν σχεδόν καμία σχέση με αυτά της γ λυκείου , εδώ παιδιά της θεωρητικής που περνάνε ιατρική δε δυσκολεύονται , επίσης αποτι μ εχουν πει ακόμα και αν τα πρώτα μαθηματα εχουν κάποια σχέση με αυτά του λυκείου τοτε πρώτα γινεται μια καλη επαναληψη των όσων διδάχτηκε κανεις στο λυκειο και μετα περνάνε στα καινουρια , με λίγα λόγια δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι για αυτο, σίγουρα όμως πρπ να δεις το προγραμμα σπουδών , εγω για παράδειγμα είδα τωρα το προγραμμα τη εργοθεραπείας και δε μαρεσε καθόλου , ειμαι και εγω της θεωρητικής και θα δηλώσω 3ο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christy.97

Νεοφερμένος

Η Christy.97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Απο την στιγμη ομως που ημουν στο σχολειο θεωρητικη κατευθυνση και δεν διδαχτηκα χημεια παρα μονο στην 1η και 2α λυκειου πιστευω θα ειναι δυσκολο, γιατι στα ΤΕΙ δεν εχει καμια σχεση το επιπεδο δυσκολιας με αυτο του σχολειου. Επισης, καποιος της θεωρητικης με το καινουργιο συστημα δεν μπορει να περασει Ιατρικη εκτος κι αν γραψει παντου 20 πραγμα το οποιο ειναι αδυνατον σχεδον , καθως ακομα κι αν γραψει τοσο παντου ο ανωτερος βαθμος που μπορει να βγαλει ειναι τα 18600 μορια. Πιστευω πως ναι μεν βοηθαει να πληροφορουμαστε για το προγραμμα σπουδων πρωτα αλλα απο την αλλη δεν μπορεις να καταλαβεις και πολλα απο τους τιτλους..γιαυτο ηθελα να ενημερωθω απο καποιον που ισως σπουδαζει εκει και εχει μια ολοκληρωμενη αποψη για το θεμα. Ευχαριστω παντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εδώ παιδιά της θεωρητικής που περνάνε ιατρική δε δυσκολεύονται

Εντάξει μην το γράφεις σαν να γίνεται σωρηδόν το να περνάνε από θεωρητική στην ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgexD

Νεοφερμένος

Ο georgexD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλησπερα! Ειμαι μαθητρια τριτης λυκειου και φετος τελειωσα με τις πανελληνιες. Αυτη την περιοδο ασχολουμαστε ολοι με το μηχανογραφικο μας και ως πρωτη μου επιλογη εχω την λογοθεραπεια. Ως δευτερη σκεφτομαι την φυσικοθεραπεια ή την διατροφη και διαιτολογια του ΤΕΙ Θεσσαλονικης, ομως επειδη ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και ακουσα πως το συγκεκριμενο τμημα εχει πολλη χημεια και βιολογια ανησυχω. Υπαρχει καποιος της θεωρητικης που σπουδαζει εκει ή εστω καποιος που σπουδαζει εκει και μπορει να κρινει αν καποιος της θεωρητικης μπορει να τα βγαλει περα στην συγκεκριμενη σχολη ωστε να με ενημερωσει περαιτερω? :/:

Καλησπέρα! Είμαι φοιτητής στο ΤΕΙ διατροφής και διαιτολογίας στην Σητεία. Επειδή δεν ξέρω ακριβώς το πρόγραμμα σπουδών του αντίστοιχου ΤΕΙ της Θεσσαλονίκης (αλλά φαντάζομαι δεν έχει πολλές διαφορές) θα σου πώ με βάση τα μαθήματα που έχω κάνει εγώ. Αρχικά, εγώ προσωπικά ήμουν από θετική κατεύθυνση και έτσι δεν είχα πολλές δυσκολίες σε όσο αφορά χημεία, φυσική και μαθηματικά του πρώτου εξαμήνου, φίλοι όμως που ήταν από θεωρητική η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύτηκαν πολύ! Είμαι της άποψης όμως ότι αν έχει όρεξη για διάβασμα δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Οι καθηγητές πάντα προσπαθούν να καλύψουν τα κενά του λυκείου γιατί είναι ενήμεροι ότι πολλά παιδιά μπαίνουν από θεωρητική! Γενικότερα η χημεία υπάρχει σε όλα τα εξάμηνα είτε σε μορφή οργανικής, είτε ανόργανης, βιοχημεία, χημεία και ανάλυση τροφίμων και σε θεωρία και σε εργαστήριο. Προσωπική άποψη είναι να μην σε αγχώνει αυτό, γιατί με ή χωρίς γνώσεις χημείας μπορείς να παρακολουθήσεις μια χάρα! :)
Όσο αφορά τα άλλα μαθήματα, είναι πολλά ιατρικά που είναι αρκετά δύσκολα (π.χ ανατομία, φυσιολογία) και βέβαια τα διατροφικά μαθήματα που διδάσκονται περισσότερο από το δεύτερο χρόνο και μετά. Τα πρώτα 2 εξάμηνα είναι βασικά μαθήματα (τουλάχιστον στην δικιά μου σχολή).
Η σχολή αν και έχει σχετικά χαμηλά μόρια έχει αρκετά ανεβασμένο επίπεδο δυσκολίας αλλά αν σε ενδιαφέρει το αντικείμενο θα μπορείς να ανταπεξέλθεις χωρίς πολλά εμπόδια :clapup:
Τέλος, σκέψου το και για Σητεία! Θεωρείται καλύτερη σχολή από όλες τις υπόλοιπες της Ελλάδας και με χαμηλότερη βάση!
Ότι άλλη απορία έχεις πές μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christy.97

Νεοφερμένος

Η Christy.97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι φοιτητής στο ΤΕΙ διατροφής και διαιτολογίας στην Σητεία. Επειδή δεν ξέρω ακριβώς το πρόγραμμα σπουδών του αντίστοιχου ΤΕΙ της Θεσσαλονίκης (αλλά φαντάζομαι δεν έχει πολλές διαφορές) θα σου πώ με βάση τα μαθήματα που έχω κάνει εγώ. Αρχικά, εγώ προσωπικά ήμουν από θετική κατεύθυνση και έτσι δεν είχα πολλές δυσκολίες σε όσο αφορά χημεία, φυσική και μαθηματικά του πρώτου εξαμήνου, φίλοι όμως που ήταν από θεωρητική η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύτηκαν πολύ! Είμαι της άποψης όμως ότι αν έχει όρεξη για διάβασμα δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Οι καθηγητές πάντα προσπαθούν να καλύψουν τα κενά του λυκείου γιατί είναι ενήμεροι ότι πολλά παιδιά μπαίνουν από θεωρητική! Γενικότερα η χημεία υπάρχει σε όλα τα εξάμηνα είτε σε μορφή οργανικής, είτε ανόργανης, βιοχημεία, χημεία και ανάλυση τροφίμων και σε θεωρία και σε εργαστήριο. Προσωπική άποψη είναι να μην σε αγχώνει αυτό, γιατί με ή χωρίς γνώσεις χημείας μπορείς να παρακολουθήσεις μια χάρα! :)
Όσο αφορά τα άλλα μαθήματα, είναι πολλά ιατρικά που είναι αρκετά δύσκολα (π.χ ανατομία, φυσιολογία) και βέβαια τα διατροφικά μαθήματα που διδάσκονται περισσότερο από το δεύτερο χρόνο και μετά. Τα πρώτα 2 εξάμηνα είναι βασικά μαθήματα (τουλάχιστον στην δικιά μου σχολή).
Η σχολή αν και έχει σχετικά χαμηλά μόρια έχει αρκετά ανεβασμένο επίπεδο δυσκολίας αλλά αν σε ενδιαφέρει το αντικείμενο θα μπορείς να ανταπεξέλθεις χωρίς πολλά εμπόδια :clapup:
Τέλος, σκέψου το και για Σητεία! Θεωρείται καλύτερη σχολή από όλες τις υπόλοιπες της Ελλάδας και με χαμηλότερη βάση!
Ότι άλλη απορία έχεις πές μου! :D
Σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, με βοηθησαν πολυ! Η Σητεια ειναι λιγο μακρια για μενα ειναι η αληθεια και λαμβανω υποψη μου και το οικονομικο θεμα :/ Οσον αφορα το ιδιο το τμημα δεν ειναι κατι για το οποιο τρελαινομαι και δεν θα ηταν στις πρωτες μου επιλογες γι'αυτο δεν ξερω κατα ποσο αξιζει να το δηλωσω. Ειδικα με αυτα που μου ειπες για τα μαθηματικα την χημεια και την φυσικη μπορω να πω πως τρομαξα γιατι νομιζω πως αυτη ειναι μια σχολη που θα επρεπε να απευθυνεται οντως μονο σε αυτους της θετικης κατευθυνσης. Οσο κι αν διαβαζεις, αν δεν τα βγαζεις περα με τετοιου ειδους μαθηματα πως θα προχωρας παρακατω και θα περνας τα μαθηματα? Τα μαθηματα αυτα τι δυσκολια εχουν? Εχουν καποια σχεση με αυτα που καναμε στο σχολειο ή ειναι πιο περιπλοκα? Εχει περισσοτερη θεωρια ή πιο πολλες ασκησεις και εργαστηρια? Εμεις φετος με το καινουργιο συστημα δεν ειχαμε ουτε φυσικη ουτε χημεια ως μαθηματα γενικης παιδειας κι ετσι απομακρυνθηκαμε απο αυτα , δινοντας βαση σε αυτα της κατευθυνσης μας :/ οποτε τωρα θα ειναι πολυ πιο δυσκολο να ασχοληθουμε με αυτα :/ Τελειωνοντας αυτο το τμημα τι δικαιωματα εχει κανεις οσον αφορα την ασκηση επαγγελματος και σε ποιους χωρους μπορει να δουλεψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελειωνοντας αυτο το τμημα τι δικαιωματα εχει κανεις οσον αφορα την ασκηση επαγγελματος και σε ποιους χωρους μπορει να δουλεψει?

https://www.hda.gr/wp-content/uploads/2014/10/pd133_2014.pdf

Αυτη την περιοδο ασχολουμαστε ολοι με το μηχανογραφικο μας και ως πρωτη μου επιλογη εχω την λογοθεραπεια. Ως δευτερη σκεφτομαι την φυσικοθεραπεια ή την διατροφη και διαιτολογια του ΤΕΙ Θεσσαλονικης

Και οι τρεις επιλογές σου είναι εξαιρετικές! Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα παιδια..εγω θα περασω στο τει της καρδιτσας και γω απο θεωρητικη..η αληθεια ειναι οτι εχω ενα αγχος για τα μαθηματα..αλλα και για την ζωη στην καρδιτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top