Τι σας αρέσει περισσότερο στη δουλειά σας;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ότι έχω σκύλο, και μάλιστα τεράστιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι σας αρέσει περισσότερο στη δουλειά σας;

Η ώρα του σχολάσματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γιατι δουλευεις?!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τι σας αρέσει περισσότερο στη δουλειά σας;

..η αίσθηση της ελευθερίας..

ας μη ξεχνάμε και τούτο:

Arbeit macht frei
(μτφρ: η εργασία απελευθερώνει)
στην είσοδο του Άουσβιτς...

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Στην εργασία μου μου αρέσει... η δουλεια που κάνω..
Σχεδιάζω.. και δεν θα μπορουσα να φανταστω να έκανα κατι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου αρέσει η αίσθηση που έχω πως βοηθάω ανθρώπους που το έχουν πραγματικά ανάγκη.
Μου αρέσει που το ωράριο τηρείται απαρεγκλίτως.
Δεν μου αρέσει που επειδή είμαι πρόθυμη, κοντεύω να γίνω ο λαλάκας του γραφείου.
Δεν μου αρέσει που δεν συναναστρέφομαι καθόλου κόζμο, βλέπω συνέχεια τα ίδια άτομα (τους συναδέλφους).

Επειδή στο μεταξύ άλλαξα δουλειά.. στη νέα δουλειά μου αρέσει που συναναστρέφομαι πολύ κοζμο, που κάθε μέρα μαθαίνω νέα πράγματα και ακόμα και παρόμοια περίπτωση να μου τύχει δεν θα είναι ποτέ ακριβώς η ίδια και που μπορώ θεωρητικά να αλλάξω την ζωή κάποιου ή να την διατηρήσω σε καλά επίπεδα.. :)
Δεν μου αρέσει η έλλειψη ωραρίου, γιατί δυσκολεύομαι πολύ να κάνω πράγματα εκτός δουλειάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektoras

Νεοφερμένος

Ο ektoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μου αρεσει που οι αλλοι πρεπει να εφαρμοσουν στη πραξη αυτα που σχεδιαζω εγω στο χαρτι.μου αρεσει που 2.30 τα μαζευω και παω σπιτι μου.δεν μου αρεσει μερικες φορες οταν δεν περναει η ωρα και βαριεμαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αυτή την περίοδο..... η απουσία αυτής :P:P:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
μου αρέσει που πάντα κάνω κάτι διαφορετικό. είμαι καινούρια βέβαι στη δουλειά αλλά ειλικρινά έχω πορωθεί με τη δουλειά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top