Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
μαθηματικα-βιολογια-φυσικη ..λυσαξατε ολοι! :P
Αρχαια....!



:verymad::wacko::wacko: Aλήθεια?:D Εμένα το χειροτερό μου.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα από όλες τις τάξεις είναι οι Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών.
Γενικά, μου αρέσουν τα θεωρητικά μαθήματα, όπως, για παράδειγμα, Ιστορία και Έκθεση.
Ωστόσο, μου αρέσει και η Χημεία...

Πλακα κανειςςςςςςςςςς :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι τα Μαθηματικά, η Φιλοσοφία και η Λογοτεχνία!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
η φιλοσοφια ειναι υπεροχη αλλα δν νομιζω να διδαχθηκαμε τπτ στο λυκειο....νταξ υπηρχαν καποια κειμενα αλλα δν υπαρχει μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ρε δν εχει μαθημα φιλοσοφια!!! :P εμενα μ'αρεσει που διαβαζω μονος....ολα μ'αρεσουν, δν εχω μαθημα που να μην συμπαθω, αρκει να ανακαλυψεις τη μαγεια και τη χρησιμοτητα του καθενος.

μαθηματικα-βιολογια-φυσικη ..λυσαξατε ολοι! :P
Αρχαια....!

αν και φανατικος θετικος, ειναι πολυ ωραια τα αρχαια ναι!!! μπορειτε να διαβαζετε και κειμενα στα αρχαια, προτοτυπο, οπως γραφτηκαν. το εχω κανει πολλες φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι
1)Ιστορία
2)Αρχαία
3)Λογοτεχνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkPaladin

Νεοφερμένος

Ο DarkPaladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ τα μαθηματικά κορυφαίο μάθημα αλλά και ως επιστήμη γενικότερα :) Επίσης ο καθηγητής στο φροντιστήριο με έκανε να λατρέψω τη χημεία σε αντίθεση με το οτι όταν ήμουν Α' Λυκείου την αγνοούσα λόγω του απαράδεκτου μαθήματος που γινότανε μέσα στην τάξη :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ρε δν εχει μαθημα φιλοσοφια!!! :P εμενα μ'αρεσει που διαβαζω μονος....ολα μ'αρεσουν, δν εχω μαθημα που να μην συμπαθω, αρκει να ανακαλυψεις τη μαγεια και τη χρησιμοτητα του καθενος.

Μια χαρά μάθημα Φιλοσοφία υπάρχει. Στην κατεύθυνση φέτος την κάναμε πάρα πολύ καλά και μας έμειναν πολλά πράγματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αρχαία και Νεοελληνική Γλώσσα/Κείμενα..

Τα μόνα μαθήματα που με "ξεκουράζουν". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαθηματικά γιατί το μυαλό σου ξεφεύγει και αναπτύσσεται σε άλλο επίπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
:)biology!!!!πολυ γαματο μαθημα μετα ερχετε η φυσικη μετα η χημεια με η γεωγραφια κ τα μαθηματικα!!!my top 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΑΡΧΑΙΑ. Τα λατρεύω....:] ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
γενικότερα έχω μεγάλη κλίση στα θεωρητικά, αλλά η μεγάλη μου αγάπη είναι τα αρχαία!! και ειδικά η σύνταξη στο άγνωστο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Με τα τωρινά δεδομένα μ' αρέσει πολύ η Φυσική και τα Μαθηματικά. Παίρνω το βοήθημα με τις ασκήσεις και λύνω εκεί πέρα όσο τραβήξει.. Σπάω το κεφάλι μου μέχρι να βρω τη λύση.. Ειδικά με τη Γεωμετρία πορώνομαι! Επίσης ενδιαφέρον παρουσιάζει και το Συντακτικό στ' Αρχαία. Και η Λογοτεχνία αν διδασκόταν σωστά (για τη δική μου περίπτωση μιλάω πάντα) θα μ' άρεσε.. Αυτά:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
βιολογια και αρχαια!!!!the best!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
από τρίτη λυκείου ΑΕΠΠ...
πραγματικά κορυφαίο μάθημα, με δυστυχώς κακογραμμένο βιβλίο....
είναι μάθημα που απαιτεί λογκή, σε κάνει να σκέφτεσαι διαφορετικά ....
εμένα ήταν το αγαπημένο μου (και ας με πλήγωσαν αυτοί που έβαλαν τα θέματα :P )

και φυσικά τα μαθηματικά, μπορούσα να κάθομαι ώρες να λύνω ασκήσεις...
και η φυσική μου άρεσε, αλλά όχι σαν "σχολικό" μάθημα...ενώ μου άρεσαν τα φαινόμενα που μελετούσαμε κλπ δεν τρελαινόμουν να λύνω ασκήσεις, μου άρεσε όμως να συζητάω με τους φίλους μου και να αναλύω καθημερινά φαινόμενα με τη φυσική που μάθαμε( όταν είσαι 3η λυκείου δεν έχεις και πολλά να συζητήσεις :P )


αα! φέτος μου άρεσαν και τα Αρχαία γενικής γιατί είχαμε κορυφαία καθηγήτρια και κάναμε πραγματικό μάθημα, σε αντίθεση με άλλα χρόνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν!My fav είναι τα μαθηματικά:clapup:
Πάντα μου άρεσαν!
Βασικά μ'αρέσει γιατί έχει λίγη εώς καθόλου θεωρία και βασίζεται στην πρακτική!
Ακόμη δεν θέλει καθόλου διάβασμα και έτσι εξετάσεις απλά διαβάζεις για άλλα μαθήματα αντί γι'αυτό!:D
Λατρεμένα μαθηματικά!
Λοιπόν,μετά είναι χημεία,φυσική
αν και περισσότερο χημεία!
Μ'αρέσει γιατί έχει πειράματα ενώ η φυσική εξηγεί διάφορα φυσικά φαινόμενα και λύνει άπειρες απορίες!
Αμμ βέβαια δεν πάβω να πιστευω πως η φυσική και η χημεία εξαφάνισαν την μαγεία απ'τον κόσμο!:mad::hmm:
Λοιπόν μετά είναι τα Κείμενα!
Μ'αρέσει όταν αναλύουμε κλπ
Αμ,, αυτά!
:D
Τα υπόλοιπα απλά τα ανέχομαι!:whistle:

λαλαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
χαιρομαι που αρεσουν τα μαθηματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top