Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
"Το ξύλο βγήκε από τον Παράδεισο" εμπνεύστηκε από την πραγματική ζωή....

Ποια η γνώμη σας; Πιστεύετε πως είναι πραγματικός έρωτας ή ένας παρεξηγημένος θαυμασμός;

Τι κάνεις σε μια τέτοια περίπτωση; Μιλάς για δε μιλάς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Υπαρχει μια καθηγητρια στο σχολειο μας που εχει τελιοοο κολο :D
Αλα φυσικα δεν προκειται να παει 30αρα με 14 γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Προφανώς η Lyan αναφέρεται αλλού- απ'ότι κατάλαβα δηλαδή. Μιλάει για λύκειο, περισσότερο για τρίτη λυκείου, και για καθηγητές-καθηγήτριες μικρής ηλικίας γύρω στο 25-26.(όχι ότι οι μεγαλύτεροι δεεεν:P)
Χμμ.. Αν πχ εγώ ερωτευόμουν καθηγητή μου... Δύσκολα τα πράγματα. Δεν νομίζω ότι είναι μεγάλες οι πιθανότητες να γίνει κάτι.. Μάλλον δεν μιλάς Lyan....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όχι βρε, εννοώ μαθητές και καθηγητές κάθε ηλικίας. Η ταινία ήταν απλά παράδειγμα.
Άλλο όμως να σου αρέσει απλά ένα χαρακτηριστικό της εμφάνισης του καθηγητή/τριάς σου και άλλο να περιμένεις με αγωνία το μάθημά του/της μόνο και μόνο για να τον/την δεις και να τον/την ακούσεις...

Ααα και δεν εννοώ να μιλήσεις επειδή θες να γίνει κάτι, εννοώ να μιλήσεις επειδή ίσως πρέπει να ξέρει ώστε να σε αντιμετωπίζει αναλόγως...Από την άλλη μπορεί και να μη σε πιστέψει.....δεν έχουν δει και λίγοι το επεισόδιο από τα "Φιλαράκια" όπου ένας φοιτητής κάνει ψεύτικη ερωτική εξομολόγηση στον Ρος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Μια καθηγητρια στην κατευθυνση μας η οποια ειναι "put Anna κι " .Πριν 15 χρονια παντρευτηκε μαθητη οταν αυτος ηταν 20 ,αλλα ο ερως απο το σχολειο κραταγε.Της εκανε 2 παιδια και την χωρισε.Ειχε και αλλο ενα απο αλλον προην και τωρα ειναι στο σκαρι.Αλλα τα εσωρουχα της μια χαρα τα δειχνει στην ταξη....


ΕΕΕ ρε ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!! Οτι θελει ακουει/βλπει κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Όχι βρε, εννοώ μαθητές και καθηγητές κάθε ηλικίας. Η ταινία ήταν απλά παράδειγμα.
Άλλο όμως να σου αρέσει απλά ένα χαρακτηριστικό της εμφάνισης του καθηγητή/τριάς σου και άλλο να περιμένεις με αγωνία το μάθημά του/της μόνο και μόνο για να τον/την δεις και να τον/την ακούσεις...

Ααα και δεν εννοώ να μιλήσεις επειδή θες να γίνει κάτι, εννοώ να μιλήσεις επειδή ίσως πρέπει να ξέρει ώστε να σε αντιμετωπίζει αναλόγως...Από την άλλη μπορεί και να μη σε πιστέψει.....δεν έχουν δει και λίγοι το επεισόδιο από τα "Φιλαράκια" όπου ένας φοιτητής κάνει ψεύτικη ερωτική εξομολόγηση στον Ρος....

Εντάξει τότε. Πως να αντιμετωπίσει πχ μια καθηγήτρια έναν μαθητή πρώτης δευτέρας γυμνασίου ο οποίος είναι ερωτευμένος μαζί της?:hmm:

Μια καθηγητρια στην κατευθυνση μας η οποια ειναι "put Anna κι " .Πριν 15 χρονια παντρευτηκε μαθητη οταν αυτος ηταν 20 ,αλλα ο ερως απο το σχολειο κραταγε.Της εκανε 2 παιδια και την χωρισε.Ειχε και αλλο ενα απο αλλον προην και τωρα ειναι στο σκαρι.Αλλα τα εσωρουχα της μια χαρα τα δειχνει στην ταξη....


ΕΕΕ ρε ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!! Οτι θελει ακουει/βλπει κανεις!
Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό. Η πλειοψηφία των δημόσιων ελληνικών σχολείων είναι μπουρ***α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν το θεωρώ κακό.Και οι καθηγητές άνθρωποι είναι,και μάλιστα τους βλέπουμε πολλές ώρες την ημέρα.Είναι λογικό να παρατηρούνται φαινόμενα ερωτικής έλξης μεταξύ καθηγητών-μαθητών.Γενικότερα,δεν είμαι κατά των μεγάλων διαφορών στις σχέσεις.Το πώς το αντιμετωπίζεις και πώς κινείσαι,είναι ένα θέμα...:hmm:Επειδή δεν μου έχει τύχει,δεν ξέρω.Νομίζω πως η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.
Πάντως,και στο δικό μου σχολείο ψιλοακούγεται κάτι για μια καθηγήτρια και έναν τελειόφοιτο μαθητή...;) Who knows....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Είδες Άννα; Η καθηγήτρια και το πιπίνι (ο μαθητής). :P Αυτά να τα βλέπετε εσείς οι κοπελιές...που δεν μας «κοιτάτε» στο λύκειο και ψάχνεται για >20ρηδες. Η σιτεμένη καθηγήτρια όμως, θέλει το μπουμπούκι (τον μικρό μαθητή της και ηλικιακά «παιδί» της) να μοσχοβολήσει...χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zetoulini**

Νεοφερμένος

Η zetoulini** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Συμφωνω με τον nPb. Οντως τα κοριτσια στο λυκειο κοιτουν τους μεγαλυτερους και σαφώς πιο εμπειρους.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Είδες Άννα; Η καθηγήτρια και το πιπίνι (ο μαθητής). :P Αυτά να τα βλέπετε εσείς οι κοπελιές...που δεν μας «κοιτάτε» στο λύκειο και ψάχνεται για >20ρηδες. Η σιτεμένη καθηγήτρια όμως, θέλει το μπουμπούκι (τον μικρό μαθητή της και ηλικιακά «παιδί» της) να μοσχοβολήσει...χαχαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχα ποιος ξέρει γιατί η καθηγήτρια κοιτάει το μπουμπούκι.. Πάντως αυτό για τους 20ρηδες είναι αλήθεια:D:D Αφού οι άλλοι είναι ανώριμοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Είδες Άννα; Η καθηγήτρια και το πιπίνι (ο μαθητής). :P Αυτά να τα βλέπετε εσείς οι κοπελιές...που δεν μας «κοιτάτε» στο λύκειο και ψάχνεται για >20ρηδες. Η σιτεμένη καθηγήτρια όμως, θέλει το μπουμπούκι (τον μικρό μαθητή της και ηλικιακά «παιδί» της) να μοσχοβολήσει...χαχαχαχαχαχαχαχα

Σόρρυ παιδιά,αλλά και εγώ μεγαλύτερους κοιτάω :redface: Δεν ξέρω ρε παιδί μου,πάει το μάτι απο μόνο του :P Τους συνομίληκους τους βλέπω σαν φιλαράκια που κάνουμε πλάκες,περνάμε καλά σαν φίλοι κτλ :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Χαχαχαχα ποιος ξέρει γιατί η καθηγήτρια κοιτάει το μπουμπούκι.. Πάντως αυτό για τους 20ρηδες είναι αλήθεια:D:D Αφού οι άλλοι είναι ανώριμοι...

Ναι αλλά εμείς οι άντρες από 20 και άνω, βρίσκουμε εσάς τις μικλές (και γενικά τις μαθήτριες λυκείου) ανώριμες. Φαντάσου ότι ανώριμες μου φαίνονται και οι πρωτοετείς φοιτήτριες. :D :D :laugh: :laugh: Oπότε βολευτείτε με κανέναν συνομήλικο, διότι απλά το ηλιακό φάσμα 16-25 «βλέπει» διαφορετικά το θέμα «έρωτας». :D χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ναι,ξέρω απο πρώτο χέρι πώς μας βλέπετε...Αλλά ας μην επεκταθώ στο ποιος τελικά είναι ο ανώριμος ή κάνει τις περισσότερες ανωριμότητες (κρίμα είναι ν'ακούει ολο το φόρουμ τις γκρίνιες μου χαχαχα):boom:Επίσης,είστε σε δύο κατηγορίες.Αυτοί που σκέφτονται και αυτοί που δεεεεεεν :PΑλλά αυτό ισχύει για όλες τις ηλικίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Χαχαχαχα ποιος ξέρει γιατί η καθηγήτρια κοιτάει το μπουμπούκι.. Πάντως αυτό για τους 20ρηδες είναι αλήθεια:D:D Αφού οι άλλοι είναι ανώριμοι...

Οι γυναίκες μετά από κάποια ηλικία (25 και άνω, που αρχίζουν να σιτεύουν) αρχίζουν και κοιτάνε τους μικρούς άντρες (έφηβους 17-18 και ηλικίες 20-23)...διότι είναι πιο σεξουαλικοί κ.α πρόστυχα όπως λένε, από τους ώριμους ηλικιακά άντρες και τις κάνουν να αισθανθούν «αλύτισσες» και «άγρια θηλυκά»! :redface: :D :laugh: Θέλουν να βιώσουν την απόλυτη τρέλα και σεξουαλική «ταπείνωση» από έναν νέο άντρα (μικρής ηλικίας) όσο «πουλάνε» ακόμη και δεν πέρασαν τα νιάτα από πολυετείς σχέσεις (ρουτίνας και μονοτονίας)....έτσι λένε!! χαχαχαχαχα

Δηλαδή πως σας βλέπουμε annaki; :D :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Μα το είπες και μόνος σου παραπάνω.Μας βλέπετε ανώριμες.Εγώ απ'την άλλη πιστεύω πως απλά δεν βρίσκετε τίποτα ενδιαφέρον σε μια ηλικία που έχετε περάσει και ενώ έχετε ζήσει πράγματα που εμείς όχι.Οπότε μάλλον είναι λογικό.Απ'την άλλη,εμείς οι μαθητριούλες του λυκείου,βλέπουμε ανώριμους τους συμμαθητές μας (για συντρόφους μας).Οι λόγοι είναι γνωστοί,δεν μπορώ να τους πως σε δημόσιο διάλογο γιατί θα μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό :P:P:P

Υ.Γ:Κάπου είχα διαβάσει οτι οι κοπέλες εκεί γύρω στα 20,αναζητούν μεγαλύτερους άντρες που να μην...βράζει σεξουαλικά το αίμα τους.Αντίθετα,στα 40 κυνηγάνε 20χρονους...Θέμα ορμονών πρέπει να'ναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγω πίστευω πως δεν είναι θέμα ωριμότητας....Στην ηλικια των 16-18 οι άντρες είναι τότε που αρχίζουν όλες οι σεξουαλικές φαντασιώσεις με γύναικες και φυσικά ψάχνουν το "τέλειο θηλυκό" που θα τους τα δώσει όλα (καταλαβαίνετε τι εννοώ)...Τα κορίτσια πάλι της συγκεκριμένης ηλικίας βλέπουν σαφώς τα αγόρια ανώριμα αφου ζητάνε μόνο τα παραπάνω και δεν έχουν το ρομαντικό στοιχείο που βλεπουν σε σειρες όπως π.χ Θα βρεις το δάσκαλο σου".... Γι' αυτο, υποσυνείδητα μπορεί να στρέφονται σε μεγαλύτερους αφου εκεί νομιζουν πως θα βρουν αυτό που ψάχνουν,αφου λένε πως είναι θέμα ωριμότητας η όλη φάση,με αποτέλεσμα να καταλήγουν σε περισσότερο εμπειρους αντρες σεξουαλικά που μπρούν όμως να δώσουν και ρομαντισμο αφου τους εχει φύγει όλη αυτη η φωτια της εφηβικής ηλικιας....Τα αγόρια κοιτάνε μεγαλύτερες αφου εκει βρίσκουν εντελώς ανεπτυγμένα γυναικεία σώματα,με καμπύλες κτλ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
οποιος μας ανεφερε ως ανωριμους να του μαραθει ο κακτος στο μπαλκονι...
εμεις φταιμε ρε που κοιταμε τις συνομηλικες αλλα τωρα τελευταια υπαρχει μια στροφη προς τις μικροτερες...
ποτε κανενα δεν πιστευω να το χαλασε η σχεση με καποια μεγαλυτερη ειδικα στο ηλικιακο φασμα των 30
την καλησπερα μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το να κανει σχεση μια μαθητρια λυκειου με καποιον μεγαλυτερο, ή και το αντιστοιχο για μαθητες λυκειου με μεγαλυτερες (ή και γενικα η διαφορα ηλικιας), δεν σημαίνει κατι. Ειναι πολυ συνηθες και δικαιωμα του καθενος να το κανει. Το θεμα ειναι να γινεται εκτος σχολειου, και οχι με καποιον καθηγητη ή καθηγητρια, οσο ετων κι αν ειναι, γιατι θα φερει προβληματα και στους δυο, και θα γινει πολυς ντορος(υποθετω:worry:).

Τωρα...το ποιος ειναι ανωριμος και ποιος οχι, ειναι αλλο θεμα. Απλα μην γενικευεται. Δεν υπαρχει κανονας που να λεει ολα τα αγορια ή ολα τα κοριτσια της χ ηλικιας ειναι ανωριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Πες τα Princesssssssitaaaaaa!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι αλλά εμείς οι άντρες από 20 και άνω, βρίσκουμε εσάς τις μικλές (και γενικά τις μαθήτριες λυκείου) ανώριμες. Φαντάσου ότι ανώριμες μου φαίνονται και οι πρωτοετείς φοιτήτριες. :D :D :laugh: :laugh: Oπότε βολευτείτε με κανέναν συνομήλικο, διότι απλά το ηλιακό φάσμα 16-25 «βλέπει» διαφορετικά το θέμα «έρωτας». :D χαχαχα

Εντάξει μάλλον εσύ ανήκεις στις εξαιρέσεις γιατί απ'ότι ξέρω εγώ οι 20άρηδες δεν μας βλέπουν καθόλου ανώριμες:P:P Τουλάχιστον την πλειοψηφία των κοριτσιών.
Ναι ε? Δεν είναι τόσο εύκολο όσο το θέτεις. Θυμήσου τον εαυτό σου στα 16!!Εκτός και αν ήσουν τόσο ώριμος πια οπότε σηκώνω τα χέρια ψηλά!:D:D:P

Απ'την άλλη,εμείς οι μαθητριούλες του λυκείου,βλέπουμε ανώριμους τους συμμαθητές μας (για συντρόφους μας).Οι λόγοι είναι γνωστοί,δεν μπορώ να τους πως σε δημόσιο διάλογο γιατί θα μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό :P:P:P

Ε πες τα. Ελάχιστοι, πραγματικά μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού είναι ικανοί να κάνουν μια συζήτηση της προκοπής χωρίς ενδιάμεσα να λένε ότι βλακεία μπορεί να κατέβει στο κεφάλι τους. Είναι πραγματικά χαζά:P:P Τα παιδιά στην τάξη μου τουλάχιστον ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top