Το ιδανικό σώμα

nani_68

Νεοφερμένος

Η nani_68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γενικα στις μερες μας πολλοι θεωρουν ομορφο το πολυ πολυ αδυνατο σωμα για τα κοριτσια:/: και το πολυ πολυ γυμνασμενο για τα αγορια.... Ποια ειναι η γνώμη σας πάνω στο θέμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιοί το θεωρούν ωραίο το αδύνατο; Τα αγόρια θέλουν και κάτι να έχουν να πιάνουν (αν δεν ισχύει για όλους, τουλάχιστον για τους περισσότερους) αυτή είναι η χάρη άλλωστε.:happy:

Παρόλα αυτά, είναι όλα θέμα γούστου. Εσένα μπορεί να σου αρέσουν οι γυμνασμένοι, εμένα όχι. Το ίδιο και για όλα τα σώματα.
Άλλοι προτιμούν, αδύνατα, άλλοι με καμπύλες, άλλοι ακόμα πιο εύσωμα. Δεν υπάρχει στάνταρ.

Εμένα ας πούμε δε μου αρέσει το πολύ γυμνασμένο, ούτε καν το γυμνασμένο μη σου πω. Και αγύμναστος να' ναι ο άλλος, χού κερς;
Είναι όλα θέμα συνόλου και το τι σου βγάζει ο άλλος. Εξάλλου το σώμα αλλάζει, το από μέσα; Τσουυυυυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Τα αγόρια θέλουν και κάτι να έχουν να πιάνουν (αν δεν ισχύει για όλους, τουλάχιστον για τους περισσότερους)

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::stunned: Ποιος διαδίδει αυτές τις ανακρίβειες?:whistle::whistle:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εσείς;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε τώρα, με έβαλες σε σκέψεις. Δηλαδή δεν θέλετε να πιάνετε ΛΙΓΟ κρεατάκι; :P
Θέλετε μόνο κόκαλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ε τώρα, με έβαλες σε σκέψεις. Δηλαδή δεν θέλετε να πιάνετε ΛΙΓΟ κρεατάκι; :P
Θέλετε μόνο κόκαλα;

Ημουν σιγουρος οτι θα το επαιρνες κυριολεκτικά.Εννοούσα μην καρφώνεσαι,πες πως το πρώτο πράγμα που κοιτάει άντρας είναι η προσωπικότητα,την καταλαβαίνει με προαίσθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Λάουρα.

Το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό.:/
Τα πρότυπα ομορφιάς, όπως παρουσιάζονται, δεν είναι για όλους.

Η ουσία είναι η προσωπικότητα και το κλικ που θα σου κάνει... Και γενικά ο άνθρωπος καθαυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Μια κοπέλα που να έχει υγεία θέλουμε με ωραίο καθαρό πρόσωπο και φυσιολογικό σώμα. Το φυσιολογικό σώμα είναι υγεία. Εξάλλου το ανορεξικό στυλ (τζιν σωλήνες) προσωπικά με ξενερώνει απίστευτα. Άσε που μπορείς να την αγκαλιάσεις και να της σπάσεις και κανένα κόκαλο στα καλά καθούμενα. :D :laugh:

Κοπέλες ξεκολλήστε. Φυσιολογικές σας θέλουμε όπως είπε και η Δέσποινα από πάνω. Να δείχνετε θηλυκές κοπέλες και όχι με γερασμένο σώμα (στήθος πλάκα που το εντοπίζεις με το μικροσκόπιο).

Υ.Σ.: Προσωπικά που δεν είμαι γυμνασμένος (φίτνεςς) αλλά γυμνάζομαι χαλαρά για να μην πετάξω ζυμάρια, είμαι εκτός ανδρικής μόδας; Τι πιστεύετε εσείς οι κοπέλες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nassia98

Νεοφερμένος

Η nassia98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω γιατι εγω εχω παρα πολυ αδυνατο σωμα και το μονο που ακουω συνεχεια ειναι:«φαε γιατι δεν τρωσ» μονο αυτο ακουω !!!!:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω γιατι εγω εχω παρα πολυ αδυνατο σωμα και το μονο που ακουω συνεχεια ειναι:«φαε γιατι δεν τρωσ» μονο αυτο ακουω !!!!:warn:

Ε, ντάξει είσαι και 11 [;;] ετών βρε εσύ, είσαι στην απάπτηξη, αν δε φας τώρα πότε θα φας; Όταν κάνεις μπεμπέ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nani_68

Νεοφερμένος

Η nani_68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σε καμια περιπτωση δε θεωρω ομορφο σωμα το πολυ γυμνασμενο ή το πολυ αδυνατο απλα ειχα μια συζητηση και ηθελα να μαθω και τη γνωμη σας .... εγω προσωπικα στα αγορια κοιταω τ ματια και τη προσωπικοτητα.... (απλα για να μην παρεξηγουμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μ'αρέσει το αθλητικό σώμα στ' αγόρια. Και το τονίζω αθλητικό και όχι γυμνασμένο. Όχι ότι το αθλητικό δεν είναι γυμνασμένο, απλά κάνω τον συνειρμό αθλητικό - αθλητισμός ενώ γυμνασμένο - γυμναστήριο. Θαυμάζω τα άτομα που ασχολούνται με τον αθλητισμό και δεν ξέρω γιατί, απλά μου φαίνεται ελκυστικό όταν σκέφτομαι πως χτίστηκε μέσα από πειθαρχία και προπονήσεις ένα όμορφο σώμα. Σκέφτομαι κάπως "πίσω" απ' την εικόνα, στην δουλειά που ρίχνει ο άλλος όχι για να φαίνεται πιο ωραίος -όπως οι περισσότεροι που πάνε γυμναστήριο- αλλά για να αφοσιωθεί σε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nassia98

Νεοφερμένος

Η nassia98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σωστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!που τα σκεφτηκεσ ολα αυτα??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hmm::clapup::rolleyes:8):spasiklas::hehe::bigarmhug:worship::bot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γενικα στις μερες μας πολλοι θεωρουν ομορφο το πολυ πολυ αδυνατο σωμα για τα κοριτσια:/: και το πολυ πολυ γυμνασμενο για τα αγορια.... Ποια ειναι η γνώμη σας πάνω στο θέμα??
Το "ιδανικό" για μένα θα ήταν να είναι καλοσχηματισμένος ο άλλος,ας το πώ έτσι.
Δεν μπορώ να το εκφράσω κάπως αλλιώς.
Απλά δεν μου αρέσουν οι πολύ λεπτοί. Θέλω να έχει πλάτες ρε παιδί μου.
Να σε αγκαλιάζει ο άλλος και να νιώθεις πως σε αγκαλιάζει άντρας. :redface:
Να νιώθεις μια "ασφάλεια",ένα κάτι τέλος πάντων. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
βαριέμαι τώρα να με βγάζω φωτό και να την περνάω στο πισι...σορρυ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βαριέμαι τώρα να με βγάζω φωτό και να την περνάω στο πισι...σορρυ :/:
:hehe::hehe::hehe:Κανε τον κοπο...Να εχουμε και εμεις οι αλλοι ενα προτυπο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εμενα παντως μαρεσουν οι κοπελες που εχουν αθλητικο σωμα!!
συναμα σημαινει λεπτες και τουμπανο:P
Εγω αθλουμε κανω στιβο εχω σωμα και ετσι θελω να ειναι και η κοπελα μου δεν μαρεσουν καθολου ευσωμες !
Κοπελιες τρωτε μονο φρουτακια και οχι γλυκα!!:P
πλακα κανω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μ'αρέσει το αθλητικό σώμα στ' αγόρια. Και το τονίζω αθλητικό και όχι γυμνασμένο. Όχι ότι το αθλητικό δεν είναι γυμνασμένο, απλά κάνω τον συνειρμό αθλητικό - αθλητισμός ενώ γυμνασμένο - γυμναστήριο. Θαυμάζω τα άτομα που ασχολούνται με τον αθλητισμό και δεν ξέρω γιατί, απλά μου φαίνεται ελκυστικό όταν σκέφτομαι πως χτίστηκε μέσα από πειθαρχία και προπονήσεις ένα όμορφο σώμα. Σκέφτομαι κάπως "πίσω" απ' την εικόνα, στην δουλειά που ρίχνει ο άλλος όχι για να φαίνεται πιο ωραίος -όπως οι περισσότεροι που πάνε γυμναστήριο- αλλά για να αφοσιωθεί σε κάτι.

Εμενα παντως μαρεσουν οι κοπελες που εχουν αθλητικο σωμα!!
συναμα σημαινει λεπτες και τουμπανο:P
Εγω αθλουμε κανω στιβο εχω σωμα και ετσι θελω να ειναι και η κοπελα μου δεν μαρεσουν καθολου ευσωμες !
Κοπελιες τρωτε μονο φρουτακια και οχι γλυκα!!:P
πλακα κανω:)

Soulmate found !



Μια κοπέλα που να έχει υγεία θέλουμε με ωραίο καθαρό πρόσωπο και φυσιολογικό σώμα. Το φυσιολογικό σώμα είναι υγεία. Εξάλλου το ανορεξικό στυλ (τζιν σωλήνες) προσωπικά με ξενερώνει απίστευτα. Άσε που μπορείς να την αγκαλιάσεις και να της σπάσεις και κανένα κόκαλο στα καλά καθούμενα. :D :laugh:

Κοπέλες ξεκολλήστε. Φυσιολογικές σας θέλουμε όπως είπε και η Δέσποινα από πάνω. Να δείχνετε θηλυκές κοπέλες και όχι με γερασμένο σώμα (στήθος πλάκα που το εντοπίζεις με το μικροσκόπιο).

Υ.Σ.: Προσωπικά που δεν είμαι γυμνασμένος (φίτνεςς) αλλά γυμνάζομαι χαλαρά για να μην πετάξω ζυμάρια, είμαι εκτός ανδρικής μόδας; Τι πιστεύετε εσείς οι κοπέλες; :D


ΑΧΕΜ. Δηλαδή nPb, αν μια κοπέλα είναι ΠΟΛΥ αδύνατη (εγώ είμαι αρκετά αδύνατη, πρέπει για το μπαλλέτο) δεν θα κοιτούσες το ΜΕΣΑ της (θα απέρριπτες έτσι το μέσα μου; nPb; =[ ); Όχι έτσι, για να κάνω λίγο τον συνήγορο του διαβόλου γιατί στο άλλο topic κόντεψες να βγάλεις όλα τα θηλυκά κενά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει αν θα ειναι γυμνασμενος! Δηλαδη αν ταιριαζουμε θα τον απορριψω επειδη δε θα ειναι φετες-φετες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top