Τι χρειάζεται να έχω μαζί μου για τις Πανελλήνιες;

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το πρόχειρό σας είναι οι τελευταίες σελίδες του τετραδίου σας. :)

Α, δε το ήξερα. Και το δίνουν πότε; Όταν ρθουν τα θέματα ή όταν τα περιμένουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Α, δε το ήξερα. Και το δίνουν πότε; Όταν ρθουν τα θέματα ή όταν τα περιμένουμε;
Στο τετράδιο που θα απαντήσεις κανονικά θα κάνεις τις τελευταίες του σελίδες πρόχειρο αν θες.
Δεν είναι διαφορετικό το πρόχειρο απ το καθαρό. Σε ένα τετράδιο όλα.
Το τετράδιο θα μας το δώσουν πριν τα θέματα για να φτιάξουμε τα στοιχεία μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Α, δε το ήξερα. Και το δίνουν πότε; Όταν ρθουν τα θέματα ή όταν τα περιμένουμε;

Τεχνικές λεπτομέρειες είναι αυτές και δεν έχουν σημασία.:P

Όταν μπαίνετε και κάθεστε και τρώτε τα νύχια σας περιμένοντας τα ρημαδιασμένα θέματα, σας δίνουν τα τετράδια και σας λένε οδηγίες για το πώς να συμπληρώσετε τα στοιχεία και τι να γράψετε, και μετά τα ελέγχουν. Προσέξτε μην κάνετε κανένα λάθος γιατί ακυρώνεται το τετράδιο, όχι ότι δε θα σας δώσουν καινούριο, αλλά θα περιμένετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμάς την τελευταία βδομάδα μας την χαρίζουν. Δε θα πάμε και δε θα πάρουμε απουσίες.
Καλά όχι ότι εγώ πήγαινα και πριν.:P

Κ άλλη απορία. Στην αδερφή μου στα ΕΠΑΛ τους δώσανε καρτελάκι, σαν ταυτότητα, πλαστικοποιημένο.

Εγώ στο Γενικό, δεν έχω πάρει τίποτα άλλο πέρα από τον κωδικό. Και από ότι ξέρω κ άλλα παιδιά. Πρέπει να έχουμε και εμείς;
Τι γίνεται;:redface:

Εdit Και άλλη.:redface:
Τότε όσο περιμένεις τα θέματα μπορείς να οργανώσεις τις σκέψεις σου γράφοντάς τες στο πρόχειρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κ άλλη απορία. Στην αδερφή μου στα ΕΠΑΛ τους δώσανε καρτελάκι, σαν ταυτότητα, πλαστικοποιημένο.

Εγώ στο Γενικό, δεν έχω πάρει τίποτα άλλο πέρα από τον κωδικό. Και από ότι ξέρω κ άλλα παιδιά. Πρέπει να έχουμε και εμείς;
Τι γίνεται;:redface:
Ναι.
Χρειάζεσαι 2 φωτογραφίες και το παίρνεις από το σχολείο.
Εμάς τα δίνουν τώρα, πλαστικοποίηση δεν κάνανε οι τσιγκούνηδες...
Και ...θέλω κι εγώ (ή καλύτερα θα ήθελα) μια βδομάδα τζάμπα!

Τότε όσο περιμένεις τα θέματα μπορείς να οργανώσεις τις σκέψεις σου γράφοντάς τες στο πρόχειρο;
Ρώτα τους επιτηρητές για σιγουριά...


Να ρωτήσω κι εγώ και να φύγω για μάθημα.
Με τις υπογραμμίσεις στην Έκθεση τι κάνουμε;
Κανονικά απαγορεύεται αλλά πώς το λύνουμε;
Κι αν πέσουμε σε κανέναν κολλημένο επιτηρητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ναι, τις φωτογραφίες τις έχω πάει από Σεπτέμβρη! Αλλά δε μας έδωσαν τίποτα.
Ούτε μας είπαν κάτι σχετικό.
Τέλος πάντων, θα ειδοποιηθούμε λογικά ή ίσως μας τα δώσουν στις 21.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κ άλλη απορία. Στην αδερφή μου στα ΕΠΑΛ τους δώσανε καρτελάκι, σαν ταυτότητα, πλαστικοποιημένο.

Εγώ στο Γενικό, δεν έχω πάρει τίποτα άλλο πέρα από τον κωδικό. Και από ότι ξέρω κ άλλα παιδιά. Πρέπει να έχουμε και εμείς;
Τι γίνεται;:redface:

Και άλλη.:redface:
Τότε όσο περιμένεις τα θέματα μπορείς να οργανώσεις τις σκέψεις σου γράφοντάς τες στο πρόχειρο;
Χριστέ μου.:P

Αυτό το καρτελάκι πρέπει να το έχετε, αλλά σε πολλά σχολεία το δίνουν εκείνη την ώρα στα παιδιά για να μη το χάσουν. Εμείς πέρσι το πήραμε αμέσως μετά το Πάσχα γιατί το σχολείο μας δεν ήταν εξεταστικό κέντρο.

Αυτό που λες με το πρόχειρο το είχα δει να γίνεται σε εμάς. Αλλά επειδή μέχρι να έρθουν τα θέματα μπορείς να έχεις το βιβλίο μέσα [βασικά εξαρτάται από τους επιτηρητές], παίζει να θεωρηθεί αντιγραφή. Μη παίζεις μ' αυτά, τζιζ:redface: Ρώτα τον επιτηρητή εκείνη την ώρα. Νομίζω γίνεται πάντως. Γενικά μέχρι να έρθουν τα θέματα είναι αρκετά ελαστική η επιτήρηση.

Κάτι άλλο?:P

Να ρωτήσω κι εγώ και να φύγω για μάθημα.
Με τις υπογραμμίσεις στην Έκθεση τι κάνουμε;
Κανονικά απαγορεύεται αλλά πώς το λύνουμε;
Κι αν πέσουμε σε κανέναν κολλημένο επιτηρητή;

Μολυβάκι και σβηστρούλα και άγιος ο Θεός.:P
Υπογράμμισε ό.τι θες με απαλό μολύβι και όταν τελειώσεις καθάρισε το χαρτί. Κανένας επιτηρητής δεν είναι τόσο κολλημένος για να στο αρνηθεί και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ααα παίζει να επιτρέπονται τα βιβλία πριν τα θέματα; Δεν είχα ιδέα.:P
Αλλά δε μου φαίνεται ωραίο... Διαβάζεις όλη τη χρονιά, για να γράψεις λύσεις στο πρόχειρο;:redface:
Αλλά αν δεν έχω βιβλίο δε μπορούν να μου πουν κάτι. Καλά θα δείξει.
Ελπίζω να επιτρέπεται αυτό που θέλω εγώ-χωρίς βιβλίο.

Δε μας έχει ενημερώσει κανείς καθηγητής για την κατάσταση, για τη διαδικασία τέλος πάντων.
Δεν έχω άλλες προς το παρόν. :PΕυχαριστώ για τις απαντήσεις! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
απαραιτήτως χαπάκια IMODIUM®................


σόρι δεν άντεξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εσάς σας έχουνε πει καθόλου τι ώρα ξεκινάμε να γράφουμε και τέτοια;
επίσης τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας;... καρτελάκι, ταυτότητα τι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μεχρι 8 στο σχολειο σου, αρχιζουμε κανονικα στις 8 μιση αλλα δεν νομιζω να εχουν ερθει τα θεματα απο τοσο νωρις, αυτα ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εσάς σας έχουνε πει καθόλου τι ώρα ξεκινάμε να γράφουμε και τέτοια;
επίσης τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας;... καρτελάκι, ταυτότητα τι άλλο;

Αχ δεν εχω ιδεα! ειμεις πεμπτη τελειωνουμε σχολειο, ελπιζω πως θα μας πουν! Ωρα προσελευσης: 07:45' !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εσάς σας έχουνε πει καθόλου τι ώρα ξεκινάμε να γράφουμε και τέτοια;
επίσης τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας;... καρτελάκι, ταυτότητα τι άλλο;
Μας είπαν να έχουμε μαζί μας καρτελάκι, ταυτότητα, μολύβια-στυλό κτλ, ένα νεράκι και μια μικρή σοκολάτα υγείας.
Μας είπαν επίσης το πολύ στις 07.45 στο σχολείο.
Στις 08.00 μπαίνουμε στις αίθουσες για έλεγχο στοιχείων, να γράψουμε τα ονόματα στα τετράδια κτλ και στις 08.30 ξεκινάει η λήψη των θεμάτων. Περίπου στις 08.45-08.50 θα ξεκινήσουμε να γράφουμε λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λοιπον,πρεπει να δωσουμε βαση στην παρακατω λιστα των αντικειμενων που πρεπει να εχουμε στις πανελληνιες...εκτος απο τα τυπικα πραγματακια,καταλαβαινω οτι το δραμα που θα περασει ο μεσος εφηβος μπορει να του μεταβαλλει απο στιγμη σε στιγμη ολη την ψυχοσωματικη του κατασταση...γιαυτο το σετ πρεπει να περιλαμβανει μεχρι και απινιδωτη.
Επισης,καποιοι ενδεχεται να κλαψουν,ειτε απο λυπη ειτε ακομη και απο χαρα,οταν δουν οτι επεσε η ασκηση που προφανως ελυσαν 1 λεπτο πριν μπουν στην αιθουσα.Βεβαια μετα θα τους κοπει η χαρα βλεποντας οτι δεν ξερουν τιποτα αλλο(εδω εχουμε χρηση του απινιδωτη η ακομη και μια ΚΑΡΠΑ απο την διπλανη γκομενα που προοριζεται για νομικη και εβαλε απο τωρα το 12ποντο) και ετσι θα χρειαστουμε και ενα πακετο χαρτομαντιλα...(για τις κυριες οχι υγρα,θα φυγει το πρωινο μεικ-απ).Εκτος βεβαια απο το νερο,που μπορει να χορηγηθει και ενεσιμα με την χρηση ορου,μπορουμε να εχουμε διπλα μας και ενα κομματι σοκολατας,αλλα να μην ξεπερνα το βαρος των 14.5 γραμμαριων διοτι αφαιρουν μορια.Μια ψειρα στο αυτι θα ηταν απαραιτητη στους μακρυμαλληδες για να ακουνε τις λυσεις των θεματων...σε αυτο το θεμα οι ξυρισμενοι σαν αυγα φασιστες ερχονται και παλι τελευταιοι,διοτι δεν εχουν μακρυ μαλλι ωστε να κρυψουν το ακουστικο.
Το βραδυ πριν τις πανελληνιες,καλο θα ηταν ο υποψηφιος να ακουσει το γνωστο χιτ της Λουκας ''μονο ο χριστος θα μας σωσει'',και το πρωι να πιει αντι για νερο αγιασμο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Εσάς σας έχουνε πει καθόλου τι ώρα ξεκινάμε να γράφουμε και τέτοια;
Θυμάμαι πέρυσι πηγαίναμε στο σχολείο κατα τις οχτώ παρα τέταρτο και τα θέματα έφταναν στα χέρια μας στις εννέα!Πάντως ενω νομίζαμε οτι κατα την αναμονή των θεμάτων θα πεθάνουμε απο το άγχος τίποτα τέτοιο δεν συνέβη.Λέγαμε μεταξύ μας βλακείες και ανέκδοτα και γενικά πέρασε ευχάριστα η ώρα!Οπότε stay cool!:)

άσε που βγαίναμε και έξω από την αίθουσα.
είναι ανάλογα τον καθηγητή βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Να μη ξεχασω τα ηρεμιστικα.Παλι χρημα θα βγαλουν τα φαρμακεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παιδια περα απο την ταυτοτητα και εκεινο το καρτελακι που μας εβγαλαν, χρειαζεται τιποτα αλλο την Δευτερα?(το στιλο ειναι δεδομενο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διαβατήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Διαβατήριο.

Ρε φιλε γιατι να μην δωσεις μια σοβαρη απαντηση? Απλα καποια παιδια μου ειπαν κατι για μια βεβαιωση για αυτο ρωταω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χαλάρωσε man, να σπάσω το άγχος των ημερών θέλω. Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top