[26/06/2010] Γραμμικό σχέδιο Ειδικό μάθημα Πανελλαδικές 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε αυτό το thread γράφουμε σχόλια/παρατηρήσεις για τη σημερινή εξέταση στο Γραμμικό σχέδιο που θα πραγματοποιηθεί στις 11:00 π.μ. Ανάλογα thread θα δημιουργηθούν και στα υπόλοιπα ειδικα μαθήμτα που εξετάζονται πανελλαδικά.

Προηγούμενα thread:
[24/06/2010] Αγγλικά Ειδικό μάθημα Πανελλαδικές 2010
[25/06/2010] Ελεύθερο σχέδιο Ειδικό μάθημα Πανελλαδικές 2010

Θέματα: Γραμμικό Σχέδιο (26-06-10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
γνωριζουμε μηπως ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα των ειδικων μαθηματων?ο φιλος μου ο Γουγκλης δε βρισκει τιποτα.ποσο καιρο ακομα θα μας κρατανε σε αγωνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Το Σαββατο 10 Ιουλιου βγαινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azwtoo

Νεοφερμένος

Η azwtoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα περιμενα ολη την ημερα για τα ειδικα μαθηματα και δεν εγινε τιποτα.μηπως ξερει κανεις ποτε θα ανακοινωθουν τελικα τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis-lyk-

Νεοφερμένος

Ο antonis-lyk- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κ εγώ τα ψαχνω απο το πρωι αλλα δεν βρισκω τιποτα στο ιντερνετ!
ουτε καν καποια ενημερωση για το τι ωρα βγαινουν...αν 8α αναρτηθουν στο ιντερνετ κλπ
ελεος.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azwtoo

Νεοφερμένος

Η azwtoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρe antonis-lyk πως σου φάνηκε εσένα το γραμμικό ?γιατί εγώ "ψιλοαπογοητεφτηκα".δεν έχω προλάβει αρκετά πράγματα και είμαι σε φάση να έχω πιάσει την βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antonis-lyk-

Νεοφερμένος

Ο antonis-lyk- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν ηταν τρελα δυσκολο σαν θεμα...
απλα ηταν μεγαλο και πολυς κοσμος δν το προλαβε...κ εγω προλαβα οριακα κ ξεχασα κ κατι πραγματακια......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
κ εγώ τα ψαχνω απο το πρωι αλλα δεν βρισκω τιποτα στο ιντερνετ!
ουτε καν καποια ενημερωση για το τι ωρα βγαινουν...αν 8α αναρτηθουν στο ιντερνετ κλπ
ελεος.........

Ούτε γω δε βρίσκω τίποτα και έχω εκνευριστεί, τα καλά τα περσινά γίνονται και τώρα. Είμαι πεπεισμένος οτι δε πρόκειται να βγάλουν τίποτα μέχρι τη Δευτέρα το πρωί. Βλέπεις διάλεξαν να βγάλουν τα αποτελέσματα μια μέρα που το Υπουργείο είναι κλειστό και το ίδιο συμβαίνει και την επόμενη, αύριο δηλαδή, που είναι Κυριακή. Έτσι κανείς δε μπορεί να διαμαρτυρηθεί, όλοι οφείλουν να περιμένουν. Τι να λέμε, οι άνθρωποι είναι "επαγγελματίες" :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια δυσκολα ηταν τα σχεδια φετος...εξαιρετικα πιο τσιμπημενα απο τα περσινα!!!εγω εγραψα 18.5 στο ελευθερο και 18.3 στο γραμμικο...(παλι καλα!!!!!!!!!!!!)

ελευθερο: δυσκολια στην αποδοση σκιας και των προαπαιτουμενων 5 τονων(εμενα που μου ετυχε ασπρη εδρα και ασπρος πινακας τι να πω????), δυσκολια στην τοποθετηση(νοειται θεμα οπου το πλατος βγαινει διπλασιο απο το υψος???),αν δν εβλεπες τις ακτινες της ομπρελας θα βαθμολογηθεις πιο αυστηρα(εγω τις εβλεπα ευτυχως...)!

γραμμικο: πολυ μεγαλο θεμα,"βαριες" οδηγιες με αποτελεσμα ο μαθητης να μπερδευτει και να ξεχασει πραγματα ή να κανει κατι που δεν ζητουνταν,δυσκολια στην τοποθετηση(το κυριο προβλημα του σχεδιου...),ασαφειες και ελλειψη καποιων διαστασεων που θα διευκολυναν τον μαθητη.....βεβαια εγω θα επιμεινω στην προβληματικη τοποθετηση που ηταν και η κυρια δυσκολια...α ναι!εβαλαν και δεντρο οι ανωμαλοι...

αντε τωρα με 22.431 να δω αν πιασω μετσοβειο!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top