Εξετάσεις Lancashire

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
με πήρε χθες τηλ. η καθηγήτριά μου στις 23.30(:P) και μου είπε ότι... πέρασαααααααααααααα στο C2!!! :D:D:D

Μρπαβο ρε συ...Εγω λεω συνεχεια θα το δωσω και ποτε δεν το δινω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ!! :) αποφάσισέ το όμως κάποια στιγμή, γιατί όσο το αφήνεις σε αφήνει! πάντως φέτος τα θέματα μου φάνηκαν αρκετά πιο βατά σε σχέση με τα περσινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
για την προετοιμασία σου, τι βιβλία και άλλο υλικό χρησιμοποιήσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
είχα από βιβλία τη σειρά ''new trends revised'', η οποία εμπεριέχει coursebook, workbook και companion. παράλληλα, επειδή κάποια παιδιά έδιναν και michigan έκανα επίσης κάποια μαθήματα από τη σειρά ''all star- michigan proficiency revised edition 2009'' όπου εμπεριέχονται practice tests,glossary, listening&speaking book. τώρα όλα αυτά που σου λέω είναι εκδόσεις 2009 επειδή είχα δώσει πρώτη φορά πέρσι για esb και uclan και επειδή ξαναέδωσα uclan φέτος απλά έκανα επανάληψη από αυτά τα βιβλία. και φυσικά έκανα πολλή πρακτική μέσα από past papers κάποια από τα οποία υπάρχουν και στην ιστοσελίδα του europalso αν θες να τα ψάξεις.
εσύ ενδιαφέρεσαι να δώσεις κάποιο από αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Oxi! Καθηγητής είμαι και θέλω να δω τι προετοιμασία κάνουν συνάδελφοι μου για τις εξετάσεις του Οργανισμού ESB και του Πανεπιστημίου του Central Lancashire!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
ω! sorry τότε! απλά είδα την ηλικία και παρασύρθηκα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ναι είμαι νέος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ποιοι από εσάς σκοπεύετε να δώσετε το Δεκέμβριο 2010? :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λογικα οι εξετάσεις του πρεπει να ειναι 18-19/12/2010 μαζι με το EDEXCEL.
Καποια flyers δεν εχουν αναρτησει στην ιστοσελιδα του συλλόγου πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ποιοι από εσάς σκοπεύετε να δώσετε το Δεκέμβριο 2010? :clapup::clapup::clapup::clapup:
Εγώ!!!
55% είναι η βάση σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
τζωρτζια μηπως ξερεις πως μπορει να επικοινωνησει κανεις για να εξεταστει στο langashire χωρις να παει σε φροντιστηριο?εσυ πως το εκλεισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδια θελω να δωσω το λανγκασαιρ το c2 ,διοτι ακουσα οτι ειναι πολυ πιο ευκολο συγκριτικα δε με το cambridge kai to michigan....αλλα δεν θελω να παω φροντιστηριο και δεν ξερω πως μπορω να κλεισω θεση για τις εξετασεις...απο που να αγορασω παραβολα για να δωσω εξετασεις! επισης εψαξα στο ιντερνετ και δεν βρηκα past papers! μπορει καποιος να βοηθησει? ευχαριστω πολυ ολους!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
μπορείς να πας στην ιστοσελίδα www.europalso.gr να πατήσεις Examinations μετά ESB και μετά Instructions και να κατεβάσεις την αίτηση για ανεξάρτητους υποψηφίους και το χαρτί με τα εξεταστικά κέντρα εαν είσαι από επαρχία για να δηλώσεις προτιμήσεις πόλεων. Μπορείς επίσης με ένα απλό τηλεφώνημα στο 210 3830752 να ζητήσεις να σου στείλουν την αίτηση για ανεξάρτητους, τις οδηγίες και την κατάσταση με τα εξεταστικά κένττρα και να τα συμπληρώσεις να κάνεις την κατάθεση και να τα στείλεις στην διευθυνση. AKADHMIAS 89-100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
ρε παιδια πηρα και εγω το new trends αλλα εμενα δεν eχει companion γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
είχα από βιβλία τη σειρά ''new trends revised'', η οποία εμπεριέχει coursebook, workbook και companion. παράλληλα, επειδή κάποια παιδιά έδιναν και michigan έκανα επίσης κάποια μαθήματα από τη σειρά ''all star- michigan proficiency revised edition 2009'' όπου εμπεριέχονται practice tests,glossary, listening&speaking book. τώρα όλα αυτά που σου λέω είναι εκδόσεις 2009 επειδή είχα δώσει πρώτη φορά πέρσι για esb και uclan και επειδή ξαναέδωσα uclan φέτος απλά έκανα επανάληψη από αυτά τα βιβλία. και φυσικά έκανα πολλή πρακτική μέσα από past papers κάποια από τα οποία υπάρχουν και στην ιστοσελίδα του europalso αν θες να τα ψάξεις.
εσύ ενδιαφέρεσαι να δώσεις κάποιο από αυτά?
το κομπανιον δεν εχω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μήπως δεν το αγόρασες κάν;Αφου εμπεριέχεται στη σειρά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
εγω εχω το workbook k coursebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πρεπει να το αγορασεις επιπλέον.Δεν εμπεριέχεται στο coursebook.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
μα εμενα ο κα8ηγητης αυτα μου ειπε να παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μπορείς να πας στην ιστοσελίδα www.europalso.gr να πατήσεις Examinations μετά ESB και μετά Instructions και να κατεβάσεις την αίτηση για ανεξάρτητους υποψηφίους και το χαρτί με τα εξεταστικά κέντρα εαν είσαι από επαρχία για να δηλώσεις προτιμήσεις πόλεων. Μπορείς επίσης με ένα απλό τηλεφώνημα στο 210 3830752 να ζητήσεις να σου στείλουν την αίτηση για ανεξάρτητους, τις οδηγίες και την κατάσταση με τα εξεταστικά κένττρα και να τα συμπληρώσεις να κάνεις την κατάθεση και να τα στείλεις στην διευθυνση. AKADHMIAS 89-100
ευχαριστω παρα πολυ πολυ πολυ πολυ:):):) ισαακ με εσωσες!:D:D πηγα εκει που ειπες και κοιταξα τα προηγουμενα θεματα του ESB και :/::/: απο κατω εχει και το UCLAN...εγω για το λανγασαιρ στο uclan δεν πρεπει να παω;τα θεματα ειναι σχεδον ιδια με του κειμπριτζ ή μου φαινεται?:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top