Πώς σας φάνηκε η φετινή χρονιά;

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πείτε εμπειρίες!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Αν μου έλεγες για την περσυνή θα σου έλεγα η ωραιότερη της ζωής μου.
Απο την φετινή το μόνο που έχω να θυμάμαι είναι διάβασμα,κατάθλιψη και πολλά νεύρα...και του χρόνου προβλέπεται πολυυυ χειρότερη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Χάλαρή χρονιά θα έλεγα όχι πολύ διάβασμα.Απλά ήταν πολύ βαρετά αναφερόμενος στις σχέσεις μου με τους γύρω μου στο σχολικό περιβάλλον!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
η πιο περίπλοκη χρονια της μέχρι τώρα ζωής μου πέρασε τόσο γρήγορα αλλά ήρθαν τα πάνω κάτω άλλαξαν τόσα τόσα τόσα πολλά(αν και δεν ήταν όλαθετικά)......το περσινό καλοκαίρι ήταν το καλύτερο πάντως θα κάνω χρόνια να περάσω τέτοιο καλοκαίρι πάλι.....:(:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Καλή χρονιά.. Όχι κάτι ιδιαίτερο.. Ούτε ιδιαίτερο διάβασμα.. Θα έπρεπε να είναι αλλιώς?^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dang

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Kαι για έμενα χαλαρά πέρασε η φετινή χρονιά... ούτε υπερβολικό διάβασμά, ούτε πολλά εξωσχολικά μαθήματα! Απο τις καλύτερες χρονιές θα μπορούσα να πω! Αλλα δυστυχώς απο το καλοκαίρι και μετά ... τα κεφάλια μέσα :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλή χρονιά.. Όχι κάτι ιδιαίτερο.. Ούτε ιδιαίτερο διάβασμα.. Θα έπρεπε να είναι αλλιώς?^^

και εμένα περίπου έτσι.Χαλαρά ήταν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τέλεια χρονιά!!
χαλαρά από άποψη διαβάσματος αλλά με πολύ καλή πορεία στην ύλη για του χρόνου, περνούσα πολύ ωραία στο σχολείο [είμαστε κ γαμώ τα τμήματα:D]
άψογη σχέση με μερικούς καθηγητές που πραγματικά πάνε κόντρα στο στερεότυπο του καθηγητή-δημόσιου υπαλληλου που επαναπαύεται στη θεσούλα του και βαριέται να ασχοληθεί με μάθημα,
τέλεια σχολική ζωή με πολλά προγράμματα που εμπλούτιζαν το μάθημα και μας έβγαζαν από τα στενά όρια της προκαθορισμενης ύλης
ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!:clapup:
και έχοντας περάσει μια τόσο ωραία χρονιά, έχω κ κουράγιο να κάτσω να διαβάσω του χρόνου...
μια χρονιά είναι, θα περάσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δτσκολη χρονια.Διαβασμα,αγχος και πιεση ,διαγωνισματα,μαθηματα χωρις σταματημο στο φροντιστηριο.Γενικως αυτη η χρονια ηταν μια απο τις πιο δυσκολες αν οχι η δυσκολοτερη σε ολη μου τη σχολικη ζωη.Ελπιζω τουλαχιστον να εχει καλο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ήταν τελεια χρονια και αλλαξαν παρα πολλα οπως εγραφα στην υπογραφη μου.σχετικα με περσυ περασε παρα πολυ γρηγορα.περσυ δεν ημουν πολυ κοινωνικος και μαθηματα οπως η γυμναστικη ηταν ο εφιαλτης μου γιατι ημουν ασχετος και με κοροιδευαν.τωρα εχω αρκετους φιλους και εναν κολλητο που ποτε δεν ειχα.εγινα πιο αθλητικος και εχω περισσοτερη αυτοεκτιμηση και αυτοπεποιθηση!!!βεβαια αφου κολλησα με τον κολλητο μου παρατησα λιγο τα μαθηματα αλλα κρατησα το επιπεδο το ιδιο υψηλο και ειμαι καλυτερος απο περσυ.λιγοτερο διαβασμα (οχι 6 ωρες οπως περσυ)βασικα εδωσα βαση στα βασικα και τα μαθηματα που ειναι ασημαντα πχ θρησκευτικα μουσικη και πληροφορικη ουτε που τα διαβαζα καλα τα εκανα μια αναγνωση και ημουν cool!!!γενικα ζωηρεψα και οσο χρονο αφιερωνα στο ιντερνετ το περνουσα με φιλους και για αυτο η παρουσια μου στο site ηταν μειωμενη εως ανυπαρκτη!!! αλλα δεν μετανοιω για οτι εχω κανεικαι ισα ισα ειμαι περηφανος!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G.P.a.C.

Νεοφερμένος

Ο G.P.a.C. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τώρα που έδωσα και το τελευταίο μαθήμα (χημεία Πανελλήνιες) μπορώ να πω οτι η φετινή χρονια ήταν ιδιαιτερα απαιτητική καθως έπρεπε να δώσεις το 110% του εαυτου σου. Κάθε μέρα ερχόσουν αντιμέτωπος με αγχωμένους συμμαθητες που ζητούσαν στήριξη σε ένα εν πτώση άνθρωπο. Λίγο οι αποτυχίες λίγο η πιεση δημιουργούσαν εκρικτηκή κατασταση.Μα παρόλες τις δυσκολίες και τις άσχημες στιγμες πιστεύω πως η χρονιά που πέρασε ήταν η πιο σημαντική καθώς καθημερινά έπρεπε να υπερβείς τα όρια σου.Δεν σας κρίβω πως καθόλη την διάρκεια της χρονιάς συνειδητοποίησα οτι ένα motto (του αμερικανικού στρατού) μπορει να περιγράψει την κατάσταση: "The only easy day was yesterday".Υπομονή, επιμονή, μαχητικότητα και εκτόνωση(τρέξιμο,παρέα με φίλους ή οτιδήποτε σας εκτονώνει).Να σκέφτεστε οτι και αυτό θα περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Φέτος ήταν τέλεια πολύ γέλιο πλάκες λίγο διάβασμα αλλά καλό . Καλοί βαθμοί χωρίς να κουραστώ. Πιστεύω η καλυτερη μου σχολική χρονιά με αρκετές γνωριμίες και νέες φιλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τώρα που έδωσα και το τελευταίο μαθήμα (χημεία Πανελλήνιες) μπορώ να πω οτι η φετινή χρονια ήταν ιδιαιτερα απαιτητική καθως έπρεπε να δώσεις το 110% του εαυτου σου. Κάθε μέρα ερχόσουν αντιμέτωπος με αγχωμένους συμμαθητες που ζητούσαν στήριξη σε ένα εν πτώση άνθρωπο. Λίγο οι αποτυχίες λίγο η πιεση δημιουργούσαν εκρικτηκή κατασταση.Μα παρόλες τις δυσκολίες και τις άσχημες στιγμες πιστεύω πως η χρονιά που πέρασε ήταν η πιο σημαντική καθώς καθημερινά έπρεπε να υπερβείς τα όρια σου.Δεν σας κρίβω πως καθόλη την διάρκεια της χρονιάς συνειδητοποίησα οτι ένα motto (του αμερικανικού στρατού) μπορει να περιγράψει την κατάσταση: "The only easy day was yesterday".Υπομονή, επιμονή, μαχητικότητα και εκτόνωση(τρέξιμο,παρέα με φίλους ή οτιδήποτε σας εκτονώνει).Να σκέφτεστε οτι και αυτό θα περάσει.

Aκριβως ετσι:D:D!!! Βασικα οσο πηγαιναμε σχολειο ο χρονος κυλησε(χωρις ολισθηση:whistle:) απιστευτα γρηγορα.Μολις εκλεισαν τα σχολεια και ειδικα τις τελευταιες 2,5 βδομαδες δεν παλευονταν με τιποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βίκυ Τ.

Νεοφερμένος

Η Βίκυ Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ήταν μια προετοιμασία για τη γ' λυκείου, με αρκετή πίεση ωραρίων, με πολλές ώρες στο φροντιστήριο και με αρκετή ώρα διάβασμα. Όμως πλησιάζει η στιγμή της ανταμοιβής, άλλη μια χρονιά με εντατικό προγραμματισμένο διάβασμα, χωρίς πολύ άγχος και χωρίς υπερβολές, οι κόποι όλων όσων παλέψουν δε θα πάνε χαμένοι!!!!!! Ψύχραιμα , γερά και δυναμικά, με το τέλος των φετινών εξετάσεων φορτώνουμε όλοι τις μπαταρίες για την πιο καθοριστική χρονιά απ' όλες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ήταν μια πάρα πολύ δύσκολη χρονιά η φετινή, κουραστική..
Ωστόσο είχε κι αυτή τις όμορφες στιγμές της, ιδιαίτερα στην επταήμερη που περάσαμε τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ήταν μια πάρα πολύ δύσκολη χρονιά η φετινή, κουραστική..
Ωστόσο είχε κι αυτή τις όμορφες στιγμές της, ιδιαίτερα στην επταήμερη που περάσαμε τέλεια!
Και γω αυτην ακριβως την αποψη εχω,προσθετοντας ομως οτι κατα καιρους υπηρξε και "ενοχλητικη"λογω του οτι ειχαμε να διαβασουμε για μαθηματα τα οποια προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν χρειαζονται εξεταση...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φέτος ήταν μία ιδιαίτερη χρονιά, τόσο με την θετική όσο και με την αρνητική χροιά. Το σίγουρο είναι ότι οι εμπειρίες και οι αναμνήσεις είναι πόλλές και προχωράμε αισιόδοξα και δυναμικά για την καθοριστική αυτή επόμενη χρονιά.
Και το ίδιο εύχομαι για όλους τους μελλοντικούς υποψηφίους Παννελλαδικών!!!
Φιλιά σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkPaladin

Νεοφερμένος

Ο DarkPaladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Απο άποψη μαθημάτων ήταν σχετικά χαλαρή χρονιά, δηλαδή ό,τι έκανα σχολείο και μετά στο φροντιστήριο. Σπίτι δεν πολυδιάβαζα, ελάχιστα. Ωστόοσο είχα πολύ καλούς βαθμούς. Πάντως αυτό που κάνει ιδιαίτερη τη χρονιά αυτή για μένα είναι το ότι ανέπτυξα καινούριες φιλίες και γενικότερα ζούσα τη σχολική ζωή πολύ έντονα... Και φυσικά δεν πρόκειται να ξεχάσω τις εξωσχολικές δραστηριότητες στις οποίες πήρα μέρος με άλλους συμμαθητές και καθηγητές... :P

Αξέχαστες στιγμές!!!! :D

Και μετά τις εξετάσεις... κεφάλια μέσα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doretta_b

Νεοφερμένος

Η Doretta_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σιγουρα πιο δυσκολη απο τις προηγουμενες!!!!Ισως βεβαια εφταιγε το φροντιστηριο!!!Αλλα γενικα υπηρχε πιεση αναφορικα με το χρονο και πολλα μαθηματικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
παιδιά πέρασα τζάμι και φέτος..
η χρονιά αυτή μου φάνηκε πάρα πολύ γρήγορη σε σχέση με τις προηγούμενες, λογικά λόγω φροντιστηρίων
αλλά μ' άρεσε πολύ.. έχει και η πίεση τη γλύκα της :P
πάνω από όλα στην τετραήμερη ήταν καταπληκτικοφανταστικοαπιθανοαξέχαστα :)
γενικά όλα ήταν ωραία, δέθηκα παραπάνω με τα παιδιά γιατί ενώ πέρισυ ήμασταν 2 τμήματα, φέτος γίναμε ένα των 23 ατόμων, χαμός γινόταν ήταν τέλειαααα!!! μακάρι να πάει έτσι και η ερχόμενη χρονιά και να μη μας χωρίσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top