Πηγή για hardware;

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Λοιπόν. Από μικρός έχω κόλλημα με τους υπολογιστές και μάλιστα εκεί έχω στοχεύσει και για την σχολή που θέλω να ακολουθήσω ( ημμυ θα προσπαθήσω δηλαδή :D ). Αυτό που θέλω είναι αν είναι δυνατόν να μου προτείνετε κάποια πηγή ( π.χ βιβλία,ή ιστοσελίδες) για να ψαχτώ λίγο κυρίως γύρω από το hardware αλλά και κάτι για software καλοδεχούμενο είναι. Σκοπός μου είναι απλώς να αποκτήσω μία ιδέα και όχι να καίγομαι όλη μέρα :P

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Στο βιβλίο πληροφορικής του σχολείου έχω βρει πολλά πράματα που δεν τα ήξερα καθόλου.
Και υπάρχει πάντα η wikipedia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Από ότι θυμάμαι τα βιβλία πληροφορικής του γυμνασίου είχαν κάποια ενδιαφέροντα πράγματα μέσα. Το φετινό βιβλίο δεν χρειάστηκε να το ανοίξω ποτέ γιατί κάναμε μαλακιούλες στα pc. Thnx πάντως θα ρίξω μια ματιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top