Αλλαγή πεδίου και απώλεια μορίων

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπορείς απλά θα πρέπει να επιλέξεις Ιστορία ως πανελλαδικά εξεταζόμενο μάθημα και φυσικά θα 'χεις απώλεια μορίων στο 1ο πεδίο, οπότε πρέπει να γράψεις καλά Έκθεση και Ιστορία που είναι βαρύτητας για να αυξήσεις τις πιθανότητες. Επίσης μπορείς να δηλώσεις και τις δυο αυτές σχολές, ο μόνος περιορισμός είναι ότι οποιαδήποτε άλλη σχολή θα δηλώσεις θα πρέπει να είναι είτε από το 1ο (που ανήκει η γερμανική φιλολογία) είτε από το 2ο (που ανήκει το μαθηματικό αν δεν κάνω λάθος) πεδίο. Γενικά στο μηχανογραφικό έχεις τη δυνατότητα επιλογής σχολών από 2 πεδία σύνολο. Αυτά ισχύουν προς το παρόν :P
Σε χιλιοευχαριστω :) αν δεν κανω λαθος στο 2ο που ειναι τα μαθηματικα ειναι και το φυσικο και το χημικο αλλα και το βιολογικο σωστα; Ιστορια:( θα το σκεφτω καλα. Ναι ξερω για τα μοροια. Και πρεπει να συνεχισω και γερμανικα στο λυκειο μαλλον.
Όχι να μην ρωτήσεις :pfff:

Λοιπόν, μπορείς να περάσεις, αλλά θα έχεις μείωση μορίων.
Θα ρωτησω :pfff:
Ντανκε λιμπε! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Γεια σας!!! Αν υπαρχει παρομοιο θεμα ας συχονευτει. Θελω να μαθω αν γινεται να περασει καποιος γερμανικη φιλολογια απο θετικη κατευθυνση. Αν ναι εχει επιπτωσεις;
Και η πρωτη μου ερωτηση: δεν μπορω να δηλωσω μαθηματικο κ γερμανικη φιλολογια ε;:hmm:
Συμφωνω με την Loreley!!!!
Μαχρι να πας β λυκειου εχεις ακομα;)
Τοσα μπορει να αλλαξουν...
Σου μιλαω εγω που εχω προσωπικη εμπειρια σε οτι αφορα αυτες τις αλλαγες,ακου: μεχρι και την γ γυμνασιου ελεγα οτι θα παω θεωρητικη και θα σπουδασω γερμανικη φιλολογια ή θα γινω μεταφραστρια , στην α λυκειου ειδα οτι μου αρεσουν περισσοτερο (και μου φαινονται πιο ευκολα) τα μαθηματα της θετκης-τεχνολογικης και επισης μισουσα τα αρχαια (απο το γυμνασιο τα μισουσα αλλα δν το ελεγα μιας και θα πηγαινα θεωρητικη;)), οποτε αρχισα και εγω να σκεφτομαι να παω γερμανικη φιλολογια απο θετικη (οπως εσυ:)) ρωτησα τους καθηγητες και μου ειπαν οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο μιας και θα εχω μεγαλη απωλεια μοριων και θα πρεπει να επιλεξω ΙΣΤΟΡΙΑ:sick: γενικης....δεν ηξερα τι να κανω....ΠΑΝΤΑ μ ενδιεφεραι η βιολογια:inlove: και μου αρεζε πολυ σαν μαθημα!!! ποτε ομως δεν το σκεφτηκα αν θα ηθελα να ασχοληθω με αυτην (και επαγγελματικα) γιατι ελεγα οτι'' ΘΑ ΠΑΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ'', μιλαμε ειχα κολλησει...τελικα, κυριως λογο των μαθηματων της θεωρητικης που τα μισω (ιστορια,αρχαια:mpliaks:) πηγα θετικη!
Δυο χρονια μετα (τωρα δλδ) τελειωσα το λυκειο, ημουνα θετικη, και θελω να σπουδασω βιολογια:inlove: ή κατι αναλογο (στη γερμανια;))!!!
Βλεπεις ΟΥΤΕ θεωρητικη πηγα ΟΥΤΕ γερμανικη φιλολογια θα σπουδασω...ισα ισα πηγα στο τελειως αντιθετο ακρο!!!!:D
Οποτε μην βιαζεσε γιατι ποτε δεν ξες!!!!!!!!
Υ.Γ. φυσικα και δεν θελω με αυτο να σου πω να μην ρωτας και να ενημερωνεσε!ειναι το καλητερο που μπορεις να κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συμφωνω με την Loreley!!!!
Μαχρι να πας β λυκειου εχεις ακομα;)
Τοσα μπορει να αλλαξουν...
Σου μιλαω εγω που εχω προσωπικη εμπειρια σε οτι αφορα αυτες τις αλλαγες,ακου: μεχρι και την γ γυμνασιου ελεγα οτι θα παω θεωρητικη και θα σπουδασω γερμανικη φιλολογια ή θα γινω μεταφραστρια , στην α λυκειου ειδα οτι μου αρεσουν περισσοτερο (και μου φαινονται πιο ευκολα) τα μαθηματα της θετκης-τεχνολογικης και επισης μισουσα τα αρχαια (απο το γυμνασιο τα μισουσα αλλα δν το ελεγα μιας και θα πηγαινα θεωρητικη;)), οποτε αρχισα και εγω να σκεφτομαι να παω γερμανικη φιλολογια απο θετικη (οπως εσυ:)) ρωτησα τους καθηγητες και μου ειπαν οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο μιας και θα εχω μεγαλη απωλεια μοριων και θα πρεπει να επιλεξω ΙΣΤΟΡΙΑ:sick: γενικης....δεν ηξερα τι να κανω....ΠΑΝΤΑ μ ενδιεφεραι η βιολογια:inlove: και μου αρεζε πολυ σαν μαθημα!!! ποτε ομως δεν το σκεφτηκα αν θα ηθελα να ασχοληθω με αυτην (και επαγγελματικα) γιατι ελεγα οτι'' ΘΑ ΠΑΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ'', μιλαμε ειχα κολλησει...τελικα, κυριως λογο των μαθηματων της θεωρητικης που τα μισω (ιστορια,αρχαια:mpliaks:) πηγα θετικη!
Δυο χρονια μετα (τωρα δλδ) τελειωσα το λυκειο, ημουνα θετικη, και θελω να σπουδασω βιολογια:inlove: ή κατι αναλογο (στη γερμανια;))!!!
Βλεπεις ΟΥΤΕ θεωρητικη πηγα ΟΥΤΕ γερμανικη φιλολογια θα σπουδασω...ισα ισα πηγα στο τελειως αντιθετο ακρο!!!!:D
Οποτε μην βιαζεσε γιατι ποτε δεν ξες!!!!!!!!
Υ.Γ. φυσικα και δεν θελω με αυτο να σου πω να μην ρωτας και να ενημερωνεσε!ειναι το καλητερο που μπορεις να κανεις!!
Και εγω την Ιστορια σκεφτομαι:( δεν μ αρεσει ιδιαιτερα. Εχω και καποια αρκετα μεγαλα κενα στα μαθηματα της θεωρητικης... Θα δουμε ναι δεν ειναι και τοοο ονειρο μου η γερμανικη φιλολογια. Κυριως θα ηθελα μαθηματικο ή βιολογικο. Αλλα και η γερμανικη φιλολογια δεν θα με χαλαγε. Οτι και να γινει οπως και να εχει θα προσπαθησω να παρω και το C1 ( νομιζω με αυτο μπορεις να ανοιξεις και φροντ) και φυσικα θα φυγω στην Γερμανια. Οποτε θα ηθελα να εχω ενα παρα πολυ καλο επιπεδο στην γερμανικη γλωσσα και στην ιστορια της. Ειναι σιγουρο οτι θα αλλαξουν πολλα ή εστω ας μην διαλεγουμε ιστορια αλλα κατι αλλο:( τεσπα... Σε ευχαριστω για τις διευκρινησεις. Καλη επιτυχια στις σπουδες σου στην ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Γερμανια:clapup::clapup::clapup: ειδες; γερμανικη φιλολογια ηθελες αλλα και παλι θα πας για σπουδες στην Γερμανια:redface::redface: awww.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Σε χιλιοευχαριστω :) αν δεν κανω λαθος στο 2ο που ειναι τα μαθηματικα ειναι και το φυσικο και το χημικο αλλα και το βιολογικο σωστα; Ιστορια:( θα το σκεφτω καλα. Ναι ξερω για τα μοροια. Και πρεπει να συνεχισω και γερμανικα στο λυκειο μαλλον.

Τίποτα! :) Νομίζω πως ναι. Όσο για την Ιστορία σκέψου το γιατί το βιβλίο γενικής δεν είναι, κατά τη γνώμη μου, και από τα πιο καλογραμμένα. Άμα αποφασίσεις για γερμανική από θετική, δεδομένου ότι ξέρεις τη γλώσσα, μπορείς να αρχίσεις μαθήματα γερμανικών τον τελευταίο μήνα καθώς σε γενικές γραμμές δεν έχουν ιδιαίτερη δυσκολία τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τίποτα! :) Νομίζω πως ναι. Όσο για την Ιστορία σκέψου το γιατί το βιβλίο γενικής δεν είναι, κατά τη γνώμη μου, και από τα πιο καλογραμμένα. Άμα αποφασίσεις για γερμανική από θετική, δεδομένου ότι ξέρεις τη γλώσσα, μπορείς να αρχίσεις μαθήματα γερμανικών τον τελευταίο μήνα καθώς σε γενικές γραμμές δεν έχουν ιδιαίτερη δυσκολία τα θέματα.

Αχαμ. Καταλαβα και παλι σε ευχαριστω :) εχω αρκετο καιρο ακομα απλα επειδη και στο σχολειο μας πιεζουν λεγοντας: σιγα-σιγα πρεπει να αποφασισετε κλπ ειπα να αρχισω να το ψαχνω για να ειμαι καταλληλα προετοιμασμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Και εγω την Ιστορια σκεφτομαι:( δεν μ αρεσει ιδιαιτερα. Εχω και καποια αρκετα μεγαλα κενα στα μαθηματα της θεωρητικης... Θα δουμε ναι δεν ειναι και τοοο ονειρο μου η γερμανικη φιλολογια. Κυριως θα ηθελα μαθηματικο ή βιολογικο. Αλλα και η γερμανικη φιλολογια δεν θα με χαλαγε. Οτι και να γινει οπως και να εχει θα προσπαθησω να παρω και το C1 ( νομιζω με αυτο μπορεις να ανοιξεις και φροντ) και φυσικα θα φυγω στην Γερμανια. Οποτε θα ηθελα να εχω ενα παρα πολυ καλο επιπεδο στην γερμανικη γλωσσα και στην ιστορια της. Ειναι σιγουρο οτι θα αλλαξουν πολλα ή εστω ας μην διαλεγουμε ιστορια αλλα κατι αλλο:( τεσπα... Σε ευχαριστω για τις διευκρινησεις. Καλη επιτυχια στις σπουδες σου στην ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Γερμανια:clapup::clapup::clapup: ειδες; γερμανικη φιλολογια ηθελες αλλα και παλι θα πας για σπουδες στην Γερμανια:redface::redface: awww.
Χαχαχαχα σ ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!!Και εσυ καλες επιτυχιες να εχεις!!:):) Και μην ανησυχεις οταν ερθει η ωρα θα ξερεις με τι θες να ασχοληθεις!!
Κ εγω το C1 εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Αχαμ. Καταλαβα και παλι σε ευχαριστω :) εχω αρκετο καιρο ακομα απλα επειδη και στο σχολειο μας πιεζουν λεγοντας: σιγα-σιγα πρεπει να αποφασισετε κλπ ειπα να αρχισω να το ψαχνω για να ειμαι καταλληλα προετοιμασμενη.

Ότι είναι νωρίς είναι απλά παίρνεις μια ιδέα. Δε χρειάζεται να σε φοβίζει πάντως η Ιστορία, άμα τα μάθεις πας και γράφεις, δε χρειάζεσαι γνώσεις από άλλα μαθήματα της θεωρητικής. Απλά το θέμα είναι η απώλεια μορίων και οι βάσεις της γερμανικής φιλολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογική.Αν πάρω βιολογία αΝοιγω 2ο και 4ο πεδίο ?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογική.Αν πάρω βιολογία αΝοιγω 2ο και 4ο πεδίο ?..
Αφού είσαι τεχνολογική έχεις ούτως ή άλλως ανοιχτά το 2ο και το 4ο πεδίο...απλώς αν πάρεις βιολογία γενικής θα μπορείς να ανοίξεις και το 3ο(με απώλεια μορίων φυσικά)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογική.Αν πάρω βιολογία αΝοιγω 2ο και 4ο πεδίο ?..
Και χωρις να παρεις βιολογια ανοιγεις 2ο και 4ο και χωρις απωλεια μοριων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογική.Αν πάρω βιολογία αΝοιγω 2ο και 4ο πεδίο ?..

Τεχνολογική ετσι και αλλιώς απευθύνεται σε παιδια που θέλουν αποκλειστικά σχολές 2ου ή 4ου πεδίου.
Ό,τι και να επιλέξεις,θα έχεις ανοικτά τα πεδία αυτά,απλα αν στοχεύεις να περάσεις σε κάποια σχολή όπως Ιατρική,Φαρμακευτική,Κτηνιατρική,Νοσηλευτική κ.α. μέσω τεχνολογικής,επιλέγεις Βιολογία γενικής παιδείας.
Και έχεις ως μαθήματα βαρύτητας τη βιολογία και την έκθεση,αλλά θα υποστείς απώλεια μορίων.
Είναι ριψοκίνδυνο για επιστήμες υγείας,έχουν υψηλές βάσεις οι περισσότερες(αν στοχεύει κάποιος πχ Ιατρικη ή Οδοντιατρική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογική.Αν πάρω βιολογία αΝοιγω 2ο και 4ο πεδίο ?..
Mιας και εισαι τεχνολογικη εχεις ηδη ''ανοιχτα'' το 2ο και 4ο πεδιο, αν παρεις βιολογια γενικης ανοιγεις το 3ο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Mιας και εισαι τεχνολογικη εχεις ηδη ''ανοιχτα'' το 2ο και 4ο πεδιο, αν παρεις βιολογια γενικης ανοιγεις το 3ο:)
σχολες απο 2 πεδια ομως πρεπει να δηλωσεις οχι απο 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
σχολες απο 2 πεδια ομως πρεπει να δηλωσεις οχι απο 3
Ακριβως,αν παρεις βιολογια οπως ειπες,θα εχεις ανοιχτα τα 2ο 3ο 4ο,διαλεγεις 2 απο αυτα και απο κει επιλεγεις σχολες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosp97

Νεοφερμένος

Ο manosp97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας! Τις προάλλες όπως έκανα βαθιές σκέψεις για το μέλλον μου, έψαξα για τις σχολές του τρίτου πεδίου και είδα πως υπάρχει και η οδοντιατρική. Από εκεί που έλεγα ότι θέλω να γίνω ένας δικηγόρος, τώρα λέω ότι θέλω να γίνω ορθοδοντικός :P Όμως μου έχουν πει ότι από την Θεωρητική χάνονται κάποια μόρια και είναι πολύ δύσκολο να περάσει κάποιος από αυτή την κατεύθυνση. Κατεύθυνση δεν παίζει να αλλάξω για κανένα λόγο γιατί με τα θετικοτεχνολογικά μαθήματα δεν τα πάω καθόλου καλά. Είμαστε και τρίτεκνοι στην οικογένειά μου, οπότε κερδίζω κάμποσα μόρια. Πόσα όμως χάνει η θεωρητική; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Γιατι να το κανεις αυτο ρε αγορι μου καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nαι οκ πες ότι μπαίνεις οδοντιατρική. Μετά τι θα κάνεις; Πώς θα βγάλεις την σχολή με τα μαθήματα της κτλ;


Απάντηση: Δεν έχουν σημασία αυτά γιατί θα σπουδάζω οδοντιατρική και συνεπώς θα ανήκω σε άλλη κατηγορία. :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosp97

Νεοφερμένος

Ο manosp97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απλά μου αρέσει η δουλειά. Επίσης το μισό μου σόι έχουν αυτό το επάγγελμα οπότε μπορώ να αποκατασταθώ επαγγελματικά. Αλλά αν δεν τα καταφέρω, υπάρχει και η νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν λεω, μπορεις να μπεις. Μετα ομως δεν θα ζοριστεις με τα μαθηματα? Θα σου λειπουν θεμελιωδεις γνωσεις θετικης κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosp97

Νεοφερμένος

Ο manosp97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Nαι οκ πες ότι μπαίνεις οδοντιατρική. Μετά τι θα κάνεις; Πώς θα βγάλεις την σχολή με τα μαθήματα της κτλ;


Απάντηση: Δεν έχουν σημασία αυτά γιατί θα σπουδάζω οδοντιατρική και συνεπώς θα ανήκω σε άλλη κατηγορία. :whatever:

Γενικά, στα θέματα με τα δόντια έχω αρκετές γνώσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top