ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

Avatar

Νεοφερμένος

Ο Avatar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ας μας πει καποιος που ειναι η περασε απο ΔΠΘ τι κατασταση επικρατει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hmmyτονο

Νεοφερμένος

Η hmmyτονο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ξέρω άτομα από ΔΠΘ, και είναι όλοι πολύ ευχαριστημένοι... από οργάνωση, καθηγητές, υποδομές, τα πάντα. Δεν έχω ακούσει παράπονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
με 17936 υπαρχει περιπτωση να πεασω σε αυτο το τμημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hmmyτονο

Νεοφερμένος

Η hmmyτονο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι, λένε ότι μπορεί να πάει στο 17.800 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi@

Νεοφερμένος

Ο tomi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σασ παιδια!Ειμαι φοιτητησ στη σχολη ημμυ ξανθησ και μπορω να παρω μεταγγραφη στην αντιστοιχη σχολη τησ πατρασ.Ποια ειναι η γνωμη σασ για την ποιοτητα των δυο αυτων τμηματων?Ποια υπερτερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα greeklish και τα κεφαλαία σε όλη την έκταση του μηνύματος δεν επιτρέπονται από τους όρους χρήσης.
Δεν έχει περάσει η προθεσμία για τις μεταγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
HMMY ΞΑΝΘΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τρελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
HMMY ΞΑΝΘΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τρελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Έλα αλεξ και συμφοιτητες!! Έχεις πάει για σπίτι; Εγώ βρήκα σήμερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δυστυχως ,δεν εχω παει ακομα να παρω σπιτι,ηταν να παμε σημερα αλλα προεκυψαν κατι δουλειες και τελικα θα παμε απο ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!!!!!ωραιος φιλε,και εσυ ΗΜΜΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!αυξανομαστε:D




ρε παιδια πειτε κ τπτ για την σχολη,δεν ξερω τι να απαντησω οταν με ρωτανε τι ακριβως ειναι...κατι σαν προγραμματιστης με λιγες παραπανω ιδιοτητες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θελω κι εγω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε κ τπτ για την σχολη,δεν ξερω τι να απαντησω οταν με ρωτανε τι ακριβως ειναι...κατι σαν προγραμματιστης με λιγες παραπανω ιδιοτητες;;;
Δεν ξερεις για την σχολη σου???:eek:Δεν ειναι προγραμματιστης.Ειναι αυτο που λεει ο τιτλος.Ηλεκτρολογος μηχανικος και μηχανικος υπολογιστων.Δεν ασχολεισαι με το software οπως ο πληροφορικος αλλα με το hardware.Oπως επισης με τον ηλεκτρισμο και την ενεργεια.Μπορεις επισης να βαλεις την τζιφρα σου σχεδον παντου γι αυτο εχουν μεγαλη φημη .Ειναι ισως η η πιο δυσκολη σχολη στην Ελλαδα.Παραξενευομαι που δεν ξερεις τι να πεις.Ειναι γνωστο τμημα στις μερες μας και εχει μεγαλη φημη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σε ολες τις σχολες πληροφορικης ασχολουνται με το software και με το hardware .Απλα το συγκεκριμενο τμημα εμβαθυνει στο hardware. Οπως αντιστοιχα και οι σχολες που εμβαθυνουν στο software, ασχολουνται και με το hardware (αποψη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε κ τπτ για την σχολη,δεν ξερω τι να απαντησω οταν με ρωτανε τι ακριβως ειναι...κατι σαν προγραμματιστης με λιγες παραπανω ιδιοτητες;;;

Βγαλε το κινητο σου και πες τους: ποιοι το εφτιαξαν αυτο; Ηλεκτρολογοι μηχανικοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν ξερεις για την σχολη σου???:eek:Δεν ειναι προγραμματιστης.Ειναι αυτο που λεει ο τιτλος.Ηλεκτρολογος μηχανικος και μηχανικος υπολογιστων.Δεν ασχολεισαι με το software οπως ο πληροφορικος αλλα με το hardware.Oπως επισης με τον ηλεκτρισμο και την ενεργεια.Μπορεις επισης να βαλεις την τζιφρα σου σχεδον παντου γι αυτο εχουν μεγαλη φημη .Ειναι ισως η η πιο δυσκολη σχολη στην Ελλαδα.Παραξενευομαι που δεν ξερεις τι να πεις.Ειναι γνωστο τμημα στις μερες μας και εχει μεγαλη φημη
κοιτα ξερω την σχολη μου δλδ εχω δει προγραμμα σπουδων κτλπ αλλα ειλικρινα δεν ξερω πως να την περιγραψω...Το μονο που σιγουρα λεω ειναι οτι εχει ΠΟΛΥ ΗΑRDWARE...αυτο που αναφερεις με ηλεκρισμο και ενεργεια μπορεις να το πεις καπως πιο αναλυτικα σε παρακαλω;;;;το bold το ξερω-και το εκτιμω ιδιαιτερως:P-.Η πιο δυσκολη σχολη στην Ελλαδα!!!!!!!πιο δυσκολη απο νομικες,ιατρικες κτλπ;;;;Να φανταστω αυτο ειναι δικια σου αποψη;;;

Σε ολες τις σχολες πληροφορικης ασχολουνται με το software και με το hardware .Απλα το συγκεκριμενο τμημα εμβαθυνει στο hardware. Οπως αντιστοιχα και οι σχολες που εμβαθυνουν στο software, ασχολουνται και με το hardware (αποψη μου)
δλδ -και απο τους κυριοτερους λογους που το διαλεξα-ειναι οτι καλυτερο μπορει να επιλεξει ενας καμμενος με τα PC.εννοω ειναι ενα σκαλακι παραπανω απο τους Προγραμματιστες κτλπ...εγω ετσι το ειδα κυριως και την επελεξα:hmm::whistle:

Βγαλε το κινητο σου και πες τους: ποιοι το εφτιαξαν αυτο; Ηλεκτρολογοι μηχανικοι!
ελα ρε αληθεια;;;;;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
κοιτα ξερω την σχολη μου δλδ εχω δει προγραμμα σπουδων κτλπ αλλα ειλικρινα δεν ξερω πως να την περιγραψω...Το μονο που σιγουρα λεω ειναι οτι εχει ΠΟΛΥ ΗΑRDWARE...αυτο που αναφερεις με ηλεκρισμο και ενεργεια μπορεις να το πεις καπως πιο αναλυτικα σε παρακαλω;;;;το bold το ξερω-και το εκτιμω ιδιαιτερως:P-.Η πιο δυσκολη σχολη στην Ελλαδα!!!!!!!πιο δυσκολη απο νομικες,ιατρικες κτλπ;;;;Να φανταστω αυτο ειναι δικια σου αποψη;;;

δλδ -και απο τους κυριοτερους λογους που το διαλεξα-ειναι οτι καλυτερο μπορει να επιλεξει ενας καμμενος με τα PC.εννοω ειναι ενα σκαλακι παραπανω απο τους Προγραμματιστες κτλπ...εγω ετσι το ειδα κυριως και την επελεξα:hmm::whistle:


ελα ρε αληθεια;;;;;:hmm::hmm:

Νομιζω οτι ΗΜΜΥ και πληροφορικη ειναι διαφορετικα πραγματα.Η μονη σχεση ειναι οτι ασχολουνται και οι 2 με τα πισι.Αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ενα σκαλακι παραπανω απο τους προγραμματιστες,ειναι κατι διαφορετικο δεν τιθενται θεμα συγκρισης.Μεγαλη αδικια πιστευω που εχει τα δικαιωματα του πληροφορικου συν ενα σωρο ακομα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
Το ΗΜΜΥ μετα τα πρωτα χρονια που κανεις πολλα μαθηματικο-φυσικες και πιο γενικα μαθηματα εξεδικευεσαι.Μπορεις να διαλεξεις καυτευθηνσεις.Και δεν εχεις μονο την επιλογη του Μηχανικου υπολογιστων.Μπορεις να ασχοληθεις με την ενεργεια ,ανανεωσιμες πηγες,φωτοβολταικα και οτι σχετιζεται με ηλεκτρισμο,ακομα και ηλεκτρονικη.Γενικα εχεις πολλες επιλογες
Απο οτι καταλαβα διαλεξες την σχολη επειδη εχει φημη,ακουγεται για τρελη επαγγελματικη αποκατασταση,μπορεις να βγαλεις λεφτα,εχει απειρες προοπτικες και φυσικα υψηλα μορια.Βεβαια μπορει να σου αρεσει και το αντικειμενο δεν ξερω.
Οσο για την δυσκολια.Απο τον μεσο ορο αποφοιτησης και απο συνομιλια με γνωστους διαμορφωσα αυτην την αποψη.Η δυσκολια ειναι βεβαια κατι σχετικο.Σιγουρα ομως ειναι απο τις πιο απαιτητικες σχολες στην Ελλαδα και θελει πολυυυ διαβασμα και ενασχοληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Νομιζω οτι ΗΜΜΥ και πληροφορικη ειναι διαφορετικα πραγματα.
σωστο αν και εχουν αρκετα ιδια στοιχεια,πχ μαθαινεις Fortan απο το 1ο εξαμηνο,μπορεις στο (6ο; )εξαμηνο να ακολουθησεις την ροη Λογισμικό Η/Υ,Επικοινωνίες και Δίκτυα Υπολογιστών και πολλα αλλα που δεν θυμαμαι πληρως σχετικα με pc..
.Η μονη σχεση ειναι οτι ασχολουνται και οι 2 με τα πισι.
ε ειναι σημαντικη σχεση.Περα απο το αν σου αρεσει πολυ το software γιατι να μην την θες την σχολη;;;(btw,δες και αυτο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=2791987&posted=1#post2791987,σελιδα 9 και μετα...
.Αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ενα σκαλακι παραπανω απο τους προγραμματιστες,ειναι κατι διαφορετικο δεν τιθενται θεμα συγκρισης.Μεγαλη αδικια πιστευω που εχει τα δικαιωματα του πληροφορικου συν ενα σωρο ακομα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
διαφωνω αλλα οκ ας μην το αναλυσουμε αυτο αφου δεν θα κερδισουμε και τπτ(δεν μπορουμε να το αλλαξουμε οτι και αν πουμε...:/:)
Το ΗΜΜΥ μετα τα πρωτα χρονια που κανεις πολλα μαθηματικο-φυσικες και πιο γενικα μαθηματα εξεδικευεσαι.Μπορεις να διαλεξεις καυτευθηνσεις.Και δεν εχεις μονο την επιλογη του Μηχανικου υπολογιστων.Μπορεις να ασχοληθεις με την ενεργεια ,ανανεωσιμες πηγες,φωτοβολταικα και οτι σχετιζεται με ηλεκτρισμο,ακομα και ηλεκτρονικη.Γενικα εχεις πολλες επιλογες
ναι οκ αλλα εχει και αυτο(δλδ κατι πολυ σχετικο με τους υπολογιστες)
Απο οτι καταλαβα διαλεξες την σχολη επειδη εχει φημη,ακουγεται για τρελη επαγγελματικη αποκατασταση,μπορεις να βγαλεις λεφτα,εχει απειρες προοπτικες και φυσικα υψηλα μορια.Βεβαια μπορει να σου αρεσει και το αντικειμενο δεν ξερω.
οχι φιλε δεν ηταν λογω φημης ή ονοματος(δες το link που σου εστειλα μην τα ξαναγραφω).μιλαμε για απιαστο ονειρο αυτη η σχολη,ποτε δεν περιμενα οτι θα εμπαινα ειμαι παραπανω απο πανευτυχης εχει ΟΛΑ οσα θα ηθελα-θελω...
Οσο για την δυσκολια.Απο τον μεσο ορο αποφοιτησης και απο συνομιλια με γνωστους διαμορφωσα αυτην την αποψη.Η δυσκολια ειναι βεβαια κατι σχετικο.Σιγουρα ομως ειναι απο τις πιο απαιτητικες σχολες στην Ελλαδα και θελει πολυυυ διαβασμα και ενασχοληση
ε οκ ολες οι σχολες θελουν διαβασμα και ενασχοληση,δλδ τι αν περασεις Πληροφορικη δεν θα θελει;;;βλακειες ειναι αυτα,ολα θελουν ΠΟΛΥ διαβασμα,κακα τα ψεματα.Τωρα για την ενασχοληση μαλλον αναφερεσαι στο να πας στην σχολη;;;αν λες αυτο καλα οκ εννοειται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
σωστο αν και εχουν αρκετα ιδια στοιχεια,πχ μαθαινεις Fortan απο το 1ο εξαμηνο,μπορεις στο (6ο; )εξαμηνο να ακολουθησεις την ροη Λογισμικό Η/Υ,Επικοινωνίες και Δίκτυα Υπολογιστών και πολλα αλλα που δεν θυμαμαι πληρως σχετικα με pc..ε ειναι σημαντικη σχεση.Περα απο το αν σου αρεσει πολυ το software γιατι να μην την θες την σχολη;;;(btw,δες και αυτο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=2791987&posted=1#post2791987,σελιδα 9 και μετα...διαφωνω αλλα οκ ας μην το αναλυσουμε αυτο αφου δεν θα κερδισουμε και τπτ(δεν μπορουμε να το αλλαξουμε οτι και αν πουμε...:/:)
ναι οκ αλλα εχει και αυτο(δλδ κατι πολυ σχετικο με τους υπολογιστες)
οχι φιλε δεν ηταν λογω φημης ή ονοματος(δες το link που σου εστειλα μην τα ξαναγραφω).μιλαμε για απιαστο ονειρο αυτη η σχολη,ποτε δεν περιμενα οτι θα εμπαινα ειμαι παραπανω απο πανευτυχης εχει ΟΛΑ οσα θα ηθελα-θελω...
ε οκ ολες οι σχολες θελουν διαβασμα και ενασχοληση,δλδ τι αν περασεις Πληροφορικη δεν θα θελει;;;βλακειες ειναι αυτα,ολα θελουν ΠΟΛΥ διαβασμα,κακα τα ψεματα.Τωρα για την ενασχοληση μαλλον αναφερεσαι στο να πας στην σχολη;;;αν λες αυτο καλα οκ εννοειται;)

Κοιτα να δεις δεν εχω προσωπικη εμπειρια.Μαρτυριες πολλων ατομων ειναι αυτα που σου λεω.Οταν λεω ενασχοληση δεν ενοοω να πας στην σχολη.Ενοοω διαβασμα πολλες ωρες.Και στις υπολοιπες σχολες ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα.Στο πολυτεχνειο θα δεις και εσυ οτι ειναι διαφορετικη η νοοτροπια φοιτητων και καθηγητων.

Δεν ξερω αν η σχολη αυτη ηταν ονειρο για σενα.Με αυτα που γραφεις ομως αφηνεις να ενοηθει οτι δεν εχεις πολλες πληροφοριες για τις σχολες και ειναι πιθανο να απογοητευτεις στην πορεια.Δηλαδη εγω οπως το βλεπω ,ονειρο σε κανανε να πιστευεις πως ειναι καποιοι παραγοντες.Αλλα δεν σε ξερω μπορει να εχω λαθος και οντως να πανε ολα καλα(το ευχομαι).Οπως ξαναειπα καλη αρχη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε κ τπτ για την σχολη,δεν ξερω τι να απαντησω οταν με ρωτανε τι ακριβως ειναι...κατι σαν προγραμματιστης με λιγες παραπανω ιδιοτητες;;;

Ναι είναι βασικά ο προγραμματιστής σε πιο advanced έκδοση, δηλαδή αν έχεις κλίμακα γαμηστερότητας από το 1 ως το 10 ο προγραμματιστής είναι στο 3 και ο ΗΜΜΥ είναι στο 12 κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
και γω ΗΜΜΥ ξάνθης! Να γινόμαστε πολλοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κι εγώ μαζί σας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top