Σεξουαλική Παρενόχληση

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εφόσον αφήνεις τον άλλο στο τέλος ημι-αιναίσθητο ακόμα και νευριασμένος να είναι δεν μπορεί να κάνει τίποτα μέχρι να επανέλθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Εφόσον αφήνεις τον άλλο στο τέλος ημι-αιναίσθητο ακόμα και νευριασμένος να είναι δεν μπορεί να κάνει τίποτα μέχρι να επανέλθει.

Ρε παιδιά γιατί μπερδέυεστε? Το σπρέι πιπεριού περιέχει ποσότητα νερού με αλεσμένο πιπέρι μέσα.
Σε επαφή με τα μάτια προκαλεί πάρα πολύ τσούξιμο με αποτέλεσμα ο επιτηθέμενος να μην μπορεί να ανοίξει κάν τα μάτια του για 20-25 λεπτά.
Σταδιακά η όραση επανέρχεται σε φυσιολογικά επίπεδα χωρίς καμία παρενέργια.
Αυτό δίνει στα θύματα τον χρόνο να απομακρυνθούν.
@Γιδι καλές οι πολεμικές τέχνες αλλ ακόμα καλύτερα να έχεις τον χρόνο να απομακρυνθείς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ μόνο αυτό λέω, καλό το νουτσάκο και μακάρι να πετύχεις το μάτι του.
Αλλά σαν αρχή, μόνο μην τους εκνευρίσετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Εγώ μόνο αυτό λέω, καλό το νουτσάκο και μακάρι να πετύχεις το μάτι του.
Αλλά σαν αρχή, μόνο μην τους εκνευρίσετε..

Οταν κάποιος θα σου επιτεθεί έχει σημασία να μην τον εκνευρίσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βεβαίως και έχει σημασία!
τι προτιμάς? έναν δυνατό τύπο ή έναν δυνατό και εκνευρισμένο?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βεβαίως και έχει σημασία!
τι προτιμάς? έναν δυνατό τύπο ή έναν δυνατό και εκνευρισμένο?:P:D

Η ερώτηση μπορεί να είναι ένα δυνατό τύπο έτοιμο για όλα η ένα δυνατό και εκνευρισμένο τύπο που για 20 λεπτά το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να τρίβει τα μάτια του?
Έχεται δίκιο μην το ταράξετε κιόλας αφήστε τον να σας κάνει ότι γουστάρει χωρίς να τον ενοχλήσετε, μην του την χαλάσετε κιόλας του ανθρώπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
τι προτιμάς? έναν δυνατό τύπο ή έναν δυνατό και εκνευρισμένο?

Έναν εκνευρισμένο ημι-αναίσθητο παρακαλώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιάννη το μην τον εκνευρίσετε δεν πηγαίνει στο να μην του χαλάσουμε την ηρεμία του ανθρωπάκου :P

Πηγαίνει στα εξής
1) Μπορεί να μην τον πετύχεις και τα 20 λεπτά που λες να μετατραπούν σε 2 δευτερόλεπτα που μετά ο τύπος τρελά εκνευρισμένος σε παίρνει στο κυνήγι για χειρότερα.....

2) έστω ότι τον πετυχαίνεις.... εσύ εξαφανίζεσαι μεν αλλά τον έχεις αφήσει εκνευρισμένο.... για σκέψου τι θα πάθει η επόμενη που δεν θα έχει μαζί της σπρει πιπεριού (ή έστω κανέλας για την ανάσα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Έδώ στην πόλη μου δεν συναντώ φίλους μου εκτός σχολείου (πολύ σπανια). Σε μια πόλη με πολλαπλάσιο πλυθησμό πόση είναι η πιθανότητα να τον ξανασυναντήσει?

Ας πάρουμε τουλάχιστον το σπρέυ πιπεριού ως τελευταία αναγκαστική λύση και όχι να το χρησιμοποιούμε πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17:
Έδώ στην πόλη μου δεν συναντώ φίλους μου εκτός σχολείου (πολύ σπανια). Σε μια πόλη με πολλαπλάσιο πλυθησμό πόση είναι η πιθανότητα να τον ξανασυναντήσει?

δεν είπα για την ίδια.... μιλάω για το επόμενο θύμα του δράστη(γιατί πλέον έχουμε ξεφύγει απ το χούφτωμα και έχουμε περάσει σε πιο σοβαρες καταστάσεις)

Πάντως πάντα πίστευα ότι η καλύτερη άμυνα είναι η πρόληψη....
Το θέμα είναι να έχεις δράσει με τέτοιο τρόπο ώστε να μην βρεθείς ποτέ σε τέτοια κατάσταση.
Δεν θα έμπαινα σε άδειο βαγόνι τρένου, ή που να έχει μέσα έναν άντρα μόνο του ή μια παρεούλα από 3 άντρες.... δεν μπαίνω σε ταξί αργά τη νύχτα αν κάποιος δικός μου δεν κρατήσει ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ τον αριθμό του... κανω γενικώς διάφορα πράγματα που τα θεωρώ καλύτερα ως πρόληψη απ το σπρέι πιπεριού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Γιάννη το μην τον εκνευρίσετε δεν πηγαίνει στο να μην του χαλάσουμε την ηρεμία του ανθρωπάκου :P

Πηγαίνει στα εξής
1) Μπορεί να μην τον πετύχεις και τα 20 λεπτά που λες να μετατραπούν σε 2 δευτερόλεπτα που μετά ο τύπος τρελά εκνευρισμένος σε παίρνει στο κυνήγι για χειρότερα.....

2) έστω ότι τον πετυχαίνεις.... εσύ εξαφανίζεσαι μεν αλλά τον έχεις αφήσει εκνευρισμένο.... για σκέψου τι θα πάθει η επόμενη που δεν θα έχει μαζί της σπρει πιπεριού (ή έστω κανέλας για την ανάσα :P )

1) Τα σπρεί πιπεριού χρησιμοποιούνται διεθνός απο την αστυνομία σαν μέτρο καταστολής αν την φάει στο μάτι όσο εκνευρισμένος και να είναι δεν θα μπορεί να ανοίξει τα μάτια του

2) Το θέμα σου αν προσπαθήσει να σε βιάσει είναι τι θα γίνει με την επόμενη?

Ρε παιδία μιλάω για επίθεση αν ο άλλος δηλαδή προσπαθήσει να σε βιάσει η να σε χτυπήσει ο κύριος σκοπός ποιός είναι να τον αποφύγεις με κουβέντες?
Στην περίπτωση της ντου ο μεθυσμένος κρατούσε σπασμένο μπουκάλι, αν της έκανε επίθεση δεν θα χρησιμοποιούσε σπρέι μόνο και μόνο για να μην τον εκνευρίσει ή θα σκεφτόταν τι θα γίνει με την επόμενη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Προσωπικα, μου εχει τυχει δυο φορες, μια στο λεωφορειο απο εναν νεαρο που τριβοταν κανονικατατα επανω μου, και η αντιδραση μου ηταν να του φωναξω οσο πιο κοσμια μπορουσα "Μ@λ@κ@ με ενοχλεις" και μια απο εναν τυπο γυρω στα 50, στο μετρο, ο οποιος εφαγε χαστουκι με την μια. Σε τετοιες περιπτωσεις ουτε ευγενειες πιανουν ουτε τιποτα. Μπαμ και κατω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εμένα μου είχε τύχει στο αστικό του Αμαρουσίου γύρω στα 16 αλλά δεν έκανα τίποτα (ντρεπόμουν τότε), απλά τραβήχτηκα ώστε να μην με φτάνει (είχε πάρα πολύ κόσμο)... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
1) Τα σπρεί πιπεριού χρησιμοποιούνται διεθνός απο την αστυνομία σαν μέτρο καταστολής αν την φάει στο μάτι όσο εκνευρισμένος και να είναι δεν θα μπορεί να ανοίξει τα μάτια του

ΑΝ τη φάει... αν ΔΕΝ την φάει αλλά εχεις προσπαθήσει να τη φάει, τότε τι γίνεται? :P



Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
2) Το θέμα σου αν προσπαθήσει να σε βιάσει είναι τι θα γίνει με την επόμενη?

Ρε παιδία μιλάω για επίθεση αν ο άλλος δηλαδή προσπαθήσει να σε βιάσει η να σε χτυπήσει ο κύριος σκοπός ποιός είναι να τον αποφύγεις με κουβέντες?
Στην περίπτωση της ντου ο μεθυσμένος κρατούσε σπασμένο μπουκάλι, αν της έκανε επίθεση δεν θα χρησιμοποιούσε σπρέι μόνο και μόνο για να μην τον εκνευρίσει ή θα σκεφτόταν τι θα γίνει με την επόμενη ?

Βασικά σε τέτοιες περιπτώσεις το σημαντικό είναι να καταφέρεις να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου....
Οι περιπτώσεις γυναικών που γλύτωσαν από βιασμό την τελευταία στιγμή, ήταν γυναίκες που φέρθηκαν ψύχραιμα και έξυπνα....
Υπάρχει ερίπτωση που έπεισε τον υποψήφιο βιαστή της ότι δεν υπάρχει λόγος να γίνει βιασμός.... να πάνε να πιούν ένα ποτάκι στην συνέχεια θα κάνει συνενετικό σεξ.... όταν τον έπεισε, πήγαν στο μπαρ και εκεί φυσικά η γυναίκα ζήτησε βοήθεια!

όσον αφορά την επόμενη γυναίκα που πιθανά να είναι θυμα του... εκείνη τη στιγμή, αν δεν καταφέρω να κρατήσω την ψυχραιμία μου και λειτουργήσω σπασμοδικά, προσωπικά, ναι θα το φέρω πολύ βαραίως το ότι οκ εγώ καλά του γλύτωσα.. όμως πού είναι τώρα αυτός ο τύπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν έχει κόσμο καλώς. Αν έχεις πιπέρι καλώς. Αλλιώς αφήστε τα νταηλίκια. Δε λέω να δεχόμαστε το χουφτ-χουφτ, αλλά όχι και τσαμπουκάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΟΥ ΚΑΛΑ!
δε το μπορω αυτο ρε παιδια.

ενας αλλοδαπος, στα 12, εξω απο την πορτα του σπιτιου μου. οχι της πολυκατοικιας, ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ!
θυμαμαι τοτε τον εσπρωξα και τσακιστηκα να ανεβω στην ταρατσα (μενω ισογειο!)
καλα, οχι οτι θα βοηθουσε αν με ακολουθουσε, αλλα ευτυχως δεν ακολουθησε. ουτε πηρε τα κλειδια μου που ειχα αφησει πανω στην πορτα! και ολα αυτα 12.30 το μεσημερι παρακαλω.

ενας νέος, όταν πρωτομπηκα στη σχολή, μεσα στο λεωφορειο, τριβόταν... και οταν μετακινηθηκα-αλλα χωρις να πω κουβεντα- συνεχισε με το...φακελο που κρατουσε στο χερι του! κι εγω να μη ξερω ποιο παραθυρο νανοιξω και να φουνταρω απεξω!

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
δεν μπαίνω σε ταξί αργά τη νύχτα αν κάποιος δικός μου δεν κρατήσει ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ τον αριθμό του...
νταξ, μια φορα το ζητησα απο καποιον και με θεωρησε υπερβολικοτατη μαλιστα. ε τι να πεις? πηρα κι εγω και καλα τηλεφωνο απο το κινητο μου το "μπαμπα" μου και του λεγα συγνωμη που αργησα μπαμπακα, να, ειμαι στην ακαδημιας τωρα, ερχομαι με ταξι, σε 10 λεπτακια θα μαι εκει!:/: :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Αν έχει κόσμο καλώς. Αν έχεις πιπέρι καλώς. Αλλιώς αφήστε τα νταηλίκια. Δε λέω να δεχόμαστε το χουφτ-χουφτ, αλλά όχι και τσαμπουκάδες.

Το ίδιο πράγμα λέμε βρε Γίδι μου, το σπρέι είναι η έσχατη λύση και όχι η πρώτη αν δηλαδή δέχεσαι επίθεση.
Αν ο άλλος απλά σε πειράζει η έχεις την επιλογή να απομακρυνθείς φυσικά και δεν θα χρησιμοποιήσεις τον σπρέι.
Βασικό βέβαια είναι να είναι ανοικτός ο χώρος και να έχεις απόσταση απο τον επιτηθέμενο γιατί μπορεί να φας και εσύ στην μούρη λίγο και έστω και λίγο να φας το τσούκσιμο είναι μεγάλο.
Στο θέμα με τα νταηλίκια πάντως συμφωνό 1000% δεν κάθεσαι να τσαμπουλακευτείς αν έχεις την δυνατότητα να απομακρυνθείς, ακόμα και αν έχεις οποιαδήποτε ζώνη σε οποιαδήποτε πολεμική τέχνη.

@Κουέ να προσπαθήσεις να τον ξεγελάσεις? Πόσο είναι το ποσοστό των βιαστών βρε κουέ μου που σε πλησιάζουν ήσυχα και ωραία?
Οι περισσότεροι πιο πιθανόν είναι να περιμένουν σε κάποιο σημείο και να σου ορμήξουν για να έχουν το στοιχείο του αιφνιδιασμού παρά να τους πάρεις είδηση, και σιγά μην σε αφήσει να μιλήσεις κιόλας.
Γενικά υπάρχουν διάφορα είδη προστασία ακόμα και σειρήνες, καλό είναι να αποφεύγουμε "περιεργα" σημεία αλλα στην πράξη αναγκάζεσαι κάποιοες φορές να βρεθείς αργά την νύχτα σε απόμερη περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
(Λιγο αργα το ανακαλυψα..)
Η θεωρητικη απαντηση ειναι οτι αντιδρας εντονα, λεκτικα η με φαπες στον γλοιωδη τυπο. Οταν εχεις σταμπαρει ειδικα οτι στο μπακγκραουντ παιζει κατι υποπτο, γερακος-ειμαι-ο-παιδερας-και-μη-της-γειτονιας, η ηπια-10-μπυρες-και-βγηκα, απομακρυνεσαι ταχιστα και αθορυβα.
Η ερωτηση ειναι αν περιμενεις οτι θα σου ρθει απο καπου. Και εξηγω.
Περπαταω με την κολλητη μου στην Αριστοτελους (οκ, πιο κεντρικα δε γινοταν), ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ανετη και κουλ, οταν ερχεται με αντιθετη κατευθυνση ενας 50-60, ο οποιος επισης ανετος και κουλ απλωνει τη χερουκλα του στον κωλο μου. Οκ, κι εγω τσαμπουκας νομιζα οτι ημουν, αλλα εκεινη τη στιγμη εμεινα απλως λαλακας και δεν μπορουσα καν να σκεφτω τι εγινε, οχι να αντιδρασω και μαλιστα ασχημα.
Θελει πολυυυ ετοιμοτητα και προετοιμασια? για να αντιδρας αμεσα σ'αυτα τα ζωα, καμια να παμε ταε κβο ντο? :X (Αυτο το ακροβατικο που περιγραψατε πολυ το θαυμασα:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Έχω τύχει 2 φορές σε περιπτώσεις μέσα σε ΜΜΜ όπου βέβαια η παρενόχληση δεν ήταν σωματική, αλλά είχε να κάνει με φωτογραφήσεις μέσω κινητού.

Την πρώτη φορά ήταν μέσα σε λεωφορείο, όπου ο γυφταλέος, γύρω στα 37, είχε μαζί του μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή, αλλά έπρεπε να τον προσέξεις για να δεις ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Την είχε κρύψει μέσα στο χέρι του και φωτογράφιζε πιθανώς γυναικεία πόδια, κ*λους. Δεν κατάβα και καλά, τι θα μπορούσε να φωτογραφίσει, γιατί είχε πολύ πήξιμο το λεωφορείο και αν τραβούσε π.χ. πόδια, στη φώτο θα φαινόταν το ύφασμα του παντελονιού. Τέλος πάντων, όταν συνειδητοποίησα τι έκανε, τον κοίταζα επίμονα μέχρι που έκλεισε τη φωτογραφική.

Τη δεύτερη φορά, ήταν στο μετρό, όπου μια κοπέλα μπροστά μου (όρθια) φορούσε ντεκολτε (αλλά όχι και κάτι υπερβολικό). Έκατσε και ο άθλιος μπορστά της (περίπου 25 χρονών) με κινητό, άναψε το φως του κινητού (για να τραβήξει με φλάς) και τη φωτογράφησε.

Το κακό είναι ότι εκείνη τη στιγμή αισθάνομαι αμηχανία και δεν ξέρω τι να κάνω. Να αρχίζω να τον βρίζω, να φωνάζω. Σε αυτόν και πάλι έμεινα να τον κοιτάξω και δεν έκανε κάτι άλλο γιατί με είδε... Αλλά μετά από αυτή τη δεύτερη φορά, αποφάσισα ότι αν ξανατύχει και δω τέτοια περίπτωση, θα τον κάνω ρόμπα....:mad: Νευρίασα πολύ!!!!!!:mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δυστυχώς μου έχει τύχει κι εμένα όταν ήμουν 17. Είχα πάρει το λεωφορείο με μια φίλη μου και κάποια στιγμή νιώθω κάτι στον ποπό μου. Μπα λέω ιδέα μου είναι κάποιος θα το έκανε καταλάθος (ήταν σαν παστές σαρδέλες), κάνω λίγο πιο πέρα αλλά δεν χαμπάριαζε @@@@γερος. Τα πήρα στο κρανίο και αρχίσα να φωνάζω στην φίλη μου "θα γίνει της πόπης κάποιος μ@λ@κας μου βάζει χέρι". Ο τύπος έγινε λούης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top