Μου την πέφτουν - Αντιμετώπιση

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
λοιπον, ειμαι ερωτευμενος εδω και 9 χρονια με την ιδια κοπελα, δν τα εχουμε ακομα ακριβως (θελω να πω δν ειπαμε "θες να τα φταιξουμε?" "ναι βεβαια" "χιχι" "χιχιχι", δν νομιζω οτι μια σχεση εχει συμβολαιο και συμφωνιες, σφιγγουν χερια, μπαινουν υπογραφες και ετσι!!

εχεις σχεση οταν το αισθανεσαι, οταν το νιωθεις, οταν αγαπας και νομιζω αυτο το εχουμε οι δυο μας ή διαφορετικα ειμαι πολυ φαντασιοπληκτος!!!) προφανες ειναι λοιπον πως αυτα τα 9 χρονια οσοι πειρασμοι κι αν μπηκαν τους αντιμετωπισα και ξεμπερδεψα γρηγορα, την λατρευω πραγματικα, ζω μονο γιαυτην και δν με ενδιαφερει καν η υπαξρη των αλλων κοριτσιων απο ερωτικης αποψεως. εχω αναπτυξει πολυ περιπλοκες τεχνικες και τακτικες αντιστασεις και δν εχω προβλημα να αντισταθω και στη πιο θεα που θα μου τη πεσει και το παιρνω τοσο στα σοβαρα που ειμαι σωστος σπαρτιατης στη "μαχη" (και γιαυτον ακριβως το λογο, επιτηδες).

δν θελω να την απατησω, να κανω απιστια διοτι ξερω πως θα ειναι απλα μια σαρκικη επιθιμια της στιγμης που θα μετανιωσω πικρα και αλλωστε θα κοροιδεψω και την αλλη κοπελα αφου δν θα την θελω πραγματικα.

το προβλημα ειναι οτι μου τη πεφτουν σχετικα συχνα, ναι δν εχω προβλημα να αντισταθω στην οποιαδηποτε, ωστοσο δν αντεχω να το κανω καθε φορα, θελω να πω, σε δουλεια να βρησκομαστε ειναι ουσιαστικα, γιατι να μπαινω σε αυτη τη διαδικασια? πως να δειξω και στις αλλες οτι δν με ενδιαφερουν? πως να δειξω πως στα αρχ***α μου σας γραφω, μονο αυτη γουσταρω? ειναι αναγκη να το κανω αυτο καθε φορα? δν εχω προβλημα ουτε φοβαμαι πως δν θα τα καταφερω να αντισταθω αλλα μου τα χουν κανει τσουρεκια!!! βαρεθηκα να ασχολουμαι με αυτο!! δν μπορω να εξασφαλισω καπως να μην συμβαινει τοσο συχνα, απλα εχουν σπασει τα νευρα μου...και καποτε ισως με παρεηγησει η "κοπελα" μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Καταρχήν επιτέλους σε βλέπουμε στο ischool διότι χάθηκες τελευταία... Έπειτα έχεις δείξει αδιάφορος προς αυτές τις κοπέλες κι αυτές συνεχίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τοτε ειναι που κολλανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ακριβως, ειδικα ειναι μια που εδω και 2 χρονια επιμενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομίζω εισαι πολυ υπερβολικος. Οταν εχεις σχεση, εννοειται θα υπαρχουν φορες που θα στη πεσουν ή κατι τετοιο τελος παντων. Δεν εχεις ταμπέλα που να λεει "ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ". Αν εισαι τοσο αφοσιωμένος οσο λες, δε θα έπρεπε καν να σε απασχολεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καταρχήν επιτέλους σε βλέπουμε στο ischool διότι χάθηκες τελευταία... Έπειτα έχεις δείξει αδιάφορος προς αυτές τις κοπέλες κι αυτές συνεχίζουν?
Μου αρέσει η έκφραση της έκπληξης.
Μα γι' αυτό ακριβώς συνεχίζουν, επειδή αδιαφορεί.


Μου την πέφτουν - Αντιμετώπιση
Να ενδώσεις.
Σ' αυτές τις ηλικίες συνήθως μια κοπέλα είναι κολλημένη πάνω σου μέχρι να μάθει ότι τη γουστάρεις. Ε, μετά ξενερώνει.


εχεις σχεση οταν το αισθανεσαι, οταν το νιωθεις, οταν αγαπας
Αυτό δε λέγεται σχέση, μαζοχισμός λέγεται γιατί είναι μονόδρομο.


νομιζω αυτο το εχουμε οι δυο μας ή διαφορετικα ειμαι πολυ φαντασιοπληκτος!!!)
Τα νομίσματα δεν χωράνε σε σχέσεις, αλλά στο ... Νομισματοκοπείο!
Μια ερώτηση επί της ουσίας: είστε μαζί ή όχι; Και εάν όχι και όντως θέλετε και οι δυο σας γιατί δεν έχετε προχωρήσει;
Ή απλά το 'χετε στο "Love is in the air" και περπατάτε σε ένα ωραίο ροζ συννεφάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άμα πεις όχι δηλαδή, δεν πιάνει; Και όταν λες μου την πέφτουν, όχι μου την πέφτει ξανά και ξανά, σε πόσες ανέρχεται ο αριθμός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
απλα βαριεμαι να το κανω βρε λαουρα....δεν ειπα πως δε θα μου τη πεσουν, αλλα ελεος, μου τη πεφτουν συχνα οπως ειπα...βαριεμαι, ειναι μεγαλη διαδικασια. δε με απασχολει το ΠΩΣ θα καταφερω να αντισταθω, φυσικα δε με απασχολει, η βλακεια ειναι : ειναι τοσο μεγαλη αναγκη να το κανω τοσο συχνα? εχουν σπασει τα νευρα μου.

Άμα πεις όχι δηλαδή, δεν πιάνει; Και όταν λες μου την πέφτουν, όχι μου την πέφτει ξανά και ξανά, σε πόσες ανέρχεται ο αριθμός; :P

χμμμ...ξανα και ξανα οπως το λες, δν ειναι και στρατος :P ε 10-15 περιπου....

γιωργο, απλα δν ειμαστε ακομα μαζι, προς εκει οδευουμε, δλδ σε λιγες μερες το βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Άμα πεις όχι δηλαδή, δεν πιάνει;
πιθανολογω οτι δεν θα πιανει:hmm:
αλλωστε δεν υπαρχουν ηθικοι φραγμοι στις μερες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πιθανολογω οτι δεν θα πιανει:hmm:
αλλωστε δεν υπαρχουν ηθικοι φραγμοι στις μερες μας.

ναι, αρχιζουν οι πανηλιθιες ερωτησεις " ε και δν την εχεις απατησει ποτε δλδ??", " ε δν θα το μαθει" και αλλα τετοια χαζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πιθανολογω οτι δεν θα πιανει:hmm:
αλλωστε δεν υπαρχουν ηθικοι φραγμοι στις μερες μας.
Mα έτσι μας αυτοπαρουσιάζεται ως ''Ο γόης και οι κατακτήσεις του'' λέγοντας πως είναι βαρετό κτλ κτλ
Αν σου πει κάποιος όχι, πιο το νόημα να καταπιέζεις τον άλλον και ενίοτε να γίνεσαι και εσύ χειρότερα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δν προσπαθω να αυτο παρουσιαστω ως γοης, απλα λεω πως δν θελω να μπαινω σ'αυτη τη διαδικασια, αν υπαρχει καποιος τροπος να δειξω πως δν ενδιαφερομαι πιο γρηγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιωργο, απλα δν ειμαστε ακομα μαζι, προς εκει οδευουμε, δλδ σε λιγες μερες το βλεπω...
Εύχομαι καλή επιτυχία. Και το εύχομαι ειδικά σ' αυτήν την περίπτωση καθώς φράσεις όπως "το βλέπω" αρκετές φορές διαψεύδονται.

ναι, αρχιζουν οι πανηλιθιες ερωτησεις " ε και δν την εχεις απατησει ποτε δλδ??", " ε δν θα το μαθει" και αλλα τετοια χαζα...
Προφανώς και είναι πανηλίθιες ερωτήσεις... ΔΕΝ τα 'χετε, άρα δεν τίθεται καν θέμα να την "απατήσεις".
Είσαι ελεύθερος, μπορείς να κάνεις ό,τι θες και με όποια θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι, αρχιζουν οι πανηλιθιες ερωτησεις " ε και δν την εχεις απατησει ποτε δλδ??", " ε δν θα το μαθει" και αλλα τετοια χαζα...
λες και εισαι ο μοναδικος πανω στη γη,οι λυσσαρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όλα ειναι σχετικά (σορρυ για την παρεμβαση) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εύχομαι καλή επιτυχία. Και το εύχομαι ειδικά σ' αυτήν την περίπτωση καθώς φράσεις όπως "το βλέπω" αρκετές φορές διαψεύδονται.


Προφανώς και είναι πανηλίθιες ερωτήσεις... ΔΕΝ τα 'χετε, άρα δεν τίθεται καν θέμα να την "απατήσεις".
Είσαι ελεύθερος, μπορείς να κάνεις ό,τι θες και με όποια θες.

λεω πως εχω σοβαρη σχεση μπας και μ'αφησουν αλλα δν χαμπαριαζουν τπτ!! ναι ρε ολγα πεσ'τα, δν υπαρχουν αλλοι σ'αυτο το κοσμο, εγω δν θελω! μα εδν ειναι πως ειναι πολλες δν ειμαι και κανας γοης αλλωστε, ειναι οτι επιμενουν και επιμενουν, αυτες οι λιγες !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δν προσπαθω να αυτο παρουσιαστω ως γοης, απλα λεω πως δν θελω να μπαινω σ'αυτη τη διαδικασια, αν υπαρχει καποιος τροπος να δειξω πως δν ενδιαφερομαι πιο γρηγορα...
Θαρρώ πως όχι, δεν υπάρχει! Ωστόσο δεν το βρίσκω τόσο δύσκολο να πεις σε κάποιον ότι δεν ενδιαφέρεσαι, οκ θα δεις να μην την πληγώσεις, αλλά cool! Αλλιώς βάλε την ταμπελίτσα που είπε μια κοπέλα πριν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ξαναλεω οτι επιμενουν! α χθες ειχα μια νικη!! τσατιστηκε στο τελος και μου ειπε "μια μερα θα με παρακαλας!" χαχαχα...μωρε φυγε απ'το κεφαλι μας κι ας σε παρακαλαω αργοτερα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι ρε ολγα πεσ'τα, δν υπαρχουν αλλοι σ'αυτο το κοσμο, εγω δν θελω! μα εδν ειναι πως ειναι πολλες δν ειμαι και κανας γοης αλλωστε, ειναι οτι επιμενουν και επιμενουν, αυτες οι λιγες !!
Κολλανε και αυτες επειδη αδιαφορεις...

απλα καλα κανεις και τους το ξεκοβεις,καταλαβαινω οτι για σενα καποια στιγμη κατανταει κουραστικο και βαρετο αλλα δεν εχεις και αλλη επιλογη...

παντως μπραβο σου για τον τροπο που αντιμετωπιζεις το θεμα,σπανιζουν τετοια παιδια στις μερες μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ξαναλεω οτι επιμενουν! α χθες ειχα μια νικη!! τσατιστηκε στο τελος και μου ειπε "μια μερα θα με παρακαλας!" χαχαχα...μωρε φυγε απ'το κεφαλι μας κι ας σε παρακαλαω αργοτερα!! :P

Εγώ νομιζω οτι καταβαθος σ' αρεσει αυτο που γινεται, και απλα το παιζεις δυσκολος.:redface:
Εξαλλου, οπως λες μιλατε μ' αυτες. Ε μη τους μιλας. Γραφτες. Εξαλλου τρελες δεν ειναι να σε βρίσκουν στο δρομο και να σου λενε "Ελα μαζι μου, δε θα το μαθει η κοπελα σου.".

Ισως τους δινεις δικαιωματα και δε το καταλαβαινεις.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top