[26/5/2010] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 162)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 34 21.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 25 15.4%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 37 22.8%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 22 13.6%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 14 8.6%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 30 18.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τι άλλο να πούνε, ότι πατώσανε;

Ναι, θα το προτειμούσε ο καθένας.
Και θα ήμασταν ρεαλιστές αλλά και δεν θα καταπλάκωναν τη ψυχολογία των υπόλοιπων μαθητών.

Άσε που μερικοί (όπως εγώ) έχουν την μπούκα των γονιών που λένε ότι είδα στις ειδήσεις μαθητές και είπαν ότι ήταν εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida22

Νεοφερμένος

Η elpida22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κάθε φορά τα ίδια, βρε παιδιά! Όλοι μπαίνουν εδώ και λένε πόοοσο εύκολα ήταν τα θέματα. Νόμιζα ότι από αυτό το site θα μπορούσε κανείς να βγάλει ένα σχετικά ασφαλές συμπέρασμα για τη δυσκολία των θεμάτων αλλά όπως φαίνεται έκανα λάθος.
Εγώ έγραψα και πέρσι. Πέρσι λοιπόν με μέτρια προετοιμασία έγραψα 17 και μάλιστα έχασα ένα πολλαπλής από καθαρή απροσεξία!
Φέτος με περισσότερη προετοιμασία έγραψα-δεν έγραψα 14!
Τώρα πού είδαν τα βατά οι φυσικοί του forum, δεν έχω ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ok, σημερα οποιος λεει οτι του φανηκαν ευκολα, ειναι genius και διαβασμενος, αλλα και κομπλεξικος. Γιατι δεν γινεται το 4ο θεμα να το θεωρησει κανενας ευκολο. Εγω προσωπικα εβλεπα πρωτη φορα τετοιο συστημα. Ασε που στο Δ1 σου ζητουσε να βρεις κατι και μετα στο Δ2 σου το εδινε διαφορετικο!!! Σα να μην εφτανε αυτο εκανα και πατατια στο Δ1 και Δ2 ποθ ασχολουνταν με τις επιταχυνσεις, δεν ελαβα υπ οψιν την στατικη τριβη. Το Δ3 παντως το ειχα ολοσωστο και τα τρια αλλα θεματα το ιδιο. Πρεπει να πηρα τουλαχιστον 16. Με ικανοποιει αν αναλογιστω το (ανεπαρκες) διαβασμα που ειχα κανει ολη τη χρονια και τη δυσκολια των θεματων.

Παντως η Επιτροπη εχει κ@υ^ες... Τουλαχιστον εμεινε η Πληροφορικη που νομιζω πως ο,τι ασκηση και να βαλουν μπορω να την διαχειριστω,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
elpida22 νομίζω ότι αυτη τη φορά οι γνώμες διίστανται,αν μπεις πχ στο αντιστοιχο τοπικ των μαθηματικών κατ σφάζονται μεταξύ τους :Ρ
εκτος απο λιγα ατομα που είπαν οτι εγραψαν τελεια οι υπολοιποι δεν τα πηγαμε κ πολύ καλά ενιγουει
εγω νομίζω ότι λίγοι εγραψαν αριστα,λιγοι σκατα,και οι περισσοτεροι ειμαστε καπου στη μεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
αν ειχαν καυλες ας μαμιοντουσαν μεταξυ τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ναι, θα το προτειμούσε ο καθένας.
Και θα ήμασταν ρεαλιστές αλλά και δεν θα καταπλάκωναν τη ψυχολογία των υπόλοιπων μαθητών.

Άσε που μερικοί (όπως εγώ) έχουν την μπούκα των γονιών που λένε ότι είδα στις ειδήσεις μαθητές και είπαν ότι ήταν εύκολα.

Στις ειδήσεις πάντα όλοι οι μαθητές που βγαίνουν λένε πως ήταν εύκολα ακόμα και αν έχουν γράψει 10.Το αντίθετο βέβαια συμβαίνει απο τους δημοσιογράφους που πάντα λένε πως είναι δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mpam_Mpam

Νεοφερμένος

Ο Mpam_Mpam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΣΚΑΤΑ, ΣΚΑΤΑ, ΣΚΑΤΑ, ΣΚΑΤΑ....

Στο Β1 έγραψα δικαιολόγηση μόνο ότι αφού ο τύπος του Α' είναι αυτός που είναι δεν επηρεάζεται απο την αλλαγή συχνότητας.

Στο Γ3 που ήταν ΓΕΛΟΊΟ (όλο το θέμα) πρέπει να έγραψα : ι=-Ιημ(ωτ) => ι= +(τάδε) (χάθηκε το - στην πορεία δηλαδή). Δεν είμαι σίγουρος όμως.

Στο Δ νόμιζα ότι οι τιμές που έδινε στο Δ1 ίσχυαν για όλη την άσκηση ( και αναρωτιόμουν γιατί στο Δ4 έχουν αλλάξει οι μάζες;) και έτσι χρησιμοποίησα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΆΧΥΝΣΉ ΤΟΥ Δ1 ΣΤΟ Δ2. Εντωμεταξύ περίμενα πως η τιμή του Ι του Δ1 θα επαληθεύει τον τύπο που δίνει μετά (Ι=1/2ΜΡ^2) και το μαμησα προσπαθώντας να το βγάλω 2. Προσπάθησα 5 φορές, κάθε φορά διαφορετική τιμή. Τελικά δεν ξέρω αν κράτησα το 1/2.... Στον λόγο Κ1/Κ2 πήρα μόνο περιστροφική(αφού είχα προσπαθήσει προσπαθήσει το άλλο τόσες φορές και δεν έβγαινε ΖΟΥΡΛΑΘΗΚΑ! ) Και όλη η υπόλοιπη άσκηση πήγε κατά διαόλου... και θέλω να πάω και φυσικό ρε Πο***στη μου!!!!!!!!!!!!! Και να έχω και τους άλλους απο πάνω: <Αν δεν πήγες καλά εσύ δεν θα τα πάει καλά και η υπόλοιπη Ελλάδα!> Και να ίσχυε αυτό (που δεν το πιστεύω) ΧΕΣΤΗΚΑ... Εγώ απο τον εαυτό μου περίμενα ΠΟΛΛΑ Περισσότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Λυσαξανε ορισμενοι οτι βαλανε ευκολα στα μαθηματικα κλπ
Φατετη τωρα!
Και οποιος λεει ευκολα αυτα τα θεματα θα πρεπει να εχει υποψην του οτι απευθυνονται σε μαθητες της 3ης λυκειου και οχι σε καθηγητες φυσικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι εβγαλα 18,2. ειχα υπολογισει οτι θα βγαλω 18 αλλα με αυτα τα θεματα ειμαι υπερ-ευχαριστημενος. τα θεματα ηταν πολυ δυσκολα ισως τα δευτερα πιο δυσκολα απο το 2000. οσοι λενε οτι τα θεματα ηταν βατα θελουν να πουλησουν μουρη επειδη εγραψαν καλα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Στο Δ νόμιζα ότι οι τιμές που έδινε στο Δ1 ίσχυαν για όλη την άσκηση ( και αναρωτιόμουν γιατί στο Δ4 έχουν αλλάξει οι μάζες;) και έτσι χρησιμοποίησα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΆΧΥΝΣΉ ΤΟΥ Δ1 ΣΤΟ Δ2

Και εγώ αυτό νόμιζα γαμώτο αλλιώς θα έκανα ξανά Στ=Ιαγων και δεν θα έχανα τις μονάδες,πίστευα πως θα έλεγαν πως αλλάζουν οι μεταβλητές..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fysikoss

Νεοφερμένος

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ok, σημερα οποιος λεει οτι του φανηκαν ευκολα, ειναι genius και διαβασμενος, αλλα και κομπλεξικος. Γιατι δεν γινεται το 4ο θεμα να το θεωρησει κανενας ευκολο. Εγω προσωπικα εβλεπα πρωτη φορα τετοιο συστημα. Ασε που στο Δ1 σου ζητουσε να βρεις κατι και μετα στο Δ2 σου το εδινε διαφορετικο!!! Σα να μην εφτανε αυτο εκανα και πατατια στο Δ1 και Δ2 ποθ ασχολουνταν με τις επιταχυνσεις, δεν ελαβα υπ οψιν την στατικη τριβη. Το Δ3 παντως το ειχα ολοσωστο και τα τρια αλλα θεματα το ιδιο. Πρεπει να πηρα τουλαχιστον 16. Με ικανοποιει αν αναλογιστω το (ανεπαρκες) διαβασμα που ειχα κανει ολη τη χρονια και τη δυσκολια των θεματων.

Παντως η Επιτροπη εχει κ@υ^ες... Τουλαχιστον εμεινε η Πληροφορικη που νομιζω πως ο,τι ασκηση και να βαλουν μπορω να την διαχειριστω,

γράφεις πως όποιος πει οτι τα θέματα ήταν έυκολα οτι είναι κομπλεξικός ενώ στο τέλος μιλάς για ανεπαρκές διάβασμα απο την μεριά σου. δηλαδή κρίνεις τους συμμαθητές που όλον τον χρόνο διαβάσανε συστηματικά και τα βρήκανε εύκολα ως κομπλεξικούς. δεν ξέρω κατα πόσο σε τιμά αυτό (...μάλον δεν θα μου βγει σε καλό αυτή η αντιδικία αλλά δεν μπορώ παρά να υπερασπιστώ τα παιδιά που διαθέσανε χρόνο απο την ζωή τους διαβάζοντας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ωραία τα σημερινά θέματα αν και όχι απαραίτητα δύσκολα. Το θέμα Γ δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολο εκτός από το τελευταίο ερώτημα που ήθελε κρίση αλλά δεν ήταν κάτι το φοβερό. Το 4ο ερώτημα στο θέμα Δ ήταν απαιτητικό. Στο Θέμα Β δύσκολο ήταν το τρίτο εφώτημα. Μαζεύονται έτσι 15-20 μονάδες για καλά διαβασμένους. Το 15 μπορεί να το πιάσει και κάποιος που δεν είναι άριστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κάθε φορά τα ίδια, βρε παιδιά! Όλοι μπαίνουν εδώ και λένε πόοοσο εύκολα ήταν τα θέματα. Νόμιζα ότι από αυτό το site θα μπορούσε κανείς να βγάλει ένα σχετικά ασφαλές συμπέρασμα για τη δυσκολία των θεμάτων αλλά όπως φαίνεται έκανα λάθος.
Εγώ έγραψα και πέρσι. Πέρσι λοιπόν με μέτρια προετοιμασία έγραψα 17 και μάλιστα έχασα ένα πολλαπλής από καθαρή απροσεξία!
Φέτος με περισσότερη προετοιμασία έγραψα-δεν έγραψα 14!
Τώρα πού είδαν τα βατά οι φυσικοί του forum, δεν έχω ιδέα...


Tα περσυνα ηταν σαφως ευκολοτερα (και σπαω το κεφαλι μου που περσυ δεν τα εγραξα)
Δεν θα δεχτω κανεναν να πει οτι ηταν ευκολα, ΔΙΟΤΙ μπορει βλεπωντας τα τωρα να φαινοντε ευκολα ακομα και σεμας τους ιδιους (ποσο μαλλον στους καθηγητης του forum), αλλα ειναι αλλιως την ωρα που το γραφεις..και στις πανελληνιες θα κριθουμε γιαυτο που γραψαμε, οχι για το πως μας φανηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida22

Νεοφερμένος

Η elpida22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
elpida22 νομίζω ότι αυτη τη φορά οι γνώμες διίστανται,αν μπεις πχ στο αντιστοιχο τοπικ των μαθηματικών κατ σφάζονται μεταξύ τους :Ρ
εκτος απο λιγα ατομα που είπαν οτι εγραψαν τελεια οι υπολοιποι δεν τα πηγαμε κ πολύ καλά ενιγουει
εγω νομίζω ότι λίγοι εγραψαν αριστα,λιγοι σκατα,και οι περισσοτεροι ειμαστε καπου στη μεση...

Τι να σου πω... Εξαρτάται απ' τον καθένα. Ας πούμε μαθηματικά και βιολογία κατ που θεωρήθηκαν δυσκολούτσικα έγραψα 18 και 18.5 αντίστοιχα. Και έρχεται τώρα η φυσική να τα ισοπεδώσει όλα...
Εμένα προσωπικά μου φάνηκαν πολύυυ δύσκολα το Β και τα τελευταία του Δ.

Δεν θα δεχτω κανεναν να πει οτι ηταν ευκολα, ΔΙΟΤΙ μπορει βλεπωντας τα τωρα να φαινοντε ευκολα ακομα και σεμας τους ιδιους (ποσο μαλλον στους καθηγητης του forum), αλλα ειναι αλλιως την ωρα που το γραφεις..και στις πανελληνιες θα κριθουμε γιαυτο που γραψαμε, οχι για το πως μας φανηκαν...

Γι' αυτό ανέφερα ότι έγραψα πέρσι και μάλιστα αρκετά καλά. Δεν είμαι σαν τους διάφορους φοιτητές του forum που κάθονται και τα λύνουν με την ησυχία τους στο σπιτάκι τους και τους φαίνονται βατά, γελοία κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ασε που στο Δ1 σου ζητουσε να βρεις κατι και μετα στο Δ2 σου το εδινε διαφορετικο!!!

Πράγματι! Είχα πάρει μετά τον τύπο που μου εδινε στο Δ2 για να επαληθεύσω αυτό που βρήκα στο Δ1 και αντί 0,5kgm^2 μου έβγαινε 1kgm^2.
και καθόμουνα σαν το μαλάκα πάνω από μισή ώρα να δω που κάνω λάθος στο Δ1 και γιατί δε μου βγαίνει σωστα.
Και πήγα μετα θωλωμένη στα επόμενα...

κ ρώτησα τη φυσικό μου γι'αυτο κ μου είπε οτι και καλά επειδή το μετρούσαμε πειραματικά ήταν διαφορετικά τα νούμερα...
:whatever:
τον παιρνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για το καλό ολων μας καλό είναι να λείπουν επιθετικά σχόλια προς άλλους χρήστες. Ο fysikosss και η Karin13 είναι καθηγητές και είπαν την προσωπική τους άποψη για τα θέματα αφού κατόπιν ρωτήθηκαν από υποψήφιους. Επιπλέον έχουν λύσει και εξακολουθούν να λυνουν αρκετές απορίες και πρέπει να τους ευχαριστήσουμε γι αυτό και όχι να στεκομαστε σε μία δυο λέξεις που πιθανόν να διαφωνούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoGosss

Νεοφερμένος

Ο GoGosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ενταξει τα θεματα ηταν τα δυσκολοτερα μετα απο την σφαγη του 2005.2ο θεμα ξανα τετοιο ΔΕΝ εχει ξαναπεσει...εγω ευτυχως τα πρωτα 3 τα εβγαλα σωστα...τωρα στο τεταρτο να εχω παρει καμια 10-12 μοναδες.Γενικα γυρω στο 16 με 17 πιστευω...τελικα το πρωτο Σ/Λ τι ηταν ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
γράφεις πως όποιος πει οτι τα θέματα ήταν έυκολα οτι είναι κομπλεξικός ενώ στο τέλος μιλάς για ανεπαρκές διάβασμα απο την μεριά σου. δηλαδή κρίνεις τους συμμαθητές που όλον τον χρόνο διαβάσανε συστηματικά και τα βρήκανε εύκολα ως κομπλεξικούς. δεν ξέρω κατα πόσο σε τιμά αυτό (...μάλον δεν θα μου βγει σε καλό αυτή η αντιδικία αλλά δεν μπορώ παρά να υπερασπιστώ τα παιδιά που διαθέσανε χρόνο απο την ζωή τους διαβάζοντας...)

μα το αν τα θεματα ειναι βατα ή οχι ειναι θεμα αντικειμενικο...δεν θα κριθει απο τον καθενα μας ξεχωριστα, αλλα απο το συνολο.
Οι περισσοτεροι ομως μπορουν να καταλαβουν αν τα θεματα γενικα ηταν ευκολα να γραφτουν ή οχι. Και σημερα δεν ηταν. Δεν λεω οτι δεν θα υπαρχουν αριστουχοι, λεω το γενικο συμπερασμα. Και να μη ξεχναμε οτι οι πανελλαδικες δεν ειναι μονο για τους αριστουχους (18.000 και ανω) αλλα και για τους υπολοιπους (18.000 και κατω) Διοτι υπαρχουν και ατομα που βγαζουν και 15 και 16 χιλιαδες μορια...ναι υπαρχουν κιαυτοι

Ο ελιτισμος εδω δινει και παιρνει...

fysikoss δεν ειναι ολο το μνμ για σενα, απλως πηρα την αφορμη..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobos

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το πρώτο Σ-Λ είναι σωστό ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΛΗΣ διότι περιλαμβάνει την έννοια του διασκεδασμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Νομίζω ότι έγραψα βάση.......

Κρίμα ρε γαμώτο και είχα υπολογίσει σε 16 στην Φυσική

:wall::wall::'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top