Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τελικα δεν εγραψα τοσο χαλια οσο νομιζα:
ιστορια 19
γλωσσα 19
μαθηματικα 20
θρησκευτικα 17
κειμενα 19
μμμ θρησκευτικα απογοητευτηκα γιατι δεν περιμενα με τιποτα τοσο χαμηλα(για τα δικα μου κριτηρια χαμηλα μην παρεξηγουμαι;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Μόνο αυτά τα μαθήματα έγραψες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
βασικα, αν γυρισεις στην πρωτη σελιδα εγραψα τα σιγουρα και μερικα που ελεγα εγω ποσο εγραψα περιπου.
αυτα ειναι που πιστευα εγω τι βαθμο θα παρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Αααα τέλος πάντων :worry: Γιατί δε λες και τα υπόλοιπα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
αντε να σου κανω το χατιρι! λοιπον:
βιολογια 20
γεωγραφια 20
οδυσσεια 19
αρχαια 20
γερμανικα 20
αγγλικα 20
είδες τι καλο κοριτσι που ειμαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
άσε μας ρε κοπελιά που μας κάνεις και το χατίρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
καλα ρε μην μας δειρεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Δεν χρειάζονται τσακωμοί :P
Εγώ Β γυμνασίου ήμουν και έβγαλα 19 11/13 χωρίς να είμαι "φυτό"...
και μιλούσα πολύ με τους φίλους μου και κάθε μέρα msn και πολύ free κατάσταση... Αλλά πάντοτε ήξερα ότι στις 6:00 θα κάτσω για 2 ωρίτσες και θα κάνω σοβαρό διάβασμα και όχι όπως κάποιοι άλλου που στα μισά τα παρατάνε να φάνε πίτσα και μετά από 20΄ επειδή έχει σίριαλ στην τηλεόραση αφήνουν το διάβασμα στην μέση :P... 2 ωρίτσες ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ και συνεχόμενου διαβάσματος... τίποτα το τραγικο :)

Πάντως μία συμβουλή στα τωρινά , προηγούμενα και μελλοντικά πρωτάκια (:P) : Πολλοί καθηγητές απο διαφορετικά σχολεία μου έχουν πει ότι στην Α γυμνασίου τα θέματα των εξετάσεων ( όπως είναι φυσικό βέβαια ) είναι εύκολα για να μην πάρουν τα παιδιά τα μαθήματα με στραβό μάτι... Ειδικά τα φιλολογικά... Εγώ είχα την εντύπωση πως φιλολογικά φέτος εξετάσεις, θα ήταν της ίδιας δυσκολίας με πέρσι.. Εμ που την πάτησα όμως... Ήταν ψιλοδύσκολα και με καθόλου επιείκεια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasosg4

Νεοφερμένος

Ο tasosg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν και λιγο αργοπορημενος......
Θρησκ. 20
Φυσικη 20
Μαθηματικα 20
Χημεια 20
Γεωγραφια 20
Γλωσσα 19
Κειμενα 20
Αρχαια 19
Αγγλικα 20
Γαλλικα 18
Ιστορια 20
Ιλιαδα 20
Για β γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αντε να δουμε και τα δικα μας αποτελεσματα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Νομιζω γυρο στο 19....παντος σιγουρα μαθηαματικα εγραψα 20 και Ιλιαδα 19..Αρχαια μου ειπαν οτι εγραψα πολυ καλα οποτε γυρο στο 18-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγω εχω μερικα μαθηματακια σιγουρο 20.Τωρα δεν θελω να πω τιποτα παραπανω μην μου κατσει καμια στραβη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εγω σε καποια πηγα πολυ καλα και σε αλλα λιγοτερο αλλα παραμενω ψηλα πιστευω.θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εγω προς το παρον μονο ενα 20 φυσικη και ενα 19 γεωγραφια ξερω...
κατα την τεταρτη θα μαθουμε και τα υπολοιπα... μπορει και τριτη αν και για να μην πηγαινοερχομαι λεω να παω μια και καλη τεταρτη, ισως και πεμπτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Προς το παρόν ξέρω 20 στα αρχαία φυσική χημεία βιολογία μαθηματικα. Και στα υπόλοιπα το ίδιο καλά πιστεύω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα περίπου?

Μεχρι το τελος της βδομαδας θα εχουν βγει.Καλη επιτυχια σε ολους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εγω σημερα που περασα απο το σχολειο, δεν ειδα καμια ανακοινωση, οποτε αυριο μεθαυριο...
βασικα δεν ειναι σε ολα τα σχολεια το ιδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
ναι εντάξει , αλλά πάνω κάτω τις ίδιες μέρες βγαίνουν... αύριο αποκλείεται γιατί έχει απεργία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top