[26/5/2010] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 8 14.8%
  • Καλά

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 8 14.8%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 6 11.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 18 33.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
αλλά ρε φίλε, αν δεν μπορείς να διακρίνεις ξεκάθαρα το υποκείμενο της μετοχής μάλλον θα χεις λάθος και στη μετάφραση, οπότε μόνο πανεύκολη δεν μπορεί να θεωρηθεί, πόσο μάλλον γελοία...

γενικά, για όσους λένε ότι το άγνωστο ήταν εύκολο, θα πρέπει να θυμούνται ότι οι περισσότεροι μαθητές δυσκολεύονται στη μετάφραση ακόμη και απλών συντάξεων και παρατηρήσεις όπως του γήρως, δυσμαθέστερον, αποβαίνειν δεν νομίζω να είναι και πολύ προσιτές στο μέσο μαθητή

Μα έτσι γίνεται κάθε φορά και μαλώνουμε..Βγαίνουν κάποιοι και λένε ότι ήταν εύκολα και γελοία και παιδιάστικα και αγχώνουν και κάνουν τους υπόλοιπους να απογοητεύονται ακόμα περισσότερο..!:hmm::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγώ έγραψα πάρα πολύ καλά (Όχι ότι περίμενα τα ηθικά) γύρω στο 98-99!!!
Η πρώτη ερμηνευτική απαιτούσε φιλοσοφική εμβάθυνση και πιστεύω πως ήταν λάθος τους που την έβαλαν σε 18χρονους-ες!
Πάντως το άγνωστο ήταν γελοίο αν και οι παρατηρήσεις λίγο πονηρές!!
συγχαρητηρια!και διαβασα οτι εγραψες και αριστα στη φυσικη κατευθυνσης !αληθεια πως το καταφερες αυτο?διακτινιστηκες σε 2 μερη?:P:Pκαι επελεξες και 2 κατευθυνσεισ ταυτοχρονα ? :clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μα έτσι γίνεται κάθε φορά και μαλώνουμε..Βγαίνουν κάποιοι και λένε ότι ήταν εύκολα και γελοία και παιδιάστικα και αγχώνουν και κάνουν τους υπόλοιπους να απογοητεύονται ακόμα περισσότερο..!:hmm::

Πράγματι, μόνο γελοία δεν μπορούν να χαρακτηριστούν τα θέματα. Σαφώς, ούτε και παν-δύσκολα.
Ήταν νομίζω μια μεσαία κατάσταση, βατά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγώ πάντως θα είμαι ικανοποιημένη αν έγραψα μέτρια..πωπω μόλις έπιασα στα χέρια μου τα θέματα και είδα ότι ήταν ηθικά νικομάχεια έφαγα φρίκη..πραγματικά μου 'πεσε το σαγόνι, δεν περίμενα με τίποτα να πέσουν για 3η συνεχόμενη χρονιά..νταξ τα ψιλοκατάφερα στο γνωστό (πάλι καλά που είχα διαβάσει έστω τις μεταφράσεις) και το άγνωστο ήταν σχετικά εύκολο ειδικά από την αρχή μέχρι τη μέση..αυτό το *ούστικο το οτιούν τι σήμαινε τελικά?? μισή ώρα προσπαθούσα να το βρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_1992

Νεοφερμένος

Η Lady_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μιλαμε σημερα πρεπει λογικα να πατωσε αν οχι ολη η Ελλαδα η μιση και ανω σιγουρα! Δεν το περιμενα με τιποτα Ηθικα για 3η συνεχομενη χρονια! Πολιτικα ενταξει, αλλα Ηθικα? ΠΑΛΙ? Ειναι τοσο κριμα γιατι εδω μιλαμε για πολλα παιδια που διαβαζαν ολο τον χρονο ολα τα αλλα τελεια και στα Ηθικα οπως ειναι λογικο να μην εδωσαν ολοι τοσο πολυ σημασια! Και εγω λοιπον σημερα ενω πηγα με πολυ καλη ψυχολογια και προετοιμασμενη για Πλατωνα, και οταν λεμε προετοιμασμενη εννοω τελεια προετοιμασμενη και τελικα...Ζητημα να εχω πιασει ενα 40/60 στο γνωστο. Ευτυχως δηλαδη που ειχα ριξει χθες μια τελευταια ματια στην μεταφραση και μαλιστα μου ξεφυγαν καποια σημεια οποτε παει το 10αρι, εισαγωγη εγραψα πολυ καλα ευτυχως και λεξιλογικα. Οι δυο ερμηνευτικες ειδικα πρωτη ηταν παλουκι, δεν επιασα τιποτα και η δευτερη ισως την μιση. Και τωρα παμε στο αγνωστο! ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΥΣΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ? Παιζουν πραγματικα με τα νευρα μας! Και οχι οτι εγραψα χαλια σε αυτο αλλα ειναι αδικο γιατι ειναι απο τα πιο δυσκολα που εχουν πεσει τα τελευταια χρονια, πραγματικα αδικο! Και οι ασκησεις γραμματικης απαραδεκτα δυσκολες τουλαχιστον αφου εβαλαν απροβλεπτο γνωστο ας εκαναν πιο ευκολο το αγνωστο! Τι να πω! Ειμαι πολυ αογοητευμενη και φανταζομαι και οι περισσοτεροι απο εσας. Τελοσπαντων κουραγιο παιδια, οτι εγινε εγινε και ας ελπισουμε τουλαχιστον να πεσουν οι βασεις για να μην παει μια χρονια διαβασματος χαμενη! Καλη επιτυχια και καλη συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
γιατί στο αισθανομένω υποκείμενο ήταν ένα εννοούμενο εμοι (δοτ προσ ποιητικού αιτίου), ενώ υποκείμενο της μετοχής αισθανόμενον ήταν ένα εννοούμενο εμέ (υποκείμενο του ζην), αν τα θυμάμαι καλά

αλλά ρε φίλε, αν δεν μπορείς να διακρίνεις ξεκάθαρα το υποκείμενο της μετοχής μάλλον θα χεις λάθος και στη μετάφραση, οπότε μόνο πανεύκολη δεν μπορεί να θεωρηθεί, πόσο μάλλον γελοία...

γενικά, για όσους λένε ότι το άγνωστο ήταν εύκολο, θα πρέπει να θυμούνται ότι οι περισσότεροι μαθητές δυσκολεύονται στη μετάφραση ακόμη και απλών συντάξεων και παρατηρήσεις όπως του γήρως, δυσμαθέστερον, αποβαίνειν δεν νομίζω να είναι και πολύ προσιτές στο μέσο μαθητή
διαφωνω !!εκτος απο το γηρως που επρεπε να θυμηθεις το κρεας τ΄αλλα ηταν απλα!!αλλα οκ!!ειναι υποκειμενικο οπως φαινεται!!οσον αφορα στη μετοχη απ τη στιγμη που εχεις καταλαβει οτι η το υποκειμενο ειναι τυπος του εγω δεν υπαρχει προβλημα στη μεταφραση!!!!(τσεκαρε το και σε λυσεις)οποτε δε χρειαζοταν να μου την πεις ετσι!!..:(οπως και να χει συγγνωμη για τον τροπο που εκφραστηκα..για το γελοια δλδ!!!εχετε δικαιο..δεν ειναι ωραιο!!καλη επιτυχια σε ολους σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
συγχαρητηρια!και διαβασα οτι εγραψες και αριστα στη φυσικη κατευθυνσης !αληθεια πως το καταφερες αυτο?διακτινιστηκες σε 2 μερη?:P:Pκαι επελεξες και 2 κατευθυνσεισ ταυτοχρονα ? :clapup::whistle:
αυτό είπα κ γω! απιστευτο κι ομως αληθινό! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
διαφωνω !!εκτος απο το γηρως που επρεπε να θυμηθεις το κρεας τ΄αλλα ηταν απλα!!αλλα οκ!!ειναι υποκειμενικο οπως φαινεται!!οσον αφορα στη μετοχη απ τη στιγμη που εχεις καταλαβει οτι η το υποκειμενο ειναι τυπος του εγω δεν υπαρχει προβλημα στη μεταφραση!!!!(τσεκαρε το και σε λυσεις)οποτε δε χρειαζοταν να μου την πεις ετσι!!..:(οπως και να χει συγγνωμη για τον τροπο που εκφραστηκα..για το γελοια δλδ!!!εχετε δικαιο..δεν ειναι ωραιο!!καλη επιτυχια σε ολους σας!!!


Μη το παίρνεις ως προσωπική επίθεση..Αλλά γίνεται συνέχεια,σε όλα τα θέματα..!Δεν ήταν μόνο το γηρως..Και τα ρήματα ήταν πιο δύσκολα απ'ότι τα περσινά..Δεν λέω ότι δεν έπρεπε να βάλουν δύσκολα!Φυσικά και πρέπει κ καλά κάναν..Αλλά μέχρι ένα όριο..Και όχι και στα δύο(γνωστό και άγνωστο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μη το παίρνεις ως προσωπική επίθεση..Αλλά γίνεται συνέχεια,σε όλα τα θέματα..!Δεν ήταν μόνο το γηρως..Και τα ρήματα ήταν πιο δύσκολα απ'ότι τα περσινά..Δεν λέω ότι δεν έπρεπε να βάλουν δύσκολα!Φυσικά και πρέπει κ καλά κάναν..Αλλά μέχρι ένα όριο..Και όχι και στα δύο(γνωστό και άγνωστο)!
εγω μιλησα μονο για το αγνωστο!!!ουτε καν για το γνωστο ουτε φυσικα για κανενα αλλο μαθημα!!ετσι κι αλλιως πηγαινω β λυκειου δεν μπορω να εκφερω αποψη!!!το ξερω οτι σας χτυπησαν φετος!!υπομονη και καλα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alibaba

Νεοφερμένος

Ο Alibaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Έγρεψες και φυσική και αρχαία? Γιατί και στο topic της φυσικής λες οτι έγραψες 100! :confused::confused:

όχι φυσικά!!
Έγραψε όμως ο δίδυμος αδερφός μου και έχουμε τι ίδιο profile!!
Και δεν νομίζω ο σκοπός αυτού του thread να είναι το να σχολιάζουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ το κάθε μέλος ούτε να βγάζουμε την προσωπική μας δυσαρέσκεια στους άλλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Effie1

Νεοφερμένος

Η Effie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φιλολογίας Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδια οκ, ΚΑΝΕΙΣ δεν περιμενε Ηθικα για 3η φορα, ηταν υπερβολικα κουλο!

Καιρος να τα βγαλουν λοιπον απ την υλη, ηδη εβαλαν 6 ενοτητες μεσα σε 3 χρονια, οι επομενοι μαθητες της Γ'Λυκειου σιγα μη τους δωσουν σημασια πλεον!

Ευτυχως τα ειχα διαβασει... ικανοποιημενος απο τις ερωτησεις, απλες, σαφεις, απο τις απαντησεις μου ειμαι αρκετα ικανοποιημενος, ελπιζω για κανενα 55/60 στο Γνωστο

Το Αγνωστο ηταν καλο, λιγο δυσκολο στη μεταφραση στις ερωτησεις αλλα ηταν οκ! Ευκολες ασκησεις γραμματικης, εκανα λαθος 2 τυπους, το "γερως" που γινεται "γερα" εγω το εκανα"γερω" (που να το ξερα ο αμοιρος?) και την επομενη αμεσως εκανα λαθος, ενω εκανα και ενα λαθος στο συντακτικο στο "τουτων" που ειναι γενικη συγκριτικη και την εβαλα γενικη αντικειμενικη!

Τον λανθανοντα τον εκανα σωστα...

ΥΓ : Αυτοι στην επιτροπη μπαζουν / πασχουν / χανουν λαδια

Ε, όχι και κανείς φίλε μου, είχαμε μια κουβέντα εδώ μέσα χθες, αν δεν κάνω λάθος. Το θέμα είναι να μπεις στη λογική της επιτροπής και , σε τελευταία ανάλυση, μαγκιά δεν είναι να απορρίπτεις ενότητες με τα δικά σου "λογικά" κριτήρια. Αν διεκδικείς κάτι, κάντο σωστό και μην εξαιρείς τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και εγω μετρια εγραψα στο γνωστο,δεν το περιμενα καθολου,στο αγνωστο μια χαρα,μακαρι να θεωρηθουν δυσκολα κ να πεσουν οι βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πολύ κάλα τα πήγα και εγώ! Αν και αρχικά μόλις είδα ότι έπεσαν Ηθικά Νικομάχεια ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ... Αλλά επείδη είχα διαβάσει όλη τη χρόνια και είχα κάνει μια επανάληψη (όχι πολή κάλη στα Ηθικά), τα έγραψα όλα και ήταν βατά τα θέματα αντικειμενικά! Το άγνωστο σε γενικές γραμμές εύκολο! Άντε και καλά μας αποτελέσματααα...!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το πώς βαριέμαι να πάω να διαβάσω Λατινικά τώρα,ένας θεός το ξέρει.

Κοιμήθηκα 2 ώρες χθές και έχω τρομερό πονοκέφαλο.

Άντε άλλο ένα έμεινεε.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daffy3

Νεοφερμένος

Ο daffy3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
διαφωνω !!εκτος απο το γηρως που επρεπε να θυμηθεις το κρεας τ΄αλλα ηταν απλα!!αλλα οκ!!ειναι υποκειμενικο οπως φαινεται!!οσον αφορα στη μετοχη απ τη στιγμη που εχεις καταλαβει οτι η το υποκειμενο ειναι τυπος του εγω δεν υπαρχει προβλημα στη μεταφραση!!!!(τσεκαρε το και σε λυσεις)οποτε δε χρειαζοταν να μου την πεις ετσι!!..:(οπως και να χει συγγνωμη για τον τροπο που εκφραστηκα..για το γελοια δλδ!!!εχετε δικαιο..δεν ειναι ωραιο!!καλη επιτυχια σε ολους σας!!!

φίλε μου σε καμιά περίπτωση δεν ήθελα να σου την πω (ίσως δεν φαίνεται ξεκάθαρα στο γραπτό λόγο), απλά μου κάνει εντύπωση να υπάρχουν σκοτεινά σημεία στο άγνωστο και πάλι να χαρακτηρίζεται γελοίο και κυρίως όταν η συντριπτική πλειοψηφία δεν τα πήγε καλά, είναι πολύ ψυχοφθόρο να διαβάζει εδώ πέρα ότι ήταν γελοία τα θέματα (που δεν ήταν)... πραγματικά no offense ;)!!!

τώρα ως προς τα θέματα, νομίζω ότι η δυσκολία δεν ήταν μόνο στο να βρεις ότι είναι τύπος του εγώ, αλλά και τι σχέση έχει με το αβίωτον... στο δυσμαθή είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι έβαλαν -ν- στο τέλος, όπως και ότι πολλοί δεν έπιασαν το απόβηθι... λάθη γίνανε και στο τούτων και στο οτιούν (οι περισσότεροι δεν ήξεραν τι σημαίνει, πόσο μάλλον να το βάλουν και σύστοιχο αντικείμενο)... και ο λανθάνον υποθετικός λόγος, όσο εύκολος και αν είναι, δυσκολεύει συνήθως... νομίζω ότι για έναν μέσο μαθητή τα θέματα ήταν μέτρια και όχι εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
να ρωτησω κατι γιατι ειχαμε μια διαφωνια με εναν φιλο μου τα αντιθετικα ζευγη στην Β1 χρειαζονταν ετσ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ναι αν και δεν το ζητούσε ξεκάθαρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
οκ ευχαριστω!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο ποστ δεν πήρε δισλικε επειδή λέει ότι έγραψε καλά..Απ' ότι κατάλαβα! :P



Εγώ έβαλα γενική της αναφοράς αντί για γενική συγκριτική! Άκυρο ε? :P

Κι εγω αυτο σκεφτηκα στην αρχη :P

Ε, όχι και κανείς φίλε μου, είχαμε μια κουβέντα εδώ μέσα χθες, αν δεν κάνω λάθος. Το θέμα είναι να μπεις στη λογική της επιτροπής και , σε τελευταία ανάλυση, μαγκιά δεν είναι να απορρίπτεις ενότητες με τα δικά σου "λογικά" κριτήρια. Αν διεκδικείς κάτι, κάντο σωστό και μην εξαιρείς τίποτα.

Ε καθηγήτρια είσαι... τι θα λεγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Φάση είχε,μολις πήρα τα θέματα,που κοίταζα γυρω στα 15 λεπτά την λέξη ''Ηθικά Νικομάχεια'' στην εκφώνηση.
Απλά ήλπιζα να κάνουν πουλάκια τα μάτια μου :P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top