Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
είμαι εδώ και καιρό σίγουρος ότι το μηχανογραφικό μου θα είναι ακριβως έτσι:
1. Νομική
2. Αγγλική φιλολογία
3. Ανατολικών Βαλκανικών και Σλαβικών σπουδών
4. Σχολή κινηματογράφου Θεσσαλονίκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastazou

Νεοφερμένος

Η anastazou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στοχεύω ιατρική αλλά επειδή το να γράψεις τόσα μόρια είναι αρκετά δύσκολο και δε παίζει μόνο ρόλο να σαι καλή μαθήτρια αρχίζω να ψάχνω και τις σχολές του 4ου πεδίου...ωφείλω βέβαια να ομολογήσω ότι αν δεν έχεις κάποιον να σου εξηγήσει όλα αυτά πονοκεφαλιάζεις να τα ψαξεις στο διαδικτυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ πρώτα ο Θεός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εμμ εγώ θέλω:
  1. Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσ/νίκης
    ή
  2. Ιατρική Ιωάννενα
    ή
  3. Ιατρική Αλεξ/πολη
Τώρα που τα βλέπω πάω να ανοίξω κανένα βιβλίο γιατί έτσι πως πάω μόνο ιατρική δεν θα περάσω....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πρώτοι 3 στόχοι μου είναι :
1) Ιατρικό ΣΣΑΣ(Με πιάνει και η ειδική κατηγορία εδώ, αχ μακάρι να περάσω!!!)
2) Ιατρική Αλεξανδρούπολης(:clapup:)
3) Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

Κάπως έτσι!Κάπως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Λοιπόν, λοιπόν ας πω και εγώ που θέλω να περάσω..(αν δεν το έχω πει χίλιες φορές τουλάχιστον)
-1- Ιατρική ΕΚΠΑ (τελεία και παύλα)..ΑΝ δεν τα καταφέρω θα δηλώσω -2- Ιατρική Πάτρας, -3- Ιατρική ΑΠΘ, -4- Πολιτικών Μηχανικων, -5- ΗΜΜΥ, ΚΑΙ μετά τις υπόλοιπες Ιατρικές Σχολές και Οδοντιατρική Αθήνας.
Εντάξει μωρέ άγχος να μην έχω και θα τα πάω πολύ πολύ καλά..(όπως μου λένε οι καθ. μακάρι παιδιά!)
Ένας χρονάκος έμεινε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βλεπω η "νεα γενια" έχει θέσει αρκετά υψηλούς στόχους :) That's the spirit! Σας εύχομαι όλους να πετύχετε την Α επιλογή σας... (αντε να δουμε και τι θα κανουμε εμεις.. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
το θέμα είναι οι στόχοι να είναι γήινοι για τον καθέναν προσωπικά (επειδή ο κάθε άνθρωπος διαφέρει) όπως και επίσης να έχουν αντίκρισμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
παντως εγω προτιμω την χημεια και θα παω χημικο
το μηχανογραφικο μου θα ειναι καπως ετσι:
1)Χημικο Πατρας
2)Χημικο Αθηνας
3)Χημικο Ιωαννινων
4)Χημικο ....
5)Χημικο ....

οπου και αν περασω ερχομαι πατρα γιατι ειμαστε πολυτεκνοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
παντως εγω προτιμω την χημεια και θα παω χημικο
το μηχανογραφικο μου θα ειναι καπως ετσι:
1)Χημικο Πατρας
2)Χημικο Αθηνας
3)Χημικο Ιωαννινων
4)Χημικο ....ΚΡΗΤΗΣ
5)Χημικο ....ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

οπου και αν περασω ερχομαι πατρα γιατι ειμαστε πολυτεκνοι...

Γεια σου συναδερφε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ιατρικη σιγουρα
και οχι γιατι μου αρεσουν τα αιματα οπως ειπαν μερικοι πριν απο εμενα
δεν εχω σκεφτει δευτερη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euler92

Νεοφερμένος

Ο euler92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Λοιπόν, λοιπόν ας πω και εγώ που θέλω να περάσω..(αν δεν το έχω πει χίλιες φορές τουλάχιστον)
-1- Ιατρική ΕΚΠΑ (τελεία και παύλα)..ΑΝ δεν τα καταφέρω θα δηλώσω -2- Ιατρική Πάτρας, -3- Ιατρική ΑΠΘ, -4- Πολιτικών Μηχανικων, -5- ΗΜΜΥ, ΚΑΙ μετά τις υπόλοιπες Ιατρικές Σχολές και Οδοντιατρική Αθήνας.
Εντάξει μωρέ άγχος να μην έχω και θα τα πάω πολύ πολύ καλά..(όπως μου λένε οι καθ. μακάρι παιδιά!)
Ένας χρονάκος έμεινε..
Φαίνεται πως θέλεις πάρα πολύ ιατρική.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (και ο Θεός είναι Μεγάλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (και ο Θεός είναι Μεγάλος)
Τώρα σοβαρά? Έχεις ήδη πτυχίο πολιτικού μηχανικού από πολυτεχνείο και θες και άλλο?

Και τώρα η ώρα της μεγάλης ερώτησης... ΓΙΑΤΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά? Έχεις ήδη πτυχίο πολιτικού μηχανικού από πολυτεχνείο και θες και άλλο?

Και τώρα η ώρα της μεγάλης ερώτησης... ΓΙΑΤΙ?

1ον: Γιατί δουλειές δεν υπάρχουν και δεν θέλω να κάθομαι

2ον: Γιατί ως εργολάβος δημοσίων έργων θα χτυπάω μαζί με την εργολαβία π.χ. ασφαλτικών και την εργολαβία ηλεκτρομηχανολογικών

3ον: Μ' αρέσει η επιστήμη του Μηχανολόγου Μηχανικού

4ον: Το υπόβαθρό μου στη μηχανική είναι πολύ γερό και έτσι είναι η μόνη σχολή μηχανικού που μπορώ να βγάλω με κάποια σχετική ευκολία.

5ον: Έχω σπίτι στην Αθήνα και είναι πολύ κοντά στο ΕΜΠ

6ον: Γιατί θέλω να κάνω κάτι που το κάνουν λίγοι (να έχω δύο πτυχία δηλαδή) (αυτό είναι ατομική ικανοποίηση)

7ον: Γιατί η ταμπέλα Πολιτικός Μηχανικός ΑΠΘ-Μηχναολόγος Μηχανικός ΕΜΠ είναι γαμάτη:D

8ον: Γιατί υπάρχει ένας πολύ σοβαρός λόγος που θέλω να μείνω στην Αθήνα για κάποιο διάστημα αν με πιάνεις:inlove:

Τώρα σοβαρά? Έχεις ήδη πτυχίο πολιτικού μηχανικού από πολυτεχνείο και θες και άλλο?

Oh yeah!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
1ον: Γιατί δουλειές δεν υπάρχουν και δεν θέλω να κάθομαι

2ον: Γιατί ως εργολάβος δημοσίων έργων θα χτυπάω μαζί με την εργολαβία π.χ. ασφαλτικών και την εργολαβία ηλεκτρομηχανολογικών

3ον: Μ' αρέσει η επιστήμη του Μηχανολόγου Μηχανικού

4ον: Το υπόβαθρό μου στη μηχανική είναι πολύ γερό και έτσι είναι η μόνη σχολή μηχανικού που μπορώ να βγάλω με κάποια σχετική ευκολία.

5ον: Έχω σπίτι στην Αθήνα και είναι πολύ κοντά στο ΕΜΠ

6ον: Γιατί θέλω να κάνω κάτι που το κάνουν λίγοι (να έχω δύο πτυχία δηλαδή) (αυτό είναι ατομική ικανοποίηση)

7ον: Γιατί η ταμπέλα Πολιτικός Μηχανικός ΑΠΘ-Μηχναολόγος Μηχανικός ΕΜΠ είναι γαμάτη:D

8ον: Γιατί υπάρχει ένας πολύ σοβαρός λόγος που θέλω να μείνω στην Αθήνα για κάποιο διάστημα αν με πιάνεις:inlove:
Απαντήσεις ικανοποιητικές.

Άρα θα ξαναδώσεις πανελλήνιες ή κατατακτήριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
-------------

Απαντήσεις ικανοποιητικές.

Άρα θα ξαναδώσεις πανελλήνιες ή κατατακτήριες?

Πάλι πανελλήνιες:D;. Κατατακτήριες σε κάτι λιγότερο από 2 μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μεγάλη λατρεία ιατρικό σσασ!Αν δεν τα καταφέρω σκέφτομαι ιατρική ΑΠΘ,ιατρική Ιωαννίνων,μετά ιατρική στην Πάτρα κλπ :P αν και πάλι δεν πιάσω ιατρική μπορεί να ξαναδώσω ή και να δηλώσω φαρμακευτική ΑΠΘ,φαρμακευτική Πάτρας καθώς και σσασ,και οδοντιατρικές σχολές+σσασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μουσικών Σπουδών Ιονίου. Τώρα θα μου πεις, τι πας Θετική αφού δεν θες Ιατρική/Φαρμακευτική κλπ;
Γιατί σιχαίνομαι Θεωρητική και ΑΟΔΕ. Βέβαια και η Βιολογία Κατεύθυνσης έχει αρκετή παπαγαλία, αλλά είναι εντελώς διαφορετικός τομέας, ο οποίος μου αρέσει.

Επίσης βασίζομαι αρκετά στο γεγονός ότι η βάση φέτος ήταν 7 χιλιάδες και κάτι (βέβαια μπορεί να ανέβει τρομακτικά μέσα σε δυο χρόνια) και πως δίνω ειδικό μάθημα με συντελεστή 2. Και μαθήματα βαρύτητας για 2ο πεδίο ειναι Μαθηματικά και Φυσική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτεινη Παπαδοπ

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Παπαδοπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έχω πολλές σχολές στο μυαλό μου δεν έχω καταλήξει κάπου..βέβαια το όνειρο μου είναι η ιατρική αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρηγια το αν θα τα καταφέρω έχω στο μυαλό μου και την φαρμακευτική..επιπλέον μου αρέσει πάρα πολύ και η αρχιτεκτονική και το οικονομικό σσασ...αν και θα έπρεπε ακόμη δεν είμαι καθόλου σίγουρη για το τι θα κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top