Τμήμα Οικονομικών Επιστημών (Πανεπιστήμιο Πειραιά)

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
τι μετραει ρε πρωτοετακο που ακομα δεν εχεις ανακαλυψει την ΑΣΟΕΕ κατα που πεφτει....παρε πτυχιο και μετα θα δεις τι μετραει....να μιλας λιγο να δουλευεις πολυ και να σου κοβει το μυαλο.....και θα δεις αν θα βρεις τοτε δουλεια.....οχι βεβαια οτι αθ βρω εγω δουλεια.......ΑΦΗΣΤΕ τα κολληματα αυτα

Έχεις μήπως πάρει εσυ πτυχίο και έχεις δει τι μετράει???
Τι σημασία έχει αν είμαι πρωτοετείς?? WTF!
Πραγματικά, ΓΙΑΤΙ βγάζεται τόσο κακία και ειρωνεία για την ΑΣΟΕΕ? Μήπως επειδή δεν την πιάσατε βαθμολογικά?
@ BEMANOS : Πάντως σημασία δεν έχει το OUTSIDE αλλά το INSIDE!

Πόσο γελοίοι γίνονται κάποιοι που αναλώνονται σε συγκρίσεις Τμημάτων και σε "διαφημίσεις" τύπου Κάτσικα. Μακάρι να μετρούσε το όνομα του Τμήματος και όλα να ήταν λυμμένα. Δυστυχώς η αγορά δεν καταλαβαίνει από ΑΣΟΕΕ και Παπειά αλλά από ανθρώπους που έχουν όρεξη για δουλειά. Το πτυχίο είναι το τελευταίο "διαβατήριο" μετά την προσωπικότητα (επικοινωνιακά χαρίσματα, θέληση, εργατικότητα) του κατόχου του. Και λοιπόν κύριοι, κάποιος που δεν θα τελειώσει το Παπεί ή το Γατί ή την ΑΣΟΕΕ..θα αποτύχει στην ζωή του; Ή δεν θα έχει προοπτικές; Ή οι καριέρες χτίζονται μόνο με Πανεπιστημιακά χαρτιά; ε;

Γιατί θα πρέπει μια ζωή σε τούτο το χανείο, να στεκόμαστε στην μαζική χαρταπλιά μετριότητας, στην τυπολατρεία, στην επιδειξιομανία ποιος την έχει μεγαλύτερη και να μην κοιτάζουμε την ουσία της αγοράς εργασίας με τα "καρτέλ" επαγγελμάτων και την μαζική ανεργία; Εικοσικάτι Πανεπιστήμια έχουμε, τι στο καλό; Μάπες φοιτούν εκεί; Μπρόκολα φοιτούν εκεί; Μόνο η ΑΣΟΕΕ, το ΕΜΠ και το Παπεί βγάζει επιστήμονες; :confused: Να δείτε κάτι μαϊντανούς που έχει και η πρωτεύουσα με 19.000 μόρια να γελάσει και ο κάθε πικραμένος!

1) Κανείς δεν είπε ότι μετράει ΜΟΝΟ το όνομα αλλά ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
2) Για να πάρεις πτυχίο με άριστα πρέπει να έχεις θέληση και να αγαπάς αυτό που κάνεις οπότε το πτυχίο είναι αντιπροσωπευτικό του κάθε ατόμου (όχι όμως πλήρες).
3) Οχι, δεν είπε κανείς πως θα αποτύχει. Οι καριέρες καλώς η κακώς χτίζονται ΚΑΙ με αυτά!
4) Κανείς δε αμφισβήτησε το γεγονόας ότι έχουμε 21% ανεργία και ειδικότερα 50% ανεργία στους νέους. Αλλά, δεν τίθεται εδώ θέμα επειξιομανίας (τουλάχιστον κατ'εμε). Δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε όμως κάποια πράγματα και να τα ισοπεδώνουμε όλα.ΟΧΙ δεν είναι ΟΛΑ ίσια και όμοια.You have to get that!
5) Όλο γενικούρες είσαι ρε Νίκο... φυσικά υπάρχουν κάποια άτομα που είναι άριστα και επειδή μένουν Πάτρα περνάνει εκεί.
Αυτό όμως δεν είναι ο ΚΑΝΟΝΑΣ (τουλάχιστον ακόμα!) Έτσι,δεν γίνεται να συγκρίνουμε παιδιά που τα έξυναν , έγραψαν 5αρια μαθηματικά και πέρασαν με 12-14 στα επαρχιακά πανεπιστήμια , με τα παιδιά που έγραψαν 17-18.
Σίγουρα αρκετά απο τα άριστα αυτα παιδιά,μπορεί να τα παρατήσουν, να είναι χαλαροί με την φραπεδιά τους, αλλά δεν μπορεί να διαψεύσει κανείς ότι συγκεντρώνονται περισσότερα συνεπή και κατασταλαγμένα άτομα που έχουν περισσότερες πιθανότητες να διαπρέψουν λόγω αυτών των χαρακτηριστικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
ειδες να βγαζω καμμια κακια???δεν πας καλα....απλα λεω πως εχουν τα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
2 ηλιθιες κοντρες στον τομεα της οικονομικης!
ΑΣΣΟΕ VS ΠΑ.ΠΕΙ
ΠΑ.ΜΑΚ VS ΑΠΘ

ΑΣΣΟΕ: το καθαρα οικονομικο πανεπιστημιο με τους κορυφαιους καθηγητες που δεν πατανε να κανουν μαθημα!
ΠΑΠΕΙ: το γενικο πανεπιστημειο οπου οσοι δεν περασαν και καλα ασσοε θα την βγαλουν σε αυτο!
ΠΑΜΑΚ: παλι το καθαρα οικονομικο που επειδη εχει μεγαλη βαση ειναι καλυτερο!
ΑΠΘ: ομοιως με παπει!


Τα παραπανω ειναι η τραγικη αποψη του πρωτοετη ή μαθητη της 3ης λυκειου!

GUESS WHAT:Δεν εχουν μεγαλες διαφορες και για τον καθενα το καλυτερο θα ειναι αυτο που του ταιριαζει!και εγω εβαλα πρωτα παμακ αλλα τελικα ειδα πως στο απθ τα μαθηματα συναβουν πιο πολλοι με τα γουστα μου απο οτι στο παμακ που για τον κολλητο μου ειναι καλυτερα!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΜΕ 4 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Έχεις μήπως πάρει εσυ πτυχίο και έχεις δει τι μετράει???
Τι σημασία έχει αν είμαι πρωτοετείς?? WTF!
Πραγματικά, ΓΙΑΤΙ βγάζεται τόσο κακία και ειρωνεία για την ΑΣΟΕΕ? Μήπως επειδή δεν την πιάσατε βαθμολογικά?
Πάντως σημασία δεν έχει το OUTSIDE αλλά το INSIDE!

Μάλλον γιατί αναδύουμε έναν ελιτισμό...?
Βλέπω διάνθησες το κείμενο σου και με Εγγλέζικα κατά το έντιτ σου:P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
2 ηλιθιες κοντρες στον τομεα της οικονομικης!
ΑΣΣΟΕ VS ΠΑ.ΠΕΙ
ΠΑ.ΜΑΚ VS ΑΠΘ

ΑΣΣΟΕ: το καθαρα οικονομικο πανεπιστημιο με τους κορυφαιους καθηγητες που δεν πατανε να κανουν μαθημα!
ΠΑΠΕΙ: το γενικο πανεπιστημειο οπου οσοι δεν περασαν και καλα ασσοε θα την βγαλουν σε αυτο!
ΠΑΜΑΚ: παλι το καθαρα οικονομικο που επειδη εχει μεγαλη βαση ειναι καλυτερο!
ΑΠΘ: ομοιως με παπει!


Τα παραπανω ειναι η τραγικη αποψη του πρωτοετη ή μαθητη της 3ης λυκειου!

GUESS WHAT:Δεν εχουν μεγαλες διαφορες και για τον καθενα το καλυτερο θα ειναι αυτο που του ταιριαζει!και εγω εβαλα πρωτα παμακ αλλα τελικα ειδα πως στο απθ τα μαθηματα συναβουν πιο πολλοι με τα γουστα μου απο οτι στο παμακ που για τον κολλητο μου ειναι καλυτερα!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΜΕ 4 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ!

μακαρι να κοβομουν με 4 σε ολα τα μαθηματα του 6μηνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Guys PEACE.Ο καθενας κανει τις καλυτερες επιλογες για τον εαυτο του.Μη βγαζουμε ουτε μιζερια,ουτε να προσπαθουμε να απαξιωσουμε πραγματα.Ο καθενας εχει τα ονειρα του και τις επιδιωξεις του και δεν ειναι συνετο να κλαιγομαστε και να καταστροφολογουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
μακαρι να κοβομουν με 4 σε ολα τα μαθηματα του 6μηνου :P

του ετους δηλαδη 16 μαθηματα απεραστα και για την ασσοε 8 γιατι ειναι φλωροι και εχουν λιγοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ειδες να βγαζω καμμια κακια???δεν πας καλα....απλα λεω πως εχουν τα πραγματα

ΧΑΧΑΧΑ.Γελάω! Δε λες τα πράγματα όπως έχουν αλλά λες τα πράγματα ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ.
2 ηλιθιες κοντρες στον τομεα της οικονομικης!
ΑΣΣΟΕ VS ΠΑ.ΠΕΙ
ΠΑ.ΜΑΚ VS ΑΠΘ

ΑΣΣΟΕ: το καθαρα οικονομικο πανεπιστημιο με τους κορυφαιους καθηγητες που δεν πατανε να κανουν μαθημα!
ΠΑΠΕΙ: το γενικο πανεπιστημειο οπου οσοι δεν περασαν και καλα ασσοε θα την βγαλουν σε αυτο!
ΠΑΜΑΚ: παλι το καθαρα οικονομικο που επειδη εχει μεγαλη βαση ειναι καλυτερο!
ΑΠΘ: ομοιως με παπει!


Τα παραπανω ειναι η τραγικη αποψη του πρωτοετη ή μαθητη της 3ης λυκειου!

GUESS WHAT:Δεν εχουν μεγαλες διαφορες και για τον καθενα το καλυτερο θα ειναι αυτο που του ταιριαζει!και εγω εβαλα πρωτα παμακ αλλα τελικα ειδα πως στο απθ τα μαθηματα συναβουν πιο πολλοι με τα γουστα μου απο οτι στο παμακ που για τον κολλητο μου ειναι καλυτερα!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΜΕ 4 ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ!

Αρχικά,δεν είναι μόνο πάνω στο τομέα της οικονομικής.
Επίσης,δεν είναι η άποψη μόνο αυτών που αναφέρεις!
Υπάρχουν διαφορές και θα πω ξανά να μην τα ισοπεδώνουμε όλα!
Καλά, αν πέρναγες ΠΑ.ΜΑΚ θα διαπίστωνες ότι τα μαθήματα σου αρέσουν περισσότερο απο του ΑΠΘ.

του ετους δηλαδη 16 μαθηματα απεραστα και για την ασσοε 8 γιατι ειναι φλωροι και εχουν λιγοτερα!

Να το σχολιάσω αυτό? ΟΧΙ.
Ένα θα πω ... ΕΛΑ δώσε αυτά τα 8 μαθήματα και μετά να εκφέρεις άποψη!
Επίσης, απο που και ως που ο αριθμός μαθημάτων ενος τμήματος σε 1 έτος , καθιστά τους φοιτητές φλώρους?
ΑΤΟΠΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Να το σχολιάσω αυτό? ΟΧΙ.
Ένα θα πω ... ΕΛΑ δώσε αυτά τα 8 μαθήματα και μετά να εκφέρεις άποψη!
Επίσης, απο που και ως που ο αριθμός μαθημάτων ενος τμήματος σε 1 έτος , καθιστά τους φοιτητές φλώρους?
ΑΤΟΠΟ.
Chris...you're trying too hard ρε αγορίνα μου...
Υ.Γ: FU,εγώ 6 μαθήματα δίνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Chris...you're trying too hard ρε αγορίνα μου...
Υ.Γ: FU,εγώ 6 μαθήματα δίνω!:P

Εξω απο το χωρό πολλά τραγούδια λέγονται.
Υ.Γ: Συνολικά,έχουμε περισσότερο μαθήματα απο εσάς haha :P
Σε συμπωνώ μόνο για την ΓΕΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.Nothing else!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ.Γελάω! Δε λες τα πράγματα όπως έχουν αλλά λες τα πράγματα ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ.


Αρχικά,δεν είναι μόνο πάνω στο τομέα της οικονομικής.
Επίσης,δεν είναι η άποψη μόνο αυτών που αναφέρεις!
Υπάρχουν διαφορές και θα πω ξανά να μην τα ισοπεδώνουμε όλα!
Καλά, αν πέρναγες ΠΑ.ΜΑΚ θα διαπίστωνες ότι τα μαθήματα σου αρέσουν περισσότερο απο του ΑΠΘ.



Να το σχολιάσω αυτό? ΟΧΙ.
Ένα θα πω ... ΕΛΑ δώσε αυτά τα 8 μαθήματα και μετά να εκφέρεις άποψη!
Επίσης, απο που και ως που ο αριθμός μαθημάτων ενος τμήματος σε 1 έτος , καθιστά τους φοιτητές φλώρους?
ΑΤΟΠΟ.

εχεις μαλωσει με το χιουμορ και την ετοιμολογια!
αλλα με την αλλαζονεια και τον υπεροπτισμο εχει αριστες σχεσεις!
περι παμακ επειδη δεν εχεις ιδεα εχω παει σε μαθηματα και του παμακ ωστε να μπορω να συγκρινω και πανε ψαξε τι παιζει σε διαφορες στα 2 πανεπιστημεια πριν ερθεις να μου πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
του ετους δηλαδη 16 μαθηματα απεραστα και για την ασσοε 8 γιατι ειναι φλωροι και εχουν λιγοτερα!

οπα, οπα εγω μεχρι τωρα ειδες , ημουν νορμαλ, δεν το επαιζα ιστορια επειδη ειμαι στην ασοεε!
ναι λοιπον φιλε μου, αν εχεις τα αρχιδια ελα στην ασοεε να δωσεις μαθημα, και τοτε θα σου πω για ποιο λογο εχει τοσο καλο ονομα!
το γεγονος οτι ειναι 4 τα μαθηματα κατι σημαινει, μπορεις να το καταλαβεις και μονος σου νομιζω! και κατι πολυ σημαντικο επισης ειναι πως, στην ασοεε δεν παιζουν αντιγραφες, σκονακια κτλ κτλ! εδω αν αξιζεις μονο γραφεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
@boss
Εκπληκτική επιχειρηματολογία. Δε βαριέσαι. Συνεχίστε τη ζαχαρένια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
@boss
Εκπληκτική επιχειρηματολογία. Δε βαριέσαι. Συνεχίστε τη ζαχαρένια σας.

επειδη εσυ ξεκινησεις να μιλας ετσι, στον nPb , ειπα να σου απαντησω στο στυλ σου, γιατι μαλλον μονο ετσι καταλαβαινεις!
αμα θελεις επιχειρηματολογησε σε αυτα που λες εσυ, πριν απο μενα, και μετα εδω ειμαι εγω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
εχεις μαλωσει με το χιουμορ και την ετοιμολογια!
αλλα με την αλλαζονεια και τον υπεροπτισμο εχει αριστες σχεσεις!
περι παμακ επειδη δεν εχεις ιδεα εχω παει σε μαθηματα και του παμακ ωστε να μπορω να συγκρινω!

Μάλλον εσυ έχεις πολύ bad humor!
Δεν είσαι σε θέση να με κρίνεις, believe me!
Καλά και εγώ έχω πάει αλλά δε σημαίνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
@boss
Εκπληκτική επιχειρηματολογία. Δε βαριέσαι. Συνεχίστε τη ζαχαρένια σας.
Δε μπορείς να αντιγράψεις,χωρίς καμμία υπερβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
οπα, οπα εγω μεχρι τωρα ειδες , ημουν νορμαλ, δεν το επαιζα ιστορια επειδη ειμαι στην ασοεε!
ναι λοιπον φιλε μου, αν εχεις τα αρχιδια ελα στην ασοεε να δωσεις μαθημα, και τοτε θα σου πω για ποιο λογο εχει τοσο καλο ονομα!
το γεγονος οτι ειναι 4 τα μαθηματα κατι σημαινει, μπορεις να το καταλαβεις και μονος σου νομιζω! και κατι πολυ σημαντικο επισης ειναι πως, στην ασοεε δεν παιζουν αντιγραφες, σκονακια κτλ κτλ! εδω αν αξιζεις μονο γραφεις!

και εσυ μαλωμενος με το χιουμορ,χαλαρωστε δεν ειστε φλωροι ειχε δοση ειρωνειας αυτι που ειπα και ειχε σκοπο να αντιδρασετε ετσι! :clapup:

τωρα το τι παιζει στην ασσοε δεν ξερω με σκονακια οποτε οτι και να με πεις δεν θα το αμφισβητησω ουτε θα το ασπαστω εμεις μια φορα στο απθ με αντιγραφη περναμε και πτυχεια διχως να αξιζει τα περνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
και εσυ μαλωμενος με το χιουμορ,χαλαρωστε δεν ειστε φλωροι ειχε δοση ειρωνειας αυτι που ειπα και ειχε σκοπο να αντιδρασετε ετσι! :clapup:

τωρα το τι παιζει στην ασσοε δεν ξερω με σκονακια οποτε οτι και να με πεις δεν θα το αμφισβητησω ουτε θα το ασπαστω εμεις μια φορα στο απθ με αντιγραφη περναμε και πτυχεια διχως να αξιζει τα περνουμε!

το ξερω! τα αφεντικα συνιθως ξερουν τι γινετε! αρα γνωριζουν οτι ενα πτυχιο απο ασοεε, ειναι πιο αληθινο απο οποιοδηποτε αλλο πτυχιο στα ελληνικα πανεπιστημια! να για ποιο λογο αυτος απο την ασοεε θα βρει πιο ευκολο εργασια!
οριστε, με βαλατε να πω πραγματα που δεν ηθελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μάλλον εσυ έχεις πολύ bad humor!
Δεν είσαι σε θέση να με κρίνεις, believe me!
Καλά και εγώ έχω πάει αλλά δε σημαίνει κάτι.

Ισως ειμαι
Γιατι δεν ειμαι σε θεση ειμαι σε κατωτερη σχολη ή εισαι ανωτερο ατομο απο μενα λογω καποιου κριτηριου?
πηγες παμακ δεν πηγες απθ και προσεξε εγω δεν λεω το δικο μου ειναι καλυτερο,λεω το δικο μου ειναι καλο και το παμακ ειναι εξισου καλο στον φοιτητη μετα ειναι ποιο του κανει καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
το ξερω! τα αφεντικα συνιθως ξερουν τι γινετε! αρα γνωριζουν οτι ενα πτυχιο απο ασοεε, ειναι πιο αληθινο απο οποιοδηποτε αλλο πτυχιο στα ελληνικα πανεπιστημια! να για ποιο λογο αυτος απο την ασοεε θα βρει πιο ευκολο εργασια!
οριστε, με βαλατε να πω πραγματα που δεν ηθελα!

Εντάξει,αναθεωρώ.Ας σε τρολλάρει όσο θέλει ο Βίντσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top