Χημεία από τεχνολογική κατεύθυνση

krimatopaidi

Νεοφερμένος

Η krimatopaidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γιατι δεν μπορω καθολου τη βιολογια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
γιατι δεν μπορω καθολου τη βιολογια!!!:)

αρα στην β λυκειου ησουν θετικη να υποθεσω ,δεν εχει βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krimatopaidi

Νεοφερμένος

Η krimatopaidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι ημουν θετικη και ειχα κανει και καποια μαθηματα βιολογιας σε φροντιστηριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ναι ημουν θετικη και ειχα κανει και καποια μαθηματα βιολογιας σε φροντιστηριο!!

ενταξει τοτε, εγκρίνω :) Ποια πολη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krimatopaidi

Νεοφερμένος

Η krimatopaidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Καλημέρα! Στην β λυκειου ημουν θετικη κατευθυνση και η σχεση μου με την χημεια ηταν καλη! Λογω βιολογιας κατευθυνσης αποφασισα να ακολουθησω τεχνολογικη με βιοχημεια επειδη με ενδιαφερει το χημικό, αλλα στο σχολειο μου δεν λειτουργει οποτε ακολουθω αυτη με αοδε αεππ! Ναι μεν ειμαι της αποψης οτι αμα θες κατι το καταφερνεις αλλα θα μπορω να ανταπεξελθω ή θα δυσκολευομαι αρκετα λογω γνωστικου υποβαθρου(οργανικη-ανοργανη γ λυκειου);; Ευχαριστω εκ των προτερων!

Επισης για οσους ειναι/ηταν φοιτητες του τμηματος, σε ποια πολη πιστευεται οτι υπαρχει το "καλυτερο" χημικο; (εννοοω εγκαταστασεις,εξοπλισμο κτλ)

Kανείς? Φτου σας ρεμπεσκέδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Της κρητης εχει τις καλυτερες εγκαταστασεις ,τωρα οπου και να πας ,στο χερι σου ειναι το ποσο καλος θα βγεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Απο τεχνολογικη 1 κατευθυνση δε θα τα βρω σκουρα πολυ στο χημικο ετσι?? Επειδη ειμαι σε μια αλλη σχολη ασχετη λιγο απο χημεια και θα κανω 10% το καλοκαιρι, θα πρεπει να κανω καποια επαναληψη μεσα στο καλοκαιρι η ξεκιναμε απο το 0 στη σχολη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παντού από το μηδέν ξεκινάνε, θέλω να ελπίζω.
Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το μάθημα θα ... σέρνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Απο τεχνολογικη 1 κατευθυνση δε θα τα βρω σκουρα πολυ στο χημικο ετσι?? Επειδη ειμαι σε μια αλλη σχολη ασχετη λιγο απο χημεια και θα κανω 10% το καλοκαιρι, θα πρεπει να κανω καποια επαναληψη μεσα στο καλοκαιρι η ξεκιναμε απο το 0 στη σχολη????

Αν θες να κάνεις επανάληψη καλό θα σου κάνει. Δε νομίζω να είναι απαραίτητο πάντως. Γνωρίζω παιδί που είναι στο χημικό, ήταν τεχνολογική κατεύθυνση και είναι από τους καλύτερους του έτους του. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Απλα ρωταω γιατι τωρα με το νεο συστημα οι μαθητες θα εχουν διδαχθει και την υλη της β στη γ λυκειου αλλα λογικα ξεκινανε απο το 0 στη σχολη. Ευχαριστω πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top