Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γήπεδο ΠΑΟΚ με πολυτεχνείο είναι περίπου κανα μισάωρο με τα πόδια.
Τριανδρία εξαρτάται που μένεις αλλά συνήθως λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
παίζει να είμαι ο μόνος φοιτητής που νοικιάζει καλαμαριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Γήπεδο ΠΑΟΚ με πολυτεχνείο είναι περίπου κανα μισάωρο με τα πόδια.
Τριανδρία εξαρτάται που μένεις αλλά συνήθως λιγότερο.

με τα ποδια ποσο περιπου ειναι ;Με ενδιαφερει να ειναι ειναι κοντα ετσι ωστω να μπορω ευκολα να παω με τα ποδια

Ιδια απόσταση πάνω κάτω ειναι και αν πας απο Λαμπρακη θα είσαι πιο άνετα απο το να πηγαίνεις απο στενά βραδιατικα.
Θεωρώ αυτή τη περιοχή ιδανική πάντως για ένα φοιτητή,κοντά στον ΠΑΟΚ.Μενουν αρκετοί φίλοι μου εκεί.Και η Τριανδρια καλη ειναι αλλα τα αστικά δεν βολεύουν και τόσο και απο,άποψη χωρητικότητας,αλλα και απο δρομολόγια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
η λεωφορος στρατου ειναι κοντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παίζει να είμαι ο μόνος φοιτητής που νοικιάζει καλαμαριά :P
χαχαχα..δεν βολευει ρε συ καλαμαρια..ειδικα αμα πεσεις πανω σε κινηση! Αλλα ειναι καλη περιοχη(αυτο μετραει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
η λεωφορος στρατου ειναι κοντα;

Η λεωφόρος στρατού είναι η παράλληλη κάτω από την Εγνατία που είναι τα πανεπιστήμια. Ναι είναι κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παίζει να είμαι ο μόνος φοιτητής που νοικιάζει καλαμαριά :P

Δεν είσαι μόνος. Και εγώ Καλαμαριά νοικιάζω... Καλή περιοχή αλλά αυτό το 7.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνος. Και εγώ Καλαμαριά νοικιάζω... Καλή περιοχή αλλά αυτό το 7.....

εμένα με βολεύει περισσότερο το 2 και το 8, αλλά προτιμώ το 2 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το 7 κανει παρ πολυ μεγαλο κυκλο δεν αξιζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
μηπως γνωριζει καποιος τι ποσοστο πενουν ππεριπου η μεσιτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
μηπως γνωριζει καποιος τι ποσοστο πενουν ππεριπου η μεσιτες

Μισό ενοίκιο από σένα και μισό από τον ιδιοκτήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Πάντως μην τη φοβάστε την άνω πόλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ναι είναι ρομαντική περιοχή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
.... Και όταν θες να γυρίσεις σε τρώει η ανηφόρα. :Ρ
Έχει αυξηθεί και η εγκληματικότητα στην περιοχή. Πολυ γνωστό μου άτομο μένει κοντά στο Τσιναρη και οι μικροκλοπες στα στενά αυξήθηκαν.

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
.... Και όταν θες να γυρίσεις σε τρώει η ανηφόρα. :Ρ
Έχει αυξηθεί και η εγκληματικότητα στην περιοχή. Πολυ γνωστό μου άτομο μένει κοντά στο Τσιναρη και οι μικροκλοπες στα στενά αυξήθηκαν.
Καλά η ανηφόρα είναι δεδομένη! Και λίγη γυμναστική δεν κάνει κακό ;)!!!
Όσο για τις μικροκλοπές και την εγκληματικότητα δεν είναι σωστο να στοχοποιείς συγκεκριμένα περιοχές ενώ σε όλη την πόλη η κατάσταση έχει σχεδόν ξεφύγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Καλά η ανηφόρα είναι δεδομένη! Και λίγη γυμναστική δεν κάνει κακό ;)!!!
Όσο για τις μικροκλοπές και την εγκληματικότητα δεν είναι σωστο να στοχοποιείς συγκεκριμένα περιοχές ενώ σε όλη την πόλη η κατάσταση έχει σχεδόν ξεφύγει!

Συγγνώμη που δεν έγινα σαφής και δημιούργησα αυτή τη παρεξήγηση. Απλά επειδή έχει πολλά στενά όπως και η Ευαγγεληστρια ευνοούνται περιπτώσεις μικροκλοπων. Παντού σου τυχαίνει, εμένα τόσο καιρό τουμπα ποτέ, απλά ενώ πριν από μερικά χρόνια ήταν ιδιαίτερα ήσυχα τώρα μαζί με το γενικό κακό πήρε και εδώ το θέμα διαστάσεις.
Και εγώ είχα ψάξει σπίτι άνω πόλη αλλά η ανηφόρα δεεεεεεεν παλεύεται για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Συγγνώμη που δεν έγινα σαφής και δημιούργησα αυτή τη παρεξήγηση. Απλά επειδή έχει πολλά στενά όπως και η Ευαγγεληστρια ευνοούνται περιπτώσεις μικροκλοπων. Παντού σου τυχαίνει, εμένα τόσο καιρό τουμπα ποτέ, απλά ενώ πριν από μερικά χρόνια ήταν ιδιαίτερα ήσυχα τώρα μαζί με το γενικό κακό πήρε και εδώ το θέμα διαστάσεις.
Και εγώ είχα ψάξει σπίτι άνω πόλη αλλά η ανηφόρα δεεεεεεεν παλεύεται για μένα.
Ναι οκ δίκιο έχεις υπό αυτή την έννοια! Πάντως αν σε περίπτωση αντέχει κάποιος την ανηφόρα, ο Άγιος Παύλος είναι μια καλή λύση ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έχει πλάκα που κανείς σας δε διαλέγει δυτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Έχει πλάκα που κανείς σας δε διαλέγει δυτικά!

για κανέναν λόγο δεν μένεις δυτικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top