T.I.E Exam - Πώς σας φαίνεται ;

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη θα γραψουμε 2 εκθεσεις?το άρθρο η το βιβλιο που ειπες θα μας το δωσουν εκει και θα διαλεξουμε ποιο θα κανουμε speaking και πιο writing?γενικα εσενα η αποψη σου ποια ειναι γιαυτο?
Μάλλον δικό μας άθρο θα είναι αυτό.Αν και δεν έχω δώσει αυτό το πτυχείο γιάτι να δίνουμε όλα αυτά και να μην δώσουμε τα βασικά όπως κρατικό,του cambridge ή του michigant?Αυτό θεώρω εγώ.Αλλά αν κάποιου του αρέσει αυτή η εξέταση και του φαίνεται εύκολη και νομίζει οτί μπορεί να περάσει σε αυτή γιατί να μην δώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μάλλον δικό μας άθρο θα είναι αυτό.Αν και δεν έχω δώσει αυτό το πτυχείο γιάτι να δίνουμε όλα αυτά και να μην δώσουμε τα βασικά όπως κρατικό,του cambridge ή του michigant?Αυτό θεώρω εγώ.Αλλά αν κάποιου του αρέσει αυτή η εξέταση και του φαίνεται εύκολη και νομίζει οτί μπορεί να περάσει σε αυτή γιατί να μην δώσει.

καλα αν υπηρχε το κρατικο γ2 θα το εδινα ασυζητητη:D!κατι τετοια πτυχια που δεν πολυακουγονται τα ξετρυπωνουμε μονο και μονο για να γλυτωσουμε καποια parts των cambridge και michigan που πιστευουμε οτι μπορει να μας κανουν ζημια!:/:
ασχετο:ξερω οτι στο michigan δεν συμψηφιζονται τα θεματα...ξερεις μηπως ποσο πρεπει να παρεις στο καθε part για να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
65 % σε κάθε part.Το ecce σκέφτεσαι να δώσεις η το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ωραία μπορείς να μπεις σε αυτό το θέμα με το ecpe για τις εξετάσεις Δεκεμβρίου 2010 να δεις ημερομηνίες και εξέταστρα.Όσον αφορά τη δομή του ECPE μπορείς να μπεις εδώ να κάνεις sample tests που έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ωραία μπορείς να μπεις σε αυτό το θέμα με το ecpe για τις εξετάσεις Δεκεμβρίου 2010 να δεις ημερομηνίες και εξέταστρα.Όσον αφορά τη δομή του ECPE μπορείς να μπεις εδώ να κάνεις sample tests που έχει.

ολα ωραια με το ECPE να συμφηφιζονταν κιολας....!
στο cambridge νομιζω αμα μεινεις σε ενα part και εισαι καλος στα αλλα σε περνανε!τελικα το CPE εχει και τα καλα του!εσυ ποιο θα δωσεις?ή εδωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ακριβώς.Εγώ έδωσα το ecce και το fce και τα πήρα!Πάντως δώσε και το ΕCPE και το CPE αν μπορείς να αντεπεξελθεις οικονομικά δεν χάνεις και κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ακριβώς.Εγώ έδωσα το ecce και το fce και τα πήρα!Πάντως δώσε και το ΕCPE και το CPE αν μπορείς να αντεπεξελθεις οικονομικά δεν χάνεις και κάτι!

ευχαριστως να τα εδινα αλλα εχω θεματακι: στο CPE δεν ειμαι καλη στο use of english( μαλλον θα εμενα σε αυτο)και για να περασω πρεπει στα υπολοιπα μερη να παρω exceptinal !:/::/::/:και στο ECPE εχω προβλημα με το listening...και ειναι κριμα να μεινεις εξαιτιας του ενω στα αλλα ησουνα που καλος!:(
γιαυτο προσπαθω να ξετρυπωσω τιποτα αλλα πτυχια για να κανω δουλεια μου!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
ευχαριστως να τα εδινα αλλα εχω θεματακι: στο CPE δεν ειμαι καλη στο use of english( μαλλον θα εμενα σε αυτο)και για να περασω πρεπει στα υπολοιπα μερη να παρω exceptinal !:/::/::/:και στο ECPE εχω προβλημα με το listening...και ειναι κριμα να μεινεις εξαιτιας του ενω στα αλλα ησουνα που καλος!:(
γιαυτο προσπαθω να ξετρυπωσω τιποτα αλλα πτυχια για να κανω δουλεια μου!:hmm:
Αμα είναι για τη δουλειά σου τότε μην δώσεις αυτό.Δώσε κάποιο κρατικό να ξεμπερδεύεις.Το Γ1 για παράδειγμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αμα είναι για τη δουλειά σου τότε μην δώσεις αυτό.Δώσε κάποιο κρατικό να ξεμπερδεύεις.Το Γ1 για παράδειγμα!:)

το Γ1 το πηρα και τωρα ηθελα το γ2 αλλα δεν βγηκε....αντι να φτιαξει το κρατος Γ2 εκατσε και εφτιαξε τα Α1 και Α2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
το Γ1 το πηρα και τωρα ηθελα το γ2 αλλα δεν βγηκε....αντι να φτιαξει το κρατος Γ2 εκατσε και εφτιαξε τα Α1 και Α2!
Μπες αν είναι στο θέμα που σου είπα για το ECPE.Λογικά αν μπορείς κιόλας δώσε ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μπες αν είναι στο θέμα που σου είπα για το ECPE.Λογικά αν μπορείς κιόλας δώσε ECPE.

αμα κανω listening του ecpe και δω οτι περναω μπορει να το ρισκαρω να το δωσω:)...προς το παρων κλεινω περισσοτερο προς edexcel και city&guilts!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
αμα κανω listening του ecpe και δω οτι περναω μπορει να το ρισκαρω να το δωσω:)...προς το παρων κλεινω περισσοτερο προς edexcel και city&guilts!
Tότε για να σε βοηθήσω σε παραπέμπω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
chris, εσύ οταν έδωσες, η άγνωστη έκθεση ποια ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ειμαι διακοπες και στελνω ενα ποστκαρντ σε ενα φιλο μου. ΝΑ του πω τι εκανα και πως περασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
σε ευχαριστώ chris συγγνωμη που σε απασχολώ από το διαβασμα σου, αλλά μήπως θυμάσαι η δεύτερη επιλογή στις εκθέσεις ποια ήταν? μήπως ξέρεις άλλα θέματα που τέθηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
στη δευτερη ερωτηση θα απαντησω οχι γιατι ολοι ειχαμε διαφορετικα.... αλλα την 1η ερωτηση δεν την καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Παιδιά η διοργάνωση του ΤΙΕ είναι φοβερή. Γενικά, η προετοιμασία ήταν φανταστική... οι μαθητές μάθαιναν λέξεις και εκφρασεις με την ουσιαστική τους ενασχόληση. Επίσης, η διοργάνωση ήταν άψογη. Οι εξεταστές πάρα πολύ φιλικοί και οι υπέυθυνοι πολύ εργατικοί και αξιόπιστοι... Δεν έχω λόγια... Bravo Gnosis Assessment, Bravo mrs Lia, Bravo mrs. Rafaella... You really have been amazing people... You are the future of the English Language Teaching
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για ποιο επιπεδο στοχευουν οι μαθητες σου;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top