Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
εγώ έβγαλα γενικό μέσο όρο 19 κ 12 δέκατα τρίτα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Μέσος όρος : 19 κ 8/13
Εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου : 19 κ 3/9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και εγώ πολύ καλά τα πήγα, 19,7/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
λοιπόν εγώ φέτος έβγαλα 19 και 10/13 ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
20 έβγαλα εγώ (φύτουκλας yeah :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εξετάσεις όλα 20, Γ.Μ.Ο.: 20!
Δεν έριχνα τρελόο διάβασμα, αλλά ούτε οι καθηγητές ήταν ελαστικοί. Απλώς πρόσεχα πολύ στην τάξη και έκανα μεθοδικό διάβασμα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
20 :P
ν συμμετασχω κ εγω στο ''θερμοκηπιο'' :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Ματθαίο με λένε και είμαι από Κοζάνη! Χάρηκα πολύ! Φέτος έβγαλα 19,3 Μ.Ο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
19 και 10/13 Γ.Μ.Ο και στις εξετάσεις 19 και 8/11...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
όχι ρε παιδιά, δεν είναι και τόσο δύσκολη η ιστορία τελικά, 18 έγραψα, όμως την πάτησα στην Οδύσσεια, 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν πολυθυμαμαι..Εγραψα 18-20 σε όλα και ενα 18,9 στο τελος τωρα λεπτομερειες..αμα βρω το χαρτι.Ααα και στο 3ο τριμηνο 19:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι στην Α' Γυμνασίου έγραψα σε όλα 20, εκτός από την ιστορία που μπήκε μία παγίδα. Ούτως ή άλλως κανένας από την Α' τάξη δεν κατάφερε να γράψει πάνω από 18 στην ιστορία, μόνο εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaretrela

Νεοφερμένος

Η mariaretrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έβγαλα 19,8/9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Οκ, δεν επιτρεπεται να σχολιαζω ψηφους και ουτε θα το κανω βέβαια. Το οτι 6 άτομα θέωρησαν κακό το οτι ένας μαθητής αρίστευσε με μεθοδικό διάβασμα και όχι παπαγαλία πολύωρη καθημερινά δεν έχει βάση όμως :/ Μήπως στη τελική υποστηρίζουμε το σύστημα το οποίο συνεχώς κατακρίνουμε; Μήπως στη τελική εμείς είμαστε εκείνοι που ενισχύουμε τη παπαγαλία λόγω της έλλειψης κριτικής και συνδυαστικής σκέψης και της βαρεμάρας να ασχοληθούμε σοβαρά με ένα μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P μην ασχολείστε από το γυμνάσιο με τους βαθμούς πάρτε μια μπάλα και έξω

Οκ, δεν επιτρεπεται να σχολιαζω ψηφους και ουτε θα το κανω βέβαια. Το οτι 6 άτομα θέωρησαν κακό το οτι ένας μαθητής αρίστευσε με μεθοδικό διάβασμα και όχι παπαγαλία πολύωρη καθημερινά δεν έχει βάση όμως :/ Μήπως στη τελική υποστηρίζουμε το σύστημα το οποίο συνεχώς κατακρίνουμε; Μήπως στη τελική εμείς είμαστε εκείνοι που ενισχύουμε τη παπαγαλία λόγω της έλλειψης κριτικής και συνδυαστικής σκέψης και της βαρεμάρας να ασχοληθούμε σοβαρά με ένα μάθημα;

Αυτό με τις αρνητικές ψήφους όταν κάποιος ανακοινώνει τα αποτλέσματα του μεταφράζεται ως ζήμια και είναι κρίμα που το ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα καλλιεργεί στους μαθητές αυτο το αίσθημα καθώς και τον άμεσο ανταγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ιδιαίτερα όταν αυτή η ζήλια φυτρώνει ήδη απο το γυμνάσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 21 ! Μπράβο μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ody1999

Νεοφερμένος

Ο ody1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οι εξετάσεις και αυτές σε δεκατρία μετριούνται?

Να ρωτήσω κάτι,πείτε ότι έχω*:
Μαθηματικα:17
Ν.Κειμενα:19
Αρχαια:19
Ιστορια:18
Οδυσσεια:18
Γερμανικα:19
Γεωγραφια:19
Θρησκευτικα:16:redface:
Ν.Γλωσσα:18
Βιολογια:19
Αγγλικα:2Ο

Ποσος θα ειναι ο Μ.Ο εξετασεων???

*Δεν εχω παρει τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οι εξετάσεις και αυτές σε δεκατρία μετριούνται?

Να ρωτήσω κάτι,πείτε ότι έχω*:
Μαθηματικα:17
Ν.Κειμενα:19
Αρχαια:19
Ιστορια:18
Οδυσσεια:18
Γερμανικα:19
Γεωγραφια:19
Θρησκευτικα:16
Ν.Γλωσσα:18
Βιολογια:19
Αγγλικα:2Ο

Ποσος θα ειναι ο Μ.Ο εξετασεων???

*Δεν εχω παρει τα αποτελεσματα
και εγω πρωτη ειμαι! τελειωσατε;;;; ή υποθετεις με τον νου σου??? αν πεσεις μεσα θα εχεις 18,3!! ( βασικα η διαιρεση βγαινει ατελεις αλλα τεσπα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ody1999

Νεοφερμένος

Ο ody1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Υποθέτω παντα,δεν τελειωσα ακόμη μου μενει η Βιολογία και τα Αγγλικα.Σχετικα με τον μ.ο νομίζω οτι δεν βγαινει τοσο.Εμεις τα παιδια το μετραμε σε δεκατα ενω οι καθηγητες σε δεκατατριτα ή ενδέκατα κ.ά(αναλογα με το σχολειο).Τεσπα θα δουμε στο τελος.Πως τα πηγες την φετινη χρονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top