Από που παίρνετε βοήθεια για την εργασία ;

Twilighter

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

:angelnot: "όταν βλέπεις να έχει φτιάξει η άλλη..ολόλήρη λιμουζίνα αντί για τη σακαράκα που περίμενε να δει η καθηγήτρια...Μόνη της την έφτιαξε? :hmm: ...."

Εσείς τι βοή9εια παίρνετε για την εργασία σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
"όταν βλέπεις να έχει φτιάξει η άλλη..ολόλήρη λιμουζίνα αντί για τη σακαράκα που περίμενε να δει η καθηγήτρια...Μόνη της την έφτιαξε? :hmm: ...."Εσείς τι βοή9εια παίρνετε για την εργασία σας?
Αν εννοείς ότι η κατασκευή της τεχνολογίας του γυμνασίου είναι σκέτη κοροιδία έχεις απόλυτο δίκιο. Όταν πήγαινα γυμνάσιο δεν νομίζω να ήταν και πολλοί που είχαν κάνει μόνοι τους κατασκευή. Τις πιο πολλές τις είχαν φτιάξει οι γονείς ή ήταν έτοιμες αγορασμένες. Αν πας στο google και βάλεις εργασία ή κατασκευή τεχνολογίας θα βρεις διαφημίσεις μαγαζιών που πουλάνε έτοιμες κατασκευές. Μόνον αν υπήρχε εργαστήριο στο σχολείο και γινόταν εκεί η κατασκευή θα είχε αξία. ΄Τώρα κοροιδευόμαστε εντελώς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
xooxaoaoaxoxo.xo.xo ευτυχως δεν κανουμε...+φωνω!θα ειχε νοημα αμα γινοταν εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ιντερνετ βεβαια αν δεν υπηρχε ουτε εργασια ουτε τιποτα δεν θα μπορουσα να φερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Απο το διαδίκτιο η απο μεγαλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Όλη την κατασκευή ο πατέρας μου την έκανε! ^_^ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όλη την κατασκευή ο πατέρας μου την έκανε! ^_^ :P

Αχαχα! Και εμένα!:P
Πραγματικά όμως εάν το σχολείο δεν έχει εργαστήριο ( και τα περισσότερα δεν έχουν ) είναι σκέτη κορό'ι'δία και δεν μαθαίνουμε κάτι μέσα απο αυτό, αφού όλα οι γονείς τα κάνουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
στην πρωτη γυμνασιου την εφτιαξα μονη μου ... στη δευτερα γυμνασιου με βοηθησε λιγο και η μανα μου ...αυτη η μακετα ειλικρινα μου εσπασε τα νευρα μεχρι να την τελιωσουμε!!!(ευτυχως το αποτελεσμα ηταν ικανοποιητικο :):))
ομως πραγματικα ειναι ενα εντελως αχρηστο μαθημα !!!
ευτυχως φετος δεν ειχαμε τεχνολογια :clapup: :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
στην πρωτη γυμνασιου την εφτιαξα μονη μου ... στη δευτερα γυμνασιου με βοηθησε λιγο και η μανα μου ...αυτη η μακετα ειλικρινα μου εσπασε τα νευρα μεχρι να την τελιωσουμε!!!(ευτυχως το αποτελεσμα ηταν ικανοποιητικο :):))
ομως πραγματικα ειναι ενα εντελως αχρηστο μαθημα !!!
ευτυχως φετος δεν ειχαμε τεχνολογια :clapup: :P:P
Ο καθενας μονος του την εκανε την εργασεια?Ρωταω επειδη στο δικο μου οτσν πηγαινα δευτερα γυμνασιου την καναμε η μιση ταξη μαζι!Και η αλλη μιση εκανε αλλη εργασεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εμεις την εργασια περσι την καναμε 4-5 ατομα μαζι κα αλλος εφερνε τη βαση για τη μακετα,αλλος χαρτονια,κλπ.γενικα υπηρχε συνεργασια δε μπορω να πω.τελικα τη φτιαξαμε και βγηκε και καλη.τι να πεις!ολα τα κανουμε για ενα βαθμο.στην πρωτη γυμνασιου θυμαμαι ηθελε να φτιαξουμε μια κατασκευη ο καθενας μονος του και εγω αγορασα τα κομματια που χρειαζοταν για ενα ανεμομυλο και απλα τα συναρμολογησα.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Ο καθενας μονος του την εκανε την εργασεια?Ρωταω επειδη στο δικο μου οτσν πηγαινα δευτερα γυμνασιου την καναμε η μιση ταξη μαζι!Και η αλλη μιση εκανε αλλη εργασεια!

στη δευτέρα γυμνασίου είχαμε χωριστεί σε ομάδες των 3-4 ατόμων .στην ομάδα μου ήμασταν 3 , εγώ ανέλαβα να κάνω την μακέτα και οι άλλοι δύο την γραπτή εργασία .

υ.γ συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα απλά τώρα είδα το μήνυμα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια εμεις καναμε την εργασια ολοι μαζι στο σχολειο παντως!και σας μιλαω για πριν 6 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εμείς είχαμε χωριστεί σε ομάδες...Μόνο στη Β' Γυμνασίου κάναμε θυμάμαι και ήταν μόνο μακέτα...Και ήμουν μαζί με άλλα 2 κορίτσια...Μαζευτήκαμε λοιπόν σπίτι μου και τη φτιάξαμε...Βασικά,επειδή η μία ήταν γνωστή τεμπέλα:P,οι άλλες 2 τη φτιάξαμε στην ουσία...Αλλά είχε πολύ χαβαλέ!Τα κάναμε όλα μόνες μας,δεν ανακατεύτηκαν γονείς...Μέχρι και φράχτη στο εργοστάσιο φτιάξαμε από οδοντογλυφίδες(τις οποίες έκατσα και έβαψα μία μία μαύρες!),αυτοσχέδια βαρέλια(υποτίθεται ότι ήταν τα διυλιστήρια),αυτοσχέδιο φορτηγάκι για τις μεταφορές...(έπρεπε να βλέπατε πως είχε βγει η μούρη του φορτηγού!χαχα!)...Και πιο πολύ απ' όλα μας δυσκόλεψαν τα κτίρια του εργοστασίου που τα φτιάξαμε από σκέτο χαρτόνι..(φαντάσου να προσπαθείς να κάνει ένα όχι και πολύ σκληρό χαρτόνι να μοιάζει με ορθογώνιο κτίριο και να στέκεται κιόλας!!)Και αφού το καταφέραμε κι αυτό,την επόμενη μέρα συνειδητοποιήσαμε πόσο χαζά μπορούμε να γίνουμε εμείς τα κορίτσια μερικές φορές,καθώς ένα αγόρι που είχε την ίδια εργασία,με το απλό πρακτικό μυαλό του είχε χρησιμοποιήσει κουτιά από παπούτσια για τα κτίρια και τα είχε απλά τυλίξει...! :mad: :( Πάντως είχε πολλή φάση..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top