Χαμηλές επιδόσεις στην Έκθεση. Ποια είναι η γνώμη σας;

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ πήγα να ρωτήσω μετά τις ενδοσχολικές και ο διευθυντής επέμενε ότι κάτι τέτοιο δεν είναι δυνατό να γίνει κι ότι πρέπει να πληρώσω. Μα γιατί να είναι τόσο απρόθυμοι και αδαείς οι άνθρωποι αυτοί που θα έπρεπε να γνωρίζουν καλύτερα από όλους τέτοια θέματα; :hmm::mad::/:
Τι αναίσθητος, ανεύθυνος άνθρωπος (ταυτίζομαι τώρα με το περιστατικό.......:P)!Έπρεπε να επιμείνεις!!!Εγώ ξαναπήγα στα απολυτήρια και μου το δωσε τότε με το υφάκι * ορίστε , αυτό είναι για σένα!*:rtfm:

Επειδη εχω την ιδια αποψη επι του θεματος για αυτο και η ειρωνεια.:P
το κατάλαβα καλέ!Θετικά το είπα κι εγώ.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
στην εκθεση παιζουν ρολο και τα εξωσχολικα βιβλια?
Nαι!
Για να βελτιώσει κάποιος την έκθεσή του, τί θα προτείνατε, (πέρα από τα βοηθήματα για τη Γ' Λυκείου);
Ρίξε μια ματιά εδώ και εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μάλλον δεν παρακολούθησες ειδήσεις....
που λείπει από τον τίτλο το "θρησκευμάτων"...

έχω την εντύπωση ότι λέγεται υπουργείο παιδείας, δια βίου μάθησης και θρησκευμάτων (το "θρησκευματων" δεν το έβγαλαν ακομα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eπειδή ήμασταν ελαφρώς :offtopic: τα τελευταία post μετακινήθηκαν στο thread:
Ταμπού λόγω κατεύθυνσης: Ποια η γνώμη σας;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top