Λογιστική, Μηχανολογία, Πληροφορική ή Διοίκηση Επιχειρήσεων;

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τι λετε ρε παιδια οτι ειναι καλυτερα να βαλω σαν 1η επιλογη λογιστικη, μηχανολογια,πληροφορικη ή διοικηση επιχειρησεων? μεποια σειρα θα τις βαζατε εσεις?

βοηθειστε με!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
κατι που να τα συνδυαζει μερικα απο αυτα
πχ
πληροφορικη του οπα
δετ του οπα
αλλα

για πες και μορια, να ξερουμε στο περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temisdas@gmail

Νεοφερμένος

Ο temisdas@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
φιλε μου το θεμα ειναι το τι σου αρεσει...για παραδειγμα εγω θα εβαζα λογιστικη , διοικηση επ., πληροφορικη και μετα μηχανολογια .Ομως αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο! δεν μπορει να σου πει κανεις τι θα σπουδαζεις 4 χρονια.. ειδικα ενας αγνωστος.Στην τελικη ειναι καλυτερο να ζητησεις την γνωμη των γονιων σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
φιλε μου το θεμα ειναι το τι σου αρεσει...για παραδειγμα εγω θα εβαζα λογιστικη , διοικηση επ., πληροφορικη και μετα μηχανολογια .Ομως αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο! δεν μπορει να σου πει κανεις τι θα σπουδαζεις 4 χρονια.. ειδικα ενας αγνωστος.Στην τελικη ειναι καλυτερο να ζητησεις την γνωμη των γονιων σου.
και αυτοι το ιδιο λενε.. τωρα θελω να παρω γνωμες απο διαφορα παιδια για να ξερω στο περιπου..οκ?

κατι που να τα συνδυαζει μερικα απο αυτα
πχ
πληροφορικη του οπα
δετ του οπα
αλλα

για πες και μορια, να ξερουμε στο περιπου
ολες οι σχολες που σας ειπα ανηκουν στα τει...οποτε... δες περυσινες βασεις

κατι που να τα συνδυαζει μερικα απο αυτα
πχ
πληροφορικη του οπα
δετ του οπα
αλλα

για πες και μορια, να ξερουμε στο περιπου
λογιστικη 9893 5ο πεδιο
πληροφορικη 9395 4ο πεδιο
μηχανολογια 8778 4ο πεδιο
διοικηση επιχ. 9320 5ο πεδιο
Εγω εβγαλα 10707 στο 5ο και 9611 στο 4ο πεδιο.ΟΛΑ τα πιανω ετσι? τι λες ?ποια ειναι η γνω μη σου? ολα αυτα που σου εγραψα ειναι για το ηρακλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
μηχανολογια ειναι πολυ δυσκολη σχολη απο οτι ξερω και εχει φυσικες μαθηματικα που ειναι γαμησετα
θα σου ελεγα διοικηση επιχειρησεων λογω οτι εχει λιγα μαθηματα...αλλα τετοιο πτυχιο εχει και η κουτση μαρια
γνωμη μου λογιστικη
αν επιτρεπετε ποσο εβγαλες?γιατι η μηχανολογια ετσι οπως το βλεπω θα πεσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
μηχανολογια ειναι πολυ δυσκολη σχολη απο οτι ξερω και εχει φυσικες μαθηματικα που ειναι γαμησετα
θα σου ελεγα διοικηση επιχειρησεων λογω οτι εχει λιγα μαθηματα...αλλα τετοιο πτυχιο εχει και η κουτση μαρια
γνωμη μου λογιστικη
αν επιτρεπετε ποσο εβγαλες?γιατι η μηχανολογια ετσι οπως το βλεπω θα πεσει πολυ
ευχαριστω σε τι σειρα θα ελεγες εσυ ρε φιλε να τις βαλω τις σχολες?εσυ πως θα τις εβαζες αναλογα με τον βαθμο αποκαταστασης της καθε μιας σχολης?

μηχανολογια ειναι πολυ δυσκολη σχολη απο οτι ξερω και εχει φυσικες μαθηματικα που ειναι γαμησετα
θα σου ελεγα διοικηση επιχειρησεων λογω οτι εχει λιγα μαθηματα...αλλα τετοιο πτυχιο εχει και η κουτση μαρια
γνωμη μου λογιστικη
αν επιτρεπετε ποσο εβγαλες?γιατι η μηχανολογια ετσι οπως το βλεπω θα πεσει πολυ
10707 εβγαλα στο 5ο και 9611 στο 4ο ,ομως σιγουρα περναω ολες τις παραπανω σχολες που σου ειπα ετσι?

ποια σχολη θα λεγατε οτι θα μου ταιριαζε καλυτερα σαν κοριτσι ?

Florenc Πες τη γνωμη σου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ποια σχολη θα λεγατε οτι θα μου ταιριαζε καλυτερα σαν κοριτσι ?


το φύλο δεν πέζει κανέναν απολύτω ρόλο,μην το συζητάς ούτε καν με τον εαυτό σου.
μεταξύ των σχολών που αναφέρεις θα σου πρότεινα λογιστική καθώ όλες οι άλλες υπάρχουν πάρα πολύ μεγάλη προσφορά "στελεχών" και δεν θα έχεις ιδιαίτερη τύχη στην αγορά εργασίας,ενώ σαν λογίστρια θα σου είναι πιο εύκολο.

όσο για μηχανολογία το θέμα είναι αν σου αρέσει και το αν έχεις κάποια "σίγουρη" αποκατάσταση μιας και είναι πολύ ξεκάρφωτο με τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
πες μου με τι σειρα θα τα εβαζες εσυ, δεν επηρεαζομαι απλως παιρνω γνωμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για θεμα αποκαταστασης θα εβαζα
λογιστικης,μηχανολογια,διοικηση επιχειρησεων
πιστευω οτι περνας ολες αυτες τις σχολες για επαρχιακα τει βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ειναι αναλογα και με τι σε ενδιαφερει,μην ακους μονο τις γνωμες των αλλων...
Μια ερωτηση,εχεις στο μυαλο σου καποια συγκεκριμενη πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΛΟΝΑ

Νεοφερμένος

Η ΙΛΟΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιααααααααά... Θέλω βοήθεια!!! Τι να δηλώσω πρώτο; Αρχές οργ. και διοικ. επιχειρήσεων ή οικονομικό;;; και τα δυο στο παμακ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ειναι αναλογα και με τι σε ενδιαφερει,μην ακους μονο τις γνωμες των αλλων...
Μια ερωτηση,εχεις στο μυαλο σου καποια συγκεκριμενη πολη?


ηρακλειο..

paidiaaaaaaaaaaa..8elw voh8eia!!!! ti na dhlwsw prwto? Arxes Org k Dioik Epixeirhsewn h Oikonomiko????? k ta duo sto pamak
το οικονομικο καλυτερα 1ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top