Εγκαταλείψατε κάποια δραστηριότητα που αγαπούσατε πολύ εξαιτίας των πανελληνίων;

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Υπήρχε κάτι το οποίο με τίποτα δεν θα σταματούσατε... όταν όμως ήρθε η πίεση της δευτέρας και τρίτης λυκείου είδατε ότι δεν γίνεται να συνεχιστεί...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως. Αν και φοβάμαι οτι φέτος που είναι η δεύτερη φορά δεν θα μου βγει σε τόσο καλό όσο την πρώτη. :( Αν γράψω όσο την πρώτη θα είμαι υπερ-ευχαριστημένη (θα μου πεις τότε γιατί ξαναδίνεις; Δεν είχα δώσει σχέδιο $%#$%#$%^#@@@@#@$#@#%^ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειχα σταματησει τα αγγλικα στην τριτη λυκειου λογω φορτου...
τοτε ηταν απωλεια, γιατι το κλιμα ηταν τελειο και ημουν και στο 2ο χρονο για το τελευταιο πτυχιο!
τελικα, συνεχισα πιο μετα.. αλλα δεν ηταν η ιδια φαση.

επισης κολυμβηση, σταματησα οταν αποφασισαν να γκρεμισουν το κολυμβητηριο μου για να το κανουν δρομο ταχειας κυκλοφοριας. γμττττττ!!!

απο τοτε, απωθημενο κανονικο ε! οπου δω πισινα, μπλουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τον αθλητισμό!
Οκ, κάναμε γυμναστική στο σχολείο και μάλιστα πήγαινα και σε Ομίλους με κάποιο αθλητικό περιεχόμενο... αλλά μου έλειπε!

Από άλλα όμως... Τίποτα! :)

Ίσως γιατί είχα αίσθηση των αναλογιών και σα 16χρονη δεν περίμενα να είμαι για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Ίσως γιατί είχα αίσθηση των αναλογιών και σα 16χρονη δεν περίμενα να είμαι για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά...

Εγώ πάντως ήμουν για καφέδες και σινεμαδάκια χαλαρά, και έβγαλα 19000 μόρια ;) Θυμάμαι οτι ακόμα και η παρέα μου μου έλεγε (ήταν πιο μικροί λίγο και δεν έδιναν πανελλήνιες) "Τόσο που βγαίνεις να δούμε που θα περάσεις εσύ". Χα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ σταμάτησα την ιστιοπλοϊα:(.... Είχαμε προπόνηση παρασκευή απόγευμα, σάββατο και κυριακή απο τις 10 το πρωι μέχρι αργά το απόγευμα... Οπότε ήταν δύσκολα τα πράγματα... Αλλά από καφέδες και βόλτες άλλο τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγώ σταμάτησα την ιστιοπλοϊα:(.... Είχαμε προπόνηση παρασκευή απόγευμα, σάββατο και κυριακή απο τις 10 το πρωι μέχρι αργά το απόγευμα... Οπότε ήταν δύσκολα τα πράγματα... Αλλά από καφέδες και βόλτες άλλο τίποτα!

μικρολιμανο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πρώτα μικρολίμανο, μετά ΣΕΦ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
έδωσα ελευθερία και πήρα φοιτητική ζωή.

fair trade

αν και -
θα προτιμούσα
σε κάποιο μέρος
με θάλασσα ανάμεσα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είχα αφήσει το πιάνο τότε και δεν το συνέχισα ποτέ..:( :( :( Μετά άρχισε η φοιτιτική ζωή και που μυαλό για πιάνο. Πάντως το σκέφτομαι σοβαρά να ξαναξεκινίσω γιατί μου 'χει μείνει απωθημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καμία. δε τον αφήνεις τον ύπνο για κανένα κόστος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έκλεισα το πισί μου στις 11/09/2005 (την παραμονή της έναρξης της σχολικής χρονιάς) και το ξανάνοιξα στις 03/06/2006 (με το πέρας των Πανελληνίων). Γενικά ήταν πολύ μονότονη περίοδος, διάβασμα, διάβασμα και ξανά διάβασμα.. Βέβαια ήταν ίσως η πιο παραγωγική περίοδος της ζωής μου. Πέραν του διαβάσματος, πέρναγα καλά στην Γ' Λυκείου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Έκλεισα το πισί μου στις 11/09/2005 (την παραμονή της έναρξης της σχολικής χρονιάς) και το ξανάνοιξα στις 03/06/2006 (με το πέρας των Πανελληνίων). Γενικά ήταν πολύ μονότονη περίοδος, διάβασμα, διάβασμα και ξανά διάβασμα.. Βέβαια ήταν ίσως η πιο παραγωγική περίοδος της ζωής μου. Πέραν του διαβάσματος, πέρναγα καλά στην Γ' Λυκείου.. :)

καλα αυτο ειναι αθλος ε!:clapup:

μπραβο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω παρατησα το μπασκετ γυρω στα χριστουγεννα της 3ης λυκειου.Αλλα το pc pc! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Σταμάτησα τα Αγγλικά μου (που τραβάω το κουπί τώρα), άφησα το χορό και το βόλλεϋ και χώθηκα στους τοίχους του δωματίου μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τον αθλητισμό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παιδιά, το πως μ'αρέσει αυτό το site δεν περιγράφεται. 'Εχω πήξει στην μ.....κία με το συμπάθειο. Τα περισσότερα φόρουμ είναι σκουπιδότοποι, αυτό όμως σοβαρά είναι πολλά υποσχόμενο. Αισθητική, ανθρώπινα απλά θεματάκια, όλα καλά. Εύχομαι όχι τσακωμοί. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι
cyber - μαλλιοτράβηγμα γίνεται σε άλλα fora.

Για το θέμα σου τώρα : Για τις πανελλήνιες εγκατέλειψα όλη μου τη ζωή, όχι απλά μια ενασχόληση, αλλά πολλές. 'Ηταν μια από τις μεγαλύτερες βλακείες που έκανα στην ζωή μου να παραμείνω στην Έλλάδα και να ψήνομαι με τις πανελλήνιες. 'Επρεπε να πάω να σπουδασω στο εξωτερικό αντί να χαραμίσω τα καλύτερα χρόνια μου στο απαράδεκτο ελληνικό Πανεπιστήμιο. 'Οποιος έχει χρήματα και δύναμη ας φεύγει έξω, εδώ πέρα το εκπαιδευτικό πρόβλημα έτσι που πάμε θα διαιωνίζεται ακόμα κι αν ιδρυθούν ιδιωτικά Πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τοτε που εδινα πανελληνιες ειχα την ευκαιρια να ξαναρχισω εκπομπη στο ραδιοφωνο και δεν το εκανα.....


Και δεν ξαναειχα την ευκαιρια ποτε.. Βεβαια δεν το κυνηγησα κιολας αλλα τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παρατησα το pc μου για δυο μηνες!!!
Φρικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ναι, την κολύμβηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top