Προσωπικά Προβλήματα

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Οκ guys, είμαι καινούργιο μέλος στο Forum και θα ήθελα να σας χαιρετίσω όλους καταρχήν και κατα δεύτερον να σας πω και εγώ αυτό που μ'απασχολεί τον τελευταίο καιρό. :)
Λοιπόν ενώ μέχρι 1η Γυμνασιου ήμουν μια χαρά. Εδώ και 1-1,5 χρόνο δεν είμαι. Έχω παρατηρήσει ότι μου αρέσει σχεδόν το 70% των κοριτσιών. Κορίτσια που δεν θα τα κοίταγα ποτέ και δε θα έδινα δεκάρα τώρα έχουν αρχίσει να με ελκύουν όλο και περισσότερο. Ειλικρινά όπου και να κοιθτάξω αναστενάζω από μέσα μου. Και το πρόβλημα είναι πως δεν τολμώ να το πως σε καμία. Δεν ξέρω είμαι λίγο ντροπαλός μάλλον.:P Πάντως αυτό που μου συμβαίνει δεν το αντέχο πραγματικά άλλο και το γράφω εδώ μπας και βρω καμιά συμβουλή, καμιά λύση γιατί δεν ξέρω τι να κάνω πια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μην ανησυχείς! Της εφηβείας είναι. Όλοι σχεδόν στην εφηβεία το ίδιο περνάνε, είτε πρόκειται για αγόρια είτε για κορίτσια. Μην ανησυχείς, σε λίγα χρόνια που θα φύγεις από την εφηβεία αυτό θα πρέπει να μετριαστεί και να υπάρχει σε φυσικά επίπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μην ανησυχείς! Της εφηβείας είναι. Όλοι σχεδόν στην εφηβεία το ίδιο περνάνε, είτε πρόκειται για αγόρια είτε για κορίτσια. Μην ανησυχείς, σε λίγα χρόνια που θα φύγεις από την εφηβεία αυτό θα πρέπει να μετριαστεί και να υπάρχει σε φυσικά επίπεδα.


Ναι το καταλαβαίνω ότι είναι της εφηβείας, αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο...:/: Άντε να δούμε πως θα αντέξω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Συμφωνώ με την προλαλήσασα!
Εφηβεία...;)
Είσαι στην αρχή και θα δεις πολλά ''αψυχολόγητα'' ακόμα.Θα έρθουν στιγμές που θα πεις στον εαυτό σου ''Δεν παίζει,είμαι στο σώμα ενός άλλου!''.
Πέρασα και εγώ την ίδια φάση που λες...Δεν θυμάμαι πότε ακριβώς,νομίζω πέρυσι,στην 3η γυμνασίου.Τρελλό και δύσκολο!Μου άρεσαν σχεδόν όλοι..Τύποι που δεν υπήρχε περίπτωση να κοίταζα ποτέ!
Τελικά,ξύπνησα ένα πρωί και αυτό είχε αλλάξει.Βρήκα το λιμάνι μου(τρομάρα μου :D:D:D).

Πάντως,για να σοβαρευτώ και λίγο,αυτή την εποχή θα διαμορφωθούν και θα σταθεροποιηθούν κάπως οι προτιμήσεος σου στα κορίτσια.Δες το σαν ένα πείραμα..Μετά απο αυτό,θα έχεις κάποια στάνταρ χαρακτηριστικά στο μυαλό σου(πχ.''την θέλω ντροπαλή,με ροζ μαγουλακια,συνεσταλμένη και γαβρίνα :P)

Καλή συνέχεια και ...κράτα γερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ για την απάντησή σου.:/: Ελπίζω να γίνει έτσι και με μένα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Οκ guys, είμαι καινούργιο μέλος στο Forum και θα ήθελα να σας χαιρετίσω όλους καταρχήν και κατα δεύτερον να σας πω και εγώ αυτό που μ'απασχολεί τον τελευταίο καιρό. :)
Λοιπόν ενώ μέχρι 1η Γυμνασιου ήμουν μια χαρά. Εδώ και 1-1,5 χρόνο δεν είμαι. Έχω παρατηρήσει ότι μου αρέσει σχεδόν το 70% των κοριτσιών. Κορίτσια που δεν θα τα κοίταγα ποτέ και δε θα έδινα δεκάρα τώρα έχουν αρχίσει να με ελκύουν όλο και περισσότερο. Ειλικρινά όπου και να κοιθτάξω αναστενάζω από μέσα μου. Και το πρόβλημα είναι πως δεν τολμώ να το πως σε καμία. Δεν ξέρω είμαι λίγο ντροπαλός μάλλον.:P Πάντως αυτό που μου συμβαίνει δεν το αντέχο πραγματικά άλλο και το γράφω εδώ μπας και βρω καμιά συμβουλή, καμιά λύση γιατί δεν ξέρω τι να κάνω πια...:/:

ααααααχ εφηβεία! για την ακρίβεια, τα πρώτα χρόνια της εφηβείας... Κοίτα, δεν είναι κακό αυτό που σου συμβαίνει. Απλά αν θες καλύετρα τόλμα και κάτι, για να φεύγουν μία μία από τη λίστα :P Το να σ αρέσουν πολλές κοπέλες ταυτόχρονα πιστεύω πως για αγόρι είναι απολύτως φυσιολογικό, και μάλιστα το φαινόμενο αυτό έχει (ιδιαίτερα) μεγάλη διάρκεια ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ααααααχ εφηβεία! για την ακρίβεια, τα πρώτα χρόνια της εφηβείας... Κοίτα, δεν είναι κακό αυτό που σου συμβαίνει. Απλά αν θες καλύετρα τόλμα και κάτι, για να φεύγουν μία μία από τη λίστα :P Το να σ αρέσουν πολλές κοπέλες ταυτόχρονα πιστεύω πως για αγόρι είναι απολύτως φυσιολογικό, και μάλιστα το φαινόμενο αυτό έχει (ιδιαίτερα) μεγάλη διάρκεια ;) :P


Ναι αλλά φοβάμαι πολύ για καμιά τυχόν απόρριψη και για το τι να κάνω αν πει ναι. :redface:Άσε φίλε έχω μεγάλο πρόβλημα σε αυτό το θέμα και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το λύσω ποτέ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
oh come on... Καταρχάς όλοι θα έχουμε (ή ήδη είχαμε) πολλές απορρίψεις. Εννοείται ότι αν δεν προσπαθήσεις ούτε κερδίζεις ούτε χάνεις. Όλοι τρώνε χυλόπιτες, ακόμη κι οι πολύ πολύ ωραίοι (π.χ. εγώ :P :P :P ). Σοβαρά τώρα, χαλάρωσε και απλά προσπάθησε. Δεν χάνεις, μόνο κερδίζεις. Κι να σου πω και κάτι, οι σχέσεις σε αυτή την ηλικία είναι και πιο... εύκολες... βασικά δεν μπορώ να βρω την κατάλληλη λέξη, πάντως δεν έχετε το σεξ (θέλω να πιστέυω :/ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
oh come on... Καταρχάς όλοι θα έχουμε (ή ήδη είχαμε) πολλές απορρίψεις. Εννοείται ότι αν δεν προσπαθήσεις ούτε κερδίζεις ούτε χάνεις. Όλοι τρώνε χυλόπιτες, ακόμη κι οι πολύ πολύ ωραίοι (π.χ. εγώ :P :P :P ). Σοβαρά τώρα, χαλάρωσε και απλά προσπάθησε. Δεν χάνεις, μόνο κερδίζεις. Κι να σου πω και κάτι, οι σχέσεις σε αυτή την ηλικία είναι και πιο... εύκολες... βασικά δεν μπορώ να βρω την κατάλληλη λέξη, πάντως δεν έχετε το σεξ (θέλω να πιστέυω :/ :P )


Κρίμα, ε? :P
Τα άλλα φοβάμαι, γιατί ούτε πολύ ομιλιτικός είμαι ούτε ξέρω τι πρέπει να κάνω γι'αυτήν αφού τα φτιάξουμε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Κρίμα, ε? :P
Τα άλλα φοβάμαι, γιατί ούτε πολύ ομιλιτικός είμαι ούτε ξέρω τι πρέπει να κάνω γι'αυτήν αφού τα φτιάξουμε.:/:

Δυστυχώς δεν υπάρχουν οδηγίες χρήσεων για τις σχέσεις(και αν υπηρχαν θα είχα όλα τα αντίτυπα :P)
Πάνω κάτω όμως,πρέπει να νοιάζεσαι για εκείνη,να περνάτε καλά,να την σέβεσαι,να ΜΗΝ την απατήσεις,να προσπαθείς να της διαθέτεις χρόνο κ.α πολλά που δεν μου έρχονται.(Εννοείται πως τα ίδια θα πρέπει να σου προσφέρει και εκείνη)
Αυτά είναι πράγματα που θα τα δεις και θα τα ρυθμίσεις εσύ,κρίνοντας απο την σχέση σου με την κοπέλα.

Μη φοβάσαι να κάνεις σχέσεις.Κανείς δεν είναι εξπερ απο κούνια.Χρειάζεται και μια σχετική ''προπονηση''.Τόλμησε το και όπου βγάλει!
Δεν έχεις να χάσεις τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εφηβεια+τα κοριτσια ξεπουτανευονται σε εκεινη την ηλικια (αρχιζουν να ντυνωνται προκλητικα, να φλερταρουν κτλ) σου προτεινω να προχωρησεις με αυτη που σε ελκυει (οχι μονο εμφανησιακα), μην ανησυχεις ουτε αυτη ξερει! Πραξε αναλογα, μα σου προτεινω κυριως αφωσιωση, σεβασμο, ηρεμια, χιουμορ και λιγη αδιαφορια να σπαει ο παγος! Οσο για τις υπολοιπες μπορεις να αρχισεις να εξασκεισαι στην αμυνα κατα των σεξυ χαζοκοριτσων, θα σου χρειαστει στο μελλον σε σοβαρη σχεση να μην απατησεις την κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Thnx ρε παιδιά. ίσως δοκιμάσω κάτι αν και αυτό το λέω τώρα που είμαι σπίτι.:whistle: Μόλις βρεθώ απέναντι στην κοπέλα, φοβάμαι.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Επειδή στην εφηβεία πολλές φορές κι η αυτοπεποίθηση μας χάνεται ώρες ώρες, εσυ θα προσπαθείς να τη βρίσκεις. Γέμισε λοιπόν τις μπαταρίες της αυτοπεποίθησης σου και προχώρα! Θα είσαι πάντα ο εαυτός σου και δε θα αλλάζεις για κανέναν κι όπως λέει το ρητό είναι καλύτερο να σε μισούν γι αυτό που είσαι, πάρα να σ' αγαπούν για κάτι που στην πραγματικότητα δεν είσαι. Επομένως, αυτοπεποίθηση, ειλικρίνεια, και όχι κόμπλεξ! Έχεις να ζήσεις πολλές καταστάσεις ακόμη, οπότε φούλαρε τα γκάζια και ζήσε την εφηβεία όπως σου αξίζει και τη φαντάζεσαι! Οκ? Στο κάτω κάτω κανείς δεν είναι τέλειος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Επειδή στην εφηβεία πολλές φορές κι η αυτοπεποίθηση μας χάνεται ώρες ώρες, εσυ θα προσπαθείς να τη βρίσκεις. Γέμισε λοιπόν τις μπαταρίες της αυτοπεποίθησης σου και προχώρα! Θα είσαι πάντα ο εαυτός σου και δε θα αλλάζεις για κανέναν κι όπως λέει το ρητό είναι καλύτερο να σε μισούν γι αυτό που είσαι, πάρα να σ' αγαπούν για κάτι που στην πραγματικότητα δεν είσαι. Επομένως, αυτοπεποίθηση, ειλικρίνεια, και όχι κόμπλεξ! Έχεις να ζήσεις πολλές καταστάσεις ακόμη, οπότε φούλαρε τα γκάζια και ζήσε την εφηβεία όπως σου αξίζει και τη φαντάζεσαι! Οκ? Στο κάτω κάτω κανείς δεν είναι τέλειος!



Ναι έχεις δίκιο. Τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει στην ψυχική μου κατάσταση φοβάμαι. Πολλοί φίλοι μου( το ξέρω ότι είναι βλακεία) ζητάνε από τα κορίτσια να τα φτιάξουνε από το msn ή από το fb και έτσι δεν τρέχει τίποτα αλλά και πάλι μετά από μια απόρριψη τους βλέπω πολύ πεσμένους και κακοδιάθετους. Εμένα δεν μου αρέσει να τα ζητάω από μια κοπελα έτσι, αν και πιο εύκολο, και αυτό είναι που το κάνει ακόμα πιο άσχημο το κακό. Και αν μου πει οκ ναι φοβάμαι πως δεν έχω την ικανότητα να κρατήω αυτήν την σχέση. Δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό, γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ, αλλά αυτό είναι που με εμποδίζει τις πιο πολλές φορές και όχι τόσο η πιθανότητα της χυλόπιτας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
το αν θα καταφερεις να κρατησεις τη σχεση? Κοιτα για να γυρισει ο ηλιος θελει δουλεια πολλη. Ελα μωρε θα ειναι σαν μια πιο στενη φιλια, με τους φιλους σου ανησυχειτε για το αν θα παραμεινετε φιλοι? Λειτουργησε αυθορμητα. Η καρδια σου ξερει καλυτερα απο το μυαλο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Κρίμα, ε? :P
Τα άλλα φοβάμαι, γιατί ούτε πολύ ομιλιτικός είμαι ούτε ξέρω τι πρέπει να κάνω γι'αυτήν αφού τα φτιάξουμε.:/:

Και αν μου πει οκ ναι φοβάμαι πως δεν έχω την ικανότητα να κρατήω αυτήν την σχέση. Δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό, γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ, αλλά αυτό είναι που με εμποδίζει τις πιο πολλές φορές και όχι τόσο η πιθανότητα της χυλόπιτας.:/:

Bρε Κωνσταντίνε, βρε Κωνσταντίνε.. Χαλάααρωσε:D:D Δεν καταλαβαίνω ποιος είναι ο λόγος να αγχώνεσαι γι'αυτά τα θέματα από τώρα! Έχεις πάρα πολλά χρόνια μπροστά σου να ασχολείσαι με κοπέλες... Αλλά είμαι σίγουρη πως από την στιγμή που θες να ασχοληθείς, θα ασχοληθείς ότι και να σου πω εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος:P Γι'αυτό διάβασε αυτά μήπως και νιώσεις καλύτερα:P:
-ΦΥΣΙΚΑ και δεν είσαι ο μόνος που φοβάσαι την απόρριψη! Ο μεγαλύτερος αριθμός των ανθρώπων την φοβάται και το μυστικό είναι να μάθεις να πιστεύεις στον εαυτό σου, και να μην σε νοιάζει αν τελικά θα πει ναι ή όχι.. Δηλαδή να σε νοιάζει αλλά εντάξει να μην σκας:D
-Λες να μην υπήρχαν άλλοι πριν από εσένα που να φοβόντουσαν? Χαχα τι λες παιδί μου:P:P Ξέρω πολλά άτομα που είχαν ακριβώς τις ίδιες φοβίες με εσένα.. Κανείς δεν ξεκινάει από το 3 ή το 4 στο θέμα σχέσεων.. Όλοι ξεκινάμε από το μηδέν και η πλειοψηφία μας φοβόμαστε στην αρχή:)
-Μην αγχώνεσαι σοβαρά! Αν θες ντε και καλά να κάνεις κάτι με μια κοπέλα πλησίασε την, αρχίστε να μιλάτε και όλα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους...;)
Σε αυτά τα θέματα λειτουργεί η φύση παιδί μου! Το μόνο που έχω να σου πω ως συμβουλή είναι κάτι που σου είπαν ήδη.... να είσαι ο εαυτός σου:D:D
Αυτάα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αυτο το τελευταιο που ειπε η ιλια να το εχεις σημαια, λαβαρο στις σχεσεις αλλα και στη ζωη. Σε καμια περιπτωση μην αρχισεις τα χαζα οτι κι αν σου λενε "κανε ετσι για να ζηλεψει" "κανε ετσι για να σου κανει αυτο", να κανεις οτι σου λεει η καρδουλα σου. "σαν να μουν αλλος κι οχι εγω" λεει ο ελυτης...να μην πτοεισαι απο χαζα, να κανεις αυτο που θα σου δωσει χαμογελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
αυτο το τελευταιο που ειπε η ιλια να το εχεις σημαια, λαβαρο στις σχεσεις αλλα και στη ζωη. Σε καμια περιπτωση μην αρχισεις τα χαζα οτι κι αν σου λενε "κανε ετσι για να ζηλεψει" "κανε ετσι για να σου κανει αυτο", να κανεις οτι σου λεει η καρδουλα σου. "σαν να μουν αλλος κι οχι εγω" λεει ο ελυτης...να μην πτοεισαι απο χαζα, να κανεις αυτο που θα σου δωσει χαμογελο.


Ε, εννοείται ρε φίλε.:D Δεν θα πέσουμε και τόσο χαμηλά, να προσποιούμαστε κάποιον που δεν είμαστε. Δεν θα μας κάνουν αυτές ό,τι θέλουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
στην προσπαθεια να μη σε κανουν οτι θελουν προσεξε μην καταληξεις να τη κανεις εσυ οτι θες. Να τη σεβεσαι και μην ακους κανεναν, δε πεφτει ο ανδρισμος σου, ισα ισα το ποσο αντρας εισαι φενεται απο το ποσο σεβεσαι και αγαπας τις γυναικες, οχι επειδη ειναι αδυναμες αλλα επειδη το αξιζουν. (θελω να πω αν τον αξιζουν δειξε σεβασμο, αν δν δειξε τουλαχιστον εναν αξιοπρεπη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ε, εννοείται ρε φίλε.:D Δεν θα πέσουμε και τόσο χαμηλά, να προσποιούμαστε κάποιον που δεν είμαστε. Δεν θα μας κάνουν αυτές ό,τι θέλουν.:P

Χαχαχαχα λες ε? Ξέρεις πόοοοσα αγόρια κάνουν ότι είναι κάτι άλλο από αυτό που πραγματικά είναι?! Πολλά! Γι'αυτό σου λέμε και εμείς να προσέχεις τις κινήσεις σου;)
Α!Και ξέρεις πόσα κορίτσια σέρνουν τα αγόρια τους από την μ-ύ-τ-η? Πολλά, πίστεψέ με, πάρα πολλά.. Βέβαια συμβαίνει και το αντίθετο τώρα που το σκέφτομαι αλλά δεν είναι της παρούσης το θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top