Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Γεωγραφια!
Βιολογια!
Χημεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeator

Νεοφερμένος

Ο Jeator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν υπάρχει δικαιολόγηση.
Είναι τα αγαπημένα σου μαθήματα ή γιατί σου αρέσει ή γιατί σου φαίνονται εύκολα ή γιατί σου αρέσει η καθηγήτρια;)
Εμένα μου άρεσουν:

1) Μαθηματικά
2) Χημεία
3) Φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisHerculista

Νεοφερμένος

Ο Makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πρωτη φορα βλεπω σε poll η γυμναστικη να ειναι το μαθημα με το λιγοτερο ποσοστο...:D:D

Γυμναστικη
Πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γυμναστική και Πληροφορική 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ευκλείδεια γεωμετρία,δεν νομίζω να υπάρχει πιο συναρπαστικό μάθημα. Συνδυάζει φαντασία, παρατηρητικότητα και φυσικά μαθηματικά.
Με λίγες γνώσεις μπορείς να λύσεις ασκήσεις που δυσκολεύουν ακόμα και καθηγητές,στοιχείο ερωτικό στη μαθηματική εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Λογοτεχνια, Ιστορια και Γεωγραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis-kriti

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι τα μαθηματικα...ειναι το μονο μαθημα που σε ενθαρρυνει να σκεφτεσαι...κατα την γνωμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Βιολογία. Ίσως να είναι και το μοναδικό μάθημα που σχετίζεται τόσο πολύ με την καθημερινότητά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μακραν για εμενα ειναι καλυτερο μαθημα η χημεια!επειτα μαθηματικα-φυσικη-βιολογια (και τα 3 στην δευτερη θεση...δεν μπορω να τα ξεχωρισω..)αλλα ειναι και τα κειμενα και φυσικα η εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πλέον φυσική..:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εγώ λατρεύω τα μαθηματικά !! τα βρίσκω πάρα πολύ ενδιαφέροντα
και μου φαίνεται σαν πρόκληση να λύνω τις ασκήσεις σε αυτά.:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christmas Soul

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η Πληροφορική,Η Χημεία και η Φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
για μια στιγμη......!γιατι δεν υπαρχει πουθενα η οικονομια? εγω ψηφιζω ΑΟΘ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Χημεία>Βιολογία>Μαθηματικά.
Μπορεί να είναι και η Βιολογία πρώτη δεν είμαι σίγουρος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ασυζητητί, τα θρησκευτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μαθηματικα-Ιστορια-Λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μαθηματικα,Φυσικη,Χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ξένη γλώσσα.... γιατί δεν υπάρχει στο poll ?? >:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foititis23

Νεοφερμένος

Ο Bill-Gennadios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ιστορία κατευθύνσεως, διότι "όλβιος, όστις ιστορίης έσχεν μάθησιν" (Ολύβιος)
μετά Ιστορία γενικής παιδείας
και στην τρίτη θέση κονταροχτυπιούνται Αρχαία Ελληνικά (Θούκυς, Πέρι, Αριstotel, Φώντας, Plato, Socrates και λοιποί) και Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μου αρεζαν τα αρχαια που καναμε περσι στν κατευθυνση στο γνωστο (φιλοσοφικα κειμενα)
η κοινωνιολογια (ο τροπος μ τον οποιο την διδασκε ο καθηγητης μας, χωρις να λαμβανει υποψη το βιβλιο καθολου, εκανε το μαθημα φοβερα ενδιαφερον)
ιστορια κατευθυνσης + ιστορια γενικης (αν κ της κατευθυνσης με κουρασε πολυ επειδη την διαβαζα αηδιαστικα πολυ)
λογοτεχνια γενικης παιδειας γ λυκειου (τα κειμενα του βιβλιου ηταν πολυ ενδιαφεροντα και τα χαιρομουν πραγματικα)
και τ αγγλικα οπως τ διδασκομουν στο σχολειο μας :)

(αυτα μου ρχονται τωρα :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top