Αγγλικά για Οικονομολόγους

Katerinuli

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είμαι στο πρώτο έτος (δεύτερο εξάμηνο) του τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών...
Και δίνω αύριο Αγγλικά.... Δυστυχώς, έχω να παραδώσω και μια εργασία... :-/
Στο πλαίσιο της εργασίας πρέπει να βρω ένα διάγραμμα οικονομικού περιεχομένου και να το αναλύσω στα αγγλικά...
Έχει κανένας πιο έμπειρος καμιά ιδέα;;;;; Κάποιο διάγραμμα ήδη αναλυμένο (στα αγγλικά)...ή έστω κάτι τέτοιο τελος πάντων!
Sos!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Είμαι στο πρώτο έτος (δεύτερο εξάμηνο) του τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών...
Και δίνω αύριο Αγγλικά.... Δυστυχώς, έχω να παραδώσω και μια εργασία... :-/
Στο πλαίσιο της εργασίας πρέπει να βρω ένα διάγραμμα οικονομικού περιεχομένου και να το αναλύσω στα αγγλικά...
Έχει κανένας πιο έμπειρος καμιά ιδέα;;;;; Κάποιο διάγραμμα ήδη αναλυμένο (στα αγγλικά)...ή έστω κάτι τέτοιο τελος πάντων!
Sos!!!
Για δοκίμασε εδώ www.investopedia.com/university/economics/economics3.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinuli

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Aαααχ, σας ευχαριστώ πάααααρα πολύυυυ!!!!! Πολύ χρήσιμη ιστοσελίδα!!!! :) :)
Με σώζετε!!! Ευχαριστώ πολύυυυ :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Aαααχ, σας ευχαριστώ πάααααρα πολύυυυ!!!!! Πολύ χρήσιμη ιστοσελίδα!!!! :) :)
Με σώζετε!!! Ευχαριστώ πολύυυυ :) :)
παρακαλώ, πάντα στη διάθεσή σου
καλή επιτυχία στην εργασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinuli

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να'στε καλά!!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ πολύυυυ!!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top