He's Just Not That Into You (2009)

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
He's Just Not That Into You (2009)


Υπόθεση:
Πέντε γυναίκες που ζουν στη Βαλτιμόρη δέχονται απανωτά "χτυπήματα" από τους άντρες, η καθεμιά τους με διαφορετικό τρόπο. Οι ερωτικές απογοητεύσεις όμως προσφέρουν την ευκαιρία γι' αναζήτηση πιο ειλικρινών σχέσεων.

Προσωπική άποψη: Μου άρεσε. Ευχάριστη ταινία για να περάσει η ώρα. Σουρρεάλιστική προσέγγιση πραγματικών αντιδράσεων. Δείτε την...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ααα το χω δει. μεγαλη απογοητευση. γενικα δε μου αρεσει οταν σε μια ταινια εξελισσονται πολλα στορυ μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Φοβερή ταινία με πολύ χιουμοριστική διάθεση και πολύ ρεαλιστική!!!! Την έχω δει 2-3 φορές!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ταινία με Cure στο trailer δεν μπορεί να είναι κακή :P
Θα την δω. :yes:

Αν και κάτι μου λέει ότι θα με εκνευρίσει αυτό το κλασσικό κλισε "άντρας-κυνηγός - γυναίκα-θήραμα-περιμένει-αιωνίως". :mad:
Αλλά oh well.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Θα σε εκνευρίσει μου φαίνεται Λια. Ωστόσο πίσω έχει η αχλάδα την ουρά!:P


P.S: Friday I'm in love, λέμεεεεεε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top