Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πιο ειναι το αγαπημενο σας μαθημα? Τεκμηριωστε κι αιτιολογηστε. Μπορειτε επισης να τα βαλετε σε σειρα αρεσκιας (πχ μαθς>εκθεση>ιστορια κτλ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Βιολογια ειναι το αγαπημενο μου:) και η χημεια ηταν καποτε αγαπημενο μου:/:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μαθηματικα...ειχα βαλει και δημοσκοπηση γτ δν ελφανιζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Στα προσέθεσα εγώ, δεν ξέρω τι έκανες λάθος. Ελπίζω να είναι αντιπροσωπευτικά τα μαθήματα που έβαλα. Καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μαθηματικά (και αεππ). Δεν ξέρω γιατί μου αρέσουν, απλώς τα βρίσκω πιο κατανοητά από τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ολα μ'αρεσουν εκτος απο την Ιστορια.
Σιγουρα δεν τα καταλαβαινω ολα το ιδιο ευκολα αλλα ολα μ'αρεσουν πανω κατω.
Γενικοτερα θα ελεγα προτιμω Μαθηματικα.

Δεν ψηφιζω.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Έκθεση !
Είναι το μόνο μάθημα μέσα απο το οποίο μπορώ πραγματικά να εκφραστώ :)
Θυμάμαι πάντα τους καθηγητές/δασκάλους να μας δίνουν σχεδιαγράμματα...τα οποία δεν μπόρεσα ποτέ να πιπιλίσω
Μετά Ιστορία,Αρχαία,Λογοτεχνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Eννοείται η Γυμναστική!:P Αλλά αν δεν το πέρνετε σαν κανονικό μάθημα όπως κάποιοι άλλοι τότε η Φυσική, μετά Χημεία και Γεωγραφία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γεωγραφια!! Κριμα που καναμε μεχρι και τη δευτερα γυμνασιου μονο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
χημεια φυσικα!!!αν εχεις καλο καθηγητη ειναι το καλυτερο μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μαθηματικα. απο πολυ μικρος. μου αρεσε η λογικη τους και το οτι δν χρειαζοταν να διαβασεις, αφου τα βρισκεις ολα με σκεψη και οχι με παπαγαλια. αν καιστα θεωρητικα δν μαθαινω παπαγαλια, προσπαθω να μαθαινω.

μαθηματικα>βιολογια>χημεια>φυσικη>εκθεση>λογοτεχνια>ιστορια>αρχαια>.....

παντως στα θετικα δυσκολα μπορω να ξεχωρισω. μου αρεσει καποιο για ελαχιστα παραπανω και αναλογα αλλαζω, αν και μαθηματικα παντα τοπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
λατρεύω την έκθεση τα αρχαια την ιστορία την βιολογία κ μετά έτσι κ έτσι την χημεία(αν κ φετος μ αρεσει αρκετα)την φυσική και τ μαθηματικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μαθηματικά και Φυσική !! :)
Μου αρέσει και η Πληροφορική αλλά δεν υπάρχει στη δημοσκόπηση.

Και σαν επιστήμες και σαν μαθήματα ;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μαθηματικά και Φυσική !! :)
Μου αρέσει και η Πληροφορική αλλά δεν υπάρχει στη δημοσκόπηση.

Και σαν επιστήμες και σαν μαθήματα ;)...


Nαι και εμένα, αλά δεν το είπα επειδή δεν υπήρχε στο poll.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Done
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μαθηματικά και Βιολογία! Γίνεται να πούμε τι δεν μας αρέσει?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny_the_funny

Νεοφερμένος

Ο bunny_the_funny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ λέω πως η κορυφή είναι τα μαθηματικά.:whistle:Το δείχνει και η ψηφοφορία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μαθηματικα-βιολογια-φυσικη ..λυσαξατε ολοι! :P
Αρχαια....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
λοιπον: (δεν εχει σχεση με τους καθηγητες που εχω αλλα με το μαθημα σαν μαθημα και οχι με το πως γινεται στην ταξη μου)
μαθηματικα
βιολογια
πληροφορικη
γεωγραφια καλουλα ειναι...
εκθεση (απο γλωσσα το μονο που μου αρεσει)
λογοτεχνια (αλλα οχι τα κειμενα που εχει το δικο μας βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα από όλες τις τάξεις είναι οι Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών.
Γενικά, μου αρέσουν τα θεωρητικά μαθήματα, όπως, για παράδειγμα, Ιστορία και Έκθεση.
Ωστόσο, μου αρέσει και η Χημεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top