[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
είδες κανένα πίθηκο στο ζωολογικό κήπο και σου άρεσε?

:lol:!!!:P

Ε κοίτα όχι και πίθηκοι!!το μούσι δε μου αρέσει να είναι πάνω από λίγα εκατοστά!Ξέρεις,να είναι λίγο παραπάνω από αξύριστο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!! Να σας πω και εγώ την άποψη μου. Λοιπόν εγώ θέλω ο άλλος να είναι "περιποιημένος αλήτης".....:PΔηλαδή και αλητάκι και γλυκούλης.....Και λίγο άγριος και ρομαντικός...Καταλάβατε????? Και τέλος θέλω να έχει ωραία δάχτυλα. :redface:

Δεν καταλάβαμε..:/: :hmm:Για κάνε μια ανάλυση της σκέψης σου...

nPb ατάκα από Κων/ου & Ελένης : και Παρθένα και Πουτ*να. Αυτή η φράση εμπεριέχει το νόημα της άποψης της κοπέλας ακριβώς. :P

Και με ένα παράδειγμα, μπορεί ο άλλος να έχει βάψει την μισή Αθήνα και τα τραίνα του αιώνα, αλλά όταν τον παίρνει τηλέφωνο η μάνα του να της μιλάει με τρόπο που δείχνει τόση αγάπη που να σε κάνει να λες ότι δεν είναι εν τέλει τόσο κάφρος όσο δείχνει. Μπορεί φυσικά να είναι, αλλά δεν είναι το θέμα μας αυτό.

On topic, λίστες βαριέμαι να κάνω και δεν έχει νόημα. Εξωτερικά χαρακτηριστικά δεν ζητάω τίποτα σπουδαίο, έχω κάνει σχέση στο παρελθόν με άτομα που αντικειμενικά (στα γενικάαα πλαίσια της ομορφιάς) θεωρούνται άσχημα και δεν το σκέφτηκα ούτε λεπτό, γιατί είχαν χαρακτήρα ικανό να με κάνει να μην το υπολογίζω.

Τώρα ο topic starter δεν ξεκαθαρίζει τι ζητάει, είναι πολύ διαφορετικά τα κριτήρια για να θεωρηθεί κάποιος ελκυστικός και για να θεωρηθεί κατάλληλος για σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλά όσα λέτε κοπελιές, αλλά γιατί τελικά όταν κάνετε σχέσεις στις περισσότερες των περιπτώσεων οι σχέσεις είναι προβληματικές; Οι τόσες προδιαγραφές και οι οδηγίες χρήσεως δεν πιάνουν τόπο; :hmm:
εγραψες!!!

επειδή απλώς περιγράφετε κάτι που απλώς δεν υπάρχει ή το βρίσκεται δύσκολα,και οι περιγραφές σας τείνουν στο συμπέρασμα ότι θέλετε κάτι τέλειο.

Ποιος με ξυπνησε παλι? γιατι με φωναζατε? :whistle::whistle::whistle::whistle:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Γενικα εγω θεωρω οτι το προσωπο και ειδικα τα ματια (μεγαλα, καλοσχηματισμενα και πρασινα :P) ειναι ο καθρεφτης της ψυχης και αυτη μου η αντιληψη με εχει βοηθησει παρα πολυ στο να κρινω τους ανθρωπους που γνωριζω ευστόχως!!Γενικα κοιταω το προσωπο ως συνολο...αμα μου βγαζει κατι θετικο...παιρνει Pass αμα δεν μου βγαζει μενουμε φιλοι :P!!Το σωμα μπορει να προκαλεσει...ωστοσο σε καμια περιπτωση δεν προκειται να ειναι ο μοναδικος λογος...για να προχωρησεις σε μια σχεση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
επειδή απλώς περιγράφετε κάτι που απλώς δεν υπάρχει ή το βρίσκεται δύσκολα,και οι περιγραφές σας τείνουν στο συμπέρασμα ότι θέλετε κάτι τέλειο.

O καθένας έχει στο μυαλό του διαφορετικά το τέλειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
είδες κανένα πίθηκο στο ζωολογικό κήπο και σου άρεσε?

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ. Ακυρε εγραψες...Με εκανες να γελασω:clapup::D:D
Χωρις παρεξηγηση Ιοαννα..Καταλαβαν ολοι οτι δεν ενοουσες αυτο;)

Παντως εμενα με ξενερωσε που ειδα το σιγουρα οχι μικροτερος:/::/:...Ενταξει δεν λεω υπαρχουν πολλοι αλλα και πολλες που οταν ειναι οι μικροτεροι σε μια σχεση ,το γεγονος αυτο γινεται αντιλιπτο και ενοχλητικο.Αλλα γιατι οι περισσοτερες συντριπτικα στην πλειοψηφεια γυναικες βαζετε ταμπελες?...Αυτος ειναι μικροτερος?α δεν υπαρχει περιπτωση...Δεν δινεται ευκαιρια και οι περισσοτερες θελουν μεγαλυτερο,μην πειτε οχι.. Ο μεγαλυτερος μπορει να φανει πιο ανωριμος;)
Ενω αντιθετα οι περισσοτεροι αντρες ειναι ανοιχτοι στο ενδεχομενο για μικροτερες,ως συνεπεια και απο την σταση των γυναικων.Και μην πειτε οτι σε μια συγκεκριμενη ηλικια πχ 18 οι γυναικες ειναι πιο ωριμες-συνηδητοποιημενες..Αυτο δεν εχει να κανει με την ηλικια αλλα με την προσωπικοτητα τον χαρακτηρα και τα βιωματα του καθενος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παντως εμενα με ξενερωσε που ειδα το σιγουρα οχι μικροτερος:/::/:

Δε βρίσκω την παραθεση της,γι'αυτό σχολιάζω εδώ.Ας έχετε υπ'όψην σας πολλοί και πολλές,πως για να κρατήσει ειδικά αγόρι σχέση με μεγαλύτερη,πρέπει να είναι αρκετά ώριμο (ανάλογα βεβαια και ποια έχει απεναντι του),και σίγουρα να μην είναι μεσα στις "χειροτερες-συμβιβαστικές επιλογές".Θα μου πείτε "τι σημαίνει για σένα αυτη η φραση?:mad:" και θα απαντήσω "ελάτε τώρα,λες και δεν είναι ηλίου φαεινότερον το οτι άλλοι έχουν περισσοτερη απηχηση απο αλλους σ'αυτόν τον τομέα."Με βάση τα υποκειμενικά κριτήρια της κοπελας που επιλέγει μιλάω.Αντίθετα,εκτος κι αν υπάρχουν σοβαρά αισθήματα,τύποι του στυλ "ειμαι-ο-αλήτης-της-γειτονιάς-σας-και-γουστάρω-μικρές" (οπου μικρες βαλε εσυ "μικροτερες σε σημειο παιδεραστιας"),να στε σιγουροι/-ες πως αν τα θηλυκα της ηλικιας τους δεν τους είχαν απορριψει για οποιουσδήποτε λογους,δε θα ασχολούνταν με κοπελιές 13-14-15 χρονών.
Δεν λεω πως στο 100% των περιπτωσεων ισχύει αυτό,αλλα το ποσοστό ειναι πάνω απο 50.Καθένας βέβαια μπορεί να βάζει τα ταμπελάκια που δηλώνουν τις επιλογές του,μέχρι να τον βγάλει η ζωή ψεύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
παντα προσεχω τα ματια του (οχι το χρωμα αλλα το βλεμα) και τα δοντια του!
Βεβαια για να δεσει το γλυκο δε πρεπει να εχει κομπλεξ
Κ αι το τελευταιο να μην ειναι κοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εννοεί, μάλλον, ότι τον θέλει καλό, ευγενικό, γλυκό κτλ... αλλά να παίρνει και πρωτοβουλίες, να φωνάζει εκεί που πρέπει, να ρίχνει και καμιά φωνή αν δεν του αρέσει κάτι. Το πολύ "ναι, αγάπη μου" "ναι, μωρό μου" κουράζει. Πρέπει να ακούγεται και κάνα όχι.

Εγώ αυτό κατάλαβα. Να μην φτάνει στα άκρα ξέρω γω:confused:

Κάπως έτσι εεεεεεεε;;:redface:


Bingo!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Κοπέλες, με τις τόσες προϋποθέσεις και οδηγίες χρήσεως που λέτε, αν κάνετε σχέση ή σωστή σχέση διαρκείας να μου τυπήσετε την μύτη. Γι' αυτό όλοι ερωτεύονται κατ' επίφασιν μόνο για το σεξουαλικό κομμάτι. Μηδέν συναισθήματα και εσωτερικός κόσμος. Παιδιά μην το κουράζετε πολύ. Χημεία και επικοινωνία θέλει το πράγμα. Τόσο απλό. Τα άλλα περί κοντός, ψηλός, γαλανοφρύδος, γαλανομάτης...είναι σε κουβέντα να βρισκόμαστε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δεν εχω καταλαβει ακομα αν υπαρχει καποιο υψος το οποιο οι γυναικες θεωρουν τελειο για το αντρα?Εσεις τι λετε?Υπαρχει καποιο ελαχιστο υψος για εσας ενος αντρα με τον οποιο θα κανατε σχεχη?Ποιο θεωρειται ιδανικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Κοπέλες, με τις τόσες προϋποθέσεις και οδηγίες χρήσεως που λέτε, αν κάνετε σχέση ή σωστή σχέση διαρκείας να μου τυπήσετε την μύτη. Γι' αυτό όλοι ερωτεύονται κατ' επίφασιν μόνο για το σεξουαλικό κομμάτι. Μηδέν συναισθήματα και εσωτερικός κόσμος. Παιδιά μην το κουράζετε πολύ. Χημεία και επικοινωνία θέλει το πράγμα. Τόσο απλό. Τα άλλα περί κοντός, ψηλός, γαλανοφρύδος, γαλανομάτης...είναι σε κουβέντα να βρισκόμαστε. :hmm:

νικο μου εσυ μια χαρα τα λες, αλλα κατα βαθος και οι αντρες εχουν ενα χ προτυπο γυναικας στο μυαλο τους
οφτοπικ....
και θελω να πιστευω οτι δεν ισχυει αυτο που λενε για τους αντρες, οτι δεν τους νοιαζει η εμφανισεη, αρκει να κανουν τη δουλεια τους.....
και αναφερομαι και σε ξεπετες και σε σχεσεις
οντοπικ....
και γω που δεν εχω ιδιαιτερες προτιμησεις στην εμφανιση, τι καταλαβα?
κρατησε οσο κρατηση η σχεση, βασισμενη υποτιθεται και στα συναισθηματα του αλλου
μηπως τελικα ηρθε η στιγμη να αλλαξω τροπο σκεψης και νοοτροπιας????:hmm::hmm:

Παντως εμενα με ξενερωσε που ειδα το σιγουρα οχι μικροτερος:/::/:...

εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα αν ειναι μικροτερος
αλλα σε λογικα πλαισια παντα (οχι και ανηλικο βεβαια)
να μπορουμε βρε αδερφε να συννενοηθουμε ;);)

Δεν εχω καταλαβει ακομα αν υπαρχει καποιο υψος το οποιο οι γυναικες θεωρουν τελειο για το αντρα?Εσεις τι λετε?Υπαρχει καποιο ελαχιστο υψος για εσας ενος αντρα με τον οποιο θα κανατε σχεχη?Ποιο θεωρειται ιδανικο?

ειναι η πρωτη φορα που θα αναφερω καποιο εξωτερικο χαρακτηριστικο....
χωρις βεβαια να ειμαι κατηγορηματικη για την αποψη μου, απλα θα προτιμουσα καποιον στον ιδιο υψος με μενα ή λιγο παραπανω
οχι ομως και Φασουλα
και για να μην λετε, εγω ειμαι 1.63
αρα το 98% των αντρων ειναι μεσα στη δεχτη εμβελεια
στην ουσια λοιπον, σιγα την προυποθεση.... :P:P:P
θα μου πειτε βεβαια για το υπολοιπο 2% των αντρων...
ε, ας αφησω κατι και για τις αλλες βρε αδερφε..... :P:P:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χειλη,σωμα + μαααατια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν εχω καταλαβει ακομα αν υπαρχει καποιο υψος το οποιο οι γυναικες θεωρουν τελειο για το αντρα?Εσεις τι λετε?Υπαρχει καποιο ελαχιστο υψος για εσας ενος αντρα με τον οποιο θα κανατε σχεχη?Ποιο θεωρειται ιδανικο?

Τη μία και μοναδική φορά που ήμουν με κοντύτερο ένιωθα πάρα πολύ άβολα :redface:
Βασικά θεωρούμε ψηλή για ελληνίδα γυναίκα :D (1.75)
Αλλα όπως και να χει θέλω ο άντρας να είναι πιο ψηλός....εμμμμ.... για να φαίνεται άντρας :redface::P

(Όχι nPb, δε θέλω να έχει διαστάσεις μοντέλου κι όχι, δε θα απέρριπτα κάποιον λόγο ύψους αν τον ήθελα:P
Απλά νιώθω πολύ αμήχανα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
λίγο σεβασμός παρακαλώ
αθηνα, το οτι η κοινωνια "περιμενει" απο τους αντρες να κανουν την πρωτη κινηση βολευει αρκετα τις γυναικες που ειναι "κοτες" (δηλαδη δειλες). οταν αναφερει η κοπελα οτι δεν θελει ο αλλος να ειναι "δειλος" δηλαδη κοτα, εγω κανω μια υποθεση, οτι δηλαδη η ιδια φοβαται να κανει τα πρωτα βηματα!

ποια ακριβως ηταν η φυση του σχολιου σου; σεβασμος σε τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
τι να σας πω εγω ειμαι 1,59 ... αρα θα ειναι σιγουρα ψηλοτερος !:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
τι να σας πω εγω ειμαι 1,59 ... αρα θα ειναι σιγουρα ψηλοτερος !:clapup:

χαχα! και εγω τοσο ειμαι!!! μην ανησυχεις παντως...good things come in small packages:P:P
αθηνα, το οτι η κοινωνια "περιμενει" απο τους αντρες να κανουν την πρωτη κινηση βολευει αρκετα τις γυναικες που ειναι "κοτες" (δηλαδη δειλες). οταν αναφερει η κοπελα οτι δεν θελει ο αλλος να ειναι "δειλος" δηλαδη κοτα, εγω κανω μια υποθεση, οτι δηλαδη η ιδια φοβαται να κανει τα πρωτα βηματα!

ποια ακριβως ηταν η φυση του σχολιου σου; σεβασμος σε τι;
τη σεβομαι την αποψη σου και εν μερει συμφωνω με αυτη...παρ'ολα αυτα δε βρισκω το λογο να καταφευγουμε σε τετοιους χαρακτηρισμους οταν μαλιστα αφορουν ατομα που δε γνωριζουμε...και τι εγινε δηλαδη αν φοβαται να κανει το πρωτο βημα η κοπελα? μπορει να ειναι στο χαρακτηρα της:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_k93

Νεοφερμένος

Ο Theo_k93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φίλε για να γράφεις με τέτοιον οίστρο για αυτά τα γεγονότα πρέπει να είσαι παθών... Και κάτι άλλο, δεν χρειάζεται να μαλώνεις, η κάθε κοπέλα έχει δικά της γούστα, και επίσης δεν είναι απαραίτητο ,ειδικά στην ηλικία που βρισκόμαστε, να κάνουμε σοβαρές σχέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
η σοβαρη σχεση χτιζεται σιγα σιγα και ερχεται απο μονη της,δεν την προγραμματιζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
το οτι η κοινωνια "περιμενει" απο τους αντρες να κανουν την πρωτη κινηση βολευει αρκετα τις γυναικες που ειναι "κοτες" (δηλαδη δειλες). οταν αναφερει η κοπελα οτι δεν θελει ο αλλος να ειναι "δειλος" δηλαδη κοτα, εγω κανω μια υποθεση, οτι δηλαδη η ιδια φοβαται να κανει τα πρωτα βηματα!

Επειδη και εγω το ανεφερα"να μην φοβαται" θα σου εξηγησω τι εννοουσα ...Αν καθως κυκλοφορει δει(λεμε τωρα)μια κοπελα στριμωγμενη απο περιεργους το θεωρω σωστο να επεμβει με τον τροπο του ,ωστε να αποφεχθει το κακο,ωσπου να καταφτασει η αστυνομια.Ενα αλλο παραδειγμα..Αν καποιος ενοχλησει καποιο αγαπημενο του προσωπο να μην ειναι απλος θεατης του δραματος,αλλα και παλι να αναλαβει πρωτοβουλια και να πιασει το ατομο αυτο,δινοντας του μια τελευταια ευκαιρια..και μετα αν δεν βαλει μυαλο ο αλλος,ας του ριξει και καμια.Και δεν μιλαω φυσικα για παιδιαριστικες ενοχλησεις..
Επειδη και εγω η ιδια ειμαι τυπος που δεν κολωνω σε τετοια ,περιμενω και απο το αγορι μου να ειναι ετσι...και οχι για παραδειγμα να κρυβεται... απο πισω μου σε φασαριες.:confused:
Οσο αφορα το ερωτικο θεμα-πρωτες κινησεις,ουτε που πηγε το μυαλο μου,αλλα μια και το ανεφερες,οντως επικρατουν καποια στερεοτυπα.Ομως και εσεις τα αγορια δεν κανετε και πολλα για να τα καταργησετε αμα δεν σας αρεσουν.Θα πεις"γιατι το λες αυτο?"Πολυ απλα γιατι συνηθως αν τυχει και σας την πεσει καποια κοπελα θα την γελοιοποιησετε στην παρεα σας,(φυσικα μονο αν δεν ειναι καμια κουκλαρα..σε αντιθετη περιπτωση ολα καλα,μεσ'στην τρελη χαρα θα ειστε,ουτε αναφορα του ειδους"χαχαχαχαχαχ πως της κατεβηκε να μου την πεσει??")..Τουλαχιστον ετσι μου φαινεται...
Ετσι λοιπον θελετε να δωσετε θαρρος σε κοριτσια να κανουν πρωτες κινησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top