[14/5/2010] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς τα πήγατε σήμερα ;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 191)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 22 11.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 65 34.0%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 44 23.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 8 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 6 3.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 24.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2010 , να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή (μας) επιτυχία! :D
_______________________________________________________
updated: τα θέματα
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά όσοι βρείτε το θέμα της έκθεσης, σας παρακαλώ να το ανεβάσετε στο site, ως μήνυμα δηλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ποπο εχω πολυ αγωνια ( δινει ο αδερφος μου) Ποτε βγαινουν τα θεματα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ποπο εχω πολυ αγωνια ( δινει ο αδερφος μου) Ποτε βγαινουν τα θεματα ???
Φίλε καλημέρα......Καλή επιτυχία στον αδερφό σου.....Όταν μάθεις τα θέματα πες μου........Ξάχνω παντού αλλα δεν τα βρήκα......Πιστεύω σε κανα μισάωρο θα τα βγάλει το υπουργείο..........και πιο νωρίς......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ (επισης αν εχεις γνωστο που δινει) Τωρα για τα θεματα εχω την εντυπωση οταν τα βγαζουν οταν μπορουν οι μαθητες να φυγουν (νομιζω 9.30) αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ευχαριστώ (επισης αν εχεις γνωστο που δινει) Τωρα για τα θεματα εχω την εντυπωση οταν τα βγαζουν οταν μπορουν οι μαθητες να φυγουν (νομιζω 9.30) αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρος...
Nαι, όταν βγει ο πρώτος υποψήφιος τα βγάζουν μετά από κανα μισάωρο στο ypepth.......Μακάρι να έβαλαν καλό θέμα, όχι όπως το περσινό το κουλό...........pfffffffff
Μου στέρησε, μαζί με την φυσική, την Ιατρική.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα θεματα ρε παιδια? Ουφ! Θα σκάσω. Πέρσι που εδινα εγώ είχα λιγότερη αγωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Η σημασία της αυτομόρφωσης και της δια βίου μόρφωσης...........Το θέμα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τα θέματα φαντάζομαι θα δημοσιευτούν εδώ: https://www.ypepth.gr/el_ec_category11440.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα θεματα ρε παιδια? Ουφ! Θα σκάσω. Πέρσι που εδινα εγώ είχα λιγότερη αγωνία.
Και εγω μια από τα ίδια........Πάντως βγήκαν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zibi

Νεοφερμένος

Ο Zibi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αφου τα θέματα βγαίνουν μετα τις 10, που ειναι το επιτρεπτό όριο, εσύ πως τα γνωρίζεις πιο νωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Που που που ..... ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Και εγω μια από τα ίδια........Πάντως βγήκαν......

Ε? Ποιο κουλό θέμα δεν είχαν? Ωχ Παναγία μου! Θα πεθάνουμε! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αφου τα θέματα βγαίνουν μετα τις 10, που ειναι το επιτρεπτό όριο, εσύ πως τα γνωρίζεις πιο νωρίς;
χαχαχαχαχα..............Η αλήθεια είναι αυτή...........Το είπαν στο mega tv..........Στο ιντερνετ δεν μπορώ να το βρώ ακόμη........

Ε? Ποιο κουλό θέμα δεν είχαν? Ωχ Παναγία μου! Θα πεθάνουμε! :/:
Και εγώ αυτό λέω.......Αν έγραφα πάλι φέτος δεν θα έγραφα ούτε το 14,2 που έγραψα πέρσυ.......Δύσκολο εεεεεεε?
pffffffff

Που που που ..... ?
Φίλε, στο mega το άκουσα.....Το ψάχνω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Το τροκτικο λεει (9:45πμ) οτι μπηκε αυτομορφωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Το τροκτικο λεει (9:45πμ) οτι μπηκε αυτομορφωση.
Ναι.....Θα σπάσουν τα νεύρα μου μέχρι να βρω τα θέματα.......Ούτε εγω να έδινα...........Πάντως δύσκολο........(για μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Και εγώ αυτό λέω.......Αν έγραφα πάλι φέτος δεν θα έγραφα ούτε το 14,2 που έγραψα πέρσυ.......Δύσκολο εεεεεεε?
pffffffff

Αν είναι όντως αυτό το θέμα, δεν είναι και τόσο κουλό - απλά ξεφεύγει λίγο απ τα "κουτάκια" των φροντιστηρίων. Κατά τα άλλα: στην εποχή μας, η "δεξαμενή" της γνώσης έχει διογκωθεί σημαντικά -> η οργανωμένη εκπαίδευση δεν μπορεί να τα προλάβει όλα -> ο άνθρωπος έχει την ευκαιρία μέσω της αυτομόρφωσης/δια βίου μόρφωσης να εντρυφήσει σε θέματα που τον ενδιαφέρουν -> παράλληλα, η ποικιλία γνώσεων και ικανοτήτων αρχίζει να γίνεται προυπόθεση στην αγορά εργασίας -> "γιράσκω αεί διδασκόμενος" ....
και άλλα τέτοια σχετικά που μόλις κατέβασα :)!

Κατά τα άλλα καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που δίνουν - έχω και εγώ φίλους που δίνουν και έχω πεθάνει απ' το άγχος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τα θέματα μόλις δημοσιεύτηκαν :clapup:https://www.ypepth.gr/docs/them_glo_gen_c_hmer_no_1006.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
μπράβο ρε παιδιά...........δίνει ο ξάδερφός μου.........εχω τρομερό αγχος..........ευχαριστώ........
αααααα ακουσα ότι θα μπουν δύσκολα στα μαθηματικά κατ..........Όχι ιατρική δεν θα πέρνουσα αν ξαναέδινα,αλλα.........

Εύκολα ή δύσκολα.......?
Για εμένα πάντως δύσκολο θέμα.........πφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top